Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem + Marvel’s Spider-Man 2 2 248 zł z kodem RBW1311141123C obowiązuje do: 30.11.2023, godz. 23:45

Baza gier Przygodowe

Wylosuj grę

The Invincible

Przygodowe

The Invincible (Niezwyciężony) to retrofuturystyczny thriller science fiction na motywach powieści Stanisława Lema o tym samym tytule, zrealizowany jako przygodówka FPP. Gracz trafia na pustynną planetę Regis III, gdzie musi zbadać sprawę zaginionej załogi. Gracz wciela się w Yasnę - członkinię grupy prowadzącej międzygwiezdną misję badawczą. Wraz z rozpoczęciem przygody budzi się ona na obcej planecie Regis III. Nie pamięta, jak się tutaj znalazła, ale wie, że nie przybyła w to miejsce sama. Pozostali członkowie załogi zniknęli jednak bez śladu i bohaterka będzie musiała ich odnaleźć.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jumanji: Dzikie Przygody

Przygodowe

Poznaj niebezpieczny świat gry Jumanji i wyrusz na ekscytującą przygodę, podczas której będziesz szukać skradzionego klejnotu – Oka Jaguara – oraz drogi powrotnej do domu! Smolder, Ruby, Mouse i Shelly są gotowi, by przemierzać niezbadane tereny zamieszkiwane przez groźnych drapieżników, walczące frakcje i misterne pułapki, które powalą cię na kolana. Przetrwaj w dżungli, aby dotrzeć do nowych obszarów, takich jak zapomniane wioski, lodowe szczyty i cuchnące bagna. Ulepszaj swoich bohaterów dzięki łupom i ukrytym skarbom. Zawsze miej się na baczności – wszędzie czyhają nowe zagrożenia, a w każdej chwili możesz usłyszeć bębny Jumanji!

Ocena: Brak Zobacz grę

The Fox Awaits Me HANA

Przygodowe

The sequel to the novel game "The Fox is Waiting for Me'', is finally here! The story revolves around Shua, a slightly naughty fox girl who lives in a fox mansion deep in the forest, and Kaito, a boy with amnesia, and Mimir, a mountain god with a small body but big attitude who lives in a nearby lake. One day, Lyufa and Renfa were dispatched by the Shua clan to test her power. Starting with the encounter between Shua and Ryufa, Kaito and his friends become entangled in the plans of the Shinigami and the Fox Clan. Will Kaito, who got lost with Ryufa in a space-time that closed due to a certain trigger, be able to escape safely? And what is the aim of Karin's "senior" ' who is working behind the scenes? The bond between Kaito, Shua, Mimir, and Karin will be tested!

Ocena: Brak Zobacz grę

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition

Przygodowe

Hybryda gry przygodowej TPP i symulacji życia, osadzona w fantastycznym uniwersum Disneya i Pixara. W Disney Dreamlight Valley wcielamy się w postać, której zadaniem jest uratowanie mieszkańców tytułowej doliny oraz przywrócenie w niej dawnego ładu i porządku. Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition zawiera: Wersja Standardowa gry Disney Dreamlight Valley, 1 z 6 ekskluzywnych plakatów dwustronnych (do wyczerpania zapasów). Ekskluzywne naklejki Disney Dreamlight Valley (do wyczerpania zapasów). Ekskluzywny Sweter Cyfrowy z Wizerunkiem Kota Cheshire (noszony przedmiot w grze dla twojego awatara). 5 Ekskluzywne Skórki Towarzysza Zwierzęcia (skórki stworzeń w grze). Domek Wiejski (skórka domu w grze).14 500 księżycowych kamieni (waluta w grze).

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Trek: Resurgence

Przygodowe

Narracyjna gra przygodowa, osadzona w uniwersum Star Trek. Głównymi bohaterami gry Star Trek: Resurgence są Pierwsza Oficer Jara Rydek oraz Inżynier Carter Diaz. Zadaniem protagonistów jest zbadanie tajemnicy, w którą uwikłane są dwie skonfliktowane cywilizacje. Akcję gry Star Trek: Resurgence osadzono w 2380 roku, a więc krótko po wydarzeniach przedstawionych w serialu Star Trek: Następne pokolenie. Głównymi bohaterami tej produkcji są Pierwsza Oficer Jara Rydek oraz Inżynier Carter Diaz, służący na pokładzie okrętu U.S.S. Resolute. Protagoniści natrafiają na ślad tajemnicy, w którą uwikłane są dwie cywilizacje pogrążone w konflikcie. To, jak zakończy się ich przygoda, a także jaki wpływ uda im się wywrzeć na losy całego świata, zależy od naszych poczynań i dokonywanych przez nas wyborów. W grze występują zarówno zupełnie nowe postacie, jak i osobistości doskonale znane fanom marki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dino Ranch: Ride to the Rescue

Przygodowe

Dołącz do ekscytującego świata Dino Ranczo, serialu animowanego, który skradł serca milionów dzieci na całym świecie i przygotuj się na przeżycie pełne dino-tastycznej zabawy! W tej niesamowitej przygodzie czekają na ciebie ekscytujące mini-gry i świetna zabawa z ulubionymi dino-przyjaciółmi! Jaja dinozaurów zniknęły z wylęgarni, a pokój na Ranczu jest zagrożony. Tylko TY możesz pomóc naszemu dinotastycznemu trio Jonowi, Min oraz Miguelowi w odnalezieniu skradzionych jaj i sprowadzeniu ich z powrotem na Ranczo. Ale ostrożnie, bo złośliwi Tinhornowie mogą mieć coś wspólnego z tymi wszystkimi problemami…

Ocena: Brak Zobacz grę

Detective Pikachu Returns

Przygodowe

Detective Pikachu Returns to kontynuacja detektywistycznej gry przygodowej z tytułową żółtą maskotką serii Pokemon. Jako Tim Goodman wracamy do Ryme City, by raz na zawsze wyjaśnić niedokończone sprawy. Tak jak w pierwszej grze z serii, w Detective Pikachu Returns gracze kierują Timem i przemierzają ulice Ryme City, badając jego tajemnice. To wymaga rozmów z mieszkańcami (zarówno ludźmi, jak i pokemonami) oraz szukania wskazówek, które naprowadzą Tima i Pikachu na rozwiązanie zagadek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Scorn: Deluxe Edition

Przygodowe

Pierwszoosobowa gra w konwencji horroru science fiction, której główną inspiracją były dzieła H.R. Gigera, twórcy ksenomorfa z serii filmów Obcy. Scorn wrzuca gracza do odrealnionego świata, balansującego na granicy snu i jawy. Scorn to klimatyczna gra przygodowa z horrorem z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w koszmarnym wszechświecie dziwnych form i ponurych gobelinów. Został zaprojektowany wokół idei „bycia rzuconym w świat”. Odizolowany i zagubiony w tym świecie przypominającym sen, będziesz eksplorował różne połączone ze sobą regiony w sposób nieliniowy. Niepokojącym otoczeniem jest sama postać. Edycja Deluxe zawiera: Limitowana edycja Steelbooka, Oficjalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa, 192-stronicowy cyfrowy artbook.

Ocena: Brak Zobacz grę

Świat Psiego Patrolu

Przygodowe

Przygodowa gra akcji TPP, oparta na licencji Psiego Patrolu. W PAW Patrol World wcielamy się w bohaterów znanych z pierwowzoru, którzy muszą powstrzymać złowrogiego burmistrza Humdingera i uratować festiwal, nim okaże się on całkowitą porażką. Przemierzaj świat PSIego Patrolu swobodnie jak nigdy dotąd w trójwymiarowej przygodzie, w której wszystko może się odpieskować! Steruj poczynaniami swoich ulubionych piesków, jeźdź ich pojazdami i powstrzymaj megasterowiec burmistrza Humdingera. To wyjątkowa zabawa z Psim Patrolem!

Ocena: Brak Zobacz grę

Dolphin Spirit: Ocean Mission

Przygodowe

Zwiedzaj wyspę Maupiroa i odkrywaj podwodne sekrety! Wybierz się na niesamowitą przygodę na tropikalnej wyspie Maupiroa! Wypłyń w morze i odkryj tajemnice otaczające wyspę! Razem ze swoim przyjacielem, delfinem Keanu, zanurz się w głębiny oceanu, które tętnią życiem i kolorami. Dowiedz się o morskiej florze, faunie i ekologii, pomagając lokalnym działaczom ocalić wyspę przed zbliżającą się katastrofą. Twoje wakacje na wyspie Maupiroa nie będą takie łatwe! Na szczęście możesz liczyć na dziadka i lokalnych mieszkańców, którzy pomogą w twoim zadaniu. Poznaj folklor i tradycje wyspy, aby ocalić ją przed zniszczeniem. Wyrusz na fantastyczną przygodę i zanurz się w dziedzictwie swoich przodków, aby odkryć tajemnice magicznych totemów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paleo Pines

Przygodowe

Witamy w Paleo Pines, uroczej wyspie znanej z przyjaznych dinozaurów, niezwykłych mieszkańców i tajemniczej przeszłości. Tutaj ewolucja obrała inną ścieżkę, tworząc świat, w którym ludzie i dinozaury żyją razem w harmonii! Wyrusz ze swoim towarzyszem, Luckym, aby odkryć sekrety wyspy i poznać nowe dinozaury. Twój przyjazd na wyspę wzbudzi ciekawość mieszkańców, którzy pomogą ci w twoich poszukiwaniach (i zaoferują pracę!). Razem z Luckym zbuduj dobrze prosperujące ranczo, pomóż tubylcom, zaprzyjaźnij się z uroczymi dinozaurami i odkryj historię wyspy, aby zbudować swoje przytulne sanktuarium dinozaurów. Wydanie pudełkowe zawiera grę oraz cyfrowy artbook.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rainbow High: Runway Rush

Przygodowe

Witamy w świecie Rainbow High, w którym dzięki kreatywności, modzie i sile przyjaźni można pokazać swoją prawdziwą naturę. Jeżeli uda ci się przebrnąć przez Rainbow High, przejdziesz przez wszystko. DZYŃ! „Ważne ogłoszenie na sali wybiegowej. Wszystkie uczennice pierwszego roku proszone są o zgłoszenie się do sali 112. Powtarzam, ważne ogłoszenie na sali wybiegowej nr 112!”. Masz swoje pierwsze zadanie z plastyki, a temat to: „Wszystko jest sztuką”. Graj swoją ulubioną postacią z Rainbow High: Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler lub Violet. Używaj ich wyjątkowych talentów i pracujcie razem, by ukończyć swoje największe do tej pory dzieło. Drużyna, która wpadnie na najlepszy pomysł, zostanie nagrodzona okazją do przeprowadzenia wielkiego szkolnego projektu. Nadszedł czas, by zmagania twórcze przemienić w eksplozję kreatywności.

Ocena: Brak Zobacz grę

Anonymous;Code - Steelbook Launch Edition

Przygodowe

Klasyczna przygodówka typu visual novel, wyprodukowana przez twórców popularnego Steins;Gate. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a bohaterem jest 16-letni chłopak, który korzysta ze specjalnej umiejętności, pozwalającej mu na „hakowanie” rzeczywistości. Akcja Anonymous;Code rozgrywa się w Japonii pod koniec lat 30. XXI wieku. Historia rozpoczyna się 6 lutego 2036, kiedy to światem wstrząsa potężna katastrofa, wywołana masowymi i niekontrolowanymi błędami w działaniu globalnych systemów komputerowych. W swoim następstwie doprowadza ona do zniszczenia wielu największych miast świata. Niestety według kalkulacji naukowców kataklizm ma szansę powtórzyć się w 2038 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Bear and Breakfast

Przygodowe

Lekka w odbiorze gra z pogranicza przygodówek, symulacji i strategii ekonomicznych. W Bear and Breakfast wcielamy się w niedźwiedzia, który prowadzi w lesie karczmę, starając się zarobić jak najwięcej i rozwinąć swój biznes, a także poznać tajemnice zielonej gęstwiny. Głównym bohaterem gry Bear and Breakfast jest antropomorficzny niedźwiedź imieniem Hank, który wraz ze swoimi przyjaciółmi znajduje opuszczoną chatkę w lesie. Protagonista postanawia wyremontować budynek i zmienić go w niewielką gospodę. W miarę jak kolejni mieszkańcy zielonej gęstwiny zaczynają korzystać z jej usług, nasz podopieczny poznaje coraz więcej tajemnic lasu, a w konsekwencji wplątuje się w dużą intrygę. Zawartość pudełkowego wydania: Pełna gra na nośniku fizycznym, 6 pocztówek, Ekskluzywna dwustronna okładka, Kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Under the Waves

Przygodowe

Under the Waves to narracyjna gra przygodowa o pochłaniającej sile żałoby. Historia rozgrywa się w głębinach Morza Północnego, w technofuturystycznych latach 70. Stan, zawodowy nurek, próbuje pogodzić się ze stratą, która zmieniła jego życie, i zaakceptować nową przyszłość. Izolacja w głębinach to manifestacja stanu, w jakim się znajduje, a kiedy Stan daje się pochłonąć swojej samotności, zaczyna doświadczać pod wodą dziwne sytuacje. W końcu będzie musiał dokonać trudnego wyboru... Wydanie pudełkowe zawiera grę, artbook oraz zestaw naklejek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Coffee Talk + Coffee Talk Episode 2 Double Shot Bundle

Przygodowe

Coffee Talk to gra polegająca na słuchaniu ludzkich problemów i pomaganiu im poprzez serwowanie ciepłego napoju ze składników, które masz w magazynie. Jest to gra, która przedstawia życie tak po ludzku, jak to tylko możliwe, mając obsadę, która jest czymś więcej niż tylko ludźmi. Zanurz się w historiach alternatywnych mieszkańców Seattle, począwszy od dramatycznej historii miłosnej między elfem a sukkubem, kosmitą próbującym zrozumieć ludzkie życie i wielu innych współczesnych czytelników, które odbiją się echem od otaczającego ich świata. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly: Odkurz ekspres do kawy i przygotuj swój najserdeczniejszy uśmiech, aby ponownie spotkać się z klientami w drugim odcinku uwielbianego symulatora parzenia kawy i szczerej rozmowy; Rozmowa o kawie, odcinek 2: Hibiskus i motyl. Nadszedł czas, aby ponownie odwiedzić ulubioną kawiarnię nocną i ponownie połączyć się z fantastycznymi przyjaciółmi przy jednym lub dwóch ciepłych drinkach. Jesteś baristą, a Twoi klienci nie zawsze są ludźmi. Posłuchaj ich historii, zrób im kawę i wpłyń na ich serca.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry