Baza gier WII

Wylosuj grę

Just Dance 2020

WII

Towarzyskie

Dziesiąta odsłona popularnej serii muzyczno-tanecznej Ubisoftu. Just Dance 2020 oferuje graczom ponad 40 piosenek największych gwiazd muzyki pop, a także wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki dla jednej oraz wielu osób. Sprawdzony przez lata model rozgrywki pozostaje w Just Dance 2020 ten sam, jak w poprzednich odsłonach serii. Na początku wybieramy jedną z dostępnych piosenek. W trakcie jej trwania na ekranie zaczną wyświetlać się ruchy, które należy naśladować w rytm muzyki. Im lepiej wykonamy dany element pod względem technicznym, tym więcej punktów otrzymamy. Do śledzenia ruchów graczy tytuł korzysta, w zależności od platformy sprzętowej, z dedykowanej smartfonowej aplikacji lub kontrolerów ruchu. Celem uczestników zabawy jest rzecz jasna osiągnięcie jak najwyższego wyniku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2019

WII

Towarzyskie

Just Dance 2019 to zaprezentowana podczas E3 2018 kolejna odsłona wydawanego rokrocznie znanego i lubianego przez wielu cyklu produkcji tanecznych od firmy Ubisoft. Just Dance 2019 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu rytmicznych gier od firmy Ubisoft. Gracz wciela się w tancerza, którego zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów zaprezentowanych na ekranie telewizora.

Ocena: Brak Zobacz grę

Let's Sing 2019

WII

Towarzyskie

Czas zabłysnąć! Samodzielnie ćwiczysz swój głos, a może urządzasz imprezę karaoke z najbliższymi? Z nowymi trybami i funkcjami gry Let's Sing 2019 wyjdzie to śpiewająco! Najnowsza wersja z serii Let's Sing to 30 międzynarodowych hitów czołowych artystów, występ solo lub do czterech graczy, tryby gry: „Classic”, „Mixtape 2.0”, „feat.” i inne, aplikacja mikrofon: zrób ze swojego telefonu mikrofon oraz więcej paczek z piosenkami dostępnych online.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2018

WII

Towarzyskie

Jedna z rokrocznie ukazujących się odsłon znanego cyklu tanecznych gier imprezowych wypuszczanych przez firmę Ubisoft.

Ocena: Brak Zobacz grę

Let's Sing 2018

WII

Towarzyskie

Kolejna odsłona muzycznej serii Let’s Sing, która testuje umiejętności wokalne swoich graczy. Z tytułem możemy bawić się zarówno w pojedynkę jak i w grupie kilku znajomych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2017

WII

Towarzyskie

Następna część popularnego cyklu gier tanecznych firmy Ubisoft, pozwalających graczom poczuć się niczym profesjonalni tancerze pop, towarzyszący największym gwiazdom na czołowych scenach świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Let's Sing 2017

WII

Towarzyskie

Towarzyska gra muzyczna typu karaoke, będąca kolejną odsłoną serii tworzonej przez studio Voxler Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2016

WII

Zręcznościowe

Kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych od firmy Ubisoft. Zabawa w Just Dance 2016 polega na tańczeniu w rytm najgorętszych przebojów muzyki popularnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance: Disney Party 2

WII

Towarzyskie

Just Dance: Disney Party 2 jest opartą na licencji Disney Channel, rodzinną grą taneczną, stworzoną przez studio NOW Production i wydaną przez Ubisoft. Produkcja ta jest przeznaczona dla systemów Xbox 360, Xbox One oraz WiiU.

Ocena: Brak Zobacz grę

Now That’s What I Call Sing

WII

Towarzyskie

Now Sing to karaoke zawierające 30 przebojów od topowych światowych artystów. Przygotuj się na zupełnie nową generację gier karaoke. Śpiewaj z największymi gwiazdami, jak Bruno Mars, Meghan Trainor, Maroon 5, Lady Gaga, James Blunt czy Calvin Harris oraz wielu innych znanych wykonawców.

Ocena: Brak Zobacz grę

Skylanders SuperChargers

WII

Zręcznościowe

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowo – platformowych, stworzona przez studio Vicarious Visions. Gracze ponownie muszą stawić czoła bezwzględnemu Kaosowi, który zamierza przejąć władzę nad Skylands przy pomocy potężnej broni – Doomstation of Ultimate Doomstruction.

Ocena: Brak Zobacz grę

Disney Violetta: Rhythm & Music

WII

Towarzyskie

Stukaj w rytm najgorętszych kawałków Violetty. Disney Violetta: Rhythm and Music pozwala wykazać się rytmicznymi i muzycznymi zdolnościami, zdobywając punkty podczas oglądania ulubionych teledysków z popularnego serialu telewizyjnego. Myślisz, że wiesz wszystko o Violetcie? Rozwiąż quiz Violetty i udowodnij to. Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić swoją koordynację i wyczucie czasu? Rzuć sobie wyzwanie w „Pop Music” i wchodź w interakcje z każdą piosenką jak nigdy dotąd.

Ocena: Brak Zobacz grę

Retro City Rampage: DX

WII

Akcji

Retro City Rampage: DX to nowa i poprawiona wersja gry Retro City Rampage, wydanej po raz pierwszy w 2012 roku. Tytuł stanowi parodię takich serii jak Grand Theft Auto.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2015

WII

Towarzyskie

Kolejna z dorocznych odsłon popularnej serii tanecznej studia Ubisoft, rozwijanej nieprzerwanie od 2009 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Skylanders Trap Team

WII

Zręcznościowe

Skylanders Trap Team to opracowana przez zespół Toys for Bob trójwymiarowa platformówka, która łączy świat realny z wirtualnym i pozwala na kolekcjonowanie plastikowych figurek aktywujących przypisane im postacie w wirtualnej krainie.

Ocena: Brak Zobacz grę

FIFA 15

WII

Sportowe

Kolejna z dorocznych edycji popularnej serii piłkarskiej, rozwijanych od ponad dwóch dekad przez kanadyjskiego giganta i jego oddział EA Sports.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry