Drugie życie Twoich gier

WymieńGry.pl to serwis umożliwiający wymianę i sprzedaż gier pomiędzy Użytkownikami. To wyjątkowe miejsce dla pasjonatów elektronicznej rozrywki, szukających nowych wyzwań bez konieczności wydawania każdorazowo 100-200 złotych na nową grę. Zdobywaj najnowsze tytuły niewielkim kosztem, nawet za cenę wysyłki lub w swojej okolicy.

WymieńGry.pl na IEM Katowice 2019

Miejsce dla graczy takich jak Ty

Wymieniaj, kupuj i sprzedawaj gry w społeczności graczy

Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty interfejs, dzięki któremu błyskawicznie dodasz swoje gry do ogłoszeń i otrzymasz oferty od innych Użytkowników. W wygodny sposób wyszukasz swoje ulubione tytuły, przejrzysz ogłoszenia innych osób i złożysz własne oferty. System transakcyjny zapewni Ci bezpieczne zakupy, sprzedaż lub wymianę gier z innymi Użytkownikami.

Rozbudowana encyklopedia gier, w połączeniu z mechanizmami autouzupełniania, umożliwia stworzenie bazy posiadanych i poszukiwanych tytułów w zaledwie kilka minut. Dodatkowo, automatyczne dopasowanie poszukujących i oferujących dany tytuł pozwala na szybkie dotarcie do istotnych informacji.

WymieńGry.pl Logo

Serwis pełni rolę legalnego rynku wtórnego gier, ułatwiając poznanie nowych znajomych - graczy takich jak Ty! Połączyliśmy tym samym ideę portalu społecznościowego z platformą wolnej wymiany i sprzedaży. Chcemy pokazać Ci, jak wycisnąć więcej z gier, w które już nie grasz. Już teraz wymień stare gry, sprzedaj bez prowizji lub kupuj w niskiej cenie!

Używane i nowe gry na:


Gry na PlayStation Gry na  Xbox Gry na Nintendo Gry na PC
Używane gry wymiana

Idea powstania

Historia każdego gracza

Ulubiona konsola, sterta zakurzonych gier w które już nie gramy i pytanie co z nimi zrobić? Chętnie wymienilibyśmy stare gry na nowe... Tylko gdzie? W sklepie stacjonarnym wymiana bez utraty na wartości jest niemożliwa, a w sieci brak legalnego miejsca do bezpiecznej wymiany z innymi.

Kiedy nasza kolekcja gier dosięgła sufitu postanowiliśmy zbudować stronę, dzięki której każdy może w prosty sposób kupić, sprzedać lub wymienić gry z innymi Użytkownikami.

Tak powstał WymieńGry.pl - serwis stworzony przez graczy dla graczy.

Zespół WymieńGry.pl

WymieńGry.pl

Poznaj nasz zespół

Andrzej, Mateusz, Maciej
Twórcy serwisu WymieńGry.pl.

Perfekcjoniści, którzy nie spoczną dopóki nie opracują strategii podboju kosmosu.
Pasjonaci gier wideo, przywiązani od dziecka do konsoli PlayStation.
Miłośnicy dobrej kawy, spontanicznych podróży i szybkich samochodów.

Damian, Marcin, Tomek, Mateusz, Jakub
Niezawodna ekipa projektowa.

Zajawkowicze, którym ambicji pozazdrościłby sam Mistrz Yoda.
Fanatycy elektronicznej rozrywki od konsol retro po wirtualną rzeczywistość.


Chciałbyś/aś do nas dołączyć? Widzisz się w naszej ekipie? Możemy wspólnie rowzwijać ideę wymiany gier, być może właśnie na Ciebie czekamy! Daj nam znać koniecznie o swojej zajawce!

Zespół WymieńGry.pl

Od graczy dla graczy

7 maja 2019 roku mieliśmy zaszczyt być na imprezie gamingowej Uek Gaming Stage w Krakowie, na której zaprezentowaliśmy nasze autorskie stoisko. Była to świetna okazja do poznania się wzajemnie i szerzenia idei wymiany gier między graczami. Dziękujemy za Waszą obecność!

Packman na WymieńGry.pl

Wszystko co robimy jest wierne naszej idei stworzenia wyjątkowego miejsca spotkań graczy i społeczności posiadaczy konsol. Tak właśnie powstał serwis do bezpiecznej wymiany i sprzedaży używanych gier między Użytkownikami. Dołącz do nas już dziś i wymień swoje stare gry na nowe.

Eat. Play. WymieńGry. Sleep.

Do góry