Baza gier

Wylosuj grę

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna

RPG

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna to specjalne wydanie gry RPG akcji pod tytułem Wiedźmin 3: Dziki Gon, przygotowane z myślą o konsoli Nintendo Switch. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna na Nintendo Switch to gra action RPG, stanowiąca trzecią część przygód Geralta z Rivii. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu, Wiedźmin 3: Dziki Gon bazuje na motywach twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego, jednak nie jest bezpośrednią adaptacją żadnej z jego książek. W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon — zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku — rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry. Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną. Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch powstaje we współpracy ze studiem Saber Interactive. W skład wersji pudełkowej wchodzi kartridż z całą zawartością Edycji Kompletnej, kompendium wiedzy na temat wiedźmińskiego uniwersum, mapę świata gry oraz zestaw wiedźmińskich naklejek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Code Vein

RPG

Code Vein to RPG akcji stworzone przez autorów japońskiej serii God Eater, przeznaczone na PlayStation 4. Code Vein rozgrywa się w przerażającej wizji przyszłości, w której ludzka cywilizacja upadła, a ostatni ocalali ludzie zmienili się w wampiry obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Surge 2

RPG

Charakteryzujące się wysokim poziomem trudności RPG akcji typu soulslike, utrzymane w dystopijnym klimacie science fiction. Gracz kieruje człowiekiem wyposażonym w ciężki egzoszkielet, którego modyfikowanie stanowi jeden z najważniejszych elementów gry. Po drodze do Jericho Twój samolot zostaje strącony przez tajemniczą burzę i rozbija się na przedmieściach. Po kilku tygodniach budzisz się w mieście w zrujnowanym więzieniu. Uzbrojeni żołnierze ogłaszają stan wojenny, roboty szaleją po ulicach, a nad miastem ciąży ciemna, rosnąca nanoburza. Walcz z licznymi bezwzględnymi wrogami w brutalnych, nieubłaganych starciach, odcinając i odrywając kończyny, by ukraść sprzęt, który uczyni Cię silniejszym. Ta siła pozwoli ci zmierzyć się z przerażającymi, stanowiącymi wyzwanie wrogami czającymi się w mieście.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

RPG

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to odświeżona wersja popularnego japońskiego RPG-a z PlayStation 3. W porównaniu z pierwowzorem autorzy ulepszyli nie tylko grafikę, ale również rozgrywkę. Powróć do malowniczego świata Ni no Kuni, dzięki odświeżonej wersji Ni no Kuni: Wrath of the White Witch. Dołącz do Olivera, gdy w nadziei, że przywróci do życia ukochaną matkę, rozpoczyna swą podróż w magicznym świecie pełnym nowych przyjaciół i nieprzychylnych wrogów. Oliver, z magiczną księgą w dłoni oraz zaufanym przyjacielem, Drippy’m, u swego boku, wyruszy w ten bogaty i baśniowy świat, w którym zjednoczy sobie przyjaciół, stawi czoła wrogom oraz pokona liczne przeszkody, stojące mu na drodze do ocalenia matki.

Ocena: Brak Zobacz grę

GreedFall

RPG

GreedFall to kolejna gra RPG akcji w dorobku zespołu Spiders, działającego przy wsparciu firmy Focus Home Interactive. Produkcja przenosi graczy do oryginalnego uniwersum stylizowanego na XVII-wieczną Amerykę inspirowaną XVIII wiecznym barokiem. Gracz wciela się w jednego z wielu oportunistów, którzy przybywają masowo na nowo odkrytą wyspę w poszukiwaniu bogactwa. Okazuje się ona zamieszkana przez plemiona władające magią i szybko dochodzi do konfliktu pomiędzy obiema stronami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monster Hunter World: Iceborne - Master Edition

RPG

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne do wielokrotnie nagradzanej gry RPG akcji Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w historii wydawcy Capcom. To masywne rozszerzenie, ilością zawartości dorównujące podstawowej grze, zaoferuje całkowicie nowy, skuty lodem obszar oraz historię fabularną, jak również szereg groźnych przeciwników, zmian w systemie walki, opcji rozgrywki oraz wiele innych. Całkowicie nowa przygoda rozpocznie się po wydarzeniach fabularnych Monster Hunter: World i przeniesie łowców do nowo odkrytego, mroźnego miejsca, które po pełnej eksploracji okaże się największym do tej pory obszarem w Monster Hunter. Monster Hunter World: Iceborne - Master Edition zawiera podstawową wersję gry Monster Hunter: World wraz z dodatkiem Monster Hunter World: Iceborne.

Ocena: Brak Zobacz grę

RPG Maker MV

RPG

Epicka podróż zaczyna się... z Wami! Zostań głównym twórcą gier z RPG Maker MV. Z arsenałem narzędzi twoich rękach stwórz rozbudowane, ekscytujące i zapadające w pamięć gry wideo w Twoim ulubionym gatunku. Podziel się swoimi przygodami online z innymi graczami, którzy mogą cieszyć się Twoją epicką przygodą! Możliwości są nieograniczone dzięki najnowszym i najlepszym oprogramowaniu RPG Maker. Dzięki setkom przedmiotów i nieskończonej liczbie sposobów na stworzenie własnej gry stworzysz swoją wymarzoną baśń.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Bard's Tale IV: Director's Cut - Day One Edition

RPG

The Bard’s Tale IV: Wersja Reżyserska to triumfalny powrót jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii RPG wszechczasów. Wróć do Skara Brae i szerszego świata Caith w tej iście heroicznej przygodzie oferującej: ponad 50 godzin rozgrywki, 350 ścieżek dialogowych, Tryb Kontynuacji dla powracających fanów oraz ponad 100 nominowanych do nagród ścieżek dźwiękowych. The Bard’s Tale IV: Wersja Reżyserska to dopracowany w każdym szczególe, klasyczny RPG dungeon crawler, stworzony z wykorzystaniem najlepszych metod projektowania gier, z topową grafiką, który tchnie nowe życie w tę znaną serię. Chociaż gra ma wiele smaczków przygotowanych dla weteranów serii, to ich znajomość nie jest konieczna – The Bard’s Tale IV: Wersja Reżyserska powstała z myślą o wszystkich fanach. The Bard’s Tale IV: Wersja Reżyserska - Edycja Day One zawiera w formie fizycznej grę The Bard's Tale IV: Director's Cut i plakat z mapą oraz w formie cyfrowej Przedmioty w grze: Ognisty Róg, Topór Kaela, Czerwone buty, Bardic Brian Skin & Booty.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crystar

RPG

CRYSTAR to Action-RPG opracowany przez FURYU Corporation. Rei walczy przez świat po czyśćcu, aby uratować Mirai, młodszą siostrę, którą zabiła. Unikalna mechanika gry CRYSTAR pozwala graczowi wykorzystać moc żalu. Używaj łez Rei do tworzenia broni i zbroi, a także przywołaj Strażnika, by chronić ją w bitwie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Azur Lane: Crosswave

RPG

RPG akcji twórców serii Hyperdimension Neptunia. Jest to spin-off popularnej mobilnej gry Azur Lane, w której dowodzimy drużyną składającą się z bohaterek będących antropomorfizacjami autentycznych okrętów wojskowych znanych z bitew II wojny światowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Oninaki

RPG

Gra jRPG akcji, w której wcielamy się w bohatera imieniem Kagachi – jednego z Obserwatorów pilnujących porządku w świecie żywych i pomagających umarłym błąkającym się po zaświatach. Na tle wcześniejszych gier studia Tokyo RPG Factory Oninaki wyróżnia zręcznościowy system walki. W Oninaki akcję ukazano z lotu ptaka. W trakcie zabawy przemierzamy różnorodne lokacje, a prowadząc rozmowy z zamieszkującymi je postaciami neutralnymi przyjmujemy kolejne zadania. W wielu z nich czekają na nas także liczni adwersarze, których eliminujemy, korzystając zarówno z szerokiego wachlarza broni białej, jak i magicznych zdolności. Te ostatnie zapewniają nam właśnie uratowane dusze, w ramach podziękowania za udzieloną im pomoc. W przeciwieństwie do wcześniejszych dzieł studia Tokyo RPG Factor starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie należy wykazać się refleksem i zręcznością, by skutecznie unikać wrogich ciosów oraz wyprowadzać szybkie kontrataki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sword Art Online: Fatal Bullet - Complete Edition

RPG

Sword Art Online: Fatal Bullet to RPG akcji opracowane przez studio Dimps Corporation i wydane przez Bandai Namco. Projekt stanowi adaptację multimedialnej marki Sword Art Online, obejmującej powieści młodzieżowe, mangi, serial anime czy pełnometrażową kinową kreskówkę. Wydanie Complete Edition będzie zawierać pełną wersję gry oraz cztery rozszerzenia: Expansion I: Ambush of the Imposters, Expansion II: Betrayal of Comrades, Expansion III: Collapse of Balance, Expansion Pack: Dissonance of the Nexus.

Ocena: Brak Zobacz grę

Labyrinth Life

RPG

Labyrinth Life na PlayStation 4 to turowy dungeon crawlerer z systemem klasycznych gier roguelike. W grze mamy za zadanie eksplorowanie proceduralnie generowanych lochów, by zapobiec całkowitemu uschnięciu legendarnego ogrodu Akademii Belles Fleurs. Produkcja ta wyróżnia się spośród wszystkich innych prostą mechaniką.. powiększających się biustów bohaterek na skutek gromadzonej Siły Omegi. D3 Publisher wydał dwie oddzielne wersje gry na platformy Sony oraz Nintendo. Pomiędzy Omega Labyrinth Life ze Switcha a Labyrinth Life z PS4 zmienia się tylko prezentacja erotycznej zawartości obu tytułów, przy czym to wersja z konsoli Nintendo jest tą niecenzurowaną.

Ocena: Brak Zobacz grę

Omega Labyrinth Life

RPG

Omega Labyrinth Life na Nintendo Switch to turowy dungeon crawlerer z systemem klasycznych gier roguelike. W grze mamy za zadanie eksplorowanie proceduralnie generowanych lochów, by zapobiec całkowitemu uschnięciu legendarnego ogrodu Akademii Belles Fleurs. Produkcja ta wyróżnia się spośród wszystkich innych prostą mechaniką.. powiększających się biustów bohaterek na skutek gromadzonej Siły Omegi. D3 Publisher wydał dwie oddzielne wersje gry na platformy Sony oraz Nintendo. Pomiędzy Omega Labyrinth Life ze Switcha a Labyrinth Life z PS4 zmienia się tylko prezentacja erotycznej zawartości obu tytułów, przy czym to wersja z konsoli Nintendo jest tą niecenzurowaną.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harvest Moon: Light of Hope - Special Edition Complete

RPG

Harvest Moon: Light of Hope to połączenie symulatora rolniczego, przygodówki oraz gry jRPG, wchodzące w skład popularnej serii Harvest Moon, która narodziła się w 1996 roku i doczekała co najmniej kilkunastu odsłon. W Harvest Moon: Light of Hope gracze wybierają swoją płeć - mężczyznę lub kobietę i rozpocznają nowe życie w małym mieście portowym. Teraz to od ciebie zależy, jak uratujesz latarnię morską. Zaczynasz od uprawy roślin, pielęgnowania zwierząt gospodarskich i zbierania materiałów do napraw. Ostatecznie zaprzyjaźnisz się w mieście, dopóki nie założysz własnej rodziny. Doświadcz życia rolniczego i przeżyjesz romans, jednocześnie chroniąc latarnię morską! Harvest Moon: Light of Hope Special Edition Complete zawiera podstawową grę Harvest Moon: Light of Hope wraz ze wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Fire Emblem: Three Houses

RPG

Fire Emblem: Three Houses to opracowana z myślą o konsoli Nintendo Switch taktyczna gra RPG. Tytuł przenosi nas do świata fantasy, w którym przyjmujemy rolę nauczyciela w akademii wojskowej, szkolącej przedstawicieli trzech rywalizujących ze sobą mocarstw.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry