Reklama Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem - Forspoken 3349 zł

Baza gier Wyscigi

Wylosuj grę

Gigantosaurus: Dino Kart

Wyścigi

Wyścigi gokartów, oparte na licencji serialu animowanego Gigantozaur. W Gigantosaurus: Dino Kart wcielamy się w różnorodnych bohaterów i zasiadamy za sterami gokartów, by walczyć o zwycięstwo na trasach rozsianych po całej Kredalii. Zostań swoim ulubionym dinozaurem i ścigaj się wokół Kredalii w mistrzostwach kartingowych dla nawet 4 graczy. Ścigaj się na 15 trasach pełnych ekscytujących przeszkód – takich jak Gigantozaur we własnej osobie! Zbieraj niezwykłe znajdźki, które zapewnią ci drogę na skróty, odrzutowe doładowanie... albo sposób na pozbycie się rywali. Gracze w każdym wieku mogą grać we własnym stylu, dzięki wsparciu sterowania dla młodszych graczy. Zbierz więc całą rodzinę na szybką i emocjonującą imprezę, prawie tak wielką jak apetyt Gigantozaura!

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Unbound

Wyścigi

NFS Unbound to kolejna odsłona popularnego cyklu zręcznościowych gier wyścigowych. Za opracowanie tytułu odpowiada Criterion Games (znane z Need for Speed: Hot Pursuit Remastered i Burnout Paradise Remastered). Wydaniem zajęło się natomiast Electronic Arts. Historia przedstawiona w NFS Unbound skupia się na losach dwojga przyjaciół. Pewnego dnia zostają oni rozdzieleni w wyniku napadu na warsztat i kradzieży znajdującego się tam cennego samochodu. Nasz bohater podejmuje się próby odzyskania pojazdu, a by to osiągnąć, musi wziąć udział w szeregu ulicznych wyścigów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Smerfy: Kart

Wyścigi

Smurfs Kart to wyścigi gokartów, oparte na licencji kultowych komiksów autorstwa belgijskiego ilustratora Pierre'a Culliforda (znanego jako Peyo), które na przestrzeni lat doczekały się szeregu różnorodnych adaptacji (na czele z serialem animowanym). W Smurfs Kart wcielamy się w tytułowe Smerfy i bierzemy udział w szalonych wyścigach gokartów na różnorodnych torach. Trasy są barwne, kręte i najeżone skrótami, których zapamiętanie i odpowiednie wykorzystanie stanowi tu klucz do zwycięstwa. Produkcja oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz postaci, wśród których znajdziemy między innymi Papę Smerfa, Smerfetkę, Łasucha czy choćby Nata. Każdy z nich posiada własny pojazd, a także specjalną umiejętność, której odpowiednie wykorzystanie może przechylić szalę zwycięstwa na jego stronę.

Ocena: Brak Zobacz grę

WRC Generations

Wyścigi

WRC Generations to kolejna po WRC 10 odsłona serii oficjalnie licencjonowanych symulatorów rajdów samochodowych, a zarazem ostatnia, za którą stoją studio KT Racing i firma Nacon (po przejęciu licencji przez firmę Codemasters w 2020 roku). Seria studia KT Racing to tzw. simcade – wypośrodkowanie między bezkompromisowo realistyczną symulacją a rozrywką przystępną dla szerokiego grona odbiorców. WRC Generations wykonuje jednak kolejny skręt w pierwszym z tych kierunków, oferując rozmaite zmiany w modelu jazdy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway

Wyścigi

Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway jest trzecią odsłoną cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, zapoczątkowanego w 2018 roku. Produkcja została opracowana przez studio Bamtang Games, a jej wydaniem zajęła się firma GameMill Entertainment. W Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway wcielamy się w ponad 40 postaci znanych z kreskówek emitowanych na kanale telewizyjnym Nickelodeon. Wśród nich znajdziemy między innymi bohaterów SpongeBoba Kanciastoportego i Wojowniczych Żółwi Ninja czy herosów z serialu Avatar: The Last Airbender. Protagoniści zasiadają za kierownicami gokartów i dosiadają motocykli, by walczyć o zwycięstwo na 36 różnorodnych torach, inspirowanych lokacjami z ich telewizyjnych przygód. Na krętych trasach roi się od przeszkód, skoczni oraz różnorodnych skrótów; dodatkowo pełno jest na nich tytułowego szlamu, na którym nasze cztery (lub dwa) kółka zachowują się niczym motorówki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dakar Desert Rally

Wyścigi

Dakar Desert Rally to gra wyścigowa o tematyce rajdowej. Produkcję opracowało studio Saber Porto, dawniej znane jako Bigmoon Entertainment, czyli autorzy takich projektów, jak Dakar 18 czy Trapped Dead: Lockdown. Zgodnie z tytułem, gra pozwala wziąć udział w słynnym rajdzie terenowym Dakar organizowanym przez Amaury Sport Organisation. Autorzy uzyskali wszystkie potrzebne licencje, dzięki czemu w produkcji znajdziemy znane z prawdziwych zawodów lokacje, auta, kierowców i drużyny. Dakar Desert Rally odtwarza edycje 2020 i 2021 rajdu. Gracze mogą bawić się na ponad 30. starannie odtworzonych etapach w ramach wielkiego otwartego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Psi Patrol: Grand Prix

Wyścigi

Ścigaj się po Zatoce Przygód, ośrodku snowboardowym Jake'a i dżungli jako szczeniaki z PSIego Patrolu do 4 graczy jednocześnie - ale uważaj na przeszkody pozostawione przez złośliwego burmistrza Humdingera! Ta gokartowa wyścigówka zawiera opcję łatwego sterowania dla najmłodszych z automatycznym przyspieszeniem, które poprowadzi ich po torze, a także tryb trudny dla doświadczonych mistrzów kierownicy. Zatem zapnij pasy i weź udział w fanPSIastycznym wyścigu po 11 torach z najlepszymi kumplami szczeniakami!

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 22

Wyścigi

F1 22 to trzynasta odsłona serii gier wyścigowych opartych na licencji Formuły 1 - zawartość dotyczy sezonu 2022 i przynosi nowy moduł F1 Life . Tytuł wyprodukowało studio Codemasters, a wydała firma Electronic Arts. Trzonem rozgrywki są wyścigi w bolidach z sezonu 2022 Formuły 1 na światowej sławy torach, w tym nowym w serii - Miami International Autodrome. Stanąć do walki możemy z 10 zespołami i 20 kierowcami, którzy zakwalifikowali się do prawdziwych zmagań. Realizmu dodają (opcjonalne) okrążenia formujące, przejazdy samochodu bezpieczeństwa, czy interaktywne zjazdy do boksów. Ponownie mamy dostęp do wyścigów w klasie Formula 2 - z opcjami krótkiego, średniego lub długiego sezonu.

Ocena: Brak Zobacz grę

MX vs. ATV Legends

Wyścigi

MX vs. ATV Legends jest siódmą częścią serii gier wyścigowych, zapoczątkowanej w 2005 roku. Tytuł został opracowany przez zespół Rainbow Studios, a jego wydaniem zajęła się sprawująca pieczę nad marką firma THQ Nordic. W MX vs. ATV Legends bierzemy udział w off-roadowych wyścigach. Produkcja pozwala nam dosiąść motocykla i quada bądź też zasiąść za kierownicą pojazdu terenowego typu UTV. Podczas zabawy jesteśmy zajęci przede wszystkim walką o zwycięstwo na różnorodnych torach. Na trasach roi się od zakrętów oraz skoczni, toteż poznanie czekających na nas niespodzianek stanowi tu jeden z filarów sukcesu. Nowością w grze jest tryb Szlaku (ang. Trails), w którym ścigamy się pod gołym niebem. Sterowanie jest zręcznościowe i stawia na widowiskową jazdę. Niemniej, każdą maszynę prowadzi się nieco inaczej. Dodatkowo musimy poświęcić nieco uwagi na balansowanie ciałem zawodnika, zwłaszcza w trakcie pokonywania zakrętów, przygotowywania się do skoków i układania się do lądowań. Oprócz tego możemy wykonywać w powietrzu efektowne triki.

Ocena: Brak Zobacz grę

MotoGP 22

Wyścigi

MotoGP 22 to poświęcona jednośladom gra wyścigowa, oparta na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. Za opracowaniem tej produkcji stoi wyspecjalizowane w tym gatunku studio Milestone, które nie tylko sprawuje pieczę nad serią, lecz także ma w swoim portfolio inne projekty, jak RIDE czy MXGP. Zawartość gry MotoGP 22 odzwierciedla sezon 2022 Motocyklowych Mistrzostw Świata. Produkcja pozwala nam wziąć udział w walce o zwycięstwo na ponad dwudziestu prawdziwych torach, w ramach klas Moto3, Moto2 czy wreszcie MotoGP. Oprócz wszystkich zawodników biorących udział w wyścigach sezonu 2022, w grze pojawia się ponad 70 postaci, które zapisały się złotymi zgłoskami na kartach historii tych mistrzostw.

Ocena: Brak Zobacz grę

MotoGP 22: Day One Edition

Wyścigi

Gra wyścigowa z zacięciem symulacyjnym, oparta na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. W MotoGP 22 możemy powalczyć o zwycięstwo w wirtualnym odpowiedniku sezonu 2022, w ramach klas Moto3, Moto2 oraz MotoGP. Oprócz rozbudowanej kampanii znajdziemy tu m.in. tryb multiplayer. MotoGP 22: Day One Edition zawiera: grę MotoGP 22, VIP Multiplier Pack DLC oraz Special Suits DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Chocobo GP

Wyścigi

Przygotowany. Do startu. Chocobo! Przygotuj się na nową wyścigową przygodę, w której do wyboru masz dziesiątki ulubionych postaci Chocobo z ich unikalnymi umiejętnościami i odmianami. Korzystaj z Magicitów i pokonaj konkurencję, dryfując po znanych trasach w trybach wieloosobowych online i offline. Rywalizuj w turniejach i zostań panującym mistrzem GP!

Ocena: Brak Zobacz grę

Gran Turismo 7

Wyścigi

Siódma pełnoprawna odsłona flagowego cyklu symulatorów samochodowych, stanowiącego od lat chlubę kolejnych generacji konsol PlayStation. Za jej powstanie odpowiada związane od lat z serią japońskie studio Polyphony Digital. Gran Turismo 7 rozwija formułę znaną z poprzednich odsłon cyklu. Rozgrywka nastawiona jest na realizm wrażeń płynących z jazdy wirtualnymi samochodami. Zaawansowany system fizyki uwzględnia szereg czynników oddziałujących na pojazd w ruchu, w tym prędkość, masę, aerodynamikę, rodzaj zawieszenia, stan nawierzchni czy warunki pogodowe. Tytuł ponownie kładzie nacisk na kampanię fabularną, podczas której można brać udział w wielu wyścigach na rzeczywistych torach zamkniętych oraz drogach o charakterze publicznym. Nie zabrakło także szerokiej gamy licencjonowanych pojazdów (od popularnych osobówek, poprzez samochody sportowe, aż po legendarne maszyny wyścigowe). Wśród dostępnych w grze marek pojazdów znalazły się Aston Martin, Ford oraz Lamborghini.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gran Turismo 7: 25th Anniversary Edition

Wyścigi

Prawdziwy symulator jazdy… od 25 lat na rynku. Gran Turismo 7 to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów wyścigów samochodowych wydawanego na konsole z rodziny PlayStation. Za produkcję gry odpowiada japońskie studio deweloperskie Polyphony Digital. Zasiądź za kółkiem ponad 420 samochodów już w dniu premiery – wszystkie klasyczne auta i najnowocześniejsze supersamochody zostały odtworzone z niespotykaną dbałością o szczegóły – i jeździj na ponad 90 torach w zmiennych warunkach pogodowych. Gran Turismo 7 Edycja Jubileuszowa zawiera opakowanie steelbook oraz dodatkową zawartość cyfrową: Dodatkowy samochód - Toyota GR Yaris, 1 000 000 kr. (kredytów w grze), Oficjalną ścieżkę dźwiękową oraz 30 awatarów producentów i partnerów do PSN.

Ocena: Brak Zobacz grę

GRID: Legends

Wyścigi

GRID: Legends to gra wyścigowa należąca do jednego z najpopularniejszych cykli tego typu. Opracowało ją tradycyjnie studio Codemasters. Jest to pierwsza część serii, która powstała po tym, jak zespół został wykupiony przez firmę Electronic Arts. W przeciwieństwie do większości gier wyścigowych, GRID: Legends oferuje rozbudowany tryb fabularny, w którym historia stylizowana jest na film dokumentalny, opisujący sezon zespołu Ravenwest Motorsport. W trakcie zabawy poznajemy zawodników z mocno zarysowanymi osobowościami i będziemy świadkami wielu konfliktów wewnątrz teamu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Taxi Chaos

Wyścigi

Taxi Chaos jest zręcznościową gra samochodową, czerpiącą garściami z dorobku kultowego cyklu Crazy Taxi. Produkcja została opracowana przez zespół Team6 Game Studios, w którego portfolio można znaleźć między innymi takie pozycje, jak FlatOut 3: Chaos & Destruction oraz Road Rage. W Taxi Chaos trafiamy do New Yellow City, czyli fikcyjnego amerykańskiego miasta inspirowanego Nowym Jorkiem, gdzie możemy sprawdzić się w roli taksówkarzy. Autorzy oddają nam do dyspozycji dwoje bohaterów. Podczas gdy Vinny jest doświadczonym kierowcą, Cleo to samozwańcza influencerka, która „za kółkiem” jedynie sobie dorabia. Wożąc pasażerów (i starając się robić to możliwie najszybciej oraz najbardziej widowiskowo), poznajemy ich różnorodne i nierzadko szalone historie.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry