Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem - Call of Duty Modern Warfare II 2 749 zł z kodem RONM18240523C obowiązuje do: 24.05.2023, godz. 23:45

Baza gier PS5

Wylosuj grę

You Suck at Parking

PS5

Wyścigi

Gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest nie tylko przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie, lecz także zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. You Suck at Parking pozwala na zabawę w pojedynkę i na multiplayerową rozgrywkę. W You Suck at Parking akcję oglądamy z lotu ptaka. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad samochodem, a naszym zadaniem jest przejechanie trasy w możliwie najkrótszym czasie i zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Sprawę komplikuje fakt, że każde zatrzymanie się jest równoznaczne z zaparkowaniem, toteż jeśli zrobimy to poza metą, przejazd nie zostanie zaliczony. A o przypadkowy postój tutaj nietrudno, bo tory nie tylko wiją się w pionie i w poziomie, lecz również są najeżone różnorodnymi przeszkodami, które potrafią znacznie skomplikować nam życie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Endless Dungeon: Day One Edition

PS5

RPG

Endless Dungeon jest to roguelike’owa gra RPG utrzymana w klimatach sci-fi od studia Amplitude. Tytuł przenosi nas do powstającego od wielu lat (i gier) universum Endless, znanego chociażby z Endless Space lub Endless Legend. Endless Dungeon rozpoczyna się w momencie, w którym z powodu awarii statku lądujemy na antycznej i tajemniczej stacji kosmicznej. Okazuje się, że jest ona już zamieszkała przez innych rozbitków, którzy utknęli na niej, podobnie jak my. Jedyną szansą na ratunek jest odkrycie wszystkich tajemnic placówki, a w tym celu musimy zebrać drużynę. ENDLESS™ Dungeon Day One Edition zawiera: Zestaw skrórek “Die-Hard Elite”, Cyfrowy art book “Reckless Squad”, Cyfrową oryginalną ścieżkę dźwiękową, Pakiet skórek “Pioneer Elite”, Fizyczny art book “Reckless Squad”, Fizyczną grę karcianą.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Bomberman R 2

PS5

Zręcznościowe

Super Bomberman R 2 to najnowsza część serii bitewnych gier towarzyskich. Nowe przygody i tryby gry sprawiają, że to najbardziej obfitująca w zawartość odsłona w historii. Gra zawiera nie tylko możliwość toczenia bitew offline z rodziną i znajomymi, ale też starcia w sieci, łączące graczy z całego świata, jak i tryb jednoosobowy. W grze Super Bomberman R 2 oprócz znanych trybów „Standard”, „Grand Prix” i „Battle 64” pojawia się zupełnie nowy – „Castle”, w którym gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, atakującą i broniącą zamku, a następnie toczą bój o skarb. Pojawiła się również funkcja edytora plansz, pozwalająca tworzyć własne plansze do trybu „Castle” i udostępniać je przez Internet graczom z całego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Trine 5: A Clockwork Conspiracy

PS5

Zręcznościowe

Kolejna odsłona zręcznościowego cyklu utrzymanego w baśniowej stylistyce. W Trine 5: A Clockwork Conspiracy rycerz Pontius, czarodziej Amadeus oraz złodziejka Zoya próbują powstrzymać mechaniczną armię przed wprowadzeniem nowych rządów w królestwie. Akcja gry toczy się w baśniowym świecie fantasy inspirowanym średniowieczem. Historia ponownie wiąże ze sobą losy trójki bohaterów, na których barkach spocznie ratowanie świata. Tym razem rycerz Pontius, czarodziej Amadeus oraz złodziejka Zoya łączą siły, by uporać się z mechaniczną armią i powstrzymać spisek, prowadzący do powstania nowego królestwa. Krainy, w której nie będzie miejsca na magię, ani dawnych herosów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Atlas Fallen

PS5

RPG

Gra RPG akcji TPP, opracowana przez studio Deck13 Interactive – współtwórców Lords of the Fallen i autorów serii The Surge. W Atlas Fallen wcielamy się w bohaterów, którzy przemierzają pustynny świat fantasy i stawiają czoła żyjącym w nim potworom. Atlas Fallen zabiera nas w podróż do pustynnego świata fantasy. W trakcie rozgrywki wcielamy się w herosów, którzy przemierzają tę krainę i odkrywają tajemnice jej przeszłości, próbując znaleźć sposób na rozprawienie się z antycznym zagrożeniem. Przemierzaj piaski rozległego świata, pełnego pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości. Zapoluj na legendarne potwory, korzystając ze zmiennokształtnej broni oraz niszczycielskich zdolności piasków i biorąc udział w spektakularnych walkach. Odbieraj esencję swoim wrogom i gromadź ją, aby kształtować własny styl walki. Rozegraj pełną kampanię fabularną w trybie współpracy lub solowym i zbuduj nową erę ludzkości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ghost Song

PS5

Akcji

Ghost Song to dwuwymiarowa, platformowa gra akcji należąca do gatunku metroidvania, stworzona przez niezależne studio Old Moon. Podczas rozgrywki eksplorujemy w mroczny i pełen tajemnic świat księżyca Lorian V, wcielając się w wybudzoną z długiego snu Deadsuit. Na księżycu Lorian V budzi się z długiego snu Deadsuit - uzbrojona i gotowa do walki, ale pozbawiona wspomnień i celu. Wcielamy się w bohaterkę i eksplorujemy zakamarki mrocznego, obcego i nieprzyjaznego świata, napotykając dawne szczątki i tajemnice oraz pokonując potężne istoty aby odkryć, czy też przypomnieć sobie prawdę o tym miejscu i o sobie. Nie jesteśmy jedynymi zagubionymi, na swojej drodze spotykamy inne postacie i poznajemy ich historie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Immortals of Aveum

PS5

Akcji

Gra akcji FPP, w której wcielamy się w maga i trafiamy do fantastycznego, pogrążonego w konflikcie świata. Immortals of Aveum jest dziełem zespołu Ascendant Studios. Wydaniem tego projektu zajęła się zaś firma Electronic Arts. W Immortals of Aveum wcielamy się w Jaka – maga bitewnego (tudzież elitarnego magina triarchę). Dołącza on do tytułowego lucjańskiego Zakonu Nieśmiertelnych – obrońców, którzy próbują ocalić przepełniony magią, fantastyczny świat Aveum od zbliżającej się zagłady. Aby to zrobić, Jak usiłuje odkryć tajemnice niespokojnej przeszłości krainy. Tylko w ten sposób dowie się, dlaczego na froncie Wszechwojny codziennie walczą i giną liczne zastępy żołnierzy. Ostatecznie protagonista musi położyć kres temu rozdzierającemu świat konfliktowi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Moonscars

PS5

Akcji

Moonscars to platformowa gra akcji typu metroidvania, o glinianej wojowniczce Grey Irmie, przemierzającej mroczny świat w poszukiwaniu prawdy o sobie. Za produkcję tytułu odpowiada niezależne studio Black Mermaid. Wcielamy się w Grey Irmę, glinianą wojowniczkę, którą prowadzi jeden cel - chce odnaleźć Rzeźbiarza i odkryć tajemnicę swojej egzystencji. Podczas wędrówki napotyka wielu wrogów, a także inne istoty poszukujące prawdy i celu w tych mrocznych, niebezpiecznych realiach. Wydanie fizyczne zawiera: Ekskluzywna książeczka z grafikami, Mapa świata/plakat, Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Greyhill Incident: Abducted Edition

PS5

Przygodowe

Greyhill Incident to gra typu Survival-Horror, której akcja rozgrywa się na początku lat 90. Wcielisz się w niej w Ryana Bakera, który wyposażony w kij bejsbolowy i kilka naboi w swoim wiernym rewolwerze wyrusza do klimatycznej dzielnicy Greyhill, opanowanej przez UFO i szarych kosmitów. Wersja gry Abducted Edition zawiera: Wycinek z gazety relacjonujący inwazję obcych, Ścieżkę dźwiękową i tapety z gry, Instrukcję do stworzenia ochronnej czapki z folii aluminiowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Aliens: Dark Descent

PS5

Akcji

Aliens: Dark Descent to gra akcji z widokiem izometrycznym i mocnymi elementami taktycznymi. Podczas zabawy gracz dowodzi oddziałem żołnierzy walczącym z ksenomorfami. Gracz obejmuje dowództwo nad grupą kolonialnych marines wysłanych na księżyc Lethe w celu wyeliminowania znajdujących się tam ksenomorfów. Na miejscu zmierzymy się nie tylko z tymi bestiami, ale również z agentami korporacji Weyland-Yutani.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crash Team Rumble: Edycja Deluxe

PS5

Wyścigi

Crash Team Rumble to multiplayerowa zręcznościówka, w której naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy. Grupy rywalizują walcząc o kontrolę nad terytoriami oraz starając się zebrać jak najwięcej owoców Wumpa. W grze naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny. Podczas zabawy walczą ze sobą starając się przejąć kontrolę and terytoriami na mapie, jak również gromadząc owoce Wumpa i zanosząc je do swoje bazy. Areny wypełnione są różnego rodzaju pułapkami, przeszkodami oraz skrzyniami z cennymi przedmiotami, pomagającymi w zdobyciu przewagi nad rywalami. Crash Team Rumble Edycja Deluxe zawiera: Grę na nośniku fizycznym, Odblokowanie wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonach 1. i 2. (dostępne tylko w trakcie trwania tych sezonów), Natychmiastowe odblokowanie 25 poziomów wyjątkowego Karnetu Bojowego w Sezonie 1. (dostępne tylko w trakcie trwania sezonu), Cyfrowy ‘Protopakiet’, w skład którego wchodzi: 8 skórek postaci 'Bryła', Cień 'Piksele', Muzyka najlepszego gracza 'Spróbuj mi dorównać', Czapka 'Bryła', Plecak 'Bryła', Efekt punktowania 'Bryła', Unikalny baner.

Ocena: Brak Zobacz grę

F1 23

PS5

Wyścigi

F1 23 to czternasta odsłona serii gier wyścigowych studia Codemasters na licencji Formuły 1. Wcielamy się w kierowcę startującego w barwach jednego z oficjalnych zespołów i próbujemy sięgnąć po tytuł mistrza świata w sezonie 2023. Wciśnij gaz do dechy w EA SPORTS™ F1® 23, oficjalnej grze wideo 2023 FIA Formula One World Championship™. Nowy rozdział w emocjonującym trybie fabularnym „Droga do sławy” to dramatyczna historia i zaciekła rywalizacja. Ścigaj się koło w koło na nowych torach w Las Vegas i Katarze oraz zdobywaj nagrody i modyfikacje w F1® World. Nowym autentycznym elementem strategicznym są czerwone flagi, a wyścigi na 35% dystansu zapewniają więcej akcji i wrażeń. Ciesz się zaktualizowanymi bolidami z 2023 roku, z oficjalnym składem F1® obejmującym Twoich 20 ulubionych kierowców i 10 zespołów. Stwórz swój zespół marzeń w trybie kariery „Mój zespół”, rywalizuj na podzielonym ekranie lub w poszerzonym wieloplatformowym trybie wieloosobowym i udzielaj się w społeczności dzięki nowym ligom Racenet.

Ocena: Brak Zobacz grę

Park Beyond

PS5

Strategiczne

Strategia ekonomiczna, umożliwiająca tworzenie najbardziej odjechanych i zakręconych atrakcji bez strachu o takie błahostki jak grawitacja. Zaskocz wszystkich i zaprojektuj park rozgrywki niczym z najdzikszej fantazji w Park Beyond – produkcji studia Limbic Entertainment. W grze tej gracz wciela się w architekta, którego zadaniem jest stworzenie najbardziej odjechanego parku rozrywki. Kreatywność stanowi tu jedyne ograniczenie, bo konwencja gry jest zdecydowanie bardziej fantastyczna niż w innych produkcjach tego typu.

Ocena: Brak Zobacz grę

PowerWash Simulator

PS5

Symulacje

Gra symulacyjna FPP, w której bierzemy do ręki myjkę ciśnieniową i walczymy z brudem na ulicach fikcyjnego Muckingham (i nie tylko tam). W PowerWash Simulator można grać w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie 5 graczy. PowerWash Simulator zabiera nas w podróż do fikcyjnego miasteczka Muckingham. To niegdyś malownicze miejsce zaczęło pokrywać się brudem, tracąc dawny splendor. Jakby tego było mało, znajdujący się nieopodal wulkan zaczął się budzić, Wielka Stopa pojawiła się w pobliżu, a na domiar złego kot burmistrza przepadł bez wieści. Jako że wszystkie te nieszczęścia zapoczątkowała fala brudu, miasto potrzebuje bohatera, który upora się z nim raz na zawsze.

Ocena: Brak Zobacz grę

Miasma Chronicles

PS5

Akcji

Gra taktyczna z elementami RPG, opracowana przez studio The Bearded Ladies – autorów ciepło przyjętego Mutant Year Zero: Road to Eden. W Miasma Chronicles przejmujemy kontrolę nad drużyną przemierzającą postapokaliptyczny świat opanowany przez tajemniczą, brutalną siłę. Miasma Chronicles roztacza przed nami ponurą wizję niedalekiej przyszłości, w której Ameryka, opanowana przez tajemniczą, brutalną siłę znaną jako Wyziew, zmieniła się w postapokaliptyczne pustkowie. Głównym bohaterem gry jest młodzieniec imieniem Elvis, mieszkający w górniczym miasteczku Sedentary ze swoim robotem-opiekunem – Diggsem. Wierząc, że otrzymana od matki rękawica potrafiąca kontrolować Wyziew zapewni mu bezpieczeństwo, pewnego dnia protagonista wyrusza z grupą przyjaciół w podróż, której celem jest uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Elvis i jego świta nie wiedzą jeszcze, że to, czego przyjdzie im dokonać, wpłynie na losy całej ludzkości. Edycja pudełkowa zawiera ekskluzywny artbook i następującą zawartość w grze: kombinezon Elvisa - technika górniczego oraz skorupę Diggsa - ratownika górniczego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Seeker My Shadow

PS5

Przygodowe

Seeker My Shadow jest osadzoną w hipnotyzującym środowisku grą VR z fascynującą narracją i ekscytującą opowieścią, którą mogą cieszyć się gracze w każdym wieku. Wchodzisz w buty giganta wielkości góry nazwanego Duchem. Twoim celem jest prowadzenie i pomaganie maleńkiemu, ale odważnemu Poszukiwaczowi o imieniu Kippo w ratowaniu jego przyjaciół. Graj w trybie kooperacji, który pozwala każdemu graczowi na sterowanie jedną z dwóch postaci. Gra wymaga do działania PlayStation VR2.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry