Baza gier

Wylosuj grę

Szymparty

Towarzyskie

Towarzyska gra zręcznościowa, wykorzystująca darmową aplikację PlayLink. W trakcie zabawy w Chimparty gracze przejmują kontrolę nad sympatycznymi szympansami, które podróżują przez czasoprzestrzeń, stawiając czoła rozmaitym wyzwaniom w pięciu światach. W Chimparty gracze przejmują kontrolę nad szympansami, które podróżują przez czasoprzestrzeń. Bohaterowie stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom, choćby piratom i kosmitom.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wiedza to Potęga: Dekady

Towarzyskie

Trzecia gra towarzyska w dorobku zespołu Wish Studios, opracowana z myślą o PlayStation 4 i darmowej aplikacji PlayLink. Knowledge is Power: Decades pozwala graczom wziąć udział w teleturnieju, w którym sprawdzana jest ich wiedza na temat dorobku popkultury na przestrzeni czterech dekad – od 1980 do 2010 roku. Poza odpowiadaniem na pytania, na graczy czekają również rozmaite wyzwania zręcznościowe.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2019

Towarzyskie

Just Dance 2019 to zaprezentowana podczas E3 2018 kolejna odsłona wydawanego rokrocznie znanego i lubianego przez wielu cyklu produkcji tanecznych od firmy Ubisoft. Just Dance 2019 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu rytmicznych gier od firmy Ubisoft. Gracz wciela się w tancerza, którego zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów zaprezentowanych na ekranie telewizora.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Mario Party

Towarzyskie

Następna część serii zręcznościowych produkcji, będąca kompilacją rozmaitych minigier stworzonych z myślą o zabawie w trybie multiplayer. Oryginalny planszówkowy styl został podkręcony strategicznymi elementami, takimi jak osobne Dice Blocks dla każdej postaci. Gra wprowadza także nowe sposoby rozgrywki, na przykład minigry sterowane za pomocą Joy-Conów, oraz nowe tryby, którymi można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Let's Sing 2019

Towarzyskie

Czas zabłysnąć! Samodzielnie ćwiczysz swój głos, a może urządzasz imprezę karaoke z najbliższymi? Z nowymi trybami i funkcjami gry Let's Sing 2019 wyjdzie to śpiewająco! Najnowsza wersja z serii Let's Sing to 30 międzynarodowych hitów czołowych artystów, występ solo lub do czterech graczy, tryby gry: „Classic”, „Mixtape 2.0”, „feat.” i inne, aplikacja mikrofon: zrób ze swojego telefonu mikrofon oraz więcej paczek z piosenkami dostępnych online.

Ocena: Brak Zobacz grę

Light Fingers

Towarzyskie

Light Fingers to gra przygotowana przez zlokalizowane w Toronto niezależne studio Numizmatic. Produkcja przypomina adaptację gry planszowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

DJMAX Respect

Towarzyskie

Gra muzyczno-rytmiczna stworzona z myślą o PlayStation 4. DJMAX Respect to specjalna, rocznicowa odsłona cyklu DJMAX, zapoczątkowanego w 2004 roku przez koreańską firmę Neowiz.

Ocena: Brak Zobacz grę

Frantics

Towarzyskie

Przygotowana we współpracy firmy Sony z duńskim studiem NapNok Games kolekcja minigier towarzyskich i zręcznościowych, przeznaczona dla maksymalnie czterech osób.

Ocena: Brak Zobacz grę

Vegas Party

Towarzyskie

Hybryda gry planszowej i symulatora kasyna, osadzona w przekoloryzowanej, humorystycznej wersji Las Vegas. Gra Vegas Party oferuje 4-osobowy tryb multiplayer, kilkanaście odmiennych lokacji i kasyn oraz wiele różnych minigier.

Ocena: Brak Zobacz grę

Party Planet

Towarzyskie

Kompilacja trzydziestu minigier opracowanych z myślą o towarzyskiej wieloosobowej rozgrywce – choć nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się w pojedynkę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone DX

Towarzyskie

Rozszerzona wersja muzyczno-rytmicznej gry Hatsune Miku: Project Diva Future Tone, która ukazał się pierwotnie w 2016 roku. Produkcja wzbogacona została o wszystkie wydane wcześniej zestawy DLC. Twórcy wprowadzili także nieobecny w poprzedniej wersji tryb fotograficzny.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Beat Sports

Towarzyskie

Przygotowana przez studio Harmonix Music Systems z myślą o konsoli Nintendo Switch kompilacja pięciu minigier zręcznościowych, luźno opartych na zasadach kilku dyscyplin sportowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2018

Towarzyskie

Jedna z rokrocznie ukazujących się odsłon znanego cyklu tanecznych gier imprezowych wypuszczanych przez firmę Ubisoft.

Ocena: Brak Zobacz grę

SingStar Celebration

Towarzyskie

Kolejna odsłona popularnej serii muzycznej. W trakcie rozgrywki, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób, gracze śpiewają wspólnie w rytm największych przebojów muzyki pop.

Ocena: Brak Zobacz grę

We Sing Pop!

Towarzyskie

Klasyczna gra muzyczna z gatunku karaoke, która przeznaczona jest dla maksymalnie czterech osób. Produkcja zawiera ponad trzydzieści utworów, których lista jest mieszanką klasycznych jak i zupełnie nowych hitów muzyki pop.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wiedza to Potęga

Towarzyskie

Gra towarzyska, opracowana przez jeden z wewnętrznych zespołów firmy Sony, będąca swego rodzaju duchowym spadkobiercą serii Buzz!, której kolejne odsłony ukazywały się na konsolach PlayStation 2, PlayStation Portable i PlayStation 3. Knowledge is Power na konsoli PlayStation 4 to produkcja towarzyska, w której samotnie lub wraz z innymi osobami uczestniczymy w różnego rodzaju quizach wiedzy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry