Baza gier

Wylosuj grę

Captain Toad: Treasure Tracker

3DS

Zręcznościowe

Kolorowa trójwymiarowa platformówka z elementami logicznymi. Gracze wcielają się w Toad'a, jednego z bohaterów znanych z gier z Mario w roli głównej, który eksploruje niewielkie lokacje, pełne skarbów, ukrytych przejść oraz przeciwników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sushi Striker: The Way of Sushido

3DS

Zręcznościowe

Zabawna gra zręcznościowo-logiczna, polegająca na toczeniu pojedynków z wykorzystaniem jedzenia i pozostających po nim talerzy. Sushi Striker: The Way of Sushido charakteryzuje się dwuwymiarową, mangową oprawą graficzną.

Ocena: Brak Zobacz grę

Fill-a-Pix: Phil's Epic Adventure

3DS

Logiczne

Fill-a-Pix: Phil's Epic Adventure gra logiczna, w której zajmujemy się układaniem z kawałków ładnych obrazków, wykonanych w technice pixel-art i prezentujących różne zakątki świata. Za jej stworzenie odpowiadają niezależne studia Lightwood Games oraz Conceptis Ltd.

Ocena: Brak Zobacz grę

Fire Emblem Warriors

3DS

Akcji

Fire Emblem Warriors to szybka, zręcznościowa gra akcji z elementami RPG, będąca spin-offem popularnego cyklu strategiczno-taktycznych jRPG-ów o nazwie Fire Emblem. Tytuł jest efektem współpracy Nintendo z firmą Koei Tecmo oraz studiem Omega Force. Fire Emblem Warriors korzysta z trójwymiarowego silnika i technologi używanej w poprzednich grach spod szyldu Dynasty Warriors. Tytuł wzbogacono o wiele animowanych przerywników fabularnych oraz w pełni zdubbingowane sceny dialogowe pomiędzy bohaterami. W tle usłyszmy też muzykę, pochodzącą z wielu różnych odsłon Fire Emblem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy

3DS

Przygodowe

Detektywistyczna gra przygodowa, będąca kolejną pełnoprawną odsłoną rozwijanego przez studio Level 5 cyklu Professor Layton z przenośnych konsol firmy Nintendo. W grze Layton's Mystery Journey nastąpiła zmiana na stanowisku głównego bohatera, a znany z poprzednich części Hershell Layton został zastąpiony przez swoją córkę, Katrielle. Akcja gry toczy się w Londynie, gdzie Kat stara się odnaleźć zaginionego ojca i szybko daje się poznać jako niekonwencjonalny, lecz bardzo skuteczny detektyw.

Ocena: Brak Zobacz grę

Minecraft

3DS

Akcji

Wymykająca się próbom ścisłej klasyfikacji gatunkowej sandboksowa gra niezależnego studia Mojang AB. Minecraft zaprojektowano z myślą o kreatywności graczy, którzy mogą niemal dowolnie zmieniać zbudowany z voxeli (sześciennych bloków) wirtualny świat.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Snack World: Trejarers

3DS

RPG

Gra RPG opracowana przez firmę Level 5. Jej akcja została osadzona w fantastycznym świecie, a główny bohater to Chup – młody chłopiec planujący wziąć odwet na najeźdźcach, którzy doszczętnie spalili jego rodzinną wioskę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Runbow: Pocket Deluxe Edition

3DS

Towarzyskie

Runbow oferuje wspólną zabawę dla maksymalnie dziewięciu osób. Rozgrywka polega na ściganiu się do mety, ale zadanie to jest poważnie utrudnione przez stale przeobrażające się poziomy i przeszkody. Oprócz podstawowej wersji gry, Runbow Deluxe Edition zawiera: DLC "Satura's Space Adventure", wszystkie pakiety kostiumów DLC, wszystkie pakiety muzyki DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cursed Castilla (Maldita Castilla EX)

3DS

Zręcznościowe

Przygotowana przez jednoosobowe studio Locomalito dwuwymiarowa gra platformowa, będąca udoskonaloną wersją wydanej w 2012 roku produkcji Maldita Castilla. Fabuła gry czerpie z historii oraz legend wielu krajów europejskich, głównie Hiszpanii.

Ocena: Brak Zobacz grę

6180 the moon

3DS

Zręcznościowe

Minimalistyczna dwuwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w Księżyc poszukujący zaginionego Słońca. Innowacyjną mechaniką produkcji jest połączenie górnej i dolnej krawędzi ekranu. Gra posiada w sumie 100 poziomów o rosnącym stopniu trudności.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mighty Gunvolt Burst

3DS

Zręcznościowe

Kontynuacja wydanej w roku 2014 na konsolce 3DS gry zręcznościowej Mighty Gunvolt, za której powstanie odpowiada specjalizujące się w dwuwymiarowych grach akcji, japońskie studio Inti Creates.

Ocena: Brak Zobacz grę

Farming Simulator 18

3DS

Symulacje

Następna z dorocznych odsłon jednego z najpopularniejszych symulatorów rolniczych studia GIANTS Software. Pod względem mechaniki Farming Simulator 18 bardzo przypomina poprzednie odsłony cyklu, a zwłaszcza wydaną również na urządzeniach przenośnych grę Farming Simulator 16. W odróżnieniu od Farming Simulator 17, gra nie ukazała się na konsolach stacjonarnych, a tylko na urządzeniach przenośnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

SubaraCity

3DS

Logiczne

Gra logiczna, w której naszym zadaniem jest wzniesienie miasta oraz wypełnienie go jak najwyższymi i najbardziej prestiżowymi budowlami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Blaster Master Zero

3DS

Zręcznościowe

Hybryda dwuwymiarowej platformówki i prostego shoot’em upa, opracowana przez studio Inti Creates. Tytuł stanowi kolejną odsłonę serii zapoczątkowanej w 1988 roku. Duet głównych bohaterów tworzą zdolny naukowiec Jason Frudnick i Fred, czyli odkryta przez niego, tajemnicza istota.

Ocena: Brak Zobacz grę

Punch Club

3DS

Strategiczne

Opracowana przez rosyjskie studio Lazy Bear Games gra, będąca połączeniem strategii ekonomicznej oraz menadżera sportowego. Fabuła Punch Club (znanego także pod nazwą Video Hero Super Story) opowiada o losach chłopaka, który stracił ojca w wyniku brutalnego napadu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cartoon Network: Battle Crashers

3DS

Akcji

Side-scrollowa gra akcji autorstwa niezależnego, francuskiego studia Magic Pockets, w której wcielamy się w bohaterów popularnych kreskówek stacji telewizyjnej Cartoon Network.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry