Kontakt z nami

Jak możemy pomóc?

Wsparcie

Przejdź do centrum pomocy, aby zobaczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Odnajdź w prosty sposób artykuły do Twojego pytania.

Centrum pomocy

Społeczność

Na dedykowanym forum pomagamy razem ze społecznością WymieńGry.pl. Możesz założyć własny temat i uzyskać odpowiedzi od wszystkich.

Forum

Social media

Dołącz do grona znajomych obserwujących nas w mediach społecznościowych. Nie pozwól, aby omineły Cię aktualności z serwisu.

Sprawy ogólne

Serwis WymieńGry.pl stworzyliśmy z pasji do gier, którą dzielimy się z Tobą. Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres:
kontakt@wymiengry.pl

Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy związaniej z serwisem napisz na adres:
pomoc@wymiengry.pl

Zgłoszenia

Problemy z transakcjami, oznaki łamania regulaminu czy podejrzenie oszustwa prosimy zgłaszać na adres:
zgloszenia@wymiengry.pl

Reklamacje

Ewentualne reklamacje usług serwisu prosimy wysyłać na adres:
reklamacje@wymiengry.pl

Dla mediów

Zapraszamy do dedykowanej zakładki dla mediów. Skontaktuj się z naszym Zespołem i porozmawiajmy jak możemy szerzyć ideę wymiany gier.
Dla mediów

Dla sklepów

Rejestracja kont dla sklepów jest już dostępna! Umożliwiamy sklepom prowadzenie Konta Sklep na atrakcyjnych warunkach współpracy.
Dla sklepów

Właściciel WymieńGry.pl

EmemStudio sp. z o.o.
ul. Pachońskiego 9/309, Kraków 31-223
Nip 6793115220, Regon 362313655

Powyższy adres służy do korespondencji i składania reklamacji usług serwisu. Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy KRS pod numerem 0000572589.

Eat. Play. WymieńGry. Sleep.

Do góry