Baza gier

Wylosuj grę

Yoshi's Crafted World

Zręcznościowe

Trójwymiarowa platformówka stworzona specjalnie na konsolę Nintendo Switch. Gracze wcielają się w znanego z serii gier o Mario Yoshiego – sympatycznego stworka przypominającego dinozaura. Crafted World jest klasyczną platformówką, w której akcję obserwujemy z boku. Sterowany przez gracza bohater może biegać, skakać i rzucać jajkami w przeciwników oraz niektóre elementy otoczenia. Jednak najbardziej istotnym elementem, wyróżniającym ten tytuł spośród innych tego typu produkcji, jest możliwość powtórnego podejścia do każdego etapu przy zmianie perspektywy – w efekcie czego obserwujemy znaną już lokację od drugiej strony. Rozwiązanie to pomaga odnaleźć niektóre sekrety. Poza tym gra oferuje jeszcze inne dodatkowe wyzwania związane z szukaniem znajdziek i kolejnymi powrotami na odwiedzane wcześniej mapy.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Przygoda 2 Gra wideo

Zręcznościowe

Platformowa gra akcji oparta na licencji filmu LEGO Przygoda 2 i kontynuująca The LEGO Movie Videogame. W opartej na filmie LEGO Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę własnego świata i uratować nieszczęśników przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar

Ocena: Brak Zobacz grę

Trials Rising - Gold Edition

Zręcznościowe

Trials Rising to motocyklowa zręcznościówka. Grę opracowało studio RedLynx, czyli zespół, który stał za wszystkimi innymi odsłonami serii. W produkcji pomagał także zespół Ubisoft Kiev. Autorzy zdecydowali się na porzucenie futurystycznych klimatów Trials Fusion i postapokaliptycznych realiów mobilnego Trials Frontier. Trials Rising oferuje nam powrót do czasów współczesnych, które znamy z wczesnych odsłon marki. Złota edycja zawiera dostęp do dodatkowych motocyklów, tras i rozszerzeń oraz zawiera artbook.

Ocena: Brak Zobacz grę

New Super Mario Bros. U Deluxe

Zręcznościowe

New Super Mario Bros U Deluxe to reedycja gry platformowej dostępnej dotychczas na platformie Wii U. Wersja na Switcha zawiera dodatkową zawartość w postaci DLC New Super Luigi U oraz dwóch dodatkowych bohaterów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Unravel Yarny Bundle

Zręcznościowe

Poznaj wspaniałe przygody Unravel i Unravel Two dzięki pakietowi Unravel Yarny Bundle. W Unravel zabierasz Yarny’ego, uroczą postać wykonaną z jednej stale rozsupłującej się nitki włóczki, na przerysowaną, wydawałoby się, przygodę. W Unravel Two tworzysz własnego Yarny’ego, a następnie nawiązujesz więzi z innymi Yarnymi samodzielnie lub we współpracy z innym graczem, rozwijając łączącą was przyjaźń i wspierając się nawzajem podczas wspólnej podróży.

Ocena: Brak Zobacz grę

Spyro: Reignited Trilogy

Zręcznościowe

Spyro: Reignited Trilogy to remaster kultowych gier z lat 90-tych, tym razem w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Mistrz przypiekania na wolnym ogniu powraca, teraz w oszałamiającej jakości HD! Zestaw składa się z trzech klasycznych odsłon przygód pociesznego smoka: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! I Spyro: Year of the Dragon.

Ocena: Brak Zobacz grę

Marble It Up!

Zręcznościowe

Dynamiczna platformówka z elementami gry wyścigowej, w której przejmujemy kontrolę nad kulą toczącą się po czterdziestu zwariowanych torach, starając się w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety.

Ocena: Brak Zobacz grę

Namco Museum Arcade Pac

Zręcznościowe

Kolekcja zawierająca Namco Museum oraz Pac-Man Championship Edition 2 – pakiety oldskulowych, dwuwymiarowych gier znanych z pierwszych konsol, komputerów oraz dawnych automatów do gier. Za wydanie zestawu odpowiada Bandai Namco Entertainment.

Ocena: Brak Zobacz grę

Arcade Islands: Volume One

Zręcznościowe

Arcade Islands: Volume One to kolekcja 32 prostych, głównie zręcznościowych gier, połączonych przez zabawną metamechanikę, umożliwiającą poruszanie się po archipelagu baśniowych wysp. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Mastiff.

Ocena: Brak Zobacz grę

Penguin Wars

Zręcznościowe

Remake gry zręcznościowej z 1985 roku opracowany przez studio City Connection. Zabawa toczy się na specjalnym stole, na którego końcach rezydują zwierzęce postacie kontrolowane przez graczy, zróżnicowane pod kątem cech i zdolności.

Ocena: Brak Zobacz grę

Penguin Wars: Launch Edition

Zręcznościowe

Remake gry zręcznościowej z 1985 roku opracowany przez studio City Connection. Zabawa toczy się na specjalnym stole, na którego końcach rezydują zwierzęce postacie kontrolowane przez graczy, zróżnicowane pod kątem cech i zdolności. Edycja Lunch zawiera kod na pobranie kompletnego soundtrack'a z gry!

Ocena: Brak Zobacz grę

Overcooked 2: Rozgotowani

Zręcznościowe

Kontynuacja kulinarnej zręcznościówki nastawionej na kooperację. W Overcooked 2 ponownie wcielamy się rolę kucharzy, szybko przygotowując zróżnicowane potrawy w wymagających warunkach samotnie lub w grupie, rywalizując lub współpracując z innymi graczami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mega Man X Legacy Collection 1 + 2

Zręcznościowe

Zestaw dwóch kompilacji, obejmujący wszystkie gry spod szyldu Mega Man X.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mega Man X Legacy Collection 2

Zręcznościowe

Druga kompilacja czterech gier spod szyldu Mega Man X, obejmująca następujące tytuły: Mega Man X5, Mega Man X6, Mega Man X7 oraz Mega Man X8.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Iniemamocni

Zręcznościowe

Studio Traveller’s Tales sięga po licencję filmowej serii Iniemamocni i oddaje w ręce graczy kolejną platformówkę akcji w konwencji LEGO.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sushi Striker: The Way of Sushido

Zręcznościowe

Zabawna gra zręcznościowo-logiczna, polegająca na toczeniu pojedynków z wykorzystaniem jedzenia i pozostających po nim talerzy. Sushi Striker: The Way of Sushido charakteryzuje się dwuwymiarową, mangową oprawą graficzną.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry