Baza gier

Wylosuj grę

Ridge Racer Type 4

PS1

Wyścigi

Cyfrowa reedycja przebojowej gry wyścigowej z konsoli PlayStation. Czwarta odsłona zręcznościowej serii Ridge Racer oferuje typowy dla cyklu, arcade'owy model jazdy z naciskiem na efektowne pokonywanie zakrętów.

Ocena: 8/10 Zobacz grę

James Pond 2: Codename RoboCod

PS1

Zręcznościowe

Remaster produkcji wydanej na początku lat dziewięćdziesiątych na Amigę, Atari i Segę Genesis. Odświeżona wersja platformówki 2D oferuje lepszą oprawę audiowizualną, inne projekty poziomów, a także kilka zmian w fabule.

Ocena: Brak Zobacz grę

Baldies

PS1

Strategiczne

Strategia czasu rzeczywistego, w której przejmujemy kontrolę nad plemieniem łysych ludzików, a naszym zadaniem jest pokierowanie nimi w taki sposób, by umożliwić im pokonanie odwiecznych wrogów – złych Owłosionych (ang. Hairies).

Ocena: Brak Zobacz grę

Harry Potter i Komnata Tajemnic

PS1

Akcji

Druga część przygód Harry’ego Pottera, małego czarodzieja, który uczy się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tytuł bazuje na licencji filmu i przedstawia drugi rok nauki chłopca.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rayman Rush

PS1

Zręcznościowe

Poboczna odsłona popularnego cyklu gier platformowych, w której gracz ściga się z innym graczem bądź ze sztuczną inteligencją na trasach inspirowanych lokacjami znanymi z poprzednich części cyklu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Alfred Chicken

PS1

Zręcznościowe

Odświeżona wersja gry Alfred Chicken z 1993 roku, w której gracze wcielają się w tytułowego koguta, ruszającego na ratunek swojej porwanej dziewczynie – Floelli.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hoshigami: Ruining Blue Earth

PS1

RPG

Taktyczny japoński RPG, w którym gracze prowadzą posiadaną drużynę do kolejnych zwycięstw w rozgrywanych w turach potyczkach. Pomiędzy bitwami rozwijają dostępnych herosów i poznają kolejne fragmenty historii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hidden and Dangerous

PS1

Akcji

Trójwymiarowa strzelanka w realiach II wojny światowej, w której gracze przejmują kontrolę nad oddziałem aliantów podczas kolejnych ryzykownych misji. Hidden and Dangerous jest dziełem studia Illusion Softworks.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

PS1

Akcji

Trójwymiarowa gra przygodowa bazująca na bestsellerowej powieści J.K. Rowling o młodym adepcie magii Harrym Potterze i jego nauce w niezwykłej szkole dla młodych czarodziejów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Syphon Filter 3

PS1

Akcji

Trzecia część serii opowiadającej o losach tajnych agentów, którzy próbują powstrzymać terrorystów planujących użyć broni biologicznej. Syphon Filter 3 bezpośrednio nawiązuje do wątków z poprzednich odsłon cyklu. Syphon Filter 3 to gra akcji, w której kamera prezentuje akcję zza pleców postaci. Autorzy nie zmieniali sprawdzonych mechanik, więc w trójce na graczy ponownie czeka dziewiętnaście misji, w których trzeba wykazać się sprytem podczas sekcji skradankowych i precyzją podczas strzeleckich potyczek z przeważającymi siłami wrogami. W razie potrzeby posiadacz konsoli może przełączyć się na widok FPP, by dokładniej celować i skuteczniej likwidować cele. Kolejne misje wypełnione są konkretnymi zadaniami - agenci muszą docierać we wskazane miejsca, zdobywać ważne dowody, eliminować cele i tak dalej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tony Hawk's Pro Skater 3

PS1

Sportowe

Trzecia odsłona popularnego cyklu gier sportowych traktujących o niesamowitych ewolucjach wykonywanych przy użyciu deskorolki. Tony Hawk's Pro Skater 3 przynosi kilka nowości w mechanice i znacznie usprawnioną oprawę audiowizualną.

Ocena: 7/10 Zobacz grę

Backyard Soccer

PS1

Sportowe

Gra sportowa poświęcona piłce nożnej. W trakcie zabawy gracze przejmują kontrolę nad drużyną dzieciaków z sąsiedztwa, marzących o piłkarskiej karierze. Całość utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tales of Eternia

PS1

RPG

Tales of Eternia to typowy jRPG, pochodzący z bestsellerowej serii, która swoim początkiem sięga roku 1995. Gracz kontroluję drużynę składającą się z maksymalnie siedmiu bohaterów, a walka odbywa się w czasie rzeczywistym.

Ocena: Brak Zobacz grę

Final Fantasy Chronicles

PS1

RPG

Kompilacja dwóch japońskich RPG-ów wydanych w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na Super Nintendo. Umieszczone w Chronicles wersje Final Fantasy IV i Chrono Trigger zostały uzupełnione o kilka dodatków.

Ocena: Brak Zobacz grę

One Piece Mansion

PS1

Logiczne

Gra logiczna z elementami strategii, w której wcielamy się w zarządcę apartamentowca. Poszczególni mieszkańcy bloku posiadają własne potrzeby i nawyki, przez co wpływają negatywnie lub pozytywnie na swoich sąsiadów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Alone in the Dark: Koszmar powraca

PS1

Przygodowe

Alone in the Dark: The New Nightmare to klasyczny survival-horror. Wcielamy się w jedną z dwóch różnych postaci (Edward Carnby oraz Aline Cedrac). W trakcie gry rozwiązujemy niezbyt skomplikowane zagadki, a także toczymy widowiskowe pojedynki z przerażającymi stworami.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry