Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem + słuchawki PULSE 3D (biały) 3 111 zł

Baza gier , zaczynające się na W

Wylosuj grę

WarioWare: Move It!

Akcji

Ruszaj z WarioWare: Move It! na Nintendo Switchu! Chwyć parę kontrolerów Joy-Con, a następnie delikatnie potrząsaj, uderzaj pięściami, tańcz, poruszaj się, a nawet dygaj w ponad 200 błyskawicznych mikrograch (minigrach, które trwają zaledwie kilka przezabawnych sekund). Drugi gracz może użyć innego zestawu kontrolerów Joy-Con, aby dołączyć do zabawy w pilnowanie skarbów i obracanie owiec. Maksymalnie czterech graczy, każdy z jednym kontrolerem Joy-Con, może śmiać się głośno w minigrach lokalnego trybu imprezy, takich jak gra planszowa z zasadami w stylu Wario.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warhammer 40,000: Darktide

Akcji

Kooperacyjna strzelanka FPP dla maks. czterech osób, której akcja została osadzona w mieście-kopcu Tertium. Za wyprodukowanie gry Warhammer 40,000: Darktide odpowiada studio Fatshark, znane z serii Warhammer: Vermintide. Akcja produkcji toczy się na planecie Atoma Prime, w mieście-kopcu o nazwie Tartium, któremu zagraża kult Boga Chaosu Nurgla. Działania wrogich sił stają się szansą dla głównych bohaterów gry – zbrodniarzy skazanych na śmierć. Ich wyrok zostanie cofnięty, jeśli wspomogą Inkwizycję w walce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition

Akcji

Uratuj miasto Tertium przed hordami krwiożerczych wrogów w tej intensywnej i brutalnej strzelance akcji. Warhammer 40 000: Darktide to nowe doświadczenie z naciskiem na współpracę, stworzone przez wielokrotnie nagradzany zespół odpowiedzialny za serię Vermintide. Ziarenka spaczenia w głębi kopca tworzą ryzyko pojawienia się przytłaczającej fali ciemności. Tajemnicza i złowroga siła próbuje przejąć kontrolę nad całym miastem. Wraz z sojusznikami z Inkwizycji musisz wykorzenić wroga, zanim miasto popadnie w Chaos. Warhammer 40 000: Darktide Imperial Edition zawiera: Podstawową grę, Pakiet lojalisty: Likwiduj herezję w wielkim stylu z 4 unikalnymi strojami klas, 8 wzorami skórek broni, zestawem nakryć głowy i tatuażem na ciało dla Ogryna. Ramkę portretową Weteran Mortis: Kosmetyczna ramka portretowa oddająca hołd poległym z roju Tertium. Plecak Caducades: Kosmetyczny plecak dla ludzkich postaci. Zabrane z poległych żołnierzy na Cadii plecaki były przejmowane przez tych, którzy wciąż żyli i walczyli. 2500 szt. Aquilas (waluty premium).

Ocena: Brak Zobacz grę

Weird West: Definitive Edition

RPG

Przetrwaj i odkryj tajemnice Weird West, obserwując przeplatające się losy niecodziennych bohaterów w grze RPG akcji od współtwórców Dishonored i Prey. Odkryj mroczne fantasy w nowej wersji dzikiego zachodu, w której stróże prawa i rewolwerowcy dzielą pogranicze z fantastycznymi stworami. Poznaj historię grupy nietypowych bohaterów i stwórz własną legendę, podejmując trudne decyzje w tej nieprzystępnej krainie. Każda wyprawa jest niepowtarzalna i zmienia się w zależności od podejmowanych akcji. To tak naprawdę seria przygód, w której liczą się najdrobniejsze szczegóły, a świat reaguje na twoje decyzje. Utwórz bandę albo wyrusz samotnie w niestworzone zakątki Weird West, aby napisać własną legendę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Weird West: Definitive Edition - Deluxe

RPG

Weird West jest produkcją z pogranicza RPG-ów akcji oraz immersive simów. Jak sugeruje tytuł, Weird West zabiera nas w podróż na tak zwany Dziwny Zachód, czyli wariację na temat Dzikiego Zachodu, w której oprócz kowbojów i bandytów pojawiają się elementy fantastyczne, jak magia czy rozmaite potwory. Produkcja pozwala nam się wcielić w pięć postaci, czyli łowczynię nagród, indiańskiego łucznika, onirystę parającego się magią, a także wilkołaka i humanoidalnego wieprza. Choć początkowo przygody poszczególnych bohaterów mogą wydawać się niepowiązane ze sobą, w konsekwencji łączą się w spójną całość. Ich opowieści poznajemy po kolei, na przestrzeni kolejnych rozdziałów. W skład edycji Deluxe wchodzą: Fizyczna gra Weird West: Definitive Edition, The Art of Weird West książka – 104 strony, Oficjalna płyta CD ze ścieżką dźwiękową Weird West, Pudełko z kolekcjonerską edycją deluxe zawierające całą zawartość.

Ocena: Brak Zobacz grę

Warhammer 40,000: Boltgun

Akcji

Boltgun to krwawa pierwszoosobowa strzelanka w stylistyce z lat dziewięćdziesiątych, osadzona w fantastycznonaukowym uniwersum Warhammera 40,000. Grę opracowało niezależne studio Auroch Digital przy współpracy Focus Entertainment. Wcielamy się w zaprawionego w boju Space Marine na służbie Imperatora. Podczas wykonywania misji przemierzamy galaktykę wzdłuż i wszerz, walcząc z demonami i Space Marines chaosu.

Ocena: Brak Zobacz grę

We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie

Zręcznościowe

Zremasterowana wersja oryginalnej gry zręcznościowo-logicznej, wydanej w 2005 roku. W We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie naszym głównym zadaniem jest toczenie przez różne lokacje kuli, do której z czasem przyklejają się coraz większe obiekty. We Love Katamari REROLL + Royal Reverie zabiera nas w podróż do uniwersum, w którym Wszechświatem rządzi... cóż, Król Wszechświata. Gra opowiada dwie historie. W pierwszej zaskoczony zdobyciem wielu fanów na Ziemi władca postanawia raz jeszcze wysłać na naszą planetę swojego syna. Książę Wszechświata wraz ze swoimi kuzynami musi ponownie przetoczyć przez błękitny glob swoje Katamari, w ten sposób tworząc gwiazdy, które trafią na nieboskłon. W drugiej opowieści poznajemy dzieje samego Króla, obserwując jego trudną relację z ojcem, oglądając moment, w którym sam zasiadł na tronie, a także towarzysząc mu, gdy wreszcie doczekał się potomka, czyli doskonale nam znanego Księcia Wszechświata.

Ocena: Brak Zobacz grę

WWE 2K23

Sportowe

WWE 2K23 to kolejna odsłona popularnego wrestlingowego cyklu firmy 2K Games. Gra pozwala pokierować gwiazdami tego sportu, jak również sprawdzić się w roli manadżera. Wszystkim tym możemy bawić się samotnie lub w multiplayerze. Pod względem mechanizmów rozgrywki produkcja stanowi rozwinięcie pomysłów z poprzednich odsłon cyklu. Otrzymujemy zatem bijatykę, w której zabawa polega głównie na toczeniu zręcznościowych starć na ringu. Gra oddaje do naszej dyspozycji bogaty wybór ciosów, chwytów, rzutów i technik specjalnych. Produkcja pozwala pokierować słynnymi gwiazdami tego sportu, takimi jak Roman Reigns, „American Nightmare” Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar czy „Stone Cold” Steve Austin.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wo Long: Fallen Dynasty

RPG

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji autorstwa studia Team Ninja. Gra osadzona jest w fantastycznej wersji starożytnych Chin, a zabawa polega głównie na walce z hordami potworów za pomocą mocno zręcznościowego systemu potyczek. Gra przenosi nas do fantastycznej wersji starożytnych Chin w późnym okresie panowania dynastii Han. Wcielamy się w wojownika będącego członkiem lokalnej Milicji, który zmuszony zostaje stawić czoła inwazji demonów na Trzy Królestwa. Edycja zawiera: Pełną grę, Wyjątkowy Steelbook® z gry, Bonusowy dodatek Crown of Zhurong oraz Bonusowy dodatek Crown of Gonggong.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wild Hearts

Akcji

Wild Hearts jest widowiskową grą akcji z elementami RPG, w której polujemy na gigantyczne bestie. Tytuł stanowi owoc współpracy firm Omega Force, Koei Tecmo oraz Electronic Arts i został wydany w ramach inicjatywy EA Originals. Wild Hearts zabiera nas w podróż do Azumy – fantastycznej krainy inspirowanej feudalną Japonią. Niegdyś ludzie żyli tu w harmonii z gigantycznymi bestiami zwanymi Kemono. Z czasem jednak zachowanie tych ostatnich uległo diametralnej zmianie, a potwory zaczęły siać spustoszenie wszędzie tam, gdzie się pojawiały. W trakcie rozgrywki wcielamy się w jednego z bohaterów, którzy chcąc przywrócić dawny ład i porządek w Azumie, stawiają czoła olbrzymom. Na polu walki herosi robią użytek z tak zwanych Karakuri – broni i gadżetów wykorzystujących zaawansowaną, starożytną technologię.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wanted: Dead

Akcji

Wanted: Dead jest dynamiczną grą akcji z pogranicza slasherów i strzelanek. Produkcja została opracowana przez studio Soleil, a jej wydaniem zajęła się firma 110 Industries. Nad projektem czuwali między innymi Hiroaki Matsui oraz Yoshifuru Okamoto, którzy wcześniej współtworzyli kultową serię Ninja Gaiden. Wanted: Dead zabiera nas w podróż do futurystycznej wersji Hong Kongu. Główną bohaterką gry jest porucznik Hannah Stone, stojąca na czele tak zwanego Zombie Squad, czyli drużyny działającej ponad prawem, której niestraszne są żadne niebezpieczeństwa.

Ocena: Brak Zobacz grę

WRC Generations

Wyścigi

WRC Generations to kolejna po WRC 10 odsłona serii oficjalnie licencjonowanych symulatorów rajdów samochodowych, a zarazem ostatnia, za którą stoją studio KT Racing i firma Nacon (po przejęciu licencji przez firmę Codemasters w 2020 roku). Seria studia KT Racing to tzw. simcade – wypośrodkowanie między bezkompromisowo realistyczną symulacją a rozrywką przystępną dla szerokiego grona odbiorców. WRC Generations wykonuje jednak kolejny skręt w pierwszym z tych kierunków, oferując rozmaite zmiany w modelu jazdy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Winter Games 2023

Sportowe

Winter Games 2023 to emocjonująca gra sportowa w nowoczesnym, trójwymiarowym domyśle. Gracz może udowodnić swoje sportowe umiejętności w dziesięciu dynamicznych dyscyplinach sportów zimowych, na przykład w skokach narciarskich, biathlonie, ski crossie, skeletonie czy super-G. Wyrusz na polowanie na rekordy, najlepsze czasy i trofea. Oprócz pojedynczych dyscyplin do wyboru są także gotowe puchary, w których można rozegrać kilka dyscyplin jedna po drugiej, a także niestandardowe zawody, które można samemu ułożyć. Graj sam przeciwko SI lub rywalizuj w lokalnym trybie wieloosobowym z maksymalnie trzema znajomymi w ekscytującym pojedynku sportów zimowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Way of the Hunter

Symulacje

Way of the Hunter jest grą symulacyjną, która pozwala nam posmakować myśliwskiej profesji. Tytuł został opracowany przez studio Nine Rocks Games, a jego wydaniem zajęła się firma THQ Nordic. W Way of the Hunter wcielamy się w świeżo upieczonego właściciela domku myśliwskiego. Opowiedziana w grze historia dotyka takich zagadnień, jak etyczne myślistwo, rodzinne polowania, a także rywalizacja i przyjaźnie, jakie zawiązują się pomiędzy myśliwymi.

Ocena: 6/10 Zobacz grę

Wonder Boy Collection

Zręcznościowe

Wonder Boy Collection jest kompilacją czterech platformówek spod szyldu Wonder Boy. Składanka została opracowana przez studio Bliss Brain, a jej wydaniem zajęła się firma ININ Games. W skład zestawu wchodzą gry: Wonder Boy (1986), Wonder Boy in a Monster Land (1987), Wonder Boy in Monster World (1991) oraz Monster World IV (1994). W każdej z pozycji wchodzących w skład Wonder Boy Collection wcielamy się w postacie starające się wyeliminować niebezpieczeństwa zagrażające ich krainie. W pierwszej części serii nasza misja polega na uratowaniu dziewczyny protagonisty – Tiny – z rąk złego króla. W Wonder Boy in Monster Land trafiamy do Krainy czarów, którą inwazja złego smoka i jego armii zmieniła w Krainę potworów, a naszym celem jest pokonanie najeźdźcy i przywrócenie dawnego ładu. W Wonder Boy in Monster World naszym przeciwnikiem jest BioMeka i jego horda, a w realizacji misji wspomagają nas cztery przyjazne duchy. W Monster World IV natomiast jako dziewczyna imieniem Asha ruszamy na ratunek duchom porwanym przez złych magów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Wanderer VR

Przygodowe

Wanderer to nowa gra przygodowa z podróżami w czasie, przygotowana wyłącznie pod VR. Zajmij tymczasowo miejsce niektórych z najbardziej odważnych odkrywców, szanowanych wynalazców i nieustraszonych zdobywców w prawdziwych sceneriach historycznych, aby naprawić „historyczne błędy”. Wejdź na scenę Woodstock w 1969 roku i daj występ życia, który zjednoczy całe pokolenie. Odkryj tajemnice wyścigu kosmicznego i leć z Amelią Earhart. Weź udział w lądowaniu na Księżycu lub poznaj tajne wojskowe doświadczenia z podróży w czasie w Montauk Air Force Station. Przygotuj nawet skomplikowaną maszynerię u boku szalonego wynalazcy Nikoli Tesli, pomagając w przygotowaniu jego maszyny mocy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry