Baza gier

Wylosuj grę

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3

Wyścigi

Trzecia część serii gier wyścigowych poświęconych tytułowemu supercrossowi. W Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3 znajdziemy prawdziwych zawodników, zespoły i motocykle, a także trasy z sezonu 2019. Gra pozwala nam stworzyć własnego motocyklistę (decydujemy o jego płci i wyglądzie) oraz powołać własną ekipę bądź dołączyć do jednej z już istniejących. Filarem rozgrywki jest branie udziału w wyścigach toczonych na trasach usypanych z ziemi i piasku, pełnych rozmaitych przeszkód w postaci skoczni, muld, band i progów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by szlifować swe umiejętności na torze testowym, inspirowanym kultowym Supercross Test Area w stanie Kalifornia.

Ocena: Brak Zobacz grę

DCL: The Game

Wyścigi

Gra sportowa poświęcona wyścigom dronów, oparta na licencji Drone Champions League. Będące dziełem zespołu Climax Studios DCL: The Game opracowano przede wszystkim z myślą o multiplayerowej rywalizacji. W DCL: The Game bierzemy udział w wyścigach dronów toczonych na trzydziestu zróżnicowanych i autentycznych torach, wśród których prym wiodą ośnieżony LAAX oraz ruiny zamku w Reutte; dodatkowo o zwycięstwo walczymy zarówno w dzień, jak i w nocy. Choć poznanie każdego z nich odgrywa ważną rolę, kluczem do sukcesu jest również opanowanie naszego drona, którego możemy kontrolować nie tylko przy pomocy klawiatury i myszy lub pada, lecz również pilota służącego do sterowania prawdziwymi maszynami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gear.Club Unlimited 2: Porsche Edition

Wyścigi

Rozszerzona wersja gry wyścigowej Gear.Club Unlimited 2, opracowanej przez studio Eden Games. Porsche Edition wprowadza samochody marki Porsche, a także pozwala wziąć udział w nowej kampanii. Całość wzbogacono o wszystkie DLC wydane do podstawowej wersji gry. Na tle oryginału Gear.Club Unlimited 2 Porsche Edition wyróżnia się za sprawą obecności samochodów marki Porsche. Poza tym na potrzeby opisywanej edycji gry autorzy przygotowali nową kampanię nazwaną Porsche Series, w której na ukończenie czekają niedostępne wcześniej wyścigi. Całość wzbogacono o wszystkie DLC wydane do podstawowej wersji gry, czyli Arrows Pack, Checker Pack, Hazard Pack, Wings Pack i Free Pack; każde z nich oddaje nam do dyspozycji dodatkowe samochody.

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Heat

Wyścigi

Dwudziesta pierwsza główna odsłona popularnej serii gier wyścigowych Need for Speed. W Need for Speed: Heat trafiamy do Palm City, gdzie za dnia bierzemy udział w mistrzostwach Speedhunters Showdown, z kolei nocą walczymy o zwycięstwo w nielegalnych wyścigach ulicznych. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, który stopniowo pnie się po szczeblach kariery, zdobywając reputację i zarabiając coraz większe pieniądze. Tytuł oferuje szerokie możliwości personalizacji samochodów; możemy zarówno wprowadzać modyfikacje optyczne, jak i mechaniczne. Lista tych pierwszych obejmuje zmianę barwy karoserii, świateł, opon czy tablic rejestracyjnych, a także instalację spojlerów, progów i zderzaków (lub nakładek na nie) czy wreszcie wymianę i dopasowanie wyglądu felg oraz zmianę brzmienia wydechu. Tuning mechaniczny obejmuje przede wszystkim wymianę silnika (po raz pierwszy w historii) serii. W NFS Heat na PlayStation 4, Xbox One i PC można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Street: Racer

Wyścigi

Zręcznościowa gra wyścigowa, stanowiąca rozwinięcie wydanej w 2018 roku Super Street: The Game. Zadaniem gracza jest budowa własnego samochodu i branie udziału w ulicznych wyścigach. Za grę odpowiadają Team6 Game Studios i Lion Castle. ytuł oferuje typowo zręcznościowy model rozgrywki. Rdzeniem zabawy w Racer są wyścigi uliczne. Gracz ma okazję ścigać się po szeregu tras rozlokowanych po całym świecie – od Japonii po Stany Zjednoczone. Tym, co charakteryzuje tytuł, jest konieczność skonstruowania własnego samochodu. Do tego celu oddano pokaźną ilość części od licencjonowanych producentów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Garfield Kart: Furious Racing

Wyścigi

Garfield Kart: Furious Racing jest zręcznościową grą wyścigową, opracowaną przez zespół Artefacts Studio i wydaną przez firmę Microids. Tytuł, oparty na licencji kultowego komiksu, stanowi drugą odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2013 roku przez grę Garfield Kart. W grze Garfield Kart: Furious Racing zasiadamy za kierownicami tytułowych samochodzików i wcielając się w jedną z ośmiu postaci z komiksowego pierwowzoru, bierzemy udział w zwariowanych wyścigach. Każdy pojazd prowadzi się przy tym nieco inaczej, a poszczególni zawodnicy różnią się pod względem preferowanego stylu jazdy (co odzwierciedlają ich statystyki). Oprócz słynnego kota, w trakcie zabawy możemy przejąć kontrolę zarówno nad innymi czworonogami (mowa o psie imieniem Odie, myszy znanej jako Squeak oraz kotach: Nermalu, Arlene i Henrym), jak i ludźmi (na których liście znajdziemy Jona i Liz).

Ocena: Brak Zobacz grę

GRIP: Combat Racing - Rollers vs Airblades Ultimate Edition

Wyścigi

Zniszcz przeciwników prowadząc kołową bestię lub antygrawitacyjne ostrze! Powrót hardkorowych wyścigów lat 90-tych w nowoczesnej odsłonie. Niesamowita prędkość, potężne uzbrojenie, ta gra to niesamowicie intensywna uczta dla zmysłów. Współpraca z liczną społecznością aktywnych graczy sprawiła, że GRIP od dnia premiery dostał już potężną ilość nowej zawartości, aktualizacji, torów, pojazdów, optymalizacji, poprawek i nowych trybów gry. GRIP w wydaniu Ultimate Edition to w pełni dopracowana i pełna treści pozycja. Ultimate Edition zawiera: GaragePack 1 DLC, Zawiera tematyczne skórki pojazdów, zestawy felg i naklejek, GaragePack 2 DLC, Zawiera świecące skórki pojazdów, zestawy felg i naklejek, GaragePack 3 DLC, Zawiera policyjne skórki pojazdów, felg i naklejek oraz ArtifexCar Pack, Zawiera wechikuły Titan, Fury i Atom vehicles.

Ocena: Brak Zobacz grę

GRID: Day One Edition

Wyścigi

Zacięte i zapierające dech w piersi wyścigi powracają w zupełnie nowej odsłonie gry GRID, gdzie każde zawody pozwalają wybrać własną drogę, tworzyć własną historię i napisać własną legendę w świecie sportów motorowych. Produkcja wprowadza do cyklu parę nowych rozwiązań i oferuje możliwość kierowania wieloma odmiennymi rodzajami samochodów – od turystycznych aż po tzw. muscle cary. GRID: Day One Edition zawiera grę podstawową oraz cyfrową zawartość dodatkową: samochód Aston Martin Vantage GT4 z malowaniem karbonowym GRID Edition + przyspieszenie rozwoju.

Ocena: Brak Zobacz grę

GRID: Ultimate Edition

Wyścigi

Zacięte i zapierające dech w piersi wyścigi powracają w zupełnie nowej odsłonie gry GRID, gdzie każde zawody pozwalają wybrać własną drogę, tworzyć własną historię i napisać własną legendę w świecie sportów motorowych. Produkcja wprowadza do cyklu parę nowych rozwiązań i oferuje możliwość kierowania wieloma odmiennymi rodzajami samochodów – od turystycznych aż po tzw. muscle cary. GRID: Ultimate Edition zawiera edycję podstawową gry GRID oraz: Przepustkę Sezon 1, Sezon 2 i Sezon 3, Grid Edition Aston Martin Vantage GT4, Grid Edition Pontiac Firebird Modified, Grid Edition Chevrolet Corvette C7.R, Grid Edition Mitsubishi Lancer Evolution VI Time Attack, Grid Edition Renault R26, Unikatowe karty gracza, Unikatowe banery gracza, Unikatowe malowania aut, Status VIP. Edycja Ultimate to także DLC na wyłączność: ALFA ROMEO 155 TS z malowaniem karbonowym + przyspieszenie rozwoju oraz Aston Martin Vintage GT4 z malowaniem karbonowym + przyspieszenie rozwoju.

Ocena: Brak Zobacz grę

NASCAR Heat 4

Wyścigi

NASCAR Heat 4 to czwarta (po reboocie z 2016 roku) odsłona cyklu gier wyścigowych, w której gracze zasiadają za kierownicami licencjonowanych samochodów i ścigają się na 38 autentycznych torach, walcząc o zwycięstwo w trzech seriach NASCAR oraz Xtreme Dirt Tour.

Ocena: Brak Zobacz grę

WRC 8

Wyścigi

Ósma część serii gier wyścigowych firmy Bigben Interactive poświęconych rajdom samochodowym. Dzięki licencji FIA w WRC 8 gracze mogą wziąć udział w rajdowym sezonie 2019, oczywiście współzawodnicząc ze słynnymi kierowcami oraz zasiadając za kierownicami prawdziwych samochodów.

Ocena: Brak Zobacz grę

MXGP 2019

Wyścigi

Piąta odsłona cyklu motocyklowych gier wyścigowych o motocrossie, nad którym pieczę sprawuje studio Milestone. W MXGP 2019 bierzemy udział w zmaganiach sezonu 2019, walcząc o zwycięstwo w klasach MXGP oraz MX2.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wreckfest: Deluxe Edition

Wyścigi

Wreckfest: Deluxe Edition na konsole PlayStation 4 i Xbox One to dynamiczna gra wyścigowa, opracowana przez twórców kultowej serii FlatOut i dwóch ostatnich odsłon niemniej legendarnego Ridge Racera – fińskie studio Bugbear Entertainment. Wreckfest czerpie garściami z rozwiązań zastosowanych w serii FlatOut. W tej grze nie liczy się wyłącznie prędkość, ponieważ na torach toczy się ostra walka pomijająca zasady fair play. Możemy przeszkadzać rywalom, spychając ich pojazdy z trasy czy doprowadzając do kolizji, by ostatecznie całkowicie wyeliminować ich z gry. System zniszczeń w realistyczny sposób odwzorowuje zachowanie pojazdów. Prowadząc uszkodzone auto, możemy odczuć problemy z układem sterowania, hamowaniem, pracą silnika itp. Wreckfest Deluxe Edition daje dostęp do nieustannie rozbudowywanego świata Wreckfest. Dzięki przepustce sezonowej otrzymasz: 20 wystrzałowych i klasycznych pojazdów, 20 szalonych ozdób na dach twojego samochodu, Zestaw do tuningowania bryki oraz Wszystkie przedmioty będą dostępne po premierze w ośmiu oddzielnych dodatkach DLC.

Ocena: 9/10 Zobacz grę

FIA European Truck Racing Championship

Wyścigi

Gra wyścigowa, w której siadamy za kierownicą potężnego samochodu ciężarowego. Produkcja posiada licencję organizacji FIA European Truck Racing Championship. Za jej stworzenie i wydanie odpowiada francuska firma Bigben Interactive. ETRC to pierwsza „hardkorowa” symulacja wyścigów ciężarówek z bardzo realistyczną fizyką. Gra posiada licencję organizacji FIA European Truck Racing Championship. Atrakcyjna trójwymiarowa grafika; szczegółowo odwzorowane pojazdy i tory. Dynamiczna pogoda. Doświadczaj wyścigów na zamkniętych torach znanych z prawdziwego świata, takich jak francuskie La Mans czy włoskie Misano.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 2019: Anniversary Edition

Wyścigi

Oparta na licencji Formuły 1 gra wyścigowa, reprezentująca serię rozwijaną przez studio Codemasters Software. W F1 2019 gracze mogą nie tylko powalczyć o zwycięstwo w klasie Formuła 1, lecz także spróbować swoich sił w Formule 2. Edycja Anniversary zawiera: 2 klasyczne bolidy z sezonu 2010, Ferrari F10 oraz McLarena MP4-25.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

F1 2019: Legends Edition

Wyścigi

Walcz o Grand Prix jako Robert Kubica! F1 2019 to najnowsza odsłona cyklu gier wyścigowych z pełną licencją Mistrzostw Świata Formuły 1, za którą stoi uznane brytyjskie studio – Codemasters. Legendarna rywalizacja Prosta z Senną w F1 2019 Legends Edition. Dzięki specjalnie przygotowanej Legends Edition, gracze mogą na nowo powrócić do najbardziej emocjonujących momentów w historii rywalizacji F1, wcielając się w najlepszych – w uznaniu wielu fanów – kierowców wszech czasów. Zasiadając za kierownicą bolidu McLaren MP4/5B jako Ayrton Senna lub okiełznując Ferrari F1-90 jako Alain Prost, gracze będą mogli zmierzyć się w klasycznym starciu w ponad 8 wyścigowych wyzwaniach. W zestawie „F1 2019 Legends Edition” na fanów czekają także dodatkowe elementy kosmetyczne bolidów i zespołów Senny i Prosta. Sylwetki kierowców zostały również dodane do trybu kariery.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry