Baza gier

Wylosuj grę

Anno 1800

Strategiczne

Anno 1800 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu strategii ekonomicznych, nad którą pieczę sprawuje należące do firmy Ubisoft studio Blue Byte. Produkcja trafiła na platformę PC, a jak sugeruje tytuł jej akcja została osadzona w czasach rewolucji przemysłowej – mowa o epoce doniosłych odkryć geograficznych i naukowych oraz wszechobecnej industrializacji.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jagged Alliance: Rage!

Strategiczne

Nowa odsłona legendarnego cyklu turowych gier taktycznych. Gracze dowodzą grupką najemników, których zadaniem jest eliminacja handlującego narkotykami watażki trzymającego w żelaznym uścisku tropikalną wyspę. Akcja Jagged Alliance: Rage! rozgrywa się dwadzieścia lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej odsłonie cyklu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Space Hulk: Tactics

Strategiczne

Taktyczna produkcja RPG stworzona przez twórców serii Styx. Tytuł oparto na wydanej w 1989 roku grze stołowej Space Hulk. Podczas zabawy możemy pokierować jednostką kosmicznych marines Blood Angels oraz Genokradam.

Ocena: Brak Zobacz grę

This is the Police 2

Strategiczne

This is the Police 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej gry This is the Police. Podobnie jak poprzedniczka, opisywana produkcja stanowi oryginalną mieszankę gier przygodowych i elementów strategicznych. Akcja This is the Police 2 toczy się w Sharpwood – niewielkiej mieścinie na północy Stanów Zjednoczonych. Gracze trafiają do miasteczka, gdy nową panią szeryf zostaje Lilly Reed, która podejmuje się próby zaprowadzenia tu porządku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Reigns: Kings & Queens

Strategiczne

Produkcja, która łączy w jedną całość zawartość Reigns oraz Reigns: Her Majesty; mowa o popularnych grach z pogranicza karcianek, strategii, a nawet roguelike’ów, w których zabawa polega na podejmowaniu decyzji wpływających na funkcjonowanie oddanego w nasze ręce królestwa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Sudden Strike 4: European Battlefields Edition

Strategiczne

Czwarta pełnoprawna odsłona serii gier strategicznych Sudden Strike. Produkcja po raz kolejny przenosi nas w czasy II wojny światowej, gdzie przejmujemy kontrolę nad jedną z trzech armii. Tym razem za tytuł nie odpowiada studio Fireglow Games, a zespół Kite Games. Podobnie jak we wcześniejszych częściach cyklu, akcja Sudden Strike 4 osadzona została w czasach II wojny światowej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jurassic World Evolution

Strategiczne

Przygotowana przez doświadczoną ekipę studia Frontier Developments (m.in. cykl Rollercoaster Tycoon) strategia ekonomiczna, której akcja toczy się w uniwersum wykreowanym na potrzeby filmowej serii Jurassic Park/Jurassic World.

Ocena: Brak Zobacz grę

Animal Force

Strategiczne

Opracowana wyłącznie z myślą o PlayStation 4 i PlayStation VR, zabawna gra strategiczna typu tower defense, w której bronimy ziemi przed inwazją obcych wykorzystując do tego celu… zwierzaki obdarzone super mocami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Surviving Mars

Strategiczne

Fantastycznonaukowa strategia ekonomiczna z gatunku city builder, opracowana przez Haemimont Games i wydana przez Paradox Interactive. Twórcy Tropiko 5 tym razem dają nam możliwość zaprojektowania pierwszego ludzkiego osiedla na Marsie.

Ocena: Brak Zobacz grę

XCOM 2 Collection

Strategiczne

XCOM 2 jest strategiczną grą przenoszącą graczy w świat, którym rządzą kosmici. Pozornie dobre istoty nie z tej ziemi obiecując świetlaną przyszłość, nie mają jednak dobrych zamiarów. Twoim zdaniem jest powstrzymanie nieprzyjaciół i wyeliminowanie zagrożenia aby ocalić ludzkość przed zagładą. W skład XCOM 2 Collection wchodzi pełna wersja gry XCOM 2, rozszerzenie Resistance Warrior Pack, Reinforcement Pack, War of the Chosen - Tactical Legacy Pack cztery pakiety DLC: Pakiet wojownika ruchu oporu, Dzieci anarchii, Łowcy obcych, Ostatni podarunek od Shen.

Ocena: Brak Zobacz grę

Railway Empire

Strategiczne

Strategia ekonomiczna opracowana przez doświadczony zespół Gaming Minds, w której gracz wciela się w rolę właściciela firmy kolejowej. Zadaniem, jakie na niego czeka, jest przejęcie kontroli nad całym rynkiem i przekształcenie prowadzonej działalności w prawdziwe imperium.

Ocena: Brak Zobacz grę

A-Train Express

Strategiczne

Kolejna odsłona serii A-Train od japońskiego studia ARTDINK, tym razem przeznaczona na PlayStation 4.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nobunaga's Ambition: Taishi

Strategiczne

Kolejna odsłona serii turowych strategii tworzonych przez firmę Koei Tecmo wydana w ramach obchodów 35-lecia cyklu. Zgodnie z tradycjami cyklu, Nobunaga’s Ambition: Taishi zabiera nas do feudalnej Japonii, a konkretniej okresu Sengoku (XV-XVI w.), który upłynął na wewnętrznych walkach między lokalnymi władcami (daimyo). Wcielamy się w jednego z takich lordów i staramy się zjednoczyć pod naszymi rządami pogrążony w wojnie kraj.

Ocena: Brak Zobacz grę

League of War: VR Arena

Strategiczne

Strategia czasu rzeczywistego, której akcję osadzono w uniwersum wykreowanym na potrzeby popularnej na urządzeniach mobilnych produkcji League of War: Mercenaries.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Strategiczne

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection jest przygotowaną przez Blue Fang Games strategią ekonomiczną umożliwiającą prowadzenie własnego zoo. Gra stanowi ulepszoną wersję wydanego w 2013 roku Zoo Tycoon autorstwa studia Frontier Developments.

Ocena: Brak Zobacz grę

Numantia

Strategiczne

Numantia to strategiczna gra turowa, skupiająca się na oddaniu historycznego klimatu wojny numantyjskiej – konfliktu toczonego między starożytnymi Hiszpanami oraz Imperium Rzymskim w drugim wieku p.n.e.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry