Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem + Marvel’s Spider-Man 2 2 248 zł z kodem RBW1311141123C obowiązuje do: 30.11.2023, godz. 23:45

Baza gier , zaczynające się na L

Wylosuj grę

Let's Sing 2024

Towarzyskie

Let's Sing 2024 to nowa, ekscytująca przygoda z karaoke bez wychodzenia z domu. Zostań gwiazdą w całkiem nowym trybie Career i wybierz dowolną piosenkę z listy obejmującej 20 nowych hitów i ponadczasowych klasyków. Te utwory i inne przeboje dostępne w ramach przepustki VIP obudzą w Tobie i Twoich znajomych miłość do śpiewania. Czas zabłysnąć! Śpiewaj ulubione najnowsze hity, a także nowoczesne klasyki z nowej kolekcji piosenek, w której znajdziesz 20 porywających i popularnych utworów:

Ocena: Brak Zobacz grę

Lost Eidolons: Special Edition

RPG

Złożona taktyczna gra RPG z widokiem TPP i rozbudowanymi elementami strategii turowej. W Lost Eidolons trafiamy na fantastyczny kontynent Artemesia i jako najemnik imieniem Eden prowadzimy do boju rebeliantów próbujących obalić rządy tyrana. Lost Eidolons zabiera nas w podróż do świata fantasy. Kontynent Artemesia, który niegdyś dzieliły między sobą suwerenne królestwa, dzisiaj należy do feudalnego imperium rządzonego twardą ręką przez starzejącego się cesarza Ludivictusa. Pewnego dnia pochodzący z wioski Lonetta najemnik (lub najemniczka) imieniem Eden staje się ofiarą arystokratycznego spisku i popada w niełaskę. Nie mając innego wyjścia, musi dołączyć do buntowników, których celem jest obalenie tyrana-zdobywcy i przywrócenie dawnego porządku w całej Artemesii. Lost Eidolons [Special Edition] includes: Base game, Digital Artbook & Soundtrack.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lords of the Fallen

RPG

Gra RPG akcji TPP, będąca rebootem serii Lords of the Fallen. W The Lords of the Fallen wcielamy się w krzyżowca, którego zadaniem jest obalenie demonicznego bóstwa – Adyra. Akcję gry The Lords of the Fallen osadzono tysiąc lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze. Od pokonania demonicznego boga Adyra minęły wieki, a złowrogie bóstwo niedługo ma odrodzić się na nowo. Ostatnią nadzieję dla świata stanowi mroczny krzyżowiec, który musi wyruszyć w podróż przez krainy żywych i umarłych, by obalić Adyra. Na tle pierwszego Lords of the Fallen, opisywany tytuł wyróżnia się za sprawą znacznie bogatszej fabuły. Jednocześnie świat gry oraz osadzona w nim historia stały się dużo bardziej mroczne.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lords of the Fallen: Deluxe Edition

RPG

Lords of the Fallen przedstawia zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niż w oryginalnej grze. Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie… nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z potężnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym potężne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i zaawansowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana przez światło... czy przez mrok? Zawartość Edycji Deluxe: Gra, Mroczny krzyżowiec (klasa startowa), Zbroja i zestaw broni mrocznego krzyżowca, 100-stronicowy cyfrowy artbook, Cyfrowa ścieżka dźwiękowa, Przeglądarka trójwymiarowych modeli.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lies of P

RPG

Mroczna adaptacja powieści Pinokio, zrealizowana w formie produkcji typu soulslike. W Lies of P wcielamy się w będącego mechaniczną lalką bohatera, który szukając pana Geppetta, przemierza posępne miasto Krat i stawia czoła czyhającym tam na niego koszmarom. Lies of P zabiera nas w podróż do ponurego Krat. Ta niegdyś piękna metropolia przywodząca na myśl zachodnioeuropejskie miasta z okresu Belle Époque (na czele z Paryżem), teraz świeci pustkami, a pośród jej zrujnowanych zabudowań można spotkać różnego rodzaju monstra. Głównym bohaterem gry jest ożywiona, mechaniczna lalka imieniem Pinokio (ang. Pinocchio). Protagonista budzi się na opuszczonym dworcu kolejowym, a jedyną wskazówkę na temat tego, co powinien zrobić, stanowi leżąca przed nim kartka. Napisano na niej, że w mieście przebywa pan Geppetto, którego Pinokio powinien poszukać. Nie mając innego wyjścia, bohater postanawia wyruszyć przed siebie i stawić czoła zagrożeniom czyhającym na niego w Krat, mając nadzieję, że w końcu znajdzie odpowiedzi na dręczące go pytania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lies of P: Deluxe Edition

RPG

Lies of P to produkcja typu soulslike, będąca mroczną adaptacją powieści Pinokio autorstwa Carla Collodiego. Tytuł został opracowany przez zespół Round8 Studio (twórców gry Bless Unleashed), a jego wydaniem zajęła się firma Neowiz. Jesteś marionetką Geppetta, który uwikłał się w sieć kłamstw z niepojętymi potworami i niewiarygodnymi postaciami, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na przestrzeni wydarzeń, jakie wstrząsają światem Lies of P. Edycja Deluxe zawiera: Grę, Artbook w twardej oprawie, Oryginalną ścieżkę dźwiękową (kod do pobrania), Steelbook, Stylizowane na księgę kolekcjonerskie pudełko, Maskę noszoną przez tych, którzy przygotowują się do festiwalu*, Okulary i płaszcz Wielkiego Venigniego*, Paradny kapelusz oraz ubranie Złośliwej Marionetki*, *elementy ubioru do wykorzystania w grze.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Friends Puppy Island

Symulacje

Przygotuj się na niesamowitą przygodę ze szczeniakami w Little Friends: Puppy Island! Odkryj ekscytujące miejsca, wykop ukryte skarby, zbuduj i ulepszaj swój ośrodek wypoczynkowy i poznaj mnóstwo uroczych małych przyjaciół, którymi możesz się opiekować podczas własnej, niezapomnianej, tropikalnej przygody na wyspie!

Ocena: Brak Zobacz grę

Loop Hero

RPG

Loop Hero to niezależna produkcja dla jednego gracza łącząca przygodę w klimatach mrocznego fantasy z roguelite, strategią i karcianką. Za stworzenie gry odpowiada Four Quarters, a za wydanie - Devolver Digital. Akcja Loop Hero osadzona jest w średniowiecznym fantasy, w którym spokój mieszkańców został zakłócony przez złowrogiego Licza. Za sprawą rzuconego przez niego potężnego zaklęcia ów świat zmaga się z czasową pętlą powodującą chaos i zniszczenie, a naszym zadaniem, jako dzielnego bohatera, jest go ocalić.

Ocena: Brak Zobacz grę

Loop8: Summer of Gods

RPG

Gra jRPG, w której wcielamy się w młodzieńca walczącego z antycznym niebezpieczeństwem zagrażającym całej ludzkości. W LOOP8 eksplorujemy malownicze miasteczko i nawiązujemy relacje z jego mieszkańcami, a także toczymy turowe starcia z potężnymi przeciwnikami. Głównym bohaterem gry LOOP8 jest młodzieniec imieniem Nini. Protagonista, który całe dotychczasowe życie spędził na stacji kosmicznej, został pozbawiony rodziny i domu przez starożytne zagrożenie znane jako Kegai. Chłopak przybywa do sielankowego miasteczka Ashiharanakatsu, by znaleźć bezpieczną przystań u swoich krewnych. Nini szybko zaczyna poznawać mieszkańców tego miejsca i budować z nimi relacje. Jednocześnie poszukuje on ludzi opętanych przez Kegai, które, wbrew temu co mówią miejscowi, również zaznaczyło tu swoją obecność.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO 2K Drive

Wyścigi

Gra wyścigowa z otwartym światem, oparta na licencji klocków LEGO. W LEGO 2K Drive wcielamy się w rolę kierowcy wyścigowego, którego celem jest zdobycie Podniebnego Pucharu, a tym samym – zostanie gwiazdą Klockolandii. LEGO 2K Drive zabiera nas w podróż do Klockolandii. W trakcie zabawy wcielamy się w początkującego kierowcę wyścigowego i towarzyszymy mu w jego drodze od zera do bohatera, na końcu której czeka go starcie z niesławnym Cieniem-Z oraz upragniony Podniebny Puchar. Nim jednak dokona tego wszystkiego, najpierw będzie musiał stawić czoła szeregowi rywali.

Ocena: Brak Zobacz grę

Labyrinth of Zangetsu

RPG

Labirynth of Zangetsu to RPG wzorowane na klasycznych grach z gatunku dungeon crawler. Przemierzamy świat fantasy ukazany niczym z japońskich malowideł, by powstrzymać zabójczy atrament. Labyrinth of Zangetsu zabiera nas do Tokinuki, kraju inspirowanego Japonią czasów feudalnych. W centrum gry jest Ido, Miasto Porannego Słońca, które toczy nieustanną walkę z wypaczającym wszystko atramentem. Ten zabija każdą żywą istotę lub przemienia ją w demona pożerającego swoich bliskich oraz sąsiadów. Jakby tego było mało, atrament sprawia, że martwi powstają z grobów, a zabójcze bestie rodzą się z przedmiotów nieożywionych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Witch Nobeta

Akcji

Little Witch Nobeta jest grą akcji od niezależnego studia Pupuya Games. Produkcja stylem rozgrywki nawiązuje do tytułów z serii Souls, z tą różnicą, że kładzie dużo większy nacisk na strzelanie. Wcielamy się w rolę czarownicy Nobety, która odkrywa tajemnice nawiedzonego zamku. Młoda czarownica o imieniu Nobeta postanowiła dowiedzieć się czegoś o swoim pochodzeniu. W tym celu udała się do nawiedzonego zamku, gdyż tylko tam może odnaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania. Na drodze protagonistki stają jednak złe siły, które niechętnie chcą dzielić się swoją wiedzą. Nieoczekiwanie przewodnikiem bohaterki zostaje tajemniczy czarny kot.

Ocena: Brak Zobacz grę

Like a Dragon: Ishin!

Akcji

Like a Dragon: Ishin to przygodowa gra akcji będąca spin-offem cyklu Yakuza. Produkcja stanowi remake gry Yakuza Ishin z 2014 roku i oba projekty opracował zespół Ryu Ga Gotoku Studio. Akcja gry toczy się w Japonii w 1867 roku, w mieście Kyo będącym fikcyjną wersją Kyoto. Like a Dragon: Ishin opowiada o końcu ery samurajów, a główmy bohaterem jest Sakamoto Ryoma, czyli postać historyczna, która odegrała kluczową rolę w obaleniu siogunatu. Ryoma udaje się do Kyo podążając śladem mordercy swojego mentora. Jego jedyną poszlaką jest mało znany, ale bardzo skuteczny styl walki, wykorzystywany przez zabójcę. Uczącą tych technik szkołę zamknięto, ale bohater dowiaduje się, że jej uczniowie trafili właśnie do wspomnianego miasta. Co ciekawe, o ile Ryoma jest postacią historyczną, tak w grze jego wygląd i charakter wzorowany jest na bohaterze głównych odsłon cyklu, czyli Kazumie Kiryu, a w trakcie kampanii spotykamy również wiele innych postaci stanowiących alternatywne wersje tych ze współczesnych części serii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Labyrinth of Galleria: The Moon Society

RPG

Labyrinth of Galleria: The Moon Society to gra jRPG typu dungeon crawler. Podczas zabawy przemierzamy wielkie lochy, gromadzimy skarby, rozwijamy postacie, rozbrajamy pułapki oraz przede wszystkim walczymy za pomocą turowego systemu potyczek. Gracze wcielają się w błąkającego się ducha, która zostaje przywołany do magicznej krainy przez wiedźmę znaną jako Madame Marta. Otrzymujemy od niej zadanie splądrowania nowo odkrytych wielkich lochów mających zawierać artefakt o wielkiej mocy. W wyprawie towarzyszą nam m.in. asystentka Marty, Eureka, oraz armia bojowych marionetek opętanych przez dusze zmarłych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Last Days of Lazarus

Przygodowe

Last Days of Lazarus to piękna, niepokojąca i klimatyczna przygodówka z gatunku pierwszoosobowych horrorów. Opowiada historię człowieka z problemami, który powraca do swojego domu z dzieciństwa po śmierci matki. Last Days of Lazarus czerpie inspirację z czasów postsowieckich z gotyckim klimatem i elementami nadprzyrodzonymi. Gdy kraj wokół niego zaczyna się rozpadać, podobnie jak sama rzeczywistość, seria niewytłumaczalnych wydarzeń prowadzi go do poszukiwania informacji o niepokojącej przeszłości jego rodziny.

Ocena: Brak Zobacz grę

Let's Sing 2023

Towarzyskie

Zostań supergwiazdą w Let's Sing! Gotowi, aby zmierzyć się z idealną mieszanką 30 nowych przebojów i klasyków wszech czasów i rozpalić tłumy? Śpiewaj w pojedynkę lub wyzwij znajomych do walki na głosy w trybach gry online i offline, aby raz na zawsze ustalić, kto jest najlepszym piosenkarzem lub piosenkarką. W trybie Let's Party zmierz się z maksymalnie ośmioma osobami lub wspinaj się na szczyt światowych rankingów online.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry