Baza gier

Wylosuj grę

Trine 4: The Nightmare Prince

Zręcznościowe

Trine 4: The Nightmare Prince na konsole PS4, XONE, SWITCH oraz na PC to czwarta część popularnej serii gier logiczno-platformowych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach. W Trine 4: The Nightmare Prince ponownie łączymy siły, wcielając się w ikoniczne trio bohaterów - Czarodzieja Amadeusza, Rycerza Pontiusa i Złodziejkę Zoyę. Tym razem jednak naszym celem jest odnalezienie tytułowego księcia, Seliusa. Oprócz zaginięcia następcy tronu baśniowej krainy problemem są nękające go koszmary, które spowodowały przeniesienie poczwar ze swoich sennych mar do prawdziwego świata, sprowadzając nań katastrofę. Rozgrywka w Trine 4: The Nightmare Prince polega na pokonywaniu kolejnych lokacji osadzonych w technologii 2.5D (a więc mamy możliwość wchodzenia "w głąb ekranu"), rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz walki z napotkanymi przeciwnikami. Każdy z bohaterów charakteryzuje się innym stylem, a także umiejętnościami, które odblokowujemy wraz z postępem w grze. Udoskonaleniu uległa nie tylko oprawa wizualna, lecz także system walki wręcz.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Link's Awakening

Zręcznościowe

Remake klasycznej przygodowej gry akcji z 1993 roku. Projekt wiernie odtwarza zawartość pierwowzoru, ulepszenia ograniczając do sterowania oraz oprawy audiowizualnej. Podczas zabawy gracz eksploruje świat, rozwiązuje zagadki oraz walczy z przeciwnikami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Wars Pinball

Zręcznościowe

Star Wars Pinball to gra zręcznościowa produkcji ZEN Studios. Gracze dostają do dyspozycji szeroką gamą stołów do pinballi, wykorzystujących różne motywy znane z poszczególnych epok uniwersum Gwiezdnych wojen.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Angry Birds Movie 2 VR: Under Pressure

Zręcznościowe

KAPITANIE! Załóż gogle PlayStation®VR i stań za sterem szukającego skarbów okrętu podwodnego! Celuj z Magnashot i strzelaj wszystkim w zasięgu wzroku – nawet załogą! Zwiedzaj podwodny świat, uważaj na zagrożenia i zdobądź skarb! ZAŁOGO! Siądź przed telewizorem z kontrolerami bezprzewodowymi DUALSHOCK®4 i opiekuj się okrętem! Biegaj, skacz, łap i rzucaj. Dynamit na pokładzie?! TRZEBA SIĘ GO POZBYĆ! Gra wymaga 1 kapitana z PlayStation®VR. Nawet 3 członków załogi może dołączyć do gry przed TV dzięki funkcji ekranu społecznościowego – w grupie raźniej! Musisz zagrać w tę grę ze znajomymi i rodziną. Każdy sobie poradzi z prostą, gorączkową i zabawną pracą załoganta, szczególnie przy wsparciu drużyny. Po rozpoczęciu gry awans na kapitana to kwestia ciekawości – tajemnice głębin w pełnym VR 3D wzywają. Wciągnij się znowu w Angry Birds!

Ocena: Brak Zobacz grę

Umihara Kawase Fresh!

Zręcznościowe

Umihara Kawase Fresh! to klasyczna platformówka, w której wcielamy się w mistrzynię przyrządzania sushi przemierzającą surrealistyczny świat zaludniony przez mieszkańców mórz, rzek i oceanów. W trakcie przygody bohaterka przygotowuje potrawy ze znalezionych po drodze składników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Senran Kagura Peach Ball

Zręcznościowe

Senran Kagura Peach Ball to kolejna część przygód dziewczyn ninja, które wskutek nieszczęśliwego wypadku postrzegają siebie jako zwierzęta. Zadaniem gracza jest przywrócić im normalną postać - poprzez granie w pinball.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Mario Maker 2

Zręcznościowe

Edytor pozwalający na tworzenie (i przechodzenie) własnych poziomów gier z serii Super Mario oraz dzielenie się nimi z całą społecznością. Etapy kreowane od podstaw w Super Mario Maker 2 można sprawdzić w kilku wersjach graficznych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Trover Saves the Universe

Zręcznościowe

Pełna abstrakcyjnego czarnego humoru trójwymiarowa gra zręcznościowa od ojców serialu Rick i Morty, przygotowana z myślą o urządzeniach VR (ale niewymagająca ich do działania). Za Trover Saves the Universe odpowiada studio Squanch Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Bubsy: Paws on Fire!

Zręcznościowe

Szósta odsłona znanego cyklu platformówek. Opracowane przez studio Choice Provisions Bubsy: Paws on Fire! oddaje w nasze ręce czwórkę bohaterów, z których każdym gra się nieco inaczej. U podstaw rozgrywki leżą przemierzanie barwnych lokacji, omijanie licznych pułapek oraz walka.

Ocena: Brak Zobacz grę

Spark the Electric Jester 2

Zręcznościowe

Bezpośrednia kontynuacja platformówki wydanej w 2017 roku. W odróżnieniu od poprzedniczki Spark the Electric Jester 2 zostało wykonane w pełnym trójwymiarze. Za stworzenie i wydanie gry odpowiada Feperd Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Blazing Beaks

Zręcznościowe

Blazing Beaks to dynamiczny top down shooter połączony z grą typu roguelite przeznaczony zarówno dla jednego, jak i kilku graczy, w której zabijamy różnorodnych przeciwników i zbieramy specjalne ulepszenia.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cytus Alpha

Zręcznościowe

Rozszerzona, konsolowa wersja popularnej mobilnej gry rytmiczno-zręcznościowej Cytus. W stosunku do oryginału oferujący ponad 200 utworów tytuł wzbogacony został o nową zawartość, interfejs oraz wiele innych drobnych zmian.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yoshi's Crafted World

Zręcznościowe

Trójwymiarowa platformówka stworzona specjalnie na konsolę Nintendo Switch. Gracze wcielają się w znanego z serii gier o Mario Yoshiego – sympatycznego stworka przypominającego dinozaura. Crafted World jest klasyczną platformówką, w której akcję obserwujemy z boku. Sterowany przez gracza bohater może biegać, skakać i rzucać jajkami w przeciwników oraz niektóre elementy otoczenia. Jednak najbardziej istotnym elementem, wyróżniającym ten tytuł spośród innych tego typu produkcji, jest możliwość powtórnego podejścia do każdego etapu przy zmianie perspektywy – w efekcie czego obserwujemy znaną już lokację od drugiej strony. Rozwiązanie to pomaga odnaleźć niektóre sekrety. Poza tym gra oferuje jeszcze inne dodatkowe wyzwania związane z szukaniem znajdziek i kolejnymi powrotami na odwiedzane wcześniej mapy.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

FUN! FUN! Animal Park

Zręcznościowe

Zestaw trzydziestu minigier zręcznościowych, w których można się bawić w pojedynkę lub w towarzystwie drugiego gracza. Zabawa w FUN! FUN! Animal Park polega między innymi na toczeniu pojedynków bokserskich z kangurem, strzyżeniu owiec na czas czy choćby na tańcu z lemurem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Air Conflicts Collection

Zręcznościowe

Air Conflicts Collection to składanka dwóch gier z cyklu historycznych strzelanin lotniczych – Air Conflicts: Secret Wars oraz Air Conflicts: Pacific Carriers. Za stworzenie obu produkcji odpowiada studio Games Farm.

Ocena: Brak Zobacz grę

Junk Planet

Zręcznościowe

Sandboksowa platformówka, w której trafiamy na tytułową zaśmieconą planetę, a naszym zadaniem jest doprowadzenie jej do porządku. W Junk Planet nie tylko sprzątamy śmieci, lecz także sadzimy rośliny, przywracamy do życia zwierzęta, tworzymy przedmioty i budowle oraz walczymy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry