Baza gier WIIU

Wylosuj grę

Lost Reavers

WIIU

Akcji

Dostępna w modelu free-to-play gra akcji firmy Bandai Namco Entertainment, łącząca elementy klasycznej strzelaniny z dynamicznym slasherem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2019

WIIU

Towarzyskie

Just Dance 2019 to zaprezentowana podczas E3 2018 kolejna odsłona wydawanego rokrocznie znanego i lubianego przez wielu cyklu produkcji tanecznych od firmy Ubisoft. Just Dance 2019 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu rytmicznych gier od firmy Ubisoft. Gracz wciela się w tancerza, którego zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów zaprezentowanych na ekranie telewizora.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pineview Drive

WIIU

Akcji

Pineview Drive to gra akcji stworzona przez Visual Imagination Software. Gra przenosi nas do starej opuszczonej rezydencji leżącej w ślepym zaułku Pineview Drive. 20 lat temu nasz bohater odwiedził tą posiadłość wraz ze swoją żoną Lindą. Podczas pobytu jego ukochana znika bez śladu, a tajemnica zniknięcia zostaje nierozwiązana. Przez 20 lat nie ma żadnych wskazówek, przez 20 lat nie ma spokoju, przez 20 lat ten dom na Pineview Drive nie uwolnił z dręczącego go uścisku. Przez lata dom obrósł w legendy i historie, w których nikt nie był w stanie przetrwać 30 dni od czasu zniknięcia Lindy. Teraz nasz protagonista powraca w nadziei na rozwiązanie zagadki zniknięcia żony. Naszym zadaniem będzie przetrwać 30 dni i dowiedzieć się co tak naprawdę stało się 20 lat temu. Podczas eksploracji posiadłości najważniejszymi celami będą poszukiwanie pochowanych kluczy aby odblokować kolejne pomieszczenia oraz poszukiwanie źródeł światła - zapałek oraz baterii do latarki. Pineview Drive powinno znaleźć się na półce każdego fana horrorów.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Champions' Ballad

WIIU

Akcji

Drugi dodatek do gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tym razem gracze mają okazję poznać bliżej czwórkę tytułowych czempionów Hyrule.

Ocena: Brak Zobacz grę

Draw a Stickman: EPIC 2

WIIU

Przygodowe

Druga odsłona popularnego cyklu oryginalnych gier przygodowych, opracowana przez chińsko-amerykańskie studio Hitcents. Tym razem gracze przejmują kontrolę nad dwójką samodzielnie zaprojektowanych bohaterów, którzy trafiają na karty magicznej książki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Just Dance 2018

WIIU

Towarzyskie

Jedna z rokrocznie ukazujących się odsłon znanego cyklu tanecznych gier imprezowych wypuszczanych przez firmę Ubisoft.

Ocena: Brak Zobacz grę

Revenant Saga

WIIU

RPG

Revenant Saga to oldskulowa gra jRPG, łącząca eksplorację dwuwymiarowego świata z przedstawionymi w trójwymiarze starciami w systemie turowym, w których bierze udział drużyna licząca cztery postacie.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Master Trials

WIIU

Akcji

Pierwszy duży dodatek DLC do bestsellerowej, przygodowej gry akcji The Legend of Zelda: Breath of the Wild firmy Nintendo.

Ocena: Brak Zobacz grę

Auta 3: Wysokie obroty

WIIU

Zręcznościowe

Kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych opartych na filmach animowanych studia Pixar. Za jej stworzenie odpowiada zespół Avalanche Software, w którego portfolio można znaleźć między innymi takie produkcje jak Pure oraz Split/Second: Velocity.

Ocena: Brak Zobacz grę

World to the West

WIIU

Przygodowe

Przygodowa gra akcji 3D z elementami gry logicznej oraz RPG od niezależnego studia Rain Games, które wcześniej stworzyło Teslagrad.

Ocena: Brak Zobacz grę

Use Your Words

WIIU

Towarzyskie

Gra towarzyska, w której możemy spróbować swoich sił w czterech minigrach opartych na manipulacji słowami. Tytuł opracowano z myślą o zabawie w towarzystwie minimum dwójki osób – zabawa toczy się przy użyciu telefonów lub tabletów obsługujących środowisko HTML5.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pic-a-Pix Color

WIIU

Logiczne

Graficzna gra logiczna, która oparta została na popularnej łamigłówce Picross, znanej także pod nazwą „malowanie liczbami”. Pic-a-Pix Color oferuje w sumie 150 zagadek o różnym stopniu skomplikowania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Darksiders: Warmastered Edition

WIIU

Akcji

Odświeżona wersja przygodowej gry akcji Darksiders z 2010 roku, przygotowana głównie z myślą o konsolach ósmej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). W grze wcielamy się w Wojnę, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Ocena: 9/10 Zobacz grę

Pixel Action Heroes

WIIU

Akcji

Strzelanka, w której przejmujemy kontrolę nad parodiami bohaterów znanych z filmów akcji i bierzemy udział w multiplayerowych potyczkach lub w pojedynkę stawiamy czoła hordom zombiaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Girl and the Robot

WIIU

Przygodowe

Trzecioosobowa przygodówka akcji autorstwa debiutującego studia Flying Carpet Games, którego członkowie maczali wcześniej palce w wielu popularnych produkcjach mobilnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Vaccine

WIIU

Przygodowe

Survival horror inspirowany klasycznymi odsłonami cyklu Resident Evil. Gracz wciela się w jednego z członków oddziału bio-hazard, w którego skórze przemierza upiorną rezydencję, szukając szczepionki dla towarzysza zainfekowanego śmiertelnym wirusem.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry