Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem - Dziedzictwo Hogwartu 2 998 zł z kodem RONM19240523C obowiązuje do: 24.05.2023, godz. 23:45

Baza gier PS4

Wylosuj grę

You Suck at Parking

PS4

Wyścigi

Gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest nie tylko przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie, lecz także zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. You Suck at Parking pozwala na zabawę w pojedynkę i na multiplayerową rozgrywkę. W You Suck at Parking akcję oglądamy z lotu ptaka. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad samochodem, a naszym zadaniem jest przejechanie trasy w możliwie najkrótszym czasie i zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Sprawę komplikuje fakt, że każde zatrzymanie się jest równoznaczne z zaparkowaniem, toteż jeśli zrobimy to poza metą, przejazd nie zostanie zaliczony. A o przypadkowy postój tutaj nietrudno, bo tory nie tylko wiją się w pionie i w poziomie, lecz również są najeżone różnorodnymi przeszkodami, które potrafią znacznie skomplikować nam życie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Endless Dungeon: Day One Edition

PS4

RPG

Endless Dungeon jest to roguelike’owa gra RPG utrzymana w klimatach sci-fi od studia Amplitude. Tytuł przenosi nas do powstającego od wielu lat (i gier) universum Endless, znanego chociażby z Endless Space lub Endless Legend. Endless Dungeon rozpoczyna się w momencie, w którym z powodu awarii statku lądujemy na antycznej i tajemniczej stacji kosmicznej. Okazuje się, że jest ona już zamieszkała przez innych rozbitków, którzy utknęli na niej, podobnie jak my. Jedyną szansą na ratunek jest odkrycie wszystkich tajemnic placówki, a w tym celu musimy zebrać drużynę. ENDLESS™ Dungeon Day One Edition zawiera: Zestaw skrórek “Die-Hard Elite”, Cyfrowy art book “Reckless Squad”, Cyfrową oryginalną ścieżkę dźwiękową, Pakiet skórek “Pioneer Elite”, Fizyczny art book “Reckless Squad”, Fizyczną grę karcianą.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Bomberman R 2

PS4

Zręcznościowe

Super Bomberman R 2 to najnowsza część serii bitewnych gier towarzyskich. Nowe przygody i tryby gry sprawiają, że to najbardziej obfitująca w zawartość odsłona w historii. Gra zawiera nie tylko możliwość toczenia bitew offline z rodziną i znajomymi, ale też starcia w sieci, łączące graczy z całego świata, jak i tryb jednoosobowy. W grze Super Bomberman R 2 oprócz znanych trybów „Standard”, „Grand Prix” i „Battle 64” pojawia się zupełnie nowy – „Castle”, w którym gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, atakującą i broniącą zamku, a następnie toczą bój o skarb. Pojawiła się również funkcja edytora plansz, pozwalająca tworzyć własne plansze do trybu „Castle” i udostępniać je przez Internet graczom z całego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

PS4

Zręcznościowe

Kolejna odsłona zręcznościowego cyklu utrzymanego w baśniowej stylistyce. W Trine 5: A Clockwork Conspiracy rycerz Pontius, czarodziej Amadeus oraz złodziejka Zoya próbują powstrzymać mechaniczną armię przed wprowadzeniem nowych rządów w królestwie. Akcja gry toczy się w baśniowym świecie fantasy inspirowanym średniowieczem. Historia ponownie wiąże ze sobą losy trójki bohaterów, na których barkach spocznie ratowanie świata. Tym razem rycerz Pontius, czarodziej Amadeus oraz złodziejka Zoya łączą siły, by uporać się z mechaniczną armią i powstrzymać spisek, prowadzący do powstania nowego królestwa. Krainy, w której nie będzie miejsca na magię, ani dawnych herosów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ghost Song

PS4

Akcji

Ghost Song to dwuwymiarowa, platformowa gra akcji należąca do gatunku metroidvania, stworzona przez niezależne studio Old Moon. Podczas rozgrywki eksplorujemy w mroczny i pełen tajemnic świat księżyca Lorian V, wcielając się w wybudzoną z długiego snu Deadsuit. Na księżycu Lorian V budzi się z długiego snu Deadsuit - uzbrojona i gotowa do walki, ale pozbawiona wspomnień i celu. Wcielamy się w bohaterkę i eksplorujemy zakamarki mrocznego, obcego i nieprzyjaznego świata, napotykając dawne szczątki i tajemnice oraz pokonując potężne istoty aby odkryć, czy też przypomnieć sobie prawdę o tym miejscu i o sobie. Nie jesteśmy jedynymi zagubionymi, na swojej drodze spotykamy inne postacie i poznajemy ich historie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Moonscars

PS4

Akcji

Moonscars to platformowa gra akcji typu metroidvania, o glinianej wojowniczce Grey Irmie, przemierzającej mroczny świat w poszukiwaniu prawdy o sobie. Za produkcję tytułu odpowiada niezależne studio Black Mermaid. Wcielamy się w Grey Irmę, glinianą wojowniczkę, którą prowadzi jeden cel - chce odnaleźć Rzeźbiarza i odkryć tajemnicę swojej egzystencji. Podczas wędrówki napotyka wielu wrogów, a także inne istoty poszukujące prawdy i celu w tych mrocznych, niebezpiecznych realiach. Wydanie fizyczne zawiera: Ekskluzywna książeczka z grafikami, Mapa świata/plakat, Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Greyhill Incident: Abducted Edition

PS4

Przygodowe

Greyhill Incident to gra typu Survival-Horror, której akcja rozgrywa się na początku lat 90. Wcielisz się w niej w Ryana Bakera, który wyposażony w kij bejsbolowy i kilka naboi w swoim wiernym rewolwerze wyrusza do klimatycznej dzielnicy Greyhill, opanowanej przez UFO i szarych kosmitów. Wersja gry Abducted Edition zawiera: Wycinek z gazety relacjonujący inwazję obcych, Ścieżkę dźwiękową i tapety z gry, Instrukcję do stworzenia ochronnej czapki z folii aluminiowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Aliens: Dark Descent

PS4

Akcji

Aliens: Dark Descent to gra akcji z widokiem izometrycznym i mocnymi elementami taktycznymi. Podczas zabawy gracz dowodzi oddziałem żołnierzy walczącym z ksenomorfami. Gracz obejmuje dowództwo nad grupą kolonialnych marines wysłanych na księżyc Lethe w celu wyeliminowania znajdujących się tam ksenomorfów. Na miejscu zmierzymy się nie tylko z tymi bestiami, ale również z agentami korporacji Weyland-Yutani.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crash Team Rumble: Edycja Deluxe

PS4

Wyścigi

Crash Team Rumble to multiplayerowa zręcznościówka, w której naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy. Grupy rywalizują walcząc o kontrolę nad terytoriami oraz starając się zebrać jak najwięcej owoców Wumpa. W grze naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. Podczas zabawy walczą ze sobą starając się przejąć kontrolę and terytoriami na mapie, jak również gromadząc owoce Wumpa i zanosząc je do swoje bazy. Areny wypełnione są różnego rodzaju pułapkami, przeszkodami oraz skrzyniami z cennymi przedmiotami, pomagającymi w zdobyciu przewagi nad rywalami. Crash Team Rumble Edycja Deluxe zawiera: Grę na nośniku fizycznym, Odblokowanie wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonach 1. i 2. (dostępne tylko w trakcie trwania tych sezonów), Natychmiastowe odblokowanie 25 poziomów wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonie 1. (dostępne tylko w trakcie trwania sezonu), Cyfrowy ‘Protopakiet’, w skład którego wchodzi: 8 skórek postaci 'Bryła', Cień 'Piksele', Muzyka najlepszego gracza 'Spróbuj mi dorównać', Czapka 'Bryła', Plecak 'Bryła', Efekt punktowania 'Bryła', Unikalny baner.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 23

PS4

Wyścigi

F1 23 to czternasta odsłona serii gier wyścigowych studia Codemasters na licencji Formuły 1. Wcielamy się w kierowcę startującego w barwach jednego z oficjalnych zespołów i próbujemy sięgnąć po tytuł mistrza świata w sezonie 2023. Wciśnij gaz do dechy w EA SPORTS™ F1® 23, oficjalnej grze wideo 2023 FIA Formula One World Championship™. Nowy rozdział w emocjonującym trybie fabularnym „Droga do sławy” to dramatyczna historia i zaciekła rywalizacja. Ścigaj się koło w koło na nowych torach w Las Vegas i Katarze oraz zdobywaj nagrody i modyfikacje w F1® World. Nowym autentycznym elementem strategicznym są czerwone flagi, a wyścigi na 35% dystansu zapewniają więcej akcji i wrażeń. Ciesz się zaktualizowanymi bolidami z 2023 roku, z oficjalnym składem F1® obejmującym Twoich 20 ulubionych kierowców i 10 zespołów. Stwórz swój zespół marzeń w trybie kariery „Mój zespół”, rywalizuj na podzielonym ekranie lub w poszerzonym wieloplatformowym trybie wieloosobowym i udzielaj się w społeczności dzięki nowym ligom Racenet.

Ocena: Brak Zobacz grę

PowerWash Simulator

PS4

Symulacje

Gra symulacyjna FPP, w której bierzemy do ręki myjkę ciśnieniową i walczymy z brudem na ulicach fikcyjnego Muckingham (i nie tylko tam). W PowerWash Simulator można grać w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie 5 graczy. PowerWash Simulator zabiera nas w podróż do fikcyjnego miasteczka Muckingham. To niegdyś malownicze miejsce zaczęło pokrywać się brudem, tracąc dawny splendor. Jakby tego było mało, znajdujący się nieopodal wulkan zaczął się budzić, Wielka Stopa pojawiła się w pobliżu, a na domiar złego kot burmistrza przepadł bez wieści. Jako że wszystkie te nieszczęścia zapoczątkowała fala brudu, miasto potrzebuje bohatera, który upora się z nim raz na zawsze.

Ocena: Brak Zobacz grę

Diablo IV

PS4

RPG

Diablo 4 to RPG typu hack-n-slash od studia Blizzard Entertainment. Gracz wybiera jedną z kilku dostępnych postaci, a następnie wyrusza w świat, aby walczyć z hordami potworów. Gra powraca do mrocznego klimatu pierwszych dwóch odsłon i kładzie duży nacisk na aspekt sieciowy. Akcja toczy się w ponurej krainie fantasy znanej jako Sanktuarium. Ponownie staje się ona celem inwazji armii Płonących Piekieł, której stawić czoło mogą tylko bohaterowie kierowani przez graczy. Siłom zła przewodzi demoniczna Lilith, która za sprawą mrocznego rytuału powróciła do świata śmiertelników po trwającym eony wygnaniu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Death or Treat

PS4

Akcji

Platformowa gra akcji z elementami RPG i roguelike’a. W Death or Treat wcielamy się w Scary’ego, który chcąc uratować ducha Halloween, a co za tym idzie – całe miasteczko HallowTown – musi stawić czoła hordom przeciwników. Death or Treat zabiera nas w podróż do fantastycznego świata, a dokładnie – do miasteczka HallowTown. Kiedy duch Halloween przepadł bez wieści, jego śladem postanowił wyruszyć Scary – właściciel sklepu Ghost Mart, będącego liderem w produkcji halloweenowych cukierków. Bohater musi zmierzyć się z licznymi przeciwnikami, jednak w trakcie swej morderczej przeprawy może liczyć na pomoc mieszkańców HallowTown.

Ocena: Brak Zobacz grę

Street Fighter 6

PS4

Bijatyki

Szósta część popularnej serii zręcznościowych bijatyk od firmy Capcom. Street Fighter 6 wprowadza alternatywne systemy sterowania dla nowych graczy oraz wskaźnik Drive służący do wykonywania specjalnych ataków. W grze powracają bohaterowie doskonale znani miłośnikom cyklu, w tym Ryu, Ken, Chun-Li oraz Guile. Partneruje im trójka nowych postaci: dostojny Rosjanin Johann Pavlovich, francuska supermodelka Manon oraz pochodząca z Włoch Marisa szczycąca się korzeniami sięgającymi antycznych greckich wojowników. Rozgrywka stała się przystępniejsza również za sprawą obecności wskaźnika Drive. Służy on m.in. do wykonywania potężnych kontrataków czy ruchów mogących wchłonąć nadchodzące uderzenie i wytrącić rywala z rytmu. Kluczem do sukcesu jest stałe wykorzystywanie systemu Drive do aktywacji specjalnych ataków, jednocześnie dbając, by nie zużyć go całkowicie, co spowoduje chwilową utratę dostępu do najpotężniejszych technik.

Ocena: Brak Zobacz grę

We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie

PS4

Zręcznościowe

Zremasterowana wersja oryginalnej gry zręcznościowo-logicznej, wydanej w 2005 roku. W We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie naszym głównym zadaniem jest toczenie przez różne lokacje kuli, do której z czasem przyklejają się coraz większe obiekty. We Love Katamari REROLL + Royal Reverie zabiera nas w podróż do uniwersum, w którym Wszechświatem rządzi... cóż, Król Wszechświata. Gra opowiada dwie historie. W pierwszej zaskoczony zdobyciem wielu fanów na Ziemi władca postanawia raz jeszcze wysłać na naszą planetę swojego syna. Książę Wszechświata wraz ze swoimi kuzynami musi ponownie przetoczyć przez błękitny glob swoje Katamari, w ten sposób tworząc gwiazdy, które trafią na nieboskłon. W drugiej opowieści poznajemy dzieje samego Króla, obserwując jego trudną relację z ojcem, oglądając moment, w którym sam zasiadł na tronie, a także towarzysząc mu, gdy wreszcie doczekał się potomka, czyli doskonale nam znanego Księcia Wszechświata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Killer Frequency

PS4

Przygodowe

Utrzymana w klimatach komedii grozy gra przygodowa FPP. W Killer Frequency trafiamy do Stanów Zjednoczonych z lat 80. XX wieku i wcielamy się w pracownika stacji radiowej, w którego rękach spoczywa los mieszkańców miasteczka Gallows Creek. Killer Frequency zabiera nas w podróż do Stanów Zjednoczonych z lat osiemdziesiątych XX wieku, a dokładnie – do usytuowanego w miasteczku Gallows Creek budynku stacji radiowej KFAM. W trakcie zabawy wcielamy się w jednego z prezenterów, który tuż po rozpoczęciu zmiany odbiera dziwny telefon. To, co przekazuje mu głos dobiegający ze słuchawki, całkowicie odmieni przebieg tej spokojnie zapowiadającej się nocy...

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry