Baza gier

Wylosuj grę

Sniper Elite 5: Deluxe Edition

Akcji

Sniper Elite 5 to kolejna odsłona cyklu snajperskich gier akcji studia Rebellion. Tym razem udajemy się z misją do okupowanej przez siły niemieckie Francji w 1944 roku. Produkcja ulepsza mechanizmy rozgrywki i wprowadza nowe rozwiązania do trybów multiplayer. W edycji deluxe gry Sniper Elite 5 znajdziesz dodatkową misję "Wolf Mountain", podczas której przenikną do Berghofu - prywatnej górskiej kryjówki Hitlera w Alpach Bawarskich pełnej silnie uzbrojonych strażników oraz mnóstwa przedmiotów kolekcjonerskich dla snajperów. Kolejnym dodatkiem jest wytłumiony pistolet P.1938. Edycja deluxe Sniper Elite da Ci dostęp do przepustki sezonowej. Dzięki niej otrzymasz po premierze dostęp do dwuczęściowej kampanii rozgrywającej się na rozległych mapach, na których będą mogli uzbroić się w rozbudowany arsenał autentycznych broni z czasów II wojny światowej oraz dostosować swojego snajpera za pomocą nowych pakietów postaci i skórek do broni.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sniper Elite 5

Akcji

Sniper Elite 5 to snajperska strzelanka z elementami skradanki. Produkcję opracowało studio Rebellion, czyli zespół odpowiedzialny także za wszystkie inne odsłony tego cyklu. Akcja Sniper Elite 5 toczy się we Francji w 1944 roku. Głównym bohaterem ponownie jest Karl Fairburne, który zostaje tym razem wysłany na wybrzeże Bretanii w celu osłabienia Wału Atlantyckiego, czyli niemieckiego systemu fortyfikacji. Podczas realizacji tej misji wpada na trop tajnego nazistowskiego planu znanego jako Operacja Kraken, który może doprowadzić do ostatecznej przegranej aliantów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Touken Ranbu Warriors

RPG

Touken Ranbu Warriors to gra akcji, która powstała we współpracy między symulacją „Spirits of Blades” „Touken Ranbu -ONLINE-” prezentowaną przez DMM GAMES i NITRO PLUS, a ekscytującą serią „1 na 1000” WARRIORS firmy KOEI GRY TECMO. Touken Ranbu jest wreszcie w 3D. Zobacz najpiękniejszą grafikę w historii serii WARRIORS. Postacie Touken Danshi, które będą znane fanom materiału źródłowego, pędzą po polu bitwy w 3D. Oprócz ekscytującej akcji, której oczekujesz od serii WARRIORS, możesz cieszyć się bitwami z mnóstwem różnorodnych animacji, takich jak pojedynki z partnerem i pojedynki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dolmen: Day One Edition

RPG

Gra akcji w klimacie science fiction z elementami RPG i horroru, stworzona przez brazylijskie Massive Work Studio. Fabuła Dolmen czerpie inspiracje ze stylu H.P. Lovecrafta i skupia się na odkrywaniu najmroczniejszych tajemnic kosmosu. Akcja Dolmen toczy się na zapomnianej planecie Revion Prime, różniącej się od Ziemi pod względem flory, fauny i warunków atmosferycznych. Główny bohater został na nią przysłany w nieznanym celu, bez prowiantu, wyposażenia i pojęcia, jak funkcjonować na takim terenie. Cel ten szybko porzuca na rzecz zbadania historii planety, z której spróbuje wywnioskować, jaka przyszłość czeka Revion Prime. Nie mamy jednak pewności, czy jego ludzka perspektywa będzie miała rację bytu w tak obcym miejscu. Podczas eksploracji planety towarzyszy nam tajemniczy kobiecy głos, co jakiś czas odzywający się w naszej głowie, w filozoficzny sposób odnoszący się do bieżących wydarzeń.

Ocena: Brak Zobacz grę

Endzone: A World Apart - Survivor Edition

Strategiczne

Endzone: A World Apart to strategia ekonomiczna z gatunku city builderów osadzona w postapokaliptycznej wizji przyszłości. Za produkcję gry odpowiada niemieckie studio Gentlymad, które ma na swoim koncie nietypową grę logiczną In Between oraz trzecią odsłonę cyklu Pizza Connection. Kiedy w 2021 roku terroryści wysadzili reaktory jądrowe na całym świecie, ludzka cywilizacja legła w gruzach. Ocaleli tylko nieliczni, którzy zdążyli dotrzeć do podziemnych schronów Endzone. Dopiero po 150 latach ludzkość odważyła się wyjść na powierzchnię, zmienioną przez nuklearny kataklizm. Gracze wcielają się w przywódcę ocalałych, a ich zadaniem jest stworzenie sprawnie funkcjonującej osady.

Ocena: Brak Zobacz grę

Prinny Presents NIS Classics Volume 2: Deluxe Edition

RPG

Dwie pełne akcji klasyki RPG mają pierwsze wybuchowe wejście od czasu ich debiutu ponad dekadę. Poznaj Makai Kingdom – Reclaimed and Rebound (teraz z nową zawartością, dood) oraz ZHP – Unlost Ranger vs. Darkdeath Evilman na nowoczesnych platformach po raz pierwszy od ponad 10 lat. Lord Zetta, mistrz taktycznej wojny, zamierza najechać i odzyskać Netherworld jako księgę. Użyj sprytnych strategii i potężnej magii, a także śmiercionośnej broni, od pałaszy po wyrzutnie rakiet, aby przejąć kontrolę nad ziemią przed wrogami. Przywołaj swoją armię za pomocą nowego systemu zaproszeń, przełam pole bitwy nowymi postaciami i zanurz się w trybie Petta, aby poznać nową historię. Edycja Deluxe zawiera: Prinny Presents NIS Classics Volume 2 na Nintendo Switch, Oficjalna płyta CD ze ścieżką dźwiękową Antologii, notatniki z miękką okładką z kolekcji.

Ocena: Brak Zobacz grę

Evil Dead The Game

Akcji

Evil Dead: The Game to gra akcji typu TPP, bazująca na filmowej serii Martwe zło, zapoczątkowanej w roku 1981, a także na serialu Ash vs Evil Dead, którego premiera odbyła się w 2015. Za produkcję tytułu odpowiadają studia BossTeamGames oraz Saber Interactive. Wciel się w postać Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii Evil Dead i współpracuj w grze pełnej niesamowitych akcji w trybie kooperacji i w trybie wieloosobowym PVP! Graj jako drużyna czterech ocalałych badając, plądrując, kontrolując swój strach i znajdując kluczowe przedmioty, aby zapieczętować wyrwę między światami w grze inspirowanej wszystkimi trzema oryginalnymi filmami Evil Dead oraz serialem telewizyjnym Ash vs Evil Dead produkcji Starz.

Ocena: Brak Zobacz grę

Seven Pirates H

RPG

Seven Pirates H to tradycyjna gra RPG skoncentrowana na eksploracji i odkrywaniu z gigantyczną dawką fanservice! Jako Parute będziesz dowodzić drużyną potwornych dziewczyn w walce z niegrzecznymi wrogami, wykorzystując słabości, aby zdobyć przewagę w walce turowej. Podróżuj po wyspach i jedź Ottonem, aby dotrzeć do tajnych obszarów, zbierać przedmioty i zwiększać swoje umiejętności w miarę zdobywania kolejnych poziomów! Dzięki specjalnemu systemowi „Treningu Booby” możesz kontrolować rozmiar biustu całej żeńskiej załogi, aby zwiększyć statystyki, większy, aby zwiększyć moc i obronę, lub mniejszy, aby poprawić szybkość i zwinność!

Ocena: Brak Zobacz grę

Sifu: The Vengeance Edition

Akcji

Sifu to przygodowa gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Produkcja traktuje o sztukach walki i najbliżej jej do podgatunku tzw. chodzonych bijatyk. Za opracowanie i wydanie tego tytułu odpowiada studio Sloclap (autorzy ciekawego Absolvera z 2017 roku). Sifu opowiada historię adepta kung fu, którego rodzina została zamordowana, gdy był jeszcze młodym człowiekiem. Protagonista przez lata trenował, by zemścić się na sprawcach zbrodni i teraz wyrusza, by w końcu ich wyeliminować. Musi się jednak spieszyć, na zrealizowanie swojej misji ma bowiem zaledwie jedną dobę.

Ocena: Brak Zobacz grę

R-Type Final 2

Akcji

Legendarny sidescroller powraca z pięknie wyrenderowaną grafiką 3D, ekscytującą rozgrywką w stylu STG i całym mnóstwem poziomów, statków i broni, które pozwolą Ci unicestwić wrogów w prawdziwej symfonii zniszczenia. Poczuj adrenalinę podczas wycinania hord Bydo z użyciem swojej floty myśliwców R-Type wyposażonych w arsenał zarówno zupełnie nowych, jak i klasycznych dział falowych, jednostek siłowych, urządzeń bitowych i niszczycielskiej broni delta. Zagrożenie ze strony Bydo nieustannie się rozwija, ponieważ nowi wrogowie powstają z trucheł pokonanych, a poziomy ulegają spaczeniu i zostają przekształcone.

Ocena: Brak Zobacz grę

R-Type Final 2: Inaugural Flight Edition

Akcji

Legendarny hit-'em-up powraca z niezrównanym doświadczeniem typu R! Jako najnowsza odsłona serii znanej z kolorowej grafiki i szalonej strzelanki akcji, R-Type Final 2 wzbogaca ją w wybuchowym debiucie na współczesnych platformach z grafiką 3D i ulepszonymi funkcjami rozgrywki. Nowi i starzy gracze mogą kształtować swoje doświadczenia według własnych upodobań dzięki systemowi trudności opartych na wydajności oraz konfigurowalnym statkom i pilotom, jednocześnie napotykając klasyczne znaki towarowe typu R, takie jak mechanika „Force” i uzależniająca pętla gry. Przemierzaj cały wszechświat nowych i klasycznych etapów, staw czoła wrogom, którzy ewoluują wraz z twoimi występami, i pokonaj konkurencję w światowych rankingach tego następcy uznanej serii R-Type. Gra jest inspirowana filmem o tej samej nazwie. Oferuje szybką rozgrywkę i wprowadza nową historię i postacie. Współpracuj w kwartecie, korzystaj z bogatego arsenału broni i sprzętu i doświadczaj ataku hordy zombie. R-Type Final 2: Inaugural Flight Edition zawiera: grę, cd z oficjalnym soundtrack'iem, art book i kolekcjonerskie pudełko.

Ocena: Brak Zobacz grę

SaGa: Scarlet Grace - Ambitions

RPG

Firebringer, upadły bóg i zmora ludzkości, od czasu swego wygnania sieje spustoszenie w świecie. Ludzkość zbudowała Imperium w jednym celu: zaangażować Ognistego i jego potworów do walki w obronie ludzkości. Po tysiącleciach walk, Firebringer został w końcu pokonany, a Imperium pozostawione bez celu, pobudzając bunt.

Ocena: Brak Zobacz grę

Empire of Angels IV

RPG

Poprowadź drużynę wojowniczek badających sprawę plagi, która zagraża kruchemu pokojowi w królestwie! Po raz pierwszy od początku serii w 1993 r. gra Empire of Angels będzie dostępna na konsolach! Najnowsze wydanie tej fabularnej, taktycznej gry RPG to zaktualizowana wersja Empire of Angels IV z wspaniałą grafiką 3D, strategiczną walką turową i ogromną obsadą cudownych, żeńskich postaci.

Ocena: Brak Zobacz grę

Epic Chef

RPG

Epic Chef to gra kulinarno-rolnicza z widokiem TPP, przyprawiona absurdalnym humorem rodem z twórczości Terry'ego Pratchetta. Hodujemy rośliny na składniki potraw, zaprzyjaźniamy się z mieszkańcami miasteczka Ambrozja, a także bierzemy udział w pojedynkach kucharzy. W grze wcielamy się w Zesta, ambitnego kucharza, który wyrusza na pełną wrażeń podróż, by stać się największym mistrzem gotowania. Jednak aby ów tytuł zdobyć, czeka nas branie udziału w licznych konkursach, gdzie na wynik starcia ma wpływ decyzja jury testującego nasze specjały.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tropico 6: Next Gen Edition

Strategiczne

Sumienie El Presidente nigdy nie było czystsze, w natywnej rozdzielczości 4K po raz pierwszy na konsolach, w tej starannie poprawionej wersji Tropico 6 – Next Gen Edition, wynoszącej zniewalający urok tropikalnych wysp na zupełnie nowy poziom. Zarządzaj wielkimi archipelagami, buduj mosty, by łączyć wyspy i korzystaj z nowych środków transportu oraz nowoczesnej infrastruktury. Wysyłaj agentów, aby wykradli cuda świata, jak Statua Wolności i Wieża Eiffla. Dostosuj pałac do swoich upodobań i wygłaszaj płomienne mowy z balkonu, aby zdobyć poparcie poddanych. W Tropico 6 – Next Gen Edition ulice na twojej wyspie będą bardziej ruchliwe, plaże i widoki piękniejsze, a wzrok El Presidente jeszcze bardziej sokoli. Gracze otrzymają także DLC The Llama of Wall Street oraz zestaw El Prez Pack, zawierający dodatkową misję, nowe budynki, nowe opcje dostosowywania pałacu, stroje dla El Presidente i wiele więcej!

Ocena: Brak Zobacz grę

Crusader Kings III: Day One Edition

Strategiczne

Crusader Kings III jest trzecią odsłoną popularnego cyklu złożonych gier strategicznych, zapoczątkowanego w 2004 roku przez spin-off serii Europa Universalis. Crusader Kings III zabiera nas w podróż do epoki średniowiecza. W grze stajemy na czele dynastii, którą prowadzimy na przestrzeni kolejnych pokoleń. Rozgrywka toczy się na ukazanej z lotu ptaka, szczegółowej mapie obejmującej rozległy obszar rozpościerający się od Hiszpanii, przez Skandynawię, aż po Indie oraz Afrykę Środkową. Crusader Kings III Day One Edition zawiera podstawową grę Crusader Kings III, a także dodatek DLC Garments of the Holy Roman Empire oraz plakat.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry