Reklama Konsola Sony PlayStation 5 Digital Edition (PS5) + God of War Ragnarok 2 099 zł

Baza gier GCN

Wylosuj grę

Ratatuj

GCN

Zręcznościowe

Ratatouille bazuje na filmie animowanym o tej samej nazwie, stworzonym przez ekipę z Pixar Animation Studios – bastionu twórców Toy Story, Finding Nemo (Gdzie jest Nemo?) i Cars (Auta). Rolę głównej postaci pełni Remy, który jest dość niezwykłym szczurem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Na Fali: Surf's Up

GCN

Sportowe

Surf's Up to dynamiczna gra sportowa, traktująca o niezbyt łatwiej i wymagającej dyscyplinie, jaką jest surfing. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji developerzy zaczerpnęli z filmu animowanego ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali).

Ocena: Brak Zobacz grę

Backyard Baseball 2007

GCN

Sportowe

Backyard Baseball 2007 to gra familijno-sportowa, adresowana przede wszystkim do najmłodszych miłośników baseballu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rodzinka Robinsonów

GCN

Akcji

Disney's Meet the Robinsons jest grą akcji z elementami przygodowymi, bazującą na animacji komputerowej (polski tytuł: Rodzinka Robinsonów). Opowieść ta traktuje o chłopcu-geniuszu imieniem Wilbur, który konstruuje urządzenie mające na celu przywracanie utraconych wspomnień.

Ocena: Brak Zobacz grę

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja

GCN

Akcji

Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna przygodowa gra akcji, opowiadająca o perypetiach Wojowniczych Żółwi Ninja. Tym razem zdecydowano się na stworzenie produktu na kanwie pełnometrażowego filmu, wykonanego całkowicie przy użyciu grafiki komputerowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Twilight Princess

GCN

RPG

The Legend of Zelda: Twilight Princess jest kolejną metroidvanią, należącą do bestsellerowej serii, zapoczątkowanej jeszcze w latach osiemdziesiątych XX wieku. Akcja opowieści ma miejsce w krainie Hyrule, po raz kolejny zaatakowanej przez mroczne siły.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zatch Bell!: Mamodo Fury

GCN

Bijatyki

Zatch Bell!: Mamodo Fury jest kontynuacją Zatch Bell!: Mamodo Battles. Podobnie jak poprzedniczka, gra opiera się na znanej z Cartoon Network serii anime Zatch Bell!. Gra jest trójwymiarową bijatyką, wypełnioną kolorami, żartami i potężnymi (jak to w anime) ciosami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Bionicle Heroes

GCN

Przygodowe

Dynamiczna przygodowa gra akcji osadzona w świecie Bionicle, czyli jednej z serii tematycznych klocków koncernu Lego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Happy Feet

GCN

Przygodowe

Happy Feet to gra komputerowa będąca adaptacją zabawnego, animowanego filmu o tej samej nazwie. Program należy do gatunku action/adventure, łączy więc elementy przygodowe z familijną, muzyczną grą akcji, stanowczo opierając się oczywiście na scenariuszu filmowego pierwowzoru.

Ocena: Brak Zobacz grę

Shrek Smash n' Crash Racing

GCN

Wyścigi

Shrek Smash n’ Crash Racing to szalone wyścigi, inspirowane animacjami komputerowymi, pochodzącymi ze stajni DreamWorks i opowiadającymi o przygodach Shreka.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tomb Raider: Legenda

GCN

Akcji

Siódma pełnoprawna odsłona cyklu Tomb Raider, której opracowanie – po nieco słabszym przyjęciu ostatnich części serii – powierzono zupełnie nowemu deweloperowi, studiu Crystal Dynamics, mającemu w swych szeregach oryginalnego twórcę marki, Toby’ego Garda.

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Carbon

GCN

Wyścigi

Dziesiąta część bestsellerowego cyklu gier wyścigowych, zapoczątkowanego w 1995 roku. W grze wcielamy się w znanego z poprzedniej odsłony bohatera, który po powrocie do rodzinnego miasta odkrywa, że kontrolę nad organizacją ulicznych wyścigów przejęły wrogie gangi.

Ocena: Brak Zobacz grę

SpongeBob and Friends: Battle for Volcano Island

GCN

Zręcznościowe

Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościówek. Tym razem SpongeBob wraz z przyjaciółmi musi uratować tytułową tropikalną wyspę, pokonując złego Mawgu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

GCN

Akcji

Czwarta część przebojowego cyklu trzecioosobowych skradanek skradanek firmy Ubisoft, których głównym bohaterem jest tajny agent rządowy Sam Fisher. W grze uległ on wyraźnej transformacji, przeobrażając się w gładko ogolonego złoczyńcę, odsiadującego dwudziestoletni wyrok.

Ocena: Brak Zobacz grę

Flushed Away

GCN

Przygodowe

Flushed Away studia Monkey Bar Games to gra oparta na animowanym filmie kinowym. Tytuł łączy elementy właściwe grom akcji i platformówkom, a poczynania bohatera oglądamy z perspektywy trzeciej osoby.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Sims 2: Zwierzaki

GCN

Symulacje

Czwarty dodatek do bardzo popularnej gry The Sims 2, w której gracze kontrolują życie codzienne stworzonych przez siebie wirtualnych postaci.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry