Baza gier

Wylosuj grę

Farming Simulator 22

Symulacje

Dziewiąta główna część najpopularniejszej serii symulatorów rolniczych. Farming Simulator 22 został opracowany przez studio GIANTS Software, które wzięło na siebie również obowiązki wydawcy. Największą nowością wprowadzoną w grze są zmienne pory roku. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, w Farming Simulator 22 wcielamy się w rolnika, a na naszych barkach spoczywają wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa. W trakcie zabawy zajmujemy się więc uprawą ziemi i hodowlą zwierząt, a nawet leśnictwem. Zarobione (choćby dzięki sprzedaży plonów) pieniądze możemy natomiast wydać na zakup nowego wyposażenia i rozbudowę naszej farmy.

Ocena: Brak Zobacz grę

MechWarrior 5: Mercenaries

Symulacje

Kolejna odsłona serii symulatorów mecha z uniwersum BattleTech, za którą odpowiada Piranha Games. Gra obsadza nas w roli najemnika, który samodzielnie wybiera zleceniodawców i poza zwycięstwami musi także zadbać o wypracowanie zysku. Bawić można się samotnie lub w kooperacji. Gra osadzona jest w uniwersum marki BattleTech. Akcja rozpoczyna się w 3015 roku i przenosi nas w odległe rejony skolonizowanej części galaktyki, znane jako Inner Sphere. Dawniej terytorium tym rządziła Gwiezdna Liga, ale wewnętrzne spory doprowadziły ostatecznie do jej rozwiązania i powstania pięciu rywalizujących nacji, zarządzanych przez tzw. Wielkie Domy. Następne kilkaset lat spędziły one na nieustających walkach o planety i zasoby.

Ocena: Brak Zobacz grę

My Universe: Fashion Boutique

Symulacje

Stwórz własny sklep z modą i zarządzaj nim: udekoruj swój salon wystawowy, aby pasował do Twojej osobowości, witaj klientów i pomóż im znaleźć idealny strój. Im więcej klientów przyciągniesz, tym bardziej możesz rozwinąć i ulepszyć swój sklep! Zaprojektuj kolekcję mody swoich marzeń: wybierz kształty, wzory i materiały potrzebne do stworzenia własnej garderoby. Możesz je nawet wyciąć i uszyć samodzielnie. Twój sklep, Twoje zasady i własny styl! Wystawiaj swoje ubrania, rób zdjęcia z modelkami aby przyciągnąć klientów. Jeśli przyciągniesz wystarczająco dużo uwagi, możesz nawet zostać zaproszony na pokazy mody w Paryżu, Mediolanie, Moskwie i innych miastach!

Ocena: Brak Zobacz grę

Bus Simulator 21: Day One Edition

Symulacje

Bus Simulator 21 to kolejna część serii symulatorów, które pozwalają graczom kierować autobusami miejskimi. Produkcja oferuje szereg zmian względem poprzedniej odsłony (m.in. nowe pojazdy oraz drugą mapę). W Bus Simulator 21 głównym zadaniem gracza jest kierowanie autobusami miejskimi z poszanowaniem obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a także dbając o punktualność rozkładu jazdy. Musimy też pamiętać o pasażerach (wchodzić z nimi w interakcje, sprzedawać bilety) oraz radzić sobie z różnego rodzaju problemami. Produkcja oferuje nowe pojazdy, a także dwie rozległe mapy. Pierwsza jest poprawioną wersją wzorowanego na europejskich metropoliach miasta Seaside Valley (mowa o rozszerzonej wersji znanej z dodatku). Druga – miasto Angel Shores – stanowi nowość i czerpie inspirację z San Francisco.

Ocena: Brak Zobacz grę

Train Sim World 2: Rush Hour - Deluxe Edition

Symulacje

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH! Gdy wybija godzina szczytu, perony zapełniają się pasażerami, a ruch kolejowy wzrasta, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie. Usiądź w kabinie wypełnionych po brzegi pociągów i przemierzaj ruchliwą trasę, raz po raz zatrzymując się przed sygnalizatorami świetlnymi i walcząc z czasem, aby uniknąć kosztownych opóźnień – wszystko to w Train Sim World 2: Rush Hour. Train Sim World 2: Godziny szczytu [Deluxe Edition] zawiera: Boston Sprinter Routes (trasy sprinterskie), Trasy dojazdowe do Londynu, Trasy Nahverkehr Dresden, Trasy linii Bakerloo, Trasy Schnellfahrstrecke Köln-Aachen oraz Trasy Piaskowa Łata Trasy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Farming Simulator 17: Ambassador Edition

Symulacje

Wciel się w rolę współczesnego rolnika w Farming Simulator 17! Zanurz się w ogromnym otwartym świecie wypełnionym zbiorami nowej zawartości. Eksploruj możliwości rolnicze na setkach akrów ziemi, w tym szczegółowe nowe środowisko Ameryki Północnej. Używaj ponad 250 pojazdów i sprzętu rolniczego od ponad 75 producentów, w tym nowych marek, takich jak Challenger, Fendt, Valtra czy Massey Ferguson. Zbieraj wiele rodzajów upraw, w tym słoneczniki i soję. Dbaj o swój inwentarz - krowy, owce, kurczaki, a teraz też świnie. Weź udział w pracach leśnych, i sprzedawaj swoje produkty, aby rozwinąć swoją farmę! Transportuj towary ciężarówkami i przyczepami lub ładuj je do wagonów i prowadź pociągi, aby dotrzeć do celu. Farming Simulator 17 Ambassador Edition to kompletna edycja zawierająca: pełną wersję gry Farming Simulator 17, Rozszerzenie Platinum DLC, Big Bud, Ropa DLC oraz Kuhn DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Farming Simulator: Nintendo Switch Edition

Symulacje

Farming Simulator: Nintendo Switch Edition to najbardziej kompletny symulator gospodarstwa. Podejmij wyzwania stojące przed współczesnym rolnikiem. Podejmij wyzwania stojące przed współczesnym rolnikiem! Odkrywaj ogromny, otwarty świat, w tym szczegółowo odwzorowane środowisko Ameryki Pólnocnej z setkami akrów ziemi pod uprawę i hodowlę. Prowadź ponad 250 profesjnonalnych pojazdów i maszyn rolniczych od 65 producentów najlepszych marek, takich jak Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra. Zbieraj plony, rozwijaj hodowlę, bierz udział w pracach leśnych i sprzedawaj produkty swojej pracy, aby rozwijać i inwestować w gospodarstwo. Załaduj towary na ciężarówki, przyczepy lub do wagonów i skutecznie podążaj do celu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Olympic Games Tokyo 2020 - The Official Video Game

Symulacje

Olympic Games Tokyo 2020 to gra sportowa będąca oficjalną produkcją towarzyszącą Igrzyskom Olimpijskim w Tokio 2020. Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game pozwala nam spróbować swoich sił w 18 dyscyplinach sportowych. Mowa o biegu na 100 metrów, sztafecie 4x100 metrów i biegu przez płotki, rzucie młotem, skoku w dal, baseballu, koszykówce, tenisie, siatkówce plażowej, BMX, boksie, judo, rugby, piłce nożnej, pływaniu, wspinaczce sportowej oraz tenisie stołowym.

Ocena: 6/10 Zobacz grę

World of Simulators: 4 Full Games

Symulacje

Zestaw 4 kompletnych gier symulacyjnych w jednym pakiecie: Forestry - The Simulation, Professional Construction - The Simulation, Firefighters - The Simulation, Professional Farmer. Przejmij kontrolę podczas obsługi autentycznego sprzętu od prawdziwych producentów. Niebo jest granicą w tej niezrównanej kolekcji symulatorów, które autentycznie przedstawiają szeroką gamę rzeczywistych sytuacji, fizyki i wydarzeń.

Ocena: Brak Zobacz grę

Root Film

Symulacje

Rozwikłaj 10-letnią tajemnicę zagubioną na taśmie 35 mm. Root Film to ekscytująca gra przygodowa z elementami visual novel. Podążaj za Rintaro Yagumo, który zostaje wybrany na reżysera zrestartowanego serialu telewizyjnego „Shimane Mystery Drama Project”, który został anulowany z nieznanego powodu 10 lat temu. proces wyszukiwania lokalizacji. Podążaj za nim i obsadą wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci, które wciągają ich w ekscytującą tajemnicę. Zostań swoim własnym detektywem, odkrywając prawdę poprzez śledczą mechanikę rozgrywki, dodając nową warstwę do formuły powieści wizualnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Catch: Carp and Coarse - Collector's Edition

Symulacje

The Catch: Carp & Coarse to symulator wędkarstwa oferujący możliwość łapania kilkudziesięciu różnych gatunków ryb – zarówno zwykłych, jak i specjalnych wariantów – w kilku odmiennych lokalizacjach. Za stworzenie gry odpowiada studio Dovetail Games. The Catch: Carp & Coarse pozwala wędkować w różnych zakątkach świata, zarówno na świeżym powietrzu (m.in. na wodach amerykańskich Oxlease Lake, Pearl Lake czy nad rzeką Ebro), jak i w zamkniętych kompleksach (np. Linear Fishering). W zależności od wybranego miejsca możemy rozłożyć wędkę na nabrzeżu albo wsiąść do łodzi.

Ocena: Brak Zobacz grę

World of Simulators: Discover the World

Symulacje

Zestaw 3 symulatorów, w których w skład wchodzą Transport Gigant, Airport Simulator 2019 oraz Police Chase. Transport Gigant - błyszczy w nowej grafice HD i zamienia cię w potentata przemysłowego na początku XX wieku w dobrze znany i głęboki sposób giganta. Airport Simulator 2019 - zarządzasz dużym międzynarodowym lotniskiem. Twoje zadania obejmują planowanie i przydzielanie personelu, pozyskiwanie floty pojazdów oraz jej konserwację i naprawy, a także obsługę coraz większych samolotów różnych linii lotniczych. Police Chase - na tropie zbrodni! Uwaga - jednostka specjalna City Patrol rekrutuje nowych członków - szukają CIEBIE! Utrzymuj ład i porządek na ulicach i autostradach miasta… w imię prawa.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Sims 4: Śnieżna eskapada

Symulacje

The Sims 4: Zimowa eskapada to kolejny dodatek do popularnego symulatora życia. DLC wprowadza do gry między innymi inspirowaną Japonią górką wioskę Mt. Komorebi oraz nowe mechaniki wpływające na zachowanie simów – styl życia i odczucia.

Ocena: Brak Zobacz grę

Farming Simulator: Premium Edition

Symulacje

Farming Simulator 19 Edycja Premium: Zagraj w najbardziej realistyczną symulację gospodarstwa! Zostań nowoczesnym rolnikiem i rozwiń swoją farmę w trzech amerykańskich lub europejskich środowiskach, gdzie czeka wiele nowych, ekscytujących zajęć. Poprowadź ponad 475 pojazdów i maszyn wiodących marek, takich jak Case IH, New Holland, CLAAS, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i nie tylko. Rozwijaj swoją farmę online z innymi graczami i pobierz stworzone przez społeczność mody, zwiększając funkcjonalność i zawartość gry.

Ocena: Brak Zobacz grę

Train Sim World 2: Collector's Edition

Symulacje

Kontynuacja wydanej w 2017 roku gry symulacyjnej od studia Dovetail Games, która pozwala graczom wcielić się w maszynistów. Oprócz kolejnych tras i pociągów Train Sim World 2 wprowadza szereg nowości, na czele z zaawansowanym silnikiem fizycznym i edytorem malowań. Jako wirtualni maszyniści w Train Sim World 2 możemy pokierować między innymi takimi lokomotywami, jak słynna niemiecka DB ICE 3M oraz kultowa amerykańska CSX AC4400CW. Za ich sterami przemierzamy różnorodne trasy, wśród których znajdziemy Bakerloo Line (jedną z najstarszych londyńskich linii metra), ulokowaną pomiędzy Kolonią i Achen Schnellfahrstrecke Köln-Aachen, gdzie możemy rozpędzić się do ponad 250 kilometrów na godzinę, czy wreszcie malowniczą amerykańską Sand Patch Grade.

Ocena: Brak Zobacz grę

Bus Driver Simulator

Symulacje

Do środka zapraszamy i zaraz ruszamy. Punktualnie jak w zegarku zaczynasz dzień pracy jako kierowca autobusu i bezpiecznie wozisz pasażerów na swojej trasie. Wśród zgiełku miejskiego życia nie jest łatwo kursować zgodnie z planem, przestrzegać przepisów ruchu drogowego i zawsze prawidłowo skręcić na skrzyżowaniu. Rozkłady jazdy w dużych miastach oraz liczne kursy na przedmieściach zapewniają zróżnicowaną rozgrywkę i wiele godzin dobrej zabawy! Do dyspozycji graczy są autobusy z różnych epok i krajów. Kupuj nowe autobusy za ciężko zarobione pieniądze albo modyfikuj dostępne pojazdy według własnych gustów! Zagraj w trybie swobodnym albo zmierz się z różnymi scenariuszami, wykonując wymarzoną pracę i pełniąc ważną rolę w życiu miasta!

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry