Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem 2 699 zł

Baza gier Wyscigi

Wylosuj grę

EA Sports WRC

Wyścigi

EA Sports WRC (lub po prostu WRC) to nieformalna kontynuacja DiRT Rally 2.0 – projekt zmienił nazwę (i potencjalnie część założeń), gdy Codemasters przejęło licencję Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) z rąk firmy Nacon, która skończyła wydawanie opartych o nią symulatorów rajdów na grze WRC Generations z 2022 roku. Tym samym Electronic Arts dodało kolejną prestiżową formę motosportu, obok wyścigów Formuły 1, do swojego portfolio. Zbuduj samochód swoich marzeń w największej grze rajdowej w historii – EA SPORTS™ WRC. To zupełnie nowy, oficjalny tytuł FIA World Rally Championship, stworzony przez wielokrotnie nagradzany zespół, który stoi za serią DiRT Rally. Zaprojektuj i poprowadź wymarzony samochód rajdowy dzięki nowemu trybowi Builder. Ścigaj się w rozegranych niedawno rajdach i osobiście przeżywaj wydarzenia z prawdziwych zawodów oraz nostalgiczne momenty w trybie Moments. Walcz z żywiołami na szutrze, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym czasem.

Ocena: Brak Zobacz grę

You Suck at Parking

Wyścigi

Gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest nie tylko przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie, lecz także zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. You Suck at Parking pozwala na zabawę w pojedynkę i na multiplayerową rozgrywkę. W You Suck at Parking akcję oglądamy z lotu ptaka. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad samochodem, a naszym zadaniem jest przejechanie trasy w możliwie najkrótszym czasie i zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Sprawę komplikuje fakt, że każde zatrzymanie się jest równoznaczne z zaparkowaniem, toteż jeśli zrobimy to poza metą, przejazd nie zostanie zaliczony. A o przypadkowy postój tutaj nietrudno, bo tory nie tylko wiją się w pionie i w poziomie, lecz również są najeżone różnorodnymi przeszkodami, które potrafią znacznie skomplikować nam życie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged - Day One Edition

Wyścigi

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged to kontynuacja zręcznościowej gry wyścigowej studia Milestone z 2021 roku. „Dwójka” zawiera więcej licencjonowanych resoraków, a także oferuje różnorakie urozmaicenia rozgrywki, np. opcję wykonywania podskoków samochodzikami. Bierzemy udział w dynamicznych i nieco zwariowanych wyścigach na zakręconych trasach, wykonanych w dużej mierze z charakterystycznego pomarańczowego plastiku. Jeździmy też po innych nawierzchniach, w zależności od tego, w której z pięciu odmiennych lokacji przyjdzie nam rywalizować (podwórko, salon gier, stacja paliw, muzeum dinozaurów, tor minigolfowy). ZAWARTOŚĆ EDYCJI DAY ONE: Pełna wersja gry HOT WHEELS UNLEASHED 2 — Turbocharged™,, Zestaw HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Rust and Fast, zawierający dwa pojazdy (Mod Rod i FusionBusta™), Zestaw HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Unstoppables, zawierający dwa pojazdy (F1 Racer i Sand Burner™).

Ocena: Brak Zobacz grę

Forza Motorsport

Wyścigi

Ósma część kultowej serii gier wyścigowych, pomyślana jako jej swoisty restart. Forza Motorsport jest dziełem zespołu Turn 10 Studios i powstała niemal w całości od podstaw. Tytuł może się pochwalić nowymi torami i samochodami, dopracowaną fizyką oraz m.in. obsługą ray tracingu. Rywalizuj z najbardziej zaawansowanymi kierowcami SI, w środowisku z realistyczną fizyką, potężnymi asystami, nowymi systemami uszkodzeń i brudu oraz fotorealistycznymi efektami wizualnymi dzięki technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym na torze. 

Ocena: Brak Zobacz grę

The Crew Motorfest

Wyścigi

The Crew Motorfest to osadzona na Hawajach poboczna odsłona cyklu sandboksowych gier wyścigowych The Crew, za którym stoi firma Ubisoft. Tym razem twórcy rzucili rękawicę serii Forza Horizon, kładąc większy nacisk na jazdę samochodami sportowymi i terenowymi. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch gier, które zawierały rekonstrukcję prawie całego „kontynentalnego” terytorium Stanów Zjednoczonych, The Crew Motorfest zostało osadzone na hawajskiej wyspie Oahu (miłośnikom samochodówek znanej z Test Drive Unlimited). Deweloperzy odtworzyli ją w skali, tj. w pewnym pomniejszeniu, ale z zachowaniem najważniejszych atrakcji, takich jak miasto Honolulu czy wulkaniczne pasma górskie.

Ocena: 8/10 Zobacz grę

RIDE 5

Wyścigi

RIDE 5 to piąta odsłona serii wyścigowych gier motocyklowych studia Milestone, które oferują wszechstronne doświadczenie dla entuzjastów maszyn i tras różnego rodzaju. Jako pierwsza została wydana tylko na platformy dziewiątej generacji, dzięki czemu oferuje rozmaite ulepszenia. Seria RIDE to tzw. simcade, tj. plasuje się między symulatorami a grami zręcznościowymi (ze wskazaniem na te pierwsze). Oferuje przy tym bogaty wybór asyst – w tej odsłonie opartych na sztucznej inteligencji – by zapewnić dobrą zabawę również nowicjuszom. Do dyspozycji mamy ponad 200 motocykli z różnych klas (wyścigowych i drogowych), które możemy zabrać na ponad 35 tras – zarówno autentyczne tory wyścigowe, jak i malownicze drogi w różnych zakątkach globu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crash Team Rumble: Edycja Deluxe

Wyścigi

Crash Team Rumble to multiplayerowa zręcznościówka, w której naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy. Grupy rywalizują walcząc o kontrolę nad terytoriami oraz starając się zebrać jak najwięcej owoców Wumpa. W grze naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. Podczas zabawy walczą ze sobą starając się przejąć kontrolę and terytoriami na mapie, jak również gromadząc owoce Wumpa i zanosząc je do swoje bazy. Areny wypełnione są różnego rodzaju pułapkami, przeszkodami oraz skrzyniami z cennymi przedmiotami, pomagającymi w zdobyciu przewagi nad rywalami. Crash Team Rumble Edycja Deluxe zawiera: Grę na nośniku fizycznym, Odblokowanie wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonach 1. i 2. (dostępne tylko w trakcie trwania tych sezonów), Natychmiastowe odblokowanie 25 poziomów wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonie 1. (dostępne tylko w trakcie trwania sezonu), Cyfrowy ‘Protopakiet’, w skład którego wchodzi: 8 skórek postaci 'Bryła', Cień 'Piksele', Muzyka najlepszego gracza 'Spróbuj mi dorównać', Czapka 'Bryła', Plecak 'Bryła', Efekt punktowania 'Bryła', Unikalny baner.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 23

Wyścigi

F1 23 to czternasta odsłona serii gier wyścigowych studia Codemasters na licencji Formuły 1. Wcielamy się w kierowcę startującego w barwach jednego z oficjalnych zespołów i próbujemy sięgnąć po tytuł mistrza świata w sezonie 2023. Wciśnij gaz do dechy w EA SPORTS™ F1® 23, oficjalnej grze wideo 2023 FIA Formula One World Championship™. Nowy rozdział w emocjonującym trybie fabularnym „Droga do sławy” to dramatyczna historia i zaciekła rywalizacja. Ścigaj się koło w koło na nowych torach w Las Vegas i Katarze oraz zdobywaj nagrody i modyfikacje w F1® World. Nowym autentycznym elementem strategicznym są czerwone flagi, a wyścigi na 35% dystansu zapewniają więcej akcji i wrażeń. Ciesz się zaktualizowanymi bolidami z 2023 roku, z oficjalnym składem F1® obejmującym Twoich 20 ulubionych kierowców i 10 zespołów. Stwórz swój zespół marzeń w trybie kariery „Mój zespół”, rywalizuj na podzielonym ekranie lub w poszerzonym wieloplatformowym trybie wieloosobowym i udzielaj się w społeczności dzięki nowym ligom Racenet.

Ocena: Brak Zobacz grę

MotoGP 23: Day One Edition

Wyścigi

Poświęcona motocyklom gra wyścigowa od studia Milestone. W MotoGP 23 odtworzono sezon 2023 Motocyklowych Mistrzostw Świata, a oprócz rozbudowanej kariery produkcja oferuje tryb multiplayer oraz rozbudowane samouczki i asysty dla nowicjuszy. MotoGP 23 wiernie odtwarza sezon 2023 Motocyklowych Mistrzostw Świata. W trakcie rozgrywki walczymy o zwycięstwo w ramach trzech klas, czyli Moto3, Moto2 oraz tytułowej MotoGP. Podobnie jak poprzednie części serii, omawiana pozycja może się pochwalić wysokim poziomem realizmu; w trakcie jazdy musimy zwracać uwagę nie tylko na parametry naszego motocykla, jak temperatura hamulców, poziom zużycia opon czy ilość paliwa, lecz również na warunki panujące na poszczególnych torach w trakcie wyścigów. Kiedy bowiem w trakcie walki na torze znienacka zacznie padać deszcz, możemy wykorzystać charakterystyczną dla MotoGP zasadę Flag to Flag i zjechać do punktu serwisowego, by przesiąść się na zapasowy motocykl, lepiej przystosowany do jazdy po mokrej nawierzchni (przy czym owa możliwość nie jest dostępna w wersji na Nintendo Switch).

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO 2K Drive

Wyścigi

Gra wyścigowa z otwartym światem, oparta na licencji klocków LEGO. W LEGO 2K Drive wcielamy się w rolę kierowcy wyścigowego, którego celem jest zdobycie Podniebnego Pucharu, a tym samym – zostanie gwiazdą Klockolandii. LEGO 2K Drive zabiera nas w podróż do Klockolandii. W trakcie zabawy wcielamy się w początkującego kierowcę wyścigowego i towarzyszymy mu w jego drodze od zera do bohatera, na końcu której czeka go starcie z niesławnym Cieniem-Z oraz upragniony Podniebny Puchar. Nim jednak dokona tego wszystkiego, najpierw będzie musiał stawić czoła szeregowi rywali.

Ocena: Brak Zobacz grę

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

Wyścigi

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 to trzecia gra wyścigowa na licencji najtrudniejszych motocyklowych zawodów świata na tytułowej Wyspie Man. Główną nowością w „trójce” jest otwarty świat, dostępny obok tradycyjnych tras. Gra powstała na oficjalnej licencji wspomnianej imprezy, co oznacza, że zawiera trasy, maszyny czy zawodników, którzy uczestniczyli w prawdziwej rywalizacji w sezonie 2022. Deweloper odtworzył też cały obszar Wyspy Man, oddając w ręce graczy otwarty świat składający się z 200 kilometrów dróg. Eksplorując go, można natrafić na specjalne wyzwania i inne interesujące punkty.

Ocena: 7/10 Zobacz grę

Gigantosaurus: Dino Kart

Wyścigi

Wyścigi gokartów, oparte na licencji serialu animowanego Gigantozaur. W Gigantosaurus: Dino Kart wcielamy się w różnorodnych bohaterów i zasiadamy za sterami gokartów, by walczyć o zwycięstwo na trasach rozsianych po całej Kredalii. Zostań swoim ulubionym dinozaurem i ścigaj się wokół Kredalii w mistrzostwach kartingowych dla nawet 4 graczy. Ścigaj się na 15 trasach pełnych ekscytujących przeszkód – takich jak Gigantozaur we własnej osobie! Zbieraj niezwykłe znajdźki, które zapewnią ci drogę na skróty, odrzutowe doładowanie... albo sposób na pozbycie się rywali. Gracze w każdym wieku mogą grać we własnym stylu, dzięki wsparciu sterowania dla młodszych graczy. Zbierz więc całą rodzinę na szybką i emocjonującą imprezę, prawie tak wielką jak apetyt Gigantozaura!

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Unbound

Wyścigi

NFS Unbound to kolejna odsłona popularnego cyklu zręcznościowych gier wyścigowych. Za opracowanie tytułu odpowiada Criterion Games (znane z Need for Speed: Hot Pursuit Remastered i Burnout Paradise Remastered). Wydaniem zajęło się natomiast Electronic Arts. Historia przedstawiona w NFS Unbound skupia się na losach dwojga przyjaciół. Pewnego dnia zostają oni rozdzieleni w wyniku napadu na warsztat i kradzieży znajdującego się tam cennego samochodu. Nasz bohater podejmuje się próby odzyskania pojazdu, a by to osiągnąć, musi wziąć udział w szeregu ulicznych wyścigów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Smerfy: Kart

Wyścigi

Smurfs Kart to wyścigi gokartów, oparte na licencji kultowych komiksów autorstwa belgijskiego ilustratora Pierre'a Culliforda (znanego jako Peyo), które na przestrzeni lat doczekały się szeregu różnorodnych adaptacji (na czele z serialem animowanym). W Smurfs Kart wcielamy się w tytułowe Smerfy i bierzemy udział w szalonych wyścigach gokartów na różnorodnych torach. Trasy są barwne, kręte i najeżone skrótami, których zapamiętanie i odpowiednie wykorzystanie stanowi tu klucz do zwycięstwa. Produkcja oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz postaci, wśród których znajdziemy między innymi Papę Smerfa, Smerfetkę, Łasucha czy choćby Nata. Każdy z nich posiada własny pojazd, a także specjalną umiejętność, której odpowiednie wykorzystanie może przechylić szalę zwycięstwa na jego stronę.

Ocena: Brak Zobacz grę

WRC Generations

Wyścigi

WRC Generations to kolejna po WRC 10 odsłona serii oficjalnie licencjonowanych symulatorów rajdów samochodowych, a zarazem ostatnia, za którą stoją studio KT Racing i firma Nacon (po przejęciu licencji przez firmę Codemasters w 2020 roku). Seria studia KT Racing to tzw. simcade – wypośrodkowanie między bezkompromisowo realistyczną symulacją a rozrywką przystępną dla szerokiego grona odbiorców. WRC Generations wykonuje jednak kolejny skręt w pierwszym z tych kierunków, oferując rozmaite zmiany w modelu jazdy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway

Wyścigi

Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway jest trzecią odsłoną cyklu zręcznościowych gier wyścigowych, zapoczątkowanego w 2018 roku. Produkcja została opracowana przez studio Bamtang Games, a jej wydaniem zajęła się firma GameMill Entertainment. W Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway wcielamy się w ponad 40 postaci znanych z kreskówek emitowanych na kanale telewizyjnym Nickelodeon. Wśród nich znajdziemy między innymi bohaterów SpongeBoba Kanciastoportego i Wojowniczych Żółwi Ninja czy herosów z serialu Avatar: The Last Airbender. Protagoniści zasiadają za kierownicami gokartów i dosiadają motocykli, by walczyć o zwycięstwo na 36 różnorodnych torach, inspirowanych lokacjami z ich telewizyjnych przygód. Na krętych trasach roi się od przeszkód, skoczni oraz różnorodnych skrótów; dodatkowo pełno jest na nich tytułowego szlamu, na którym nasze cztery (lub dwa) kółka zachowują się niczym motorówki.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry