Baza gier PSP

Wylosuj grę

Resistance: Retribution

PSP

Akcji

Gra akcji TPP, powstała na fali popularności dwóch pierwszych części serii pierwszoosobowych strzelanin, wypuszczonych na platformie PlayStation 3. Tutaj także trzeba walczyć z kosmicznymi najeźdźcami, chcącymi opanować Ziemię.

Ocena: Brak Zobacz grę

Vib-Ribbon

PSP

Zręcznościowe

Unikalna gra zręcznościowa uznawana za jedną pierwszych produkcji muzyczno-rytmicznych. Za produkcję tytułu odpowiadają twórcy legendarnej serii PaRappa the Rapper. Gracze kontrolują animowanego królika i w rytm muzyki muszą unikać stojących na jego drodze przeszkód.

Ocena: Brak Zobacz grę

Toukiden Kiwami

PSP

Akcji

Rozszerzona edycja trzecioosobowej gry hack’n’slash Toukiden: The Age of Demons, która ukazała się pierwotnie w 2013 roku na przenośnych konsolkach PSP oraz PS Vita. Za powstanie gry odpowiada japońskie studio Omega Force, znane m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

God Eater 2

PSP

Akcji

Kontynuacja dynamicznej gry akcji z elementami RPG, wzorowanej na serii Monster Hunter. Za cykl God Eater odpowiada japońska firma Bandai Namco Entertainment. Podobnie jak pierwowzór, God Eater 2 powstało z myślą o konsolach przenośnych z rodziny PlayStation.

Ocena: Brak Zobacz grę

FIFA 14

PSP

Sportowe

Sportowa symulacja rozgrywek piłki nożnej, będąca zarazem 21. pierwszą odsłoną cyklu FIFA. Gra wyprodukowana została przez studio deweloperskie EA Canada.

Ocena: 8/10 Zobacz grę

Pro Evolution Soccer 2014

PSP

Sportowe

Trzynasta odsłona cyklu piłkarskich symulacji sportowych Pro Evolution Soccer, stworzonego i rozwijanego przez firmę Konami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sweet Fuse: At Your Side

PSP

Przygodowe

Sweet Fuse: At Your Side to gra przygodowa w formie interaktywnej powieści graficznej. Główna bohaterka, której poczynaniami kieruje gracz, bierze udział w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce, by uwolnić swego wuja, słynnego twórcę gier wideo - Keiji Inafune z rąk szaleńca.

Ocena: Brak Zobacz grę

Toukiden: The Age of Demons

PSP

Akcji

Toukiden: The Age of Demons to trzecioosobowa gra akcji typu slasher. Akcja przenosi nas do fantastycznego świata (łączącego elementy zarówno mitologii, jak i historii Japonii), który padł ofiarą inwazji demonów (Oni) z podziemnego świata. Fabuła rozpoczyna się osiem lat po rozpoczęciu wojny znanej jako Przebudzenie, a gracz wciela się w jednego spośród elitarnych wojowników nazywanych zabójcami demonów (lub po prostu Zabójcami).

Ocena: Brak Zobacz grę

Summon Night 5

PSP

RPG

Summon Night 5 to wielokrotnie nagradzana taktyczna gra fabularna na system gier PSP firmy Sony. Jej bohaterami są Eucross, grupa Przywoływaczy, którzy utrzymują porządek i równowagę między równoległymi światami skąpanymi w magii, która odpływa i płynie w oparciu o fazę księżyca. Grywalne postacie to Arca (żeński Przywoływacz) i Folth (męski). Obaj są debiutantami Eucross, ale ich nadprzyrodzone umiejętności i charyzma pozwalają im „krzyżować się” z każdym z czterech różnych partnerów: Dyth, Kagerou, Spinel i Pariet. Gracze mogą doświadczyć aż 8 różnych wariantów opowieści i ponad 14 różnych zakończeń poprzez powtarzane gry, z różnymi łukami fabularnymi i zdolnościami krzyżowymi określonymi przez ich wybór grywalnej postaci i partnera. Jest tryb Normalny, a także tryb Łatwy, przeznaczony dla graczy, którzy cenią historię i zabawę, ale są okropni w grach strategicznych.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Fruit of Grisaia

PSP

Przygodowe

The Fruit of Grisaia to opracowana z myślą o pecetach przygodówka visual novel. Wcielamy się w niej w nastoletniego zabójcę, który rozpoczyna naukę w szkole pełnej uczniów z mrocznymi sekretami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Digimon Adventure

PSP

RPG

Gra z gatunku jRPG stworzona z okazji piętnastej rocznicy powstania popularnego anime pod tym samym tytułem. Przenosimy się do cyfrowego świata i wspólnie ze znanymi z serialu towarzyszami próbujemy go ochronić przed potężnym wrogiem.

Ocena: Brak Zobacz grę

One Piece: Romance Dawn

PSP

RPG

Produkcja z gatunku jRPG oparta na popularnej japońskiej serii komiksowej One Piece. Gracze wcielają się w głównego bohatera cyklu i wraz z nim przeżywają pierwsze przygody na jego drodze do zostania prawdziwym piratem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jetpack Joyride

PSP

Zręcznościowe

Przeglądarkowa casualowa zręcznościówka, w której wcielamy się w bohatera próbującego uciec z plecakiem odrzutowym z tajnego laboratorium.

Ocena: Brak Zobacz grę

Geronimo Stilton: The Return to the Kingdom of Fantasy

PSP

Przygodowe

Gra przygodowa przeznaczona dla najmłodszych odbiorców. Tytuł oparto na włoskiej serii ksiązek Geronimo Stilton, która na Zachodzie cieszy sie ogormnym powodzeniem i w sumie sprzedała sie w nakładzie ponad 70 milionów egzemplarzy.

Ocena: Brak Zobacz grę

BreakQuest: Extra Evolution

PSP

Zręcznościowe

BreakQuest: Extra Evolution to dwuwymiarową gra zręcznościowo-logiczna, która wzorowana jest na legendarnym Arkanoidzie. Tytuł jest rozszerzoną i zmodernizowaną wersją BreakQuesta, posiadającego nowe elementy rozgrywki i oprawę graficzną.

Ocena: Brak Zobacz grę

NBA 2K13

PSP

Sportowe

Trzynasta odsłona popularnej serii gier sportowych symulujących rozgrywki koszykarskie. Całość oparto na oficjalnej licencji NBA. Gra pozwala zarówno na zabawę w menadżera drużyny, jak i osobisty udział w meczach.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry