Baza gier

Wylosuj grę

Langrisser I & II

Strategiczne

Zestaw remake’ów dwóch strategicznych gier jRPG. W Langrisser I & II trafiamy do fantastycznego świata będącego areną walki pomiędzy siłami dobra i zła, a filarem rozgrywki są turowe starcia z wrogimi armiami. Remaki cechują się przede wszystkim nową oprawą audiowizualną. Gry z serii Langrisser zostały podzielone na scenariusze, podczas których poznajemy kolejne wątki fabularne, a także toczymy zacięte boje z wrogimi armiami. W każdym z nich twórcy stawiają przed nami określone zadania, jak ochrona konkretnej osoby, pokonanie wszystkich przeciwników czy też eliminacja wrogiego lidera.

Ocena: Brak Zobacz grę

Romance of the Three Kingdoms XIV

Strategiczne

Czternasta główna odsłona cyklu turowych gier strategicznych z elementami RPG, którego akcja jest osadzona w Chinach w epoce trzech królestw, czyli niedługo po upadku dynastii Han w II wieku p.n.e. W produkcji tej wcielamy się w przywódcę rywalizującego o wpływy w czasach rozpadu Chin (II wiek przed naszą erą). Tytuł ten należy do jednego z najstarszych cykli strategicznych w historii (pierwsza odsłona Romance of the Three Kingdoms ukazała się w latach 80. ubiegłego stulecia). Za jego stworzenie i wydanie ponownie odpowiada znana firma Koei Tecmo. Akcja gry toczy się w okresie historycznym znanym jako epoka trzech królestw – w czasach, gdy Chiny rozpadły się po upadku dynastii Han. Produkcja czerpie pełnymi garściami z kart historii, ale też inspiruje się różnego rodzaju dziełami, które opisują omawiany okres, np. słynną chińską powieścią Opowieści o trzech królestwach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Narcos: Rise of the Cartels

Strategiczne

Narcos: Rise of the Cartels to brutalna turowa strategiczna gra akcji na podstawie przebojowego serialu telewizyjnego na platformie Netflix. Poznaj całą fabułę pierwszego sezonu z dwóch stron, z których każda ma swoją własną historię. Dołącz do Narcos i buduj narkotykowe imperium albo chwyć za broń razem z agentami DEA, by je obalić. Witaj w Kolumbii lat osiemdziesiątych. Imperium El Patróna rośnie w siłę, jego wpływy wykraczają poza granice kraju. Układy i korupcja są wszechobecne; gliniarze, strażnicy, politycy i wszyscy znajdujący się pośrodku siedzą w kieszeni kartelu z Medellín, który po latach działalności w narkobiznesie w końcu zwraca uwagę Amerykanów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cities: Skylines - Parklife Edition

Strategiczne

Cities: Skylines to klasyczna symulacja miasta w nowoczesnym wydaniu. Gra wprowadza nowe rozwiązania aby oddać wrażenia i trudności w budowaniu oraz zarządzaniu prawdziwym miastem, czerpiąc również z bogatego dorobku klasyki gatunku. Konstrukcji miasta od początku łatwo się nauczyć, ale trudno zostać ekspertem. Jako burmistrz musisz zarządzać podstawowymi potrzebami mieszkańców, jak edukacja, elektryczność, policja, straż pożarna, opieka zdrowotna i wiele innych, nie zapominając o ekonomii. Mieszkańcy szybko reagują na wszystko, w poważny i autentyczny sposób.

Ocena: Brak Zobacz grę

Worms Battlegrounds + Worms W.M.D

Strategiczne

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie! Worms™ Battlegrounds łączy przyjaciół i rodziny w chwalebnym wysiłku samodoskonalenia, światowej dominacji i wybuchowych owiec. Dołącz do znajomych i stwórzcie budzącą grozę drużynę, która odciśnie swe piętno w rankingach. Worms™ Battlegrounds to szaleńczy deathmatch dla wielu graczy oraz 35 wyzwań dla pojedynczego gracza! Worms™ powracają w swojej najbardziej niszczycielskiej jak dotąd odsłonie! Niesamowita, ręcznie rysowana grafika 2D, ulubiona przez graczy broń, wytwarzanie, pojazdy, budynki oraz tryby Forty i Wyzwolenie – Worms W.M.D. to szczytowe osiągnięcie serii Worms!

Ocena: Brak Zobacz grę

Crossroads Inn: Edycja Specjalna

Strategiczne

Dzieło polskiego studia Kraken Unleashed Games, łączące elementy strategii ekonomicznej, symulacji i RPG-a. W Crossroads Inn wcielamy się we właściciela tytułowej karczmy, którego zadaniem jest przekształcenie jej w przybytek znany w całej krainie Delcrys. Zawartość wydania: Kolekcjonerskie pudełko, Gra, Zapiski karczmarza Martyna - Poradnik do gry, Książka kucharska, Naklejki kolekcjonerskie, Mapa Delcrys, Ścieżka dźwiękowa z muzyką z gry [zawartość cyfrowa], Dodatkowe materiały wideo, kulisy powstawania gry [zawartość cyfrowa].

Ocena: Brak Zobacz grę

Men of War: Oddział szturmowy 2 - Zimna wojna

Strategiczne

Samodzielne rozszerzenie do gry Men of War: Assault Squad 2. Akcja dodatku Cold War rozgrywa się w epoce zimnej wojny i pozwala przejąć kontrolę nad wojskami ZSRR lub Stanów Zjednoczonych np. w ramach dynamicznie generowanej kampanii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Age of Wonders: Planetfall - Day One Edition

Strategiczne

Spin-off cyklu strategii turowych Age of Wonders, który zabiera nas w podróż do uniwersum science fiction. Gracz przejmuje kontrolę nad upadłym imperium, by wyprowadzić je z mroków galaktycznego średniowiecza i poprowadzić ku lepszej przyszłości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Conan Unconquered

Strategiczne

RTS z elementami tower defense, osadzony w świecie znanym z opowiadań Roberta E. Howarda i inspirowany grą They Are Billions.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rescue HQ: The Tycoon

Strategiczne

Strategia, w której naszym zadaniem jest koordynacja działań trzech służb – policji, pogotowia ratunkowego i straży pożarnej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Blood Will Be Spilled

Strategiczne

Platformówka 2D z turowym systemem walki, której akcja została osadzona na Dzikim Zachodzie zamieszkanym przez człekokształtne owady. W Blood will be Spilled wcielamy się w poszukującego zemsty łowcę nagród (w tej roli Elias Toufexis), polującego na członków groźnego gangu.

Ocena: Brak Zobacz grę

S.W.I.N.E. HD Remaster

Strategiczne

Odświeżona wersja strategii czasu rzeczywistego (RTS) z 2001 roku, w której bierzemy udział w wojnie pomiędzy państwami świń i królików.

Ocena: Brak Zobacz grę

Total War: Three Kingdoms

Strategiczne

Dwunasta główna odsłona strategicznego cyklu Total War, która zabiera graczy do starożytnych Chin - w czasy, gdy Państwo Środka było podzielone na trzy rywalizujące ze sobą królestwa. Gra łączy w sobie cechy RTS-a oraz strategii turowej na dużą skalę (ang. grand strategy game).

Ocena: Brak Zobacz grę

Dark Future: Blood Red States

Strategiczne

Taktyczna strategia turowa z uzbrojonymi samochodami w roli głównej, opracowana przez studio Auroch Digital. Tytuł stanowi adaptację planszówki Dark Future, wydanej w 1988 roku przez firmę Games Workshop.

Ocena: Brak Zobacz grę

Talisman: Origins

Strategiczne

Przeznaczona dla jednego gracza adaptacja gry planszowej znanej w Polsce pod tytułem Magia i miecz. Akcja Talisman: Origins toczy się przed wydarzeniami, o których opowiada" stołowy pierwowzór, i przedstawia szereg historii z przeszłości uniwersum, np. powstanie Korony Władzy."

Ocena: Brak Zobacz grę

Thea 2: The Shattering

Strategiczne

Kontynuacja stworzonej przez polską ekipę MuHa Games turowej strategii 4X z elementami RPG, survivalu, paragrafówek i karcianek. W Thea 2: The Shattering powracamy do znanej z poprzedniczki krainy fantasy, wzbogaconej elementami zaczerpniętymi z mitologii słowiańskiej.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry