Baza gier

Wylosuj grę

The Sinking City

Przygodowe

Przygodowa gra akcji TPP z elementami RPG, inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Akcja gry toczy się w latach dwudziestych XX wieku, w amerykańskim miasteczku Oakmont w stanie Massachusetts, cierpiącym z powodu powodzi wywołanej przyczynami nadnaturalnymi. Zbadanie tej sprawy przypadło detektywowi Charlesowi W. Reedowi, który na drodze śledztwa poznaje nie tylko przyczyny owego zjawiska, lecz również styka się z szaleństwem i zwątpieniem, coraz bardziej ogarniającymi zarówno mieszkańcow Oakmont, jak i jego samego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Song of Memories

Przygodowe

Przygotowana przez studio Pure Wish przygodówka typu visual novel, wzbogacona o elementy symulatorów randkowych oraz gier jRPG. Fabuła Song of Memories koncentruje się na losach dwójki licealistów: wychowującego młodszą siostrę Minato Kamishiro i jego przyjaciółki Kanon Hiiragi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Resident Evil 2

Przygodowe

Gra Resident Evil 2, pierwotnie wydana w 1998, jedna z najbardziej ikonicznych i rozpoznawalnych gier wszech czasów, powraca w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji. Resident Evil 2 zaoferuje graczom świeże spojrzenie na klasyczną sagę survivalego horroru w nowoczesnej i dopracowanej, a jednocześnie mrożącej krew w żyłach oprawie audiowizualnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Call of Cthulhu

Przygodowe

Call of Cthulhu – stworzona przez Cyanide Studios, oficjalna adaptacja kultowej papierowej RPG wydawnictwa Chaosium – to przeznaczona na systemy PlayStation 4, Xbox One i PC detektywistyczna RPG z elementami skradanki, utrzymana w klimacie psychologicznego horroru.

Ocena: Brak Zobacz grę

Senran Kagura Reflexions

Przygodowe

Spin-off serii Senran Kagura, będący grą przygodową, w której spędzamy czas z jedną z głównych bohaterek cyklu. Senran Kagura Reflexions zostało przygotowane z myślą o unikalnych funkcjach konsoli Nintendo Switch.

Ocena: Brak Zobacz grę

Punch Line

Przygodowe

Gra przygodowa, wzbogacona o elementy produkcji typu visual novel, w której wcielamy się w przemienionego w ducha ucznia szkoły średniej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Torn

Przygodowe

Gra przygodowa stworzona z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej. Podczas zabawy w Torn wcielamy się w kobietę, która przypadkowo trafiła do posiadłości naukowca Lawrence'a Talbota. Jest to pierwsza produkcja Aspyr Studio.

Ocena: Brak Zobacz grę

State of Mind

Przygodowe

Opracowana przez ekipę Daedalic Entertainment dystopijna gra przygodowa w klimatach science fiction, której akcję osadzono w roku 2048 w Berlinie. State of Mind to klasycznie zrealizowana gra przygodowa. Podczas zabawy zajmujemy się eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów, gromadzeniem przedmiotów i rozwiązywaniem zagadek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Flipping Death

Przygodowe

Oryginalny miks przygodówki i platformówki od szwedzkiego studia Zoink!, a zarazem duchowy spadkobierca Stick It to The Man! z 2013 roku. Wcielamy się w postać Penny Doewood, która po tajemniczym zgonie musi zastąpić Śmierć, będącego akurat na wakacjach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Closed Nightmare

Przygodowe

Gra przygodowa, utrzymana w konwencji horroru, w której wcielamy się w Marię Kamishiro. Bohaterka Closed Nightmare została uwięziona i zmuszona do wzięcia udziału w tajemniczym eksperymencie – wolność odzyska pod warunkiem doprowadzenia go do końca.

Ocena: Brak Zobacz grę

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion

Przygodowe

Przygodowa gra akcji oparta na motywach serialu Adventure Time (Pora na przygodę!). Gracze przejmują kontrolę nad jednym z czwórki bohaterów (są tu Finn, Jake, Marceline oraz BMO) z zadaniem poznania przyczyn tragicznej w skutkach powodzi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Agony

Przygodowe

Survival horror stworzony przez niezależny zespół Madmind Studio. Gracz wciela się w rolę nieszczęśnika, który z bliżej nieznanych powodów trafił do piekła.

Ocena: Brak Zobacz grę

Detroit: Become Human

Przygodowe

Osadzona w realiach science fiction przygodowa gra akcji, za której powstanie odpowiadają deweloperzy z francuskiego studia Quantic Dream – twórcy takich gier jak Fahrenheit, Beyond: Two Souls czy bestsellerowe Heavy Rain.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shelter Generations

Przygodowe

Składanka dwóch gier studia Might and Delight - wydanego w 2015 roku Shelter 2 oraz Paws: A Shelter 2 Game z 2016 roku. W kolekcji znajdują się też ścieżki dźwiękowe obu produkcji oraz interaktywne książki Fables From the Den i The Lonesome Fog.

Ocena: Brak Zobacz grę

Code: Realize - Bouquet of Rainbows

Przygodowe

Pakiet dwóch gier z serii Code: Realize, będących romantycznymi visual novel, których akcja została osadzona w fantastycznym świecie inspirowanym XIX-wieczną Europą.

Ocena: Brak Zobacz grę

ARK Park

Przygodowe

Gra eksploracyjna opracowana z myślą o zestawach do wirtualnej rzeczywistości, nawiązująca do popularnego sieciowego survivalu ARK: Survival Evolved. ARK Park osadzone jest w futurystycznym parku jurajskim.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry