Baza gier , zaczynające się na Q

Wylosuj grę

Quantic Dream Collection

Przygodowe

Nie ma lepszego czasu, aby przeżyć spersonalizowaną podróż z nieprzewidzianymi możliwościami przez trzy wielokrotnie nagradzane klasyki Quantic Dream. Detroit: Detroit: Become Human: Jak daleko się posuniesz, aby stać się człowiekiem? Wciel się w trzech różnych androidów, gdy ten wspaniały nowy świat balansuje na krawędzi chaosu. Twoje decyzje radykalnie zmieniają sposób, w jaki rozgrywa się intensywna, rozgałęziona narracja gry. Mając tysiące wyborów i dziesiątki zakończeń, jak wpłyniesz na przyszłość Detroit? Heavy Rain: Jak daleko się posuniesz, by ocalić kogoś, kogo kochasz? Poprowadź polowanie, aby zdemaskować tajemniczego Zabójcę z Origami, grając czterema różnymi postaciami w tym pełnym napięcia thrillerze psychologicznym. Beyond: Two Souls. Jedno życie. Dwie dusze. Posługuj się nieziemskimi mocami, wcielając się w niezwykłe życie Jodie Holmes, kobiety powiązanej z istotą nadprzyrodzoną. Przeżyj emocjonalnie naładowaną psychologiczną przygodę, odkrywając, co naprawdę kryje się za nią.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quad Fighter K

Akcji

Shoot’em up, w którym wcielamy się w pilota kosmicznego myśliwca, a naszym zadaniem jest dokonanie ataku na fortecę agresywnych Obcych, nim uda im się całkowicie podbić Ziemię. W Quad Fighter K można grać tak w pojedynkę, jak i w towarzystwie maksymalnie trójki innych osób.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quantum Replica

Akcji

Skradanka z elementami gry platformowej utrzymana w stylistyce cyberpunk. Quantum Replica rozgrywa się w odległej przyszłości, w której ludzie zamieszkują ogromne metropolie, a ich życie jest w całości kontrolowane przez rząd. Jednak główny bohater wymyka się systemowi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quarantine Circular

Przygodowe

Gra przygodowa, w której gracz wciela się w naukowca przesłuchującego obcego, który może być powiązany z wybuchem pandemii groźnej choroby. Za stworzenie Quarantine Circular odpowiada studio Bithell Games (znane z Thomas Was Alone).

Ocena: Brak Zobacz grę

Q.U.B.E. 2

Logiczne

Q.U.B.E. 2 jest kontynuacją uznanej przez graczy i krytyków gry logicznej FPP z 2012 roku. Produkcja powstała w ulokowanym w Walii studiu Toxic Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quarantine

Strategiczne

Quarantine to strategia turowa, w której kierujemy międzynarodową agencją powołaną do walki z pandemiami wywołanymi przez wirusy, bakterie i priony.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quern: Undying Thoughts

Przygodowe

Pierwszoosobowa przygodówka z elementami gry logicznej, która czerpie garściami z dorobku kultowego cyklu Myst. Gracz trafia na zagadkową wyspę, a jego nadrzędnym celem jest odkrycie prawdy na temat jej przeszłości i poznanie skrywanych przez nią tajemnic.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quadrilateral Cowboy

Logiczne

Opracowana przez niezależne studio Blendo Games mieszanka gry logicznej i skradanki, odtwarzająca życie hakera w sposób, jaki wyobrażała je sobie cyberpunkowa literatura lat 80. ubiegłego wieku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quantum Break

Akcji

Dynamiczna, trzecioosobowa gra akcji, osadzona w realiach science-fiction i inspirowana współczesnymi teoriami dotyczącymi podróży w czasie. Tytuł stanowi pierwszą next-genową produkcję fińskiego studia Remedy Entertainment, znanego głównie za sprawą serii Max Payne i Alan Wake.

Ocena: 6/10 Zobacz grę

Quar: Infernal Machines

Strategiczne

Strategia turowa wykorzystująca urządzenia do rzeczywistości wirtualnej, stworzona przez studio Steel Wool Games, twórców Flyhunter Origins. Quar: Battle for Gate 18 jest osadzone w fantastycznym świecie zamieszkiwanym przez cywilizację humanoidalnych istot o nazwie Quar.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quadrant

Akcji

Survival horror opracowany przez studio HKFiftyOne Games. Gracz trafia do tajnej placówki badawczej NASA, w której przeprowadzane są eksperymenty nad zagadkowym znaleziskiem przywiezionym z Księżyca w 1979 roku przez załogę Apollo 17.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quantum Rush: Champions

Wyścigi

Kontynuacja futurystycznej gry wyścigowej Quantum Rush Online przygotowana – w przeciwieństwie do poprzedniczki – z myślą o zabawie jednoosobowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quantum Rush Online

Wyścigi

Osadzona w realiach science-fiction gra MMO, w której bierzemy udział w szalonych wyścigach futurystycznych bolidów. Rywalizacja odbywa się na krętych i wypełnionych losowymi znajdźkami trasach, ulokowanych zarówno na Ziemi jak i w przestrzeni kosmicznej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quest For Infamy

Przygodowe

Quest For Infamy to opracowana przez zespół Infamous Quests humorystyczna przygodówka utrzymana w klimatach fantasy. Zabawa polega na zwiedzaniu lokacji, gromadzeniu przedmiotów, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek. Dodatkową atrakcją jest turowy system walki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Q*bert Rebooted

Zręcznościowe

Q*bert Rebooted to gra zręcznościowa, w której gracz stara się przeskakiwać we wskazane miejsca na planszy. Główna koncepcja rozgrywki opiera się o tą stworzoną na potrzeby pierwowzoru, czyli klasycznego Q*bert, jednak tym razem zamiast zajmować kostki, wskakujemy na heksagony.

Ocena: Brak Zobacz grę

Quest of Dungeons

RPG

Rozgrywany w systemie turowym, roguelike'owy dungeon crawler, nawiązujący do klasycznych przedstawicieli gatunku z epoki platform 16-bitowych.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry