Baza gier

Wylosuj grę

Saints Row: Edycja Niesławna

Akcji

Witajcie w Santo Ileso, tętniącym życiem fikcyjnym mieście w sercu południowo zachodniej Ameryki. W świecie wypełnionym występkiem, gdzie gangi walczą o władzę, grupa młodocianych przyjaciół rozpoczyna własne kryminalne przedsięwzięcie, wspinając się powoli na szczyt i dążąc do samodzielnej dominacji w przestępczym półświatku. Edycja Niesławna to specjalny zbiór ekskluzywnych, fizycznych gadżetów: to największa gratka dla poważnych fanów Saints Row i kolekcjonerów! Oprócz pełnej wersji gry i przepustki sezonowej, Edycja Niesławna zawiera również ogrom ekskluzywnych przedmiotów umożliwiających szczegółowe poznanie gangu Świętych i przestępczego świata Santo Ileso. Edycja Niesławna zawiera: Ekskluzywny steelbook zawierający płytę z grą, Przepustka sezonowa, Dwustronny plakat (66 cm x 39.3 cm), Miniartbook, 4 pocztówki z Santo Ileso, 4 karty z postaciami, Dodatek – Pakiet Los Panteros American Muscle Bundle (zawiera motocykl „Furia” Los Panteros i skórkę do ciężkiej broni „El Lanzador”), Dodatek – Saints Criminal Customs (zawiera dwa specjalnie stylizowane przedmioty: wymyślny kabriolet Świętych i równie charakterystyczną kurtkę).

Ocena: Brak Zobacz grę

Way of the Hunter

Symulacje

Way of the Hunter jest grą symulacyjną, która pozwala nam posmakować myśliwskiej profesji. Tytuł został opracowany przez studio Nine Rocks Games, a jego wydaniem zajęła się firma THQ Nordic. W Way of the Hunter wcielamy się w świeżo upieczonego właściciela domku myśliwskiego. Opowiedziana w grze historia dotyka takich zagadnień, jak etyczne myślistwo, rodzinne polowania, a także rywalizacja i przyjaźnie, jakie zawiązują się pomiędzy myśliwymi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Thymesia

RPG

Zrealizowane w formule soulslike RPG akcji w mrocznym świecie upadłego królestwa opanowanego przez potwory. Thymesia stawia na wymagające starcia z przeciwnikami oraz znaczny wpływ decyzji gracza na przebieg fabuły. Głównym bohaterem produkcji jest niejaki Corvus, tajemnicza postać nosząca strój przypominający ubrania doktorów plagi. Jako jedyny zna on przyczyny katastrofy – niestety, utracił pamięć o nich. Sięgając do swoich wspomnień, natrafia tylko na kolejne tajemnice. By je zrozumieć, musi badać kolejne zakątki królestwa i zdobywać odpowiednie przedmioty, przybliżające go do uratowania sytuacji. Ilość oraz rodzaj znalezionych wspomnień determinuje również, w jaki sposób historia Corvusa się zakończy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sword and Fairy: Together Forever

RPG

Sword and Fairy 7 to RPG akcji stanowiące kolejną odsłonę popularnego cyklu The Legend of Sword and Fairy, znanego również pod tytułem Chinese Paladin. Tę część, jak i wszystkie poprzednie, opracowało chińskie studio Softstar. Akcja gry osadzona jest w świecie fantasy wzorowanym na mitologii Państwa Środka. Fabuła obraca się wokół przygód młodej ludzkiej wojowniczki imieniem Yue Qingshu oraz pomniejszego bóstwa znanego jako Xiu Wu. Bohaterowie muszą połączyć siły, gdyż tylko wspólnie mają szansę pokonać boginię demonów Kuiyu oraz jej armie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Digimon Survive

RPG

Digimon Survive to strategiczne RPG z elementami survivalu, przygodówki point’n’click oraz visual novel, osadzone w uniwersum popularnej japońskiej marki. Za powstanie gry odpowiada Hyde, zaś za wydanie Bandai Namco. Bohaterem Digimon Survive jest Takuma Momotsuka, uczeń ósmej klasy, który w trakcie biwaku przypadkiem przenosi się do innego, cyfrowego uniwersum. Szybko trafia na jednego z tytułowych digimonów i razem wyruszają na wyprawę w celu odnalezienia sposobu na powrót do rzeczywistego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Symulacje

Lawn Mowing Simulator jest grą symulacyjną, która pozwala nam wcielić się w rolę profesjonalnego kosiarza trawników. Produkcja została opracowana przez studio Curve Games. Lawn Mowing Simulator zabiera nas w podróż do Wielkiej Brytanii. W trakcie rozgrywki wcielamy się w kosiarza trawników, który pracując od zlecenia do zlecenia, krok po kroku rozwija swój biznes. Niejako przy okazji dzięki niemu brytyjska prowincja z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza. Pudełkowa edycja Landmark Edition zawiera 2 dodatki DLC: Ancient Britain oraz Dino Safari. Dzięki dodatkowi Ancient Britain DLC będziesz mógł odkrywać typowo brytyjskie ruiny, jednocześnie spokojnie kosząc trawniki w tych miejscach. Dino Safari po raz pierwszy otworzyło swoje podwoje w 1994 roku, aby wykorzystać powszechną obsesję na punkcie wszystkiego, co prehistoryczne, i z dumą kontynuuje swoją działalność do dziś. Ta ukochana lokalizacja jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w okolicy, przenosząc zarówno dzieci, jak i dorosłych w minione czasy wokół dumnego, centralnego wulkanu. Istnieją cztery główne strefy, w których znajduje się osiem dinozaurów, a ich tereny wymagają opieki... jeśli jesteś wystarczająco odważny!

Ocena: Brak Zobacz grę

Xenoblade Chronicles 3

RPG

Xenoblade Chronicles 3 jest trzecią główną odsłoną popularnego cyklu gier jRPG, zapoczątkowanego w 2010 roku. Produkcja została opracowana przez studio Monolith Soft, które sprawuje pieczę nad serią. Xenoblade Chronicles 3 zabiera nas w podróż do świata łączącego elementy fantasy i science fiction, pogrążonego w konflikcie pomiędzy dwiema nacjami – Keves i Agnus. Szóstka głównych bohaterów, na czele z Noah i Mio, trafia w sam środek wojennej zawieruchy. Uniwersum gry łączy w jedną całość przyszłości światów dwóch poprzednich odsłon serii. Produkcję przygotowano jednak w taki sposób, by gracze, którzy nie mieli z nimi styczności, nie czuli się w niej zagubieni.

Ocena: Brak Zobacz grę

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Akcji

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge to produkcja z gatunku beat’em up z udziałem bohaterów marki Teenage Mutant Ninja Turtles (w Polsce znanej jako Wojownicze Żółwie Ninja). Tytuł nawiązuję do serialu z końcówki lat 80. XX wieku, za sprawą którego przygody czterech zadziwiająco żwawych żółwi zyskały sobie światową sławę. Za powrót Donatella, Leonarda, Michelangelo i Raphaela odpowiada kanadyjskie studio Tribute Games, ale zespół wsparła też firma DotEmu, której zawdzięczamy wskrzeszenie serii Streets of Rage za sprawą czwartej odsłony cyklu. Żółwie oraz przewodzący im szczurzy mistrz Splinter muszą zmierzyć się z kolejnym niecnym planem złowieszczego Shreddera. Wszystko zaczyna się od kolejnego napadu Bebopa i Rocksteady, którzy najwyraźniej zbierają części potrzebne do realizacji kolejnego niecnego planu ich szefa. Donatello, Leonardo, Michelangelo oraz Raphael nie tracą więc czasu i ruszają dokopać złoczyńcom.

Ocena: Brak Zobacz grę

Live A Live

RPG

Live A Live to remake klasycznego japońskiego RPG o tym samym tytule, wydanego pierwotnie w 1994 roku na 16-bitową konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES), który nigdy nie doczekał się oficjalnej wersji anglojęzycznej. Zarówno pierwowzór, jak i odświeżoną wersję wyprodukowała firma Square Enix. Fabuła gry jest mocno nietypowa. Live A Live prezentuje historię ośmiu postaci w ramach dziewięciu różnych scenariuszy. Każda z nich toczy się w innych realiach. Te opowieści przenoszą nas do czasów prehistorycznych, starożytnych Chin, feudalnej Japonii, Dzikiego Zachodu, czasów współczesnych, niedalekiej przyszłości oraz dalekiej przyszłości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Endling: Extinction Is Forever

Przygodowe

Endling to wzbogacona o elementy survivalowe gra przygodowa. Produkcja została opracowana przez niezależny hiszpański zespół Herobeat Studios, składający się z osób, które wcześniej pracowały w takich firmach, jak King, Atari, Ubisoft czy Electronic Arts. Endling ukazuje dystopijną wizję przyszłości – nadmierne wykorzystywanie przez ludzkość zasobów naturalnych doprowadziło do zanieczyszczenia środowiska, zagrażając życiu dzikich zwierząt. Tytuł pozwala nam wcielić się w lisicę, która wraz z trojgiem szczeniąt próbuje odnaleźć czwartego, porwanego liska; niejako przy okazji bohaterka uczy swoje potomstwo sztuki przetrwania w niegościnnym dla nich świecie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Final Vendetta: Collector's Edition

Bijatyki

Final Vendetta to pełna akcji bijatyka dla 1 lub 2 graczy, nawiązująca do klasycznych tytułów arcade. Zawiera zachwycającą pikselową grafikę i potężną ścieżkę dźwiękową z ekskluzywnymi utworami od Utah Saints! Bij się ze złymi kolesiami i twardymi dziewczynami, walcząc w niebezpiecznym otoczeniu. Zawartość pudełka: Gra: Final Vendetta, Talię 32 kolekcjonerskich kart postaci, Oryginalna ścieżka dźwiękowa, Naklejka "Bin Chicken"!.

Ocena: Brak Zobacz grę

DC Liga Superpets: Przygody Krypto i Asa

Akcji

Największy wróg Supermana powraca, by sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... to nie ma znaczenia, Lex chce je wszystkie! Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, aby rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom.

Ocena: Brak Zobacz grę

MADiSON: Possessed Edition

Przygodowe

MADiSON to pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie psychologicznego horroru. Projekt opracowało studio Bloodius Games, a jedną z inspiracji autorów było PT, czyli kultowe już demo skasowanego Silent Hills. Gracz wciela się w mężczyznę imieniem Luca, który budzi się z rękoma umazanymi krwią w ciemnym pomieszczeniu w wielkiej rezydencji. Szybko odkrywa, że stał się ofiarą podstępnego demona imieniem MADiSON, który zmusił go do przeprowadzenia kolejnego etapu krwawego rytuału, zapoczątkowanego kilkadziesiąt lat temu. Luca będzie musiał dokończyć ceremonię i przetrwać tortury demona. Przy okazji pozna historię wcześniejszych ofiar tej istoty.

Ocena: Brak Zobacz grę

Klonoa Phantasy Reverie Series

Zręcznościowe

Klonoa Phantasy Reverie Series to kolekcja zawierająca odświeżone wersje dwóch klasycznych platformówek firmy Bandai Namco Entertainment. W skład zestawu wchodzą gry Klonoa: Door to Phantomile (wydane pierwotnie w 1997 roku na pierwsze PlayStation) oraz opracowane z myślą o PlayStation 2 Klonoa 2: Lunatea’s Veil z 2001 r. Remastery nie zmieniają fabuł pierwowzorów. Obie produkcje z zestawu pozwalają na wcielenie się w człekokształtne zwierzę imieniem Klonoa, podróżujące przez krainy zbudowane z ludzkich snów. W pierwszej części nasz bohater staje się światkiem katastrofy samolotu, który rozbija się na pobliskiej górze. Wraz z przyjacielem, duszkiem o imieniu Huepow, udaje się zbadać miejsce zdarzenia. Podczas tej wyprawy odkrywa niecny plan złego ducha Ghadiusa, który poszukuje magicznego naszyjnika w celu przeobrażenia krainy snów w świat koszmarów. Z kolei w Klonoa 2: Lunatea’s Veil zadaniem bohatera jest powstrzymanie piratki imieniem Leorina, która chce zyskać moc równą bogom i zawładnąć krainą snów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Matchpoint: Tennis Championships - Legends Edition

Sportowe

Matchpoint: Tennis Championships to realistyczny symulator tenisa ziemnego, stworzony przez australijskie studio Torus Games. Tytuł wydała firma Kalypso Media, odpowiedzialna również za takie tytuły jak Port Royale 4 i Tropico 6. W grze możemy spotkać się na korcie z prawdziwymi gwiazdami tego sportu (takimi jak: Daniil Medvedev, Kei Nishikori czy Garbine Muguruza), a także używać profesjonalnego sprzętu od znanych marek - np. Babolat, Yonex czy HEAD. Rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia naszego zawodnika - oprócz wyglądu i ubioru możemy ustalić też takie szczegóły jak lewo- i praworęczność czy dwu- lub jednoręczny bekhend. W trybie kariery pniemy się w rankingu, biorąc udział w fikcyjnych turniejach na całym świecie. Podczas meczu oprócz naszych umiejętności istotna jest też dobrze dobrana do sytuacji technika: płaskie uderzenie, lob czy slajs. Rozgrywkę umila realistyczna i dynamiczna fizyka pozwalająca kontrolować rotację, prędkość i krzywą lotu piłki oraz zapewniająca płynność poruszania się zawodnika, co czyni każdy mecz niepowtarzalnym.

Ocena: Brak Zobacz grę

Instant Sports All-Stars

Sportowe

W grze INSTANT SPORTS All-Stars możesz wziąć udział w rozmaitych zabawach, które bezpośrednio inspirowane są ulubionymi sportami Amerykanów! Poznaj Amerykę poprzez 8 dyscyplin sportowych i aktywności... Baseball, futbol amerykański, hokej, koszykówka, kręgle, strzelanie i piłka nożna... I nie zapomnij o Wieży Burgerów! Postaraj się być najlepszy na każdym polu! 3 środowiska - ciepła atmosfera stadionu, energia miasta i upał westernu... - aby potroić Twoją radość! Podróżuj, nawet nie ruszając się z kanapy... ale i tak trochę "poćwicz"! 24 sposoby na przedłużenie zabawy! Szczegółowe zasady dla każdej aktywności w każdym środowisku sprawiają, że każda sesja sportowa jest prawdziwym odkryciem! Możliwość gry nawet dla 4 graczy: W INSTANT SPORTS All-Stars gra się wyjątkowo łatwo dzięki uproszczonemu sterowaniu. Od młodszego brata, przez babcię, po przyjaciół - każdy może zagrać w INSTANT SPORTS All-Stars i bawić się doskonale! Mnóstwo przedmiotów do zebrania, aby dostosować swoją postać: czapki, topy, spodnie i wiele więcej... Nie ma miejsca na modowe faux pas!

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry