Baza gier

Wylosuj grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Akcji

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint na PlayStation 4, Xbox One i PC to siódma główna część serii Ghost Recon od firmy Ubisoft. Breakpoint to sandboksowy TPS stworzony w oparciu o rozwiązania z Ghost Recon: Wildlands, ale wyposażony w garść zmian, np. brak towarzyszy sterowanych przez SI, system ran i kontuzji czy wybór kwestii w dialogach. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition

Akcji

Ghost Recon Breakpoint Auroa Edition na PS4 i XONE to siódma główna część serii Ghost Recon od firmy Ubisoft. Breakpoint to sandboksowy TPS stworzony w oparciu o rozwiązania z Ghost Recon: Wildlands, ale wyposażony w garść zmian, np. brak towarzyszy sterowanych przez SI, system ran i kontuzji czy wybór kwestii w dialogach. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki. Ghost Recon Breakpoint Auroa Edition zawiera: Grę Ghost Recon Breakpoint oraz DLC Sacred Land Pack, w którym znajdziemy dodatkową misję "Sacred Land Misssion", Ritual Karambit oraz XP Booster + Credits Pack.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Gold Edition

Akcji

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Gold Edition na PS4 i XONE to siódma główna część serii Ghost Recon od firmy Ubisoft. Breakpoint to sandboksowy TPS stworzony w oparciu o rozwiązania z Ghost Recon: Wildlands, ale wyposażony w garść zmian, np. brak towarzyszy sterowanych przez SI, system ran i kontuzji czy wybór kwestii w dialogach. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Gold Edition (Złota Edycja) to specjalne wydanie gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, które zawiera dodatkową zawartość. Dzięki Edycji Gold otrzymasz 3-dniowy wczesny dostęp do gry przed premierą oraz Przepustkę Sezonową na Rok 1, która zapewni przez dwanaście miesięcy zupełnie nową treść obejmującej zarówno duże zadania i rozszerzenia, jak również pomniejsze elementy, w tym kosmetyczne. Zostań duchem, walczącym o przetrwanie żołnierzem sił specjalnych USA.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Limited Edition

Akcji

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Limited Edition na PS4 i XONE to siódma główna część serii Ghost Recon od firmy Ubisoft. Breakpoint to sandboksowy TPS stworzony w oparciu o rozwiązania z Ghost Recon: Wildlands, ale wyposażony w garść zmian, np. brak towarzyszy sterowanych przez SI, system ran i kontuzji czy wybór kwestii w dialogach. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Limited Edition (Edycja Limitowana) to eksluzywne wydanie gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, które zawiera dodatkową zawartość. Edycja limitowana obejmuje: Grę Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, Pakiet Off-Road zapewniający dostęp do dwóch potężnych pojazdów, Trail TX Motorbike i GX Spider Buggy. Wciel się w rolę ducha, elitarnej amerykańskiej jednostki operacji specjalnych, która utknęła za liniami wroga

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition

Akcji

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition na PS4 i XONE to siódma główna część serii Ghost Recon od firmy Ubisoft. Breakpoint to sandboksowy TPS stworzony w oparciu o rozwiązania z Ghost Recon: Wildlands, ale wyposażony w garść zmian, np. brak towarzyszy sterowanych przez SI, system ran i kontuzji czy wybór kwestii w dialogach. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki. Edycja Ultimate gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint pozwala zagrać na trzy dni wcześniej przed premierą. Wydanie zawiera pełną wersję gry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint oraz szereg zawartości cyfrowej, jak: Przepustkę Sezonową na 1 rok zapewniającą dostępną od dnia premiery misję „Syreni śpiew”, Pakiet sił specjalnych, Dostęp do dwóch przyszłych wciągających przygód: „Tajnej władzy” i „Transcendencji” oraz Wczesne odblokowanie trzech klas. Pakiet Ultimate zapewnia dodatkowo: Premię punktów doświadczenia i pakiety kredytów Skella, Wyjątkowy pakiet ocalałego a w nim pistolet „Promise”, skórkę broni do walki wręcz „Primal” oraz zestaw ocalałego, Pakiet „Święta ziemia” zawierający dodatkową misję i broń do walki wręcz oraz Pakiet off-road – dostęp do dwóch potężnych pojazdów: motocykla Trail TX oraz buggy GX Spider, a także czterech opcji personalizacyjnych dla każdego z nich.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX

Akcji

Side-scrollowa gra akcji z elementami platformówki wzorowana na serii Mega-Man. Wcielamy się w Copena – żołnierza eliminującego zastępy przeciwników przy pomocy zaawansowanej broni i technologii, które zapewniają mu możliwości niedostępne dla zwykłych śmiertelników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Contra: Rogue Corps

Akcji

Contra: Rogue Corps kontynuuje kultową serię firmy Konami. Jest to twin-stick shooter, w którym przejmujemy kontrolę nad jednym z czworga mocno zróżnicowanych bohaterów i stajemy w szranki z armią kosmicznych najeźdźców, samotnie lub w towarzystwie innych graczy. W grze Contra: Rogue Corps warstwa fabularna schodzi na drugi plan. Produkcja opowiada o inwazji agresywnych kosmitów, której odparcie przypadło w udziale czwórce bohaterów: żołnierzowi imieniem Kaiser (zamiast ramienia posiada on potężne wiertło), wyposażonemu w ludzki mózg i ciało pandy cyborgowi zwanemu Hungry Beast, zabójczej Ms. Harakiri oraz olbrzymiemu robalowi zwanemu Gentlemanem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Borderlands 3

Akcji

Trzecia główna odsłona słynnej serii Borderlands; pełna humoru i nastawiona na zabawę w kooperacji strzelanka FPP z silnym pierwiastkiem RPG. Akcja trójki toczy się kilka lat po wydarzeniach z Borderlands 2. Produkcja wprowadza jednak kilka ciekawych nowości. Grę rozpoczniemy wybierając jedną z czterech dostępnych, grywalnych postaci. Kolejny raz będziemy poruszać się po sporym, otwartym świecie, zabijać przeciwników i usprawniać nasz sprzęt. Borderlands 3 to przezabawna fabularna przejażdżka galaktycznie szaloną kolejką górską, wypełniona kolorowymi postaciami do poznania, epickimi przeciwnikami i bossami do zgładzenia, oraz dosłownie miliardami broni!

Ocena: 10/10 Zobacz grę

Borderlands 3: Deluxe Edition

Akcji

Borderlands 3 to najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier od Gearbox Interactive. Tytuł ten skupi się na Syrenach, charakterystycznych, niezwykle ważnych w serii postaciach. Akcja gry przeniesie nas pięć lat po wydarzeniach przestawionych w drugiej części serii. Borderlands 3 to wciąż strzelanka FPP z elementami RPG. Produkcja wprowadza jednak kilka ciekawych nowości. Grę rozpoczniemy wybierając jedną z czterech dostępnych, grywalnych postaci. Kolejny raz będziemy poruszać się po sporym, otwartym świecie, zabijać przeciwników i usprawniać nasz sprzęt. Borderlands 3 Deluxe Edition zawiera podstawową grę i szereg dodatków cyfrowych: Retro Cosmetic Pack: skórka Vault Hunter, skórka Echo Device, skórka na broń; Neon Cosmetic Pack: skórka Vault Hunter, skórka Echo Device, ozdoba na broń; Gearbox Cosmetic Pack: skórka i ozdoba na broń; Toy Box Weapon Pack: dwie zabawkowe bronie, zabawkowy granat, ozdoba na broń; Szybsze zdobywanie XP i większa szansa na lepszy loot; Pre-order bonus: Złote bronie (dostępne w limitowanej ilości w edycji Day One).

Ocena: Brak Zobacz grę

Borderlands 3: Super Deluxe Edition

Akcji

Borderlands 3 to najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier od Gearbox Interactive. Tytuł ten skupi się na Syrenach, charakterystycznych, niezwykle ważnych w serii postaciach. Akcja gry przeniesie nas pięć lat po wydarzeniach przestawionych w drugiej części serii. Borderlands 3 to wciąż strzelanka FPP z elementami RPG. Produkcja wprowadza jednak kilka ciekawych nowości. Grę rozpoczniemy wybierając jedną z czterech dostępnych, grywalnych postaci. Kolejny raz będziemy poruszać się po sporym, otwartym świecie, zabijać przeciwników i usprawniać nasz sprzęt. Borderlands 3 Super Deluxe Edition zawiera podstawową grę i szereg dodatków cyfrowych: Przepustka Sezonowa (4 DLC) oraz pełną zawartość Deluxe Edition: Retro Cosmetic Pack: skórka Vault Hunter, skórka Echo Device, skórka na broń; Neon Cosmetic Pack: skórka Vault Hunter, skórka Echo Device, ozdoba na broń; Gearbox Cosmetic Pack: skórka i ozdoba na broń; Toy Box Weapon Pack: dwie zabawkowe bronie, zabawkowy granat, ozdoba na broń; Szybsze zdobywanie XP i większa szansa na lepszy loot; Steelbook, Pre-order bonus: Złote bronie (dostępny w limitowanej ilości w edycji Day One).

Ocena: Brak Zobacz grę

Daemon X Machina

Akcji

Trzecioosobowa gra akcji, w której zasiadamy za sterami futurystycznego mecha i bierzemy udział w starciach z innymi maszynami. Daemon X Machina na Nintendo Switch to całkowicie nowa, niezwykle szybka gra akcji od Kenichiro Tsukudy. Zabierz swój Arsenal, dającą się w pełni spersonalizować zbroję, na szereg misji, aby pokonać przeciwników za wszelką cenę. Wybieraj spośród wachlarza broni, zdobywaj kolejne z pokonanych Arsenali i wymieniaj je w każdej chwili, zmieniając strategię, stojąc twarzą w twarz ze zmieniającymi się zagrożeniami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Daemon X Machina: Orbital Limited Edition

Akcji

Trzecioosobowa gra akcji, w której zasiadamy za sterami futurystycznego mecha i bierzemy udział w starciach z innymi maszynami. Daemon X Machina na Nintendo Switch to całkowicie nowa, niezwykle szybka gra akcji od Kenichiro Tsukudy. Zabierz swój Arsenal, dającą się w pełni spersonalizować zbroję, na szereg misji, aby pokonać przeciwników za wszelką cenę. Wybieraj spośród wachlarza broni, zdobywaj kolejne z pokonanych Arsenali i wymieniaj je w każdej chwili, zmieniając strategię, stojąc twarzą w twarz ze zmieniającymi się zagrożeniami. Limitowane wydanie gry Daemon X Machina na Nintendo Switch zawiera: pudełko z grą Daemon X Machina, 100-stronicowy artbook, steelbook G4 oraz 18-centymetrową figurkę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Utawarerumono Zan: Unmasked Edition

Akcji

Spin-off popularnej serii łączącej w sobie elementy visual novel ze taktycznym RPG-iem, tym razem stawiający na czystą akcję i pojedynki z dziesiątkami przeciwników. Utawarerumono Zan: Unmasked Edition zawiera pełną wersję gry Utawarerumono Zan na PS4, Soundtrack z gry "Mask of Son", oraz Softcover Art Book "Heroes of Lore"

Ocena: Brak Zobacz grę

No Man's Sky Beyond VR

Akcji

No Man’s Sky Beyond to gra stworzona przez niezależne studio stojące za wielokrotnie nagradzaną serią gier Joe Danger, a także odpowiedzialne za niedawno zapowiedziany projekt The Last Campfire. Twórcy z Hello Games, zainspirowani klasycznymi opowieściami science fiction i zawartym w nich niczym nieskrępowanym duchem przygody i pasji odkrywania, postanowili stworzyć grę o niespotykanych wcześniej skali i ambicjach – No Man’s Sky Beyond Gracze odkryją w niej niespotykane wcześniej planety, galaktyki i obce rasy. Poczuj każdą chwilę w PS VR dzięki imersyjnemu i intuicyjnemu sterowaniu. Odkryj praktycznie nieskończoną liczbę nowych planet i obcych przestrzeni. Podróżuj z przyjaciółmi – budujcie, handlujcie, walczcie i odkrywajcie wspólnie. No Man's Sky Beyond VR zawiera pełne wsparcie dla PlayStation®VR, wsparcie online i wszystkie aktualizacje od czasu premiery, by zapewnić pełne doświadczenie rozgrywki w No Man’s Sky.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gears 5

Akcji

Gears 5 na Xbox One to piąta (pomijając prequel zatytułowany Gears of War: Judgment) odsłona bestsellerowego cyklu TPS-ów Gears of War. Akcja Gears 5 toczy się po wydarzeniach przedstawionych w czwartej części serii. W roli głównej obsadzono Kait Diaz znaną z Gears of War 4, która w towarzystwie Delmonta Walkera udaje się w długą podróż przez malownicze, ale i pełne niebezpieczeństw zakątki planety Sera. Protagonistka zamierza dowiedzieć się więcej na temat pochodzenia Szarańczy (ang. Locust) i odkryć źródło trapiących ją koszmarów, w których, jak wierzy, kryje się jakaś wiadomość.

Ocena: Brak Zobacz grę

Gears 5: Ultimate Edition

Akcji

Gears 5 na Xbox One to piąta (pomijając prequel zatytułowany Gears of War: Judgment) odsłona bestsellerowego cyklu TPS-ów Gears of War. Akcja Gears 5 toczy się po wydarzeniach przedstawionych w czwartej części serii. W roli głównej obsadzono Kait Diaz znaną z Gears of War 4, która w towarzystwie Delmonta Walkera udaje się w długą podróż przez malownicze, ale i pełne niebezpieczeństw zakątki planety Sera. Protagonistka zamierza dowiedzieć się więcej na temat pochodzenia Szarańczy (ang. Locust) i odkryć źródło trapiących ją koszmarów, w których, jak wierzy, kryje się jakaś wiadomość. Gears of War 5 Ultimate Edition zawiera: Gra Gears of War 5, Pakiet postaci Ultimate Edition, 30 dni doładowania, Ekskluzywny Steelbook, Arkusz naklejek Gears 5 oraz Wczesny dostęp - Graj 4 dni wcześniej!

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry