Baza gier GCN

Wylosuj grę

Contra Anniversary Collection

GCN

Akcji

Jubileuszowa kolekcja Contra przenosi tę klasyczną franczyzę strzelanek typu Run and Gun na nowoczesne platformy, udostępniając gry nowej generacji graczy. Zbieraj power-upy i przedzieraj się przez fale groźnych wrogów i bossów, które wystawią twoje umiejętności reakcji na próbę. Obejmuje również bonusowy e-book zawierają masę dokumentów i szkiców z koncepcjami, oficjalną chronologię franczyzy, wywiad na wyłączność z weteranem-producentem serii i wiele innych!

Ocena: Brak Zobacz grę

Ratatuj

GCN

Zręcznościowe

Ratatouille bazuje na filmie animowanym o tej samej nazwie, stworzonym przez ekipę z Pixar Animation Studios – bastionu twórców Toy Story, Finding Nemo (Gdzie jest Nemo?) i Cars (Auta). Rolę głównej postaci pełni Remy, który jest dość niezwykłym szczurem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Na Fali: Surf's Up

GCN

Sportowe

Surf's Up to dynamiczna gra sportowa, traktująca o niezbyt łatwiej i wymagającej dyscyplinie, jaką jest surfing. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji developerzy zaczerpnęli z filmu animowanego ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali).

Ocena: Brak Zobacz grę

Backyard Baseball 2007

GCN

Sportowe

Backyard Baseball 2007 to gra familijno-sportowa, adresowana przede wszystkim do najmłodszych miłośników baseballu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rodzinka Robinsonów

GCN

Akcji

Disney's Meet the Robinsons jest grą akcji z elementami przygodowymi, bazującą na animacji komputerowej (polski tytuł: Rodzinka Robinsonów). Opowieść ta traktuje o chłopcu-geniuszu imieniem Wilbur, który konstruuje urządzenie mające na celu przywracanie utraconych wspomnień.

Ocena: Brak Zobacz grę

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja

GCN

Akcji

Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna przygodowa gra akcji, opowiadająca o perypetiach Wojowniczych Żółwi Ninja. Tym razem zdecydowano się na stworzenie produktu na kanwie pełnometrażowego filmu, wykonanego całkowicie przy użyciu grafiki komputerowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Twilight Princess

GCN

RPG

The Legend of Zelda: Twilight Princess jest kolejną metroidvanią, należącą do bestsellerowej serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach osiemdziesiątych XX wieku. Akcja opowieści ma miejsce w krainie Hyrule, po raz kolejny zaatakowanej przez mroczne siły.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zatch Bell!: Mamodo Fury

GCN

Bijatyki

Zatch Bell!: Mamodo Fury jest kontynuacją Zatch Bell!: Mamodo Battles. Podobnie jak poprzedniczka, gra opiera się na znanej z Cartoon Network serii anime Zatch Bell!. Gra jest trójwymiarową bijatyką, wypełnioną kolorami, żartami i potężnymi (jak to w anime) ciosami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Bionicle Heroes

GCN

Przygodowe

Dynamiczna przygodowa gra akcji osadzona w świecie Bionicle, czyli jednej z serii tematycznych klocków koncernu Lego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Happy Feet

GCN

Przygodowe

Happy Feet to gra komputerowa będąca adaptacją zabawnego, animowanego filmu o tej samej nazwie. Program należy do gatunku action/adventure, łączy więc elementy przygodowe z familijną, muzyczną grą akcji, stanowczo opierając się oczywiście na scenariuszu filmowego pierwowzoru.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shrek Smash n' Crash Racing

GCN

Wyścigi

Shrek Smash n’ Crash Racing to szalone wyścigi, inspirowane animacjami komputerowymi, pochodzącymi ze stajni DreamWorks i opowiadającymi o przygodach Shreka.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tomb Raider: Legenda

GCN

Akcji

Siódma pełnoprawna odsłona cyklu Tomb Raider, której opracowanie – po nieco słabszym przyjęciu ostatnich części serii – powierzono zupełnie nowemu deweloperowi, studiu Crystal Dynamics, mającemu w swych szeregach oryginalnego twórcę marki, Toby’ego Garda.

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Carbon

GCN

Wyścigi

Dziesiąta część bestsellerowego cyklu gier wyścigowych, zapoczątkowanego w 1995 roku. W grze wcielamy się w znanego z poprzedniej odsłony bohatera, który po powrocie do rodzinnego miasta odkrywa, że kontrolę nad organizacją ulicznych wyścigów przejęły wrogie gangi.

Ocena: Brak Zobacz grę

SpongeBob and Friends: Battle for Volcano Island

GCN

Zręcznościowe

Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościówek. Tym razem SpongeBob wraz z przyjaciółmi musi uratować tytułową tropikalną wyspę, pokonując złego Mawgu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

GCN

Akcji

Czwarta część przebojowego cyklu trzecioosobowych skradanek skradanek firmy Ubisoft, których głównym bohaterem jest tajny agent rządowy Sam Fisher. W grze uległ on wyraźnej transformacji, przeobrażając się w gładko ogolonego złoczyńcę, odsiadującego dwudziestoletni wyrok.

Ocena: Brak Zobacz grę

Flushed Away

GCN

Przygodowe

Flushed Away studia Monkey Bar Games to gra oparta na animowanym filmie kinowym. Tytuł łączy elementy właściwe grom akcji i platformówkom, a poczynania bohatera oglądamy z perspektywy trzeciej osoby.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry