Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem + Call of Duty: Modern Warfare III 3 033 zł

Baza gier , zaczynające się na I

Wylosuj grę

Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai

RPG

Wyrusz w niezwykłą podróż jako Dai, młody bohater z niesamowitymi mocami, i jego przyjaciele, aby uratować świat przed siłami ciemności. Dzięki oszałamiającej oprawie wizualnej i wciągającej fabule, Infinity Strash ożywia świat Dragon Quest jak nigdy dotąd. Odkrywaj różnorodne krajobrazy, spotykaj niezapomniane postacie i bierz udział w ekscytujących bitwach, odkrywając sekrety Mrocznego Króla i jego sługusów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Inspector Gadget: MAD Time Party

Akcji

Przygodowa gra akcji TPP, z elementami multiplayerowej gry towarzyskiej. W Inspector Gadget: MAD Time Party wcielamy się w tytułowego Inspektora Gadżeta, który musi pokrzyżować plany złowrogiego Doktora Klaufa, jednocześnie rywalizując ze swoimi przodkami. Goń, Gadżet, Goń! Graj jako kultowy Inspektor Gadżet i dołącz do znajomych w nowej grze towarzyskiej! Metro City znalazło się pod kontrolą złego doktora Klaufa oraz agentów Z.Ł.A. Aby ocalić miasto, Inspektor Gadżet musi cofnąć się w czasie. Niestety, wehikuł czasu się psuje i przodkowie Inspektora zostają przetransportowani do teraźniejszości.Twoja misja: zwiedź Metro City i rywalizuj z przodkami, by zebrać brakujące części wehikułu czasu. Ukończyć mini-gry i odblokuj śruby potrzebne do naprawy maszyny. Zmierz się z trzema przodkami Gadżeta, by odzyskać śruby.

Ocena: Brak Zobacz grę

Immortals of Aveum

Akcji

Gra akcji FPP, w której wcielamy się w maga i trafiamy do fantastycznego, pogrążonego w konflikcie świata. Immortals of Aveum jest dziełem zespołu Ascendant Studios. Wydaniem tego projektu zajęła się zaś firma Electronic Arts. W Immortals of Aveum wcielamy się w Jaka – maga bitewnego (tudzież elitarnego magina triarchę). Dołącza on do tytułowego lucjańskiego Zakonu Nieśmiertelnych – obrońców, którzy próbują ocalić przepełniony magią, fantastyczny świat Aveum od zbliżającej się zagłady. Aby to zrobić, Jak usiłuje odkryć tajemnice niespokojnej przeszłości krainy. Tylko w ten sposób dowie się, dlaczego na froncie Wszechwojny codziennie walczą i giną liczne zastępy żołnierzy. Ostatecznie protagonista musi położyć kres temu rozdzierającemu świat konfliktowi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ib

Przygodowe

Eksploracyjna gra przygodowa 2D osadzona w przerażającej, tajemniczej galerii sztuki. Zbadaj teren wokół siebie, odkrywając przedmioty i rozbrajając pułapki, aby znaleźć wyjście z dziwnej galerii. Młoda dziewczyna o imieniu Ib odwiedza z rodzicami galerię sztuki. Przeglądając różne dzieła sztuki, Ib nagle zdaje sobie sprawę, że jest sama. Kiedy szuka kogoś – kogokolwiek – innego, muzeum zaczyna się zmieniać.

Ocena: Brak Zobacz grę

Into the Breach

Strategiczne

Dwuwymiarowa strategia turowa osadzona w oryginalnym uniwersum science fiction, przygotowana przez twórców FTL: Faster Than Light. Historia opowiedziana w grze jest bardzo prosta i dotyczy inwazji gigantycznych owadów na Ziemię. Gracz staje na czele małego oddziału mechów i walczy z wrogiem, za główny cel mając zniszczenie podziemnego ula, z którego atakują Obcy. Opowieść jest prezentowana głównie za pośrednictwem towarzyszących kolejnym misjom dialogów. Warto przy tym odnotować, że scenarzystą gry jest znany m.in. z Planescape: Torment oraz Fallout: New Vegas Chris Avellone.

Ocena: Brak Zobacz grę

In Other Waters

Przygodowe

In Other Waters to oryginalna gra przygodowa, w której wcielamy się w sztuczną inteligencję, pomagającą pewnej kobiecie w badaniu nieznanej i potencjalnie niebezpiecznej planety. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Jump Over The Age. Xenobiolożka Ellery Vas odpowiada na sygnał wysłany przez jej przyjaciółkę – Minae Nomura – i przybywa na planetę Gliese 677Cc. Na miejscu zastaje jednak jedynie opuszczoną bazę oraz dziwną, uszkodzoną sztuczną inteligencję. Kobieta wyrusza w podróż, starając się odkryć sekrety nieznanego miejsca oraz znaleźć źródło sygnału. Scenariusz porusza tematy związane z naturą życia, człowieczeństwa, a także sztucznej inteligencji.

Ocena: Brak Zobacz grę

Isonzo: Deluxe Edition

Akcji

Isonzo to realistyczny FPS stworzony z myślą o multiplayerowej rozgrywce, który przenosi nas w czasy I wojny światowej. Produkcja stanowi owoc współpracy firm M2H oraz Blackmill Games i jest trzecią częścią zapoczątkowanego w 2015 roku cyklu pierwszowojennych strzelanek, na który składają się gry Verdun oraz Tannenberg. Isonzo zabiera nas na front włoski I wojny światowej, a dokładnie – do doliny tytułowej rzeki, o którą w latach 1915-1917 stoczono dwanaście bitew. W trakcie rozgrywki stajemy po jednej ze stron konfliktu i jako żołnierze włoscy lub austro-węgierscy bierzemy udział w starciach o to terytorium.

Ocena: Brak Zobacz grę

Instant Sports All-Stars

Sportowe

W grze INSTANT SPORTS All-Stars możesz wziąć udział w rozmaitych zabawach, które bezpośrednio inspirowane są ulubionymi sportami Amerykanów! Poznaj Amerykę poprzez 8 dyscyplin sportowych i aktywności... Baseball, futbol amerykański, hokej, koszykówka, kręgle, strzelanie i piłka nożna... I nie zapomnij o Wieży Burgerów! Postaraj się być najlepszy na każdym polu! 3 środowiska - ciepła atmosfera stadionu, energia miasta i upał westernu... - aby potroić Twoją radość! Podróżuj, nawet nie ruszając się z kanapy... ale i tak trochę "poćwicz"! 24 sposoby na przedłużenie zabawy! Szczegółowe zasady dla każdej aktywności w każdym środowisku sprawiają, że każda sesja sportowa jest prawdziwym odkryciem! Możliwość gry nawet dla 4 graczy: W INSTANT SPORTS All-Stars gra się wyjątkowo łatwo dzięki uproszczonemu sterowaniu. Od młodszego brata, przez babcię, po przyjaciół - każdy może zagrać w INSTANT SPORTS All-Stars i bawić się doskonale! Mnóstwo przedmiotów do zebrania, aby dostosować swoją postać: czapki, topy, spodnie i wiele więcej... Nie ma miejsca na modowe faux pas!

Ocena: Brak Zobacz grę

In Nightmare

Przygodowe

In Nightmare jest zrealizowaną w konwencji horroru grą przygodową, wzbogaconą o wyraźnie zarysowane elementy skradankowe. Produkcja została opracowana przez zespół Magic Fish Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Maximum Games. Głównym bohaterem gry In Nightmare jest chłopiec pochodzący z rozbitej rodziny. Próbując uciec od pełnej bólu rzeczywistości, nasz podopieczny zapada w głęboki sen. Trafia jednak do krainy rodem z koszmarów, wypełnionej potworami będącymi wytworami jego pełnej strachu podświadomości. Protagonista zostaje tam uwięziony, a chcąc odnaleźć wyjście, będzie musiał pokonać swój strach i stawić czoła innym swoim słabościom oraz traumom. Być może w ten sposób uda mu się odkryć również nową nadzieję i odnaleźć miłość. Na szczęście chłopiec nie jest sam, gdyż towarzyszy mu opiekuńczy duch, który pomaga mu w tej trudnej przeprawie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Infernax

Akcji

Metroidvania zrealizowana w formie oldskulowej platformówki akcji. W Infernax wcielamy się w rycerza, który zmierza do źródła czarnej magii pustoszącej jego ojczyznę. Podczas zabawy eliminujemy hordy potworów i podejmujemy decyzje rzutujące na przebieg opowieści. Infernax zabiera nas w podróż do fantastycznego świata. Głównym bohaterem gry jest rycerz, który po powrocie do swojej ojczyzny odkrywa, że padła ona ofiarą czarnej magii. W wyniku tego nieszczęścia po jego ukochanej ziemi wałęsają się teraz hordy potworów. Nie zastanawiając się zbyt długo, protagonista rozpoczyna niebezpieczną wyprawę do samego serca zepsucia, by położyć mu kres i przywrócić w tej krainie dawny ład i porządek. To, jak zakończy się jego przygoda, w dużej mierze zależy od naszych poczynań i podejmowanych przez nas decyzji. Infernax zawiera: Gra, Książeczka, Naklejki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Instant Sports Plus

Symulacje

Mamy lato, więc bez opuszczania swojej kanapy możesz wraz ze znajomymi poszaleć w INSTANT SPORTS Plus! Wybierzcie się na wyprawę na słoneczną, rajską wyspę, gdzie będziecie mogli uprawiać najdziwniejsze sporty. Poznaj historię i zagadki tajemniczej oazy. Odkryj błękitną lagunę, podziwiaj palmy i poczuj gorący piasek pod stopami, a między aktywnościami zgłębiaj wszystkie sekrety wyspy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Insurgency: Sandstorm

Akcji

Insurgency: Sandstorm jest drugą częścią serii FPS-ów, za której opracowaniem stoi studio New World Interactive. Nakładem firmy Focus Home Interactive produkcja trafiła na platformę PC, XONE i PS4. Akcja Insurgency: Sandstorm toczy się w czasach współczesnych. Gra zabiera nas w podróż na tereny Bliskiego Wschodu, będące teatrem fikcyjnych działań wojennych. Weź udział w konflikcie zbrojnym na współczesnym polu walki. Do wyboru masz szereg gier wieloosobowych w trybie współpracy i rywalizacji. Dzięki niezrównanemu realizmowi poczujesz siłę każdego pocisku i będziesz uważać na każdy cios w walce wręcz.

Ocena: Brak Zobacz grę

In Sound Mind: Deluxe Edition

Przygodowe

In Sound Mind to pierwszoosobowy horror psychologiczny. Akcja In Sound Mind dzieje się w tajemniczym budynku. W jednym z jego korytarzy budzi się bohater gry. Eksplorując to miejsce, protagonista natrafia na ślady eksperymentów medycznych. Z czasem zaczyna doświadczać mrocznych wizji ukazujących historię prowadzonych w tym miejscu terapii, a także pewnego kota. Wraz z postępem w przygodzie bohater odzyskuje wspomnienia oraz odkrywa tajemnice skrywane przez budynek.

Ocena: Brak Zobacz grę

It Takes Two

Zręcznościowe

It Takes Two to kooperacyjna przygodowa gra akcji od autorów A Way Out. Pod względem rozgrywki produkcja przypomina platformówki, oferując wyzwania logiczne i zręcznościowe, które wymagają współpracy dwójki graczy. Tytuł zawiera unikalną funkcję – darmowy „Dostęp dla znajomych” w sieciowym trybie kooperacji. Nawet jeżeli jeden z graczy nie posiada zakupionego tytułu, wciąż może dołączyć do rozgrywki i wspólnie rozegrać ją z przyjacielem, wystarczy, że ten wyśle mu zaproszenie. Trzeba jednak pamiętać, że funkcja ta umożliwia wyłącznie rozgrywkę międzygeneracyjną (osoba z PS5 może zaprosić do gry osobę z PS4), nie międzyplatformową (osoba korzystająca z PS5 nie może już wysłać zaproszenia osobie korzystającej z PC czy konsoli Xbox Series X).

Ocena: 10/10 Zobacz grę

Immortals: Fenyx Rising

Akcji

Przygodowa gra akcji TPP z otwartym światem, opracowana przez twórców Assasin’s Creed Oddyssey ze studia Ubisoft. Immortals: Fenyx Rising rozgrywa się w realiach mitologii greckiej i nawiązuje do mitu o nikczemnym Tyfonie. W grze wcielamy się w zapomnianego bohatera, który decyduje podjąć się ciężkiego zadania w celu uratowania Greckich Bogów i odzyskania ich cennych mocy. Wszystko za sprawą Tyfona - pół człowieka, pół zwierzęcia, wyklutego z jaj podarowanych Gai przez Tartara, po tym, jak ta poprosiła go o pomoc, będąc wściekłą na Zeusa za zamknięcie tytanów. W ten sposób narodził się potwór przepełniony nienawiścią do wszystkich bogów, a my zaś musimy stawić mu czoła. Ciekawe jest to, że cała historia opowiadana jest przez Homera jego wnukom, którzy to zadając niezliczoną ilość pytań, dodają humoru tytułowi.

Ocena: 7/10 Zobacz grę

Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition

Akcji

Immortals Fenyx Rising™ ożywia wspaniałą mitologiczną przygodę. Wciel się w Fenyxa, nowego skrzydlatego bohatera, który musi ocalić greckich bogów i ich dom od mrocznej klątwy. Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najbardziej zabójczego tytana w greckiej mitologii, podczas epickiej i ponadczasowej walki. Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów. Zawartość Złotej Edycji: Gra Immortals Fenyx Rising, Przepustka sezonowa: Zawiera nową rozgrywkę, wrażenia i dodatkowe zadanie – Gdy droga staje się kamienista – z dołączonymi nagrodami w grze. Zawartość cyfrowa: Pakiet postaci Hadesa Mistrza Cieni. Opanuj moc cieni i ich tajemnic! Zawiera pancerz, hełm, konia, skrzydła i feniksa w stylu Hadesa. Pakiet błogosławionego uzbrojenia Oriona. Korzystaj z mocy Oriona i gwiazdozbiorów, dzięki temu gwiezdnemu pakietowi uzbrojenia. Zawiera skórki w stylu Oriona dla twojego miecza, topora i łuku. Pryzmatyczne skrzydła. Każdy indywidualny splot piór zawiera w sobie wszystkie możliwe kolory tęczy. Te skrzydła są dumą Dedala.

Ocena: 8/10 Zobacz grę
Do góry