Baza gier SWITCH

Wylosuj grę

Jurassic Park Classic Games Collection

SWITCH

Akcji

Zestaw gier Jurassic Park wydanych w latach 1993-1995. W Jurassic Park Classic Games Collection znajdziemy gry Jurassic Park oraz Jurassic Park 2: The Chaos Continues; druga z wymienionych pozycji pojawia się tu w dwóch wersjach – z konsoli SNES i handhelda Nintendo Game Boy. Gry wchodzące w skład zestawu Jurassic Park Classic Games Collection zabierają nas w podróż do uniwersum znanego z książkowego i filmowego Parku Jurajskiego. W pierwszym Jurassic Park wcielamy się w doktora Alana Granta, uwięzionego na Isla Nublar – wyspie, na której mieści się tytułowy park zamieszkiwany przez dinozaury. Próbując opuścić ten skrawek lądu w jednym kawałku, protagonista musi stoczyć prawdziwą walkę o przetrwanie.

Ocena: Brak Zobacz grę

TEVI

SWITCH

Akcji

Wyrusz na epicką, pełną akcji przygodę, w trakcie której tnij, unikaj i wyprowadzaj sekwencje zabójczych ciosów, aby wykuć własną ścieżkę w tym rozległym, tętniącym życiem świecie. TEVI to metroidvania 2D z przepiękną pikselową grafiką. Oparta jest na szybkiej rozgrywce typu „bullet hell” i widowiskowym systemie kombinacji ciosów. Gra oferuje także złożone systemy walki w zwarciu oraz na dystans. Zmień swój styl gry dzięki różnorodnemu wyposażeniu i przedmiotom.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gylt

SWITCH

Przygodowe

Przygodowa gra akcji TPP w konwencji survival horroru od studia Tequila Works (autorów m.in. RiME i Deadlight). Gracze wcielają się w dziewczynę o imieniu Sally, która przemierza pełen potworów świat, szukając swojej kuzynki. Akcja Gylt obraca się wokół dziewczynki o imieniu Sally, której kuzynka Emily zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Bohaterka decyduje się wyruszyć na jej poszukiwania. Zadanie to nie należy jednak do najłatwiejszych – całe miasto zostało opanowane przez mroczne istoty, które nie mają przyjaznych zamiarów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Potion Permit: Complete Edition

SWITCH

Przygodowe

Potion Permit: Complete Edition zawiera obszerną kolekcję ponad 30 dodatkowych przytulnych dekoracji do domu! Spersonalizuj swoją własną przestrzeń za pomocą różnych mebli i dekoracji, od uroczych pluszowych zwierzątek po sprzęt apteczny i nie tylko! Zostań małomiasteczkowym chemikiem i lecz mieszkańców miasteczka z ich dolegliwości w tym pięknym pikselowym symulatorze życia. Miasto Moonbury zawsze było nieufne wobec postępów świata zewnętrznego, woląc polegać na tradycyjnych metodach leczenia. Aż do pewnego dnia, gdy córka burmistrza zachorowała, a lokalny szaman nie mógł nic zrobić, aby jej pomóc, zmuszeni są szukać pomocy poza swoją małą społecznością.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paper Mario: The Thousand-Year Door

SWITCH

RPG

Odświeżona graficznie wersja kultowego Paper Mario 2: The Thousand-Year Door z 2004 roku, czyli gry RPG z turową walką i elementami platformówkowymi. Pod względem fabuły i rozgrywki tytuł ten nie różni się od oryginału. W Paper Mario: The Thousand-Year Door wcielamy się w tytułowego hydraulika i wyruszymy na ratunek księżniczce Peach, porwanej na Księżyc przez X-Nautów dowodzonych przez Sir Grodusa. Najpierw jednak musimy znaleźć siedem legendarnych Kryształowych Gwiazd, niezbędnych do otworzenia Drzwi Tysiąca Lat. Chrapkę na owe artefakty ma także Bowser, chcący z ich pomocą zdobyć władzę nad światem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Morbid: The Lords of Ire

SWITCH

RPG

RPG akcji TPP typu soulslike, wyraźnie inspirowane serią Dark Souls. Morbid: The Lords of Ire jest kontynuacją gry Morbid: The Seven Acolytes. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać, która przemierza mroczne krainy oraz mierzy się z kreaturami rodem z koszmarów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Slave Zero X

SWITCH

Akcji

Platformowa gra akcji 2.5D, będąca prequelem gry Slave Zero. W Slave Zero X wcielamy się w Shou, który kontrolując potężnego biomecha, przemierza futurystyczne etapy i eliminuje zastępy przeciwników, próbując pokrzyżować plany złowrogiemu Khanowi. Slave Zero X zabiera nas w podróż do świata z odległej przyszłości, a dokładnie – do futurystycznej metropolii Megacity S1-9, gdzie rządy twardej ręki sprawuje Sovereign Khan. Wydanie podstawowe zawiera: Pełną wersję gry, Przewodnik, Ulotkę z dokładnie rozpisanym sterowaniem, Wyjątkowe skórki postaci.

Ocena: Brak Zobacz grę

Game Maker R:Evolution / Neptunia: Sisters VS Sisters - Day One Edition Dual Pack Plus

SWITCH

RPG

Neptunia GameMaker R:Evolution: Nadeszła najnowsza odsłona theNeptuniaseries! Celem tej gry jest odbudowanie i zarządzanie firmą produkującą gry! Zbuduj swoją firmę i przekształć ją w ogromną korporację! Neptunia: Sisters vs. Sisters: Podczas gdy Boginie odpowiadały na wezwanie pomocy z odległego kontynentu PC, Nepgear i inni Kandydaci zostali wysłani do zbadania opuszczonego laboratorium. To właśnie tam znaleźli "Popielną Boginię", która uwięziła ich w kapsule głębokiego snu. Zanim się obudzili, minęły już 2 lata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Neptunia Game Maker R:Evolution

SWITCH

RPG

Nadeszła najnowsza odsłona theNeptuniaseries! Celem tej gry jest odbudowanie i zarządzanie firmą produkującą gry! Zbuduj swoją firmę i przekształć ją w ogromną korporację! Ta najnowsza odsłona świata Neptunia jest lepsza niż kiedykolwiek! System walki został rozszerzony i pozwala teraz na 4-osobową drużynę, lochy można eksplorować na szybkim motocyklu, a Heartful Photo Mode pozwoli ci wyrazić siebie poprzez zabawne, mangowe kreacje!

Ocena: Brak Zobacz grę

Sea of Stars

SWITCH

RPG

Oldskulowa gra RPG będąca prequelem ciepło przyjętego The Messenger. Choć Sea of Stars czerpie garściami z kultowych dzieł z epoki 8 i 16 bitów, wnosi do gatunku powiew świeżości w postaci elementów zręcznościowych czy różnych mechanik urozmaicających turowe potyczki. Akcję gry Sea of Stars osadzono na długo przed wydarzeniami przedstawionymi w The Messenger. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad duetem tak zwanych Dzieci Przesilenia. Protagoniści władający Magią Zaćmienia jako jedyni dysponują mocą, która będzie w stanie powstrzymać złowrogiego Mięsomantę (ang. The Fleshmancer) i jego armię potworów zagrażających zamieszkiwanej przez nich krainie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Class of Heroes 1 & 2: Complete Edition

SWITCH

RPG

Seria Class of Heroes powraca dla nowego pokolenia. Przeżyj zarówno oryginalną edycję rocznicową, jak i 2G, teraz zremasterowane i gotowe do zabawy! Przeżyj życie ucznia dwa razy, czołgając się przez niekończące się lochy, budując idealną kohortę uczniów i walcząc z hordami wrogów w Edycji Kompletnej, która zawiera obie gry! Grupy podekscytowanych uczniów przejdą przez drzwi akademii, aby nauczyć się narzędzi rzemieślniczych i opuścić je jako kolejna klasa bohaterów! Czy masz to, czego potrzeba?

Ocena: Brak Zobacz grę

Whisker Waters

SWITCH

RPG

Whisker Waters jest trzecioosobową grą RPG, która zabiera nas do świata zamieszkanego przez zwierzęta. W dziele studia Underbite Games wcielamy się w kota, a naszym głównym zadaniem jest łowienie różnych gatunków ryb. Podczas zabawy zajmiemy się eksploracją różnych krain, jak również spróbujemy nawiązać relacje z napotkanymi kotami, ptakami czy niedźwiedziami. Bohaterowie niezależni często będą potrzebowali naszej pomocy obowiązkowo związanej z łowieniem ryb (dotyczy to zarówno wątku głównego, jak i zadań pobocznych).

Ocena: Brak Zobacz grę

Library of Ruina

SWITCH

RPG

Library of Ruina miesza RPG z taktyczną strategią oraz elementami gry karcianej. Wcielamy się w pracownika nietypowej biblioteki, w której ludzie zamieniani są w książki. Jest to dzieło niezależnego studia ProjectMoon, znanego z ciepło przyjętej gry Lobotomy Corporation. Library Of Ruina dzieje się w tym samym uniwersum co wcześniejszy tytuł studia (Lobotomy Corporation), a historia opowiada wydarzenia po zakończeniu poprzedniej produkcji (nie jest to jednak bezpośrednia kontynuacja, a same gry się znacznie od siebie różnią). Wcielamy się w postać Rolanda, który pracuje jako odpowiednik prywatnego detektywa w mieście City. W tym świecie magia oraz technologia idą w parze, dlatego bohater nie dziwi się zbytnio, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach budzi się w bibliotece.

Ocena: Brak Zobacz grę

Muv-Luv 20th Odyssey Box

SWITCH

Przygodowe

Takeru to przeciętny, niepozorny maturzysta, którego cały świat wywraca się do góry nogami pewnego ranka, gdy budzi się i znajduje się w łóżku z dziedziczką jednego z największych międzynarodowych konglomeratów na świecie. Nazywa siebie Meiya i mimo że nigdy wcześniej go nie spotkała, upiera się, że ta dwójka jest sobie przeznaczona. To powoduje wielkie rozczarowanie jego przyjaciółki z dzieciństwa Sumiki, dziewczyny z sąsiedztwa, która zawsze darzyła go uczuciami i która zdaje sobie sprawę, że jeśli nie zacznie działać szybko, może po prostu stracić go na zawsze. Wszystko to nasuwa pytanie: kim jest Meiya? I czy jego uczucia do Sumiki są głębsze, niż myślał? W końcu będzie musiał wybrać pomiędzy dziewczyną, która była z nim na dobre i na złe, a nieznajomym, który twierdzi, że połączył ich los.

Ocena: Brak Zobacz grę

South Park: Snow Day!

SWITCH

Akcji

Kooperacyjna gra akcji TPP z elementami roguelike, osadzona w uniwersum serialu South Park. W South Park: Snow Day! Cartman, Stan, Kyle, Kenny oraz Nowy muszą przebić się przez zasypane śniegiem miasteczko, walcząc z wrogimi frakcjami i ratując świat. Jak sugeruje tytuł, South Park: Snow Day! zabiera nas w podróż do świata wykreowanego na potrzeby serialu South Park. Choć miasto przysypała gruba warstwa śniegu, a z powodu śnieżycy lekcje został odwołane, Cartman, Stan, Kyle, Kenny oraz Nowy nie mogą w pełni cieszyć się z dnia wolnego od szkoły. Protagoniści muszą bowiem stanąć do walki z wrogimi frakcjami i spróbować po raz kolejny uratować świat.

Ocena: Brak Zobacz grę

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

SWITCH

RPG

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to jRPG zaprojektowany jako duchowy spadkobierca serii Suikoden i stworzony przez weteranów tego cyklu. Gra oferuje turowy system walki, setkę postaci do zwerbowania oraz mechanikę rozbudowy miasteczka pełniącego rolę twierdzy dla armii gracza. Akcja gry toczy się na kontynencie Allraan, którego historia została ukształtowana przez ciągłe wojny między ludźmi, elfami, zwierzoludźmi i ludem pustyni. W momencie rozpoczęcia fabuły dominującą pozycję odgrywa Imperium Galdean, które zyskało przewagę nad rywalami dzięki odkryciu technologii zwiększającej moc działania runicznych soczewek stanowiących podstawę magii w tej krainie.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry