Baza gier

Wylosuj grę

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Wyścigi

Remake kultowego CTR: Crash Team Racing, opracowany przez studio Beenox. Na tle oryginału Crash Team Racing Nitro-Fueled wyróżnia się za sprawą gruntownie odświeżonej grafiki, a także nowych gokartów i niewidzianych wcześniej tras.

Ocena: Brak Zobacz grę

DiRT Rally 2.0

Wyścigi

DiRT Rally 2.0 to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu wyścigowego, umożliwiającego branie udziału w rajdach samochodowych. W DiRT Rally 2.0 będziesz się ścigać na najpopularniejszych trasach rajdowych na całym świecie, siedząc za kierownicą najpotężniejszych samochodów off-roadowych, jakie kiedykolwiek powstały. Pamiętaj, że nawet najmniejszy błąd może być twoim ostatnim.

Ocena: Brak Zobacz grę

DiRT Rally 2.0: Day One Edition

Wyścigi

W DiRT Rally 2.0 będziesz się ścigać na najpopularniejszych trasach rajdowych na całym świecie, siedząc za kierownicą najpotężniejszych samochodów off-roadowych, jakie kiedykolwiek powstały. Pamiętaj, że nawet najmniejszy błąd może być twoim ostatnim. DiRT Rally 2.0 Day One Edition zawiera podstawową wersję gry oraz wczesny dostęp do samochodów Porsche 911 RGT Rally Spec, Fiata 131 Abarth Rally i Renault Alpine A110 1600.

Ocena: Brak Zobacz grę

DiRT Rally 2.0: Deluxe Edition

Wyścigi

Staw czoła wyzwaniu. DiRT Rally 2.0 Edycja Deluxe zawiera: grę DiRT Rally 2.0, Porsche 911 RGT Rally Spec, Ulepszone samochody startowe „Mój zespół”, 5 wcześniej odblokowanych pojazdów dodanych do garażu gracza. DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition zawiera także dostęp do DiRT Season I i DiRT Season II. W każdym sezonie pojawią się nowe trasy, samochody, premie w grze oraz wydarzenia z cennymi nagrodami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

Wyścigi

Tak jak poprzednia odsłona, Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 pozwala nam wziąć udział w zawodach supercross, w ramach których rywalizujemy na trasach pełnych rozmaitych utrudnień pokroju progów i muld. Dzięki oficjalnej licencji Monster Energy Supercross 2018 możemy zmierzyć się z ponad z 80 rzeczywistymi zawodnikami z klasy 250X oraz 450SX, w tym Jasonem Andersonem, Marvinem Musquinem oraz Elim Tomacem. Prócz tego otrzymujemy dostęp do oficjalnych torów oraz marek motocykli.

Ocena: Brak Zobacz grę

GRIP

Wyścigi

GRIP to wydana na platformę PC, PS4 itd. futurystyczna gra wyścigowa autorstwa studia Caged Element. Projekt opracowano jako duchowego spadkobiercę cyklu Rollcage i w zespole produkcyjnym znalazło się wiele osób, które odegrały kluczowe role przy tworzeniu tej serii. Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości, a gra opowiada o brutalnych zawodach wyścigowych przeprowadzanych za pomocą wielkich i solidnie opancerzonych pojazdów. Źródłem tej dyscypliny były nielegalne wyścigi miejskie organizowane na początku XXI wieku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Forza Horizon 4

Wyścigi

Czwarta odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych z otwartym światem, tworzonych przez studio Playground Games. Produkcja zabiera nas w podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie walczymy o zwycięstwo za kierownicami ponad czterystu pięćdziesięciu samochodów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Forza Horizon 4: Ultimate Edition

Wyścigi

Czwarta odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych z otwartym światem, tworzonych przez studio Playground Games. Produkcja zabiera nas w podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie walczymy o zwycięstwo za kierownicami ponad czterystu pięćdziesięciu samochodów. Cyfrowy zestaw Forza Horizon 4 edycja Ultimate zawiera przepustkę samochodową, karnet VIP, pakiet samochodów Formula Drift, pakiet samochodów z dnia premiery, pakiet najlepszych aut Bonda i dwa rozszerzenia gry, gdy zostaną wydane.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dakar 18

Wyścigi

Dakar 18 to realistyczny symulator cenionego na całym świecie rajdu, organizowanego co roku przez Amaury Sport Organisation (A.S.O.). Gra Dakar 18 odtwarza trasę Rajdu Dakar 2018 oraz uczestniczące w nim pojazdy, oferując możliwość udziału w największym rajdzie terenowym świata. W pojedynkę lub z innymi przeciwnikami, gracze będą rywalizować nie tylko ze sobą, ale również z przyroda!

Ocena: Brak Zobacz grę

Dakar 18: Day One Edition

Wyścigi

Zmień marzenia w rzeczywistość. Dakar 18 to realistyczny symulator cenionego na całym świecie rajdu, organizowanego co roku przez Amaury Sport Organisation (A.S.O.). Gra Dakar 18 odtwarza trasę Rajdu Dakar 2018 oraz uczestniczące w nim pojazdy, oferując możliwość udziału w największym rajdzie terenowym świata. W pojedynkę lub z innymi przeciwnikami, gracze będą rywalizować nie tylko ze sobą, ale również z przyrodą! Edycja Day One zawiera dodatek „Ari Vatanen wraca na Dakar”. W zestawie postać legendarnego pilota Rajdu Paryż-Dakar, Ariego Vatanena i jego mityczny Peugeot 205 T16, w którym wygrał wyścig w 1987r.

Ocena: Brak Zobacz grę

NASCAR Heat 3

Wyścigi

Kolejna odsłona cyklu gier samochodowych studia Monster Games, będącego rebootem popularnej serii, zapoczątkowanej jeszcze w 2000 roku kultowym NASCAR Heat. Gra stanowi kontynuację NASCAR Heat 2 z 2017 r.

Ocena: Brak Zobacz grę

V-Rally 4

Wyścigi

Czwarta odsłona cyklu gier samochodowych poświęconych rajdom, która trafiła do sprzedaży po szesnastu latach od premiery swojej poprzedniczki. V-Rally 4 oddaje do naszej dyspozycji ponad pięćdziesiąt samochodów, do których dostęp otrzymujemy w miarę postępów w karierze. Pojazdy są podatne na modyfikacje – możemy zwiększać ich osiągi, a także dostosować ich wygląd do indywidualnych preferencji. Zasiadając za ich sterami, bierzemy udział w kilku konkurencjach – zmagania toczą się zarówno na błotnistych torach w zalesionym terenie, jak i na śniegu oraz asfalcie.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 2018

Wyścigi

Oparta na licencji Formuły 1 gra wyścigowa, reprezentująca serię rozwijaną przez studio Codemasters Software. Autorzy skoncentrowali się na rozwinięciu pomysłów przedstawionych w poprzedniej części serii, pozwalając graczom wziąć udział w zmaganiach sezonu 2018.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 2018: Edycja Mistrzowska

Wyścigi

F1 2018 to następna odsłona cyklu gier wyścigowych, opartych na licencji Formuły 1, nad którą pieczę sprawuje studio Codemasters (twórcy takich serii, jak DiRT oraz GRID). Produkcja pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 i XONE, a jej premiera zbiegła się w czasie z weekendem wyścigowym Grand Prix Belgii, rozgrywanym na legendarnym torze Spa-Francorchamps. Wersja Headline Edition zawiera dodatkowe auta: 2009 Brawn BGP-001 Car DLC oraz 2003 Williams FW25 Classic Car DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

All-Star Fruit Racing

Wyścigi

Zabawna gra wyścigowa w stylu serii Mario Kart. Podczas rozgrywki ścigamy się po owocowej krainie, korzystając z rozmaitych power-upów. Produkcja oferuje zmagania w trybach single i multiplayer.

Ocena: Brak Zobacz grę

MXGP PRO

Wyścigi

Czwarta odsłona cyklu motocrossowych gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje studio Milestone. W MXGP Pro deweloperzy pozwalają nam wziąć udział w wyścigach tytułowych jednośladów. Gra opiera się na licencji FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme), dzięki czemu w trakcie zmagań możemy stanąć w szranki ze wszystkimi zawodnikami i zespołami, które brały udział w Mistrzostwach Świata w sezonie 2017.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry