Baza gier

Wylosuj grę

Fire Emblem: Three Houses

RPG

Fire Emblem: Three Houses to opracowana z myślą o konsoli Nintendo Switch taktyczna gra RPG. Tytuł przenosi nas do świata fantasy, w którym przyjmujemy rolę nauczyciela w akademii wojskowej, szkolącej przedstawicieli trzech rywalizujących ze sobą mocarstw.

Ocena: Brak Zobacz grę

Fire Emblem: Three Houses - Limited Edition

RPG

The Black Eagles. The Blue Lions. The Golden Deer. Trzy wzniosłe domy, które tworzą Officer’s Academy, elitarną jednostkę, w której studenci uczą się korzystać z broni, magii i specjalnych zdolności. Jako nauczyciel, gracz musi wybrać jeden z trzech domów i poprowadzić swoich uczniów do walk na śmierć i życie. W każdym domu znajdziemy wielu różnych studentów z wyjątkowymi osobowościami i zdolnościami. Ci studenci mogą się integrować, posilać swoje relacje i wspierać się na polu walki. Fire Emblem: Three Houses oraz Fire Emblem: Three Houses Limited Edition wyjdą wyłącznie na Nintendo Switch 26 lipca. Edycja Limitowana zawiera: steelbook, artbook, grę Fire Emblem: Three Houses, pamięć USB z wybranymi utworami oraz trzy przypinki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rune Factory 4 Special

RPG

Zremasterowana wersja rolniczego RPG Rune Factory 4. Na potrzeby Rune Factory 4 Special nie tylko odświeżono oprawę graficzną, lecz również stworzono nowe cutscenki, a także przygotowano dodatkowy poziom trudności oraz tryb gry.

Ocena: Brak Zobacz grę

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

RPG

Kontynuacja cyklu superbohaterskich gier RPG akcji osadzonych w świecie komiksów Marvela. Tym razem graczom przychodzi zmierzyć się z Thanosem i jego Czarnym Zakonem. Za stworzenie produkcji odpowiada utalentowany zespół Team Ninja (NiOh, Ninja Gaiden).

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Quest Builders 2

RPG

Kontynuacja ciepło przyjętego spin-offa serii Dragon Quest, w której gracze ponownie wcielają się w herosa obdarzonego mocą kreacji, stawiającego czoła siłom ciemności. Dragon Quest Builders 2 to połączenie RPG i gry twórczej, w której gracze zbierają materiały do tworzenia broni, budynków, a nawet całych miast. Z pomocą tajemniczej Malroth i innych postaci, gracze odkryją ogromne wyspy, wykonają szereg zadań i zmierzą się z potworami i bossami rozproszonymi po całym świecie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

RPG

Trzecie rozszerzenie do MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, które oferuje graczom nowe klasy postaci, kolejną grywalną rasę, a także lokacje, misje i rajdy. Rozszerzenie fabularne FINAL FANTASY XIV: SHADOWBRINGERS zawiera rownież rozszerzenia FINAL FANTASY XIV: HEAVENSWARD oraz FINAL FANTASY XIV: STORMBLOOD. Wymaga podstawowej gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. To wydanie nie jest kompatybilne z wersją FINAL FANTASY XIV Online Starter Edition / Realm Reborn Steam.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Neptunia RPG

RPG

Zabawne dwuwymiarowe jRPG z ręcznie rysowaną, a następnie animowaną komputerowo grafiką. Super Neptunia RPG posiada taktyczny, turowy system walki. Za przygotowanie gry odpowiada Artisan Studios, zaś jej wydaniem zajęła się firma Idea Factory.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yo-kai Watch 4

RPG

Yo-Kai Watch 4 to czwarta odsłona kultowej w Japonii serii RPG, polegającej na zwiedzaniu świata nawiedzonego przez istoty z japońskiego folkloru. W grze pojawiają się postacie znane z anime, takie jak Touma Tsukinami, Natsume Amano, Keisuke Amano czy Akinori Arihoshi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Doraemon Story of Seasons

RPG

Spin-off serii rolniczych RPG-ów, opracowany przez studia Marvelous oraz Brownies. W Doraemon Story of Seasons wcielamy się w chłopca imieniem Nobita, na którego barkach spoczywa zadanie odbudowy zniszczonej farmy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Collection of Mana

RPG

Kolekcja trzech pierwszych części klasycznych jRPG-ów akcji spod szyldu Mana, które ukazały się w pierwszej połowie lat 90. na konsolach Game Boy oraz SNES. Tytuły w kolekcji zostały udostępnione w swojej oryginalnej i niezmienionej formie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Star Varnir

RPG

Gra jRPG, w której kontrolujemy bohatera posiadającego moc zmienienia się w smoka. Dragon Star Varnir oferuje ciekawy system walki, który kładzie nacisk na poruszanie się w pełnych trzech wymiarach (uwzględniając umiejętność latania). Za jej stworzenie odpowiada Idea Factory.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warlocks 2: God Slayers

RPG

Platformowe RPG akcji od polskiego studia Frozen District, które stanowi kontynuację Warlocks vs Shadows z 2015 roku. Warlocks 2 oferuje nową kampanię fabularną, bardziej rozbudowane mapy, a także usprawnioną walkę, która daje dużo więcej możliwości niż poprzednio.

Ocena: Brak Zobacz grę

Persona Q2: New Cinema Labyrinth

RPG

Klasyczny dungeon crawler z turowym systemem walki, będący drugim (po Persona Q: Shadow of the Labyrinth) spin-offem osadzonym w uniwersum popularnej jRPG-owej serii firmy Atlus. Głównymi bohaterami Persony Q2 jest obsada wydanej w roku 2016 Persony 5.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Elder Scrolls Online: Elsweyr

RPG

Trzecie duże (oznaczone jako rozdział") rozszerzenie do gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Wprowadza tytułową pustynną krainę, ojczyznę rasy Khajiitów, wypełnioną nowymi zadaniami i lochami. Ponadto dodaje Nekromantę do listy klas postaci."

Ocena: Brak Zobacz grę

Warhammer: Chaosbane

RPG

Warhammer: Chaosbane to RPG akcji typu hack-n-slash osadzone w Starym Świecie. Można w nie grać samotnie lub w kooperacji dla maks. 4 graczy (na jednym ekranie lub przez internet).

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Cane Magic ZERO

RPG

Super Cane Magic ZERO to gra z gatunku action RPG, charakteryzująca się dużą dozą humoru oraz swobodą w zakresie oferowanej rozgrywki.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry