Baza gier , zaczynające się na C

Wylosuj grę

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

RPG

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to kompletne wydanie Cyberpunka 2077, czyli bestsellerowej gry RPG, opracowanej przez polskie studio CD Projekt RED. Zestaw zawiera podstawową wersję tej produkcji, rozszerzenie Cyberpunk 2077: Widmo wolności i wszystkie darmowe dodatki dostępne w momencie premiery pakietu, a także Aktualizację 2.0. Gra podstawowa Cyberpunk 2077 znajduje się na płycie BD, a dodatek Widmo Wolności w formie kodu aktywacyjnego. Cyberpunk 2077 to pełen akcji RPG z otwartym światem. Wciel się w V, cyberpunka do wynajęcia, i dotrzyj na sam szczyt Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Tutaj rodzą się legendy. Jaka będzie twoja?

Ocena: Brak Zobacz grę

Call of Duty: Modern Warfare III

Akcji

Pierwszoosobowa strzelanka będąca kontynuacją Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2022 roku. Gra oferuje kampanię fabularną, tryby multiplayer i zombie, a także nowe mapy do darmowego CoD: Warzone 2. W bezpośredniej kontynuacji bijącego rekordy Call of Duty®: Modern Warfare® II kapitan Price i grupa uderzeniowa 141 stawiają czoła wielkiemu zagrożeniu. Ultranacjonalista i zbrodniarz wojenny, Władimir Makarow, rozszerza swoje wpływy w różnych zakątkach świata, wikłając członków grupy uderzeniowej 141 w starcie, jakiego się nie spodziewali. Walka to podejmowanie decyzji, od wyboru uzbrojenia po planowanie kolejnych ruchów. Oprócz sztandarowych, widowiskowych misji znanych z wcześniejszych kampanii Call of Duty®, Modern Warfare® III wprowadza misje z otwartą walką, oddające więcej kontroli w ręce gracza. Nie ma jednego, z góry ustalonego sposobu ich przejścia. To od ciebie zależy, czy będziesz działać po cichu, czy wyeliminujesz wrogów w bezpośrednim starciu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cities: Skylines II - Day One Edition

Strategiczne

Cities: Skylines II to druga odsłona cyklu strategii ekonomicznych typu city builder. Dzieło studia Colossal Order skupia się na budowie i zarządzaniu miastem, a do naszych zadań należy tworzenie dzielnic, wytyczanie dróg czy ustalanie podatków. Rozwój miasta również zależy od ciebie, jednak pamiętaj o właściwej strategii. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Dasz radę wzmocnić lokalny przemysł, jednocześnie usprawniając gospodarkę za pomocą handlu? Co zrobisz, aby dzielnice mieszkalne mogły się prężnie rozwijać, a w centrum miasta nadal tętniło życie? W jaki sposób zaspokoisz potrzeby i pragnienia mieszkańców, nie powodując deficytu budżetowego? ZAWARTOŚĆ EDYCJI PREMIEROWEJ: Pełna gra na wybraną platformę w pudełku, Cyfrowy dodatek przedsprzedażowy (zestaw unikatowych budynków oraz mapa wzorowana na Tampere w Finlandii, gdzie studio ma siedzibę).

Ocena: Brak Zobacz grę

Crime Boss: Rockay City

Akcji

Crime Boss: Rockay City to pierwszoosobowa gra akcji, której motywem przewodnim jest walka o władzę w tytułowym Rockay City. Produkcja może pochwalić się obsadą złożoną z takich gwiazd filmów akcji jak Michael Madsen i Chuck Norris. Crime Boss przenosi nas do miasta Rockay City. Miasto to znajduje się pod silnym wpływem gangów. Akcja rozpoczyna się, gdy król metropolii umiera. W związku z tym rozpoczyna się walka o władzę, której próbuje zapobiec szeryf. W czasie gry wcielamy się w aspirującego przestępcę Travisa Bakera, który również próbuje zostać królem Rockay City. W tym celu dołącza się on do wojny gangów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Coffee Talk + Coffee Talk Episode 2 Double Shot Bundle

Przygodowe

Coffee Talk to gra polegająca na słuchaniu ludzkich problemów i pomaganiu im poprzez serwowanie ciepłego napoju ze składników, które masz w magazynie. Jest to gra, która przedstawia życie tak po ludzku, jak to tylko możliwe, mając obsadę, która jest czymś więcej niż tylko ludźmi. Zanurz się w historiach alternatywnych mieszkańców Seattle, począwszy od dramatycznej historii miłosnej między elfem a sukkubem, kosmitą próbującym zrozumieć ludzkie życie i wielu innych współczesnych czytelników, które odbiją się echem od otaczającego ich świata. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly: Odkurz ekspres do kawy i przygotuj swój najserdeczniejszy uśmiech, aby ponownie spotkać się z klientami w drugim odcinku uwielbianego symulatora parzenia kawy i szczerej rozmowy; Rozmowa o kawie, odcinek 2: Hibiskus i motyl. Nadszedł czas, aby ponownie odwiedzić ulubioną kawiarnię nocną i ponownie połączyć się z fantastycznymi przyjaciółmi przy jednym lub dwóch ciepłych drinkach. Jesteś baristą, a Twoi klienci nie zawsze są ludźmi. Posłuchaj ich historii, zrób im kawę i wpłyń na ich serca.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crymachina: Deluxe Edition

RPG

W świecie, w którym ludzie wyginęli tysiące lat temu, syntetyczne istoty znane jako Dei ex Machina otrzymały zadanie przywrócenia ludzkości. Dołącz do trójki E.V.E, odtworzonej psychiki zmarłych ludzi zaszczepionej w syntetycznych ciałach, poszukując ich pełnego człowieczeństwa i eksplorując Eden, aby odkryć ukryte w nim sekrety. CRYMACHINA to RPG akcji, w którym dziewczyny walczą o przetrwanie w trudnym świecie. Doświadcz katharsis, płacząc, walcząc i pokonując swój los. CRYMACHINA [Deluxe Edition] zawiera: Grę w wersji standardowej, Mini artbook, Cyfrowy kod do pobrania ścieżki dźwiękowej, Odwracalna okładka.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cross Tails

RPG

Cross Tails to taktyczna strategia RPG bogata w rozwój postaci, która podąża za fabułą i poziomami scenicznymi przedstawiony w ćwiartkowym widoku 3D. Gracze rzucą się w wir turowych bitew z szeroką gamą postaci z własnymi klasami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Celeste

Akcji

Celeste jest grą platformową, która charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem trudności oraz głębokim, dającym do myślenia wątkiem fabularnym poruszającym temat zdrowia psychicznego. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Matt Makes Games, w którego portfolio znajduje się ciepło przyjęte TowerFall: Ascension. W Celeste wcielamy się w rudowłosą dziewczynę o imieniu Madeline, która mieszka w fantastycznym świecie. Bohaterka podejmuje się morderczego wyzwania, jakim jest wspinaczka na szczyt wysokiej góry. Towarzyszymy jej w tej pełnej niebezpieczeństw przygodzie, starając się pomóc w realizacji celu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crash Team Rumble: Edycja Deluxe

Wyścigi

Crash Team Rumble to multiplayerowa zręcznościówka, w której naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy. Grupy rywalizują walcząc o kontrolę nad terytoriami oraz starając się zebrać jak najwięcej owoców Wumpa. W grze naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. Podczas zabawy walczą ze sobą starając się przejąć kontrolę and terytoriami na mapie, jak również gromadząc owoce Wumpa i zanosząc je do swoje bazy. Areny wypełnione są różnego rodzaju pułapkami, przeszkodami oraz skrzyniami z cennymi przedmiotami, pomagającymi w zdobyciu przewagi nad rywalami. Crash Team Rumble Edycja Deluxe zawiera: Grę na nośniku fizycznym, Odblokowanie wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonach 1. i 2. (dostępne tylko w trakcie trwania tych sezonów), Natychmiastowe odblokowanie 25 poziomów wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonie 1. (dostępne tylko w trakcie trwania sezonu), Cyfrowy ‘Protopakiet’, w skład którego wchodzi: 8 skórek postaci 'Bryła', Cień 'Piksele', Muzyka najlepszego gracza 'Spróbuj mi dorównać', Czapka 'Bryła', Plecak 'Bryła', Efekt punktowania 'Bryła', Unikalny baner.

Ocena: Brak Zobacz grę

Coffee Talk: Episode 2 - Hibiscus & Butterfly

Przygodowe

Druga odsłona nietypowej serii gier visual novel, stworzona przez niezależne studio Toge Productions. W Coffee Talk: Episode 2 - Hibiscus & Butterfly ponownie wcielasz się w pracownika kawiarni, serwującego przepyszne napoje i wysłuchującego niezwykłych historii swoich klientów. Akcję gry ponownie osadzono w alternatywnej rzeczywistości amerykańskiego Seattle, w której ludzie, orkowie, elfy i inne rasy współistnieją od zarania dziejów. Ponownie też przychodzi nam wcielić się w baristę i kontynuować pracę w kawiarni, znanej nam z pierwszej części. Przygotowując różnorodne, ciepłe napoje, po raz kolejny możemy wsłuchać się w niezwykłe historie odwiedzających nas klientów a zarazem wpływać na ich dalsze losy. Wśród odwiedzających nas osób znajdą się m. in. takie niezwykłe persony, jak elficka niezależna graficzka Baileys, orkowy twórca gier imieniem Myrtle czy sukkub Lua – kierowniczka ds. rozwoju biznesu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cult of the Lamb

Akcji

Opracowany przez Massive Monster roguelike, w którym wcielamy się w opętanego baranka, uchronionego przed marnym losem przez tajemniczego nieznajomego. Aby spłacić swój dług, główny bohater Cult of the Lamb musi zbudować i utrzymać silną i lojalną mu sektę. W produkcji tej gracze mają okazję wcielić się w tytułowego baranka, ocalonego przed egzekucją przez tajemniczego, demonicznego nieznajomego. Główny bohater zostaje obdarzony potężną mocą, dzięki której nie tylko stawia opór swoim przeciwnikom, ale też zdobywa uznanie pozostałych mieszkańców jego świata. Moc ta nie została mu jednak przyznana za darmo. Aby spłacić swój dług protagonista staje na czele świeżo założonego kultu. Jego celem jest nie tylko szerzenie słowa i pozyskiwanie nowych wyznawców, ale też eliminacja pozostałych sekt, prowadzonych przez fałszywych proroków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition

Akcji

Przygodowa gra akcji, w której trafiamy do dziwnej, fantastycznej krainy. Świat gry Clash: Artifacts of Chaos przemierzamy w skórze wojownika imieniem Pseudo, który szuka tytułowych artefaktów, po drodze tocząc zacięte pojedynki. Clash: Artifacts of Chaos zabiera nas w podróż do dziwnego, wręcz groteskowego świata fantasy, noszącego miano Zenozoik. Głównym bohaterem gry jest Pseudo – potężny wojownik, który ze względu na dręczące go wspomnienia postanowił żyć w odosobnieniu. Jego spokojna egzystencja kończy się w momencie, kiedy poznaje małego osieroconego stworka obdarzonego mocą uzdrawiania, przez co stanowi on łakomy kąsek dla ścigającej go Gemini – władczyni artefaktów. Pseudo postanawia zadbać o jego bezpieczeństwo i wraz z nim wyruszyć w podróż w poszukiwaniu tytułowych artefaktów Chaosu. Po drodze duet będzie musiał stawić czoła licznym zagrożeniom, przestrzegając przy tym świętych reguł Rytuału.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cygni: All Guns Blazing

Akcji

Klasyczna strzelanka shoot'em up w zaawansowanej oprawie graficznej od studia KeelWorks. W Cygni: All Guns Blazing jako samotny pilot statku mierzymy się z hordami obcych oraz potężnymi bossami w widowiskowych starciach. Akcję Cygni: All Guns Blazing osadzono w przyszłości, w której ludzkość kolonizuje kosmos. Problemy zaczynają się po odkryciu pozostałości zaginionej cywilizacji na planecie Cygni. Siły Ziemi zostają zdziesiątkowane w nagłym ataku biomechanicznych obcych. W grze wcielamy się w jednego z nielicznych ocalałych pilotów na ostatnim funkcjonującym lotniskowcu na Cygni, na którego barkach spoczywają losy ludzkiej floty.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

RPG

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to japońskie RPG stanowiące odświeżoną wersję gry Crisis Core: Final Fantasy VII, wydanej w 2008 roku na konsolę przenośną PSP (PlayStation Portable). Produkcja wiernie odtwarza scenariusz pierwowzoru. Pod względem fabularnym jest to więc prequel gry Final Fantasy VII. Historia opowiada o losach Zacka Faira (przyjaciela Clouda z FF7), będącego członkiem paramilitarnej organizacji SOLDIER, który otrzymuje zadanie odnalezienia Genesisa Rhapsodosa, czyli zaginionego żołnierza tej samej grupy. W trakcie swojego śledztwa Zack Fair odkryje sekrety przeszłości Rhapsodosa, prawdę o tajemniczym Projekcie G oraz to jak powiązani ze sprawą są dwaj wysoko postawieni członkowie organizacji SOLDIER – Sephiroth oraz Angeal Hewley. Równolegle opowiada jest historia wojny mega korporacji Shinra z ludnością Wutai, a cała historia kończy się na chwilę przed rozpoczęciem Final Fantasy VII.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cuphead

Zręcznościowe

Utrzymana w stylistyce starych filmów rysunkowych, dwuwymiarowa gra akcji, będąca debiutanckim projektem zespołu StudioMDHR. W grze Cuphead wcielamy się w postać bohatera o skłonnościach do hazardu, który podczas gry z diabłem przegrywa swą duszę. Głównymi bohaterami gry są nieroztropni bracia Cuphead oraz Mugman, przypominający wyglądem filiżankę oraz kubek. Mieszkają oni wraz ze swoim starszym opiekunem w niewielkim domu na wyspach Inkwell. Wbrew ostrzeżeniom pewnego wieczoru odwiedzają kasyno należące do diabła, gdzie namiętnie oddają się grze w kości. Po serii zwycięstw przed ich oczami staje właściciele przybytku, który składa z pozoru niezwykle atrakcyjną ofertę. Jeżeli wygrają jeszcze raz, całe złoto w kasynie trafi do ich kieszeni, w przeciwnym wypadku diabeł skradnie im dusze. Wydanie pudełkowe zawiera: DLC Delicious Last Course, 6 zabawnych kart kolekcjonerskich, Karta członka fanklubu Cuphead, Odwracalna okładka z wyjątkową ilustracją (odmienną na każdej platformie!).

Ocena: Brak Zobacz grę

Cardfight!! Vanguard Dear Days

RPG

Najlepsze cyfrowe doświadczenie Vanguard, które zawiera oryginalną historię osadzoną w świecie overDress! Zawiera ponad 1000 kart w formacie Standard i animacje dostępne wyłącznie w grze, które podgrzewają walki. Rywalizuj z graczami z całego świata w „Ranked Fight”, graj od niechcenia solo w „CPU Fight” i ciesz się grą oraz poznawaj świat Vanguard we własnym tempie dzięki wielu innym trybom walki. A dzięki szczegółowemu samouczkowi całkowicie początkujący mogą z łatwością dołączyć! Ciesz się najlepszą awangardą zawsze i wszędzie!

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry