Baza gier

Wylosuj grę

Kill la Kill: IF

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka, w której wcielamy się w postacie znane z popularnego anime Kill la Kill. Tytuł został stworzony przez APlus Games, a wydany przez firmę Arc System Works (autorów m.in. świetnie przyjętego Dragon Ball FighterZ).

Ocena: Brak Zobacz grę

Samurai Shodown

Bijatyki

Bijatyka będąca rebootem słynnej serii stworzonej przez firmę SNK. Po 10 latach SAMURAI SHODOWN wychodzi z cienia, by się zemścić! Gra powraca z nową grafiką, rozgrywką i rewolucyjnym mechanizmem, który uczy się ruchów graczy, a następnie wyposaża w nie „duchy” – wojowników kontrolowanych mocą CPU. W Samurai Shodown gracze wcielają się w tytułowych japońskich wojowników, a rozgrywka polega na toczeniu widowiskowych starć na arenie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Guilty Gear 20th Anniversary Pack

Bijatyki

Pudełkowy pakiet, który zawiera lekko odświeżone wersje dwóch klasycznych odsłon serii bijatyk Guilty Gear. W zestawie 20th Anniversary Edition znajduje się pierwsza część cyklu oraz Guilty Gear XX Accent Core Plus R. Za pakiet odpowiadają studio Arc System Works i firma PQube.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mortal Kombat 11

Bijatyki

Mortal Kombat powraca w lepszej niż kiedykolwiek formie, dzięki nowej ewolucyjnej odsłonie kultowej serii! Całkowicie nowy kreator postaci daje niebywałą kontrolę nad tworzeniem swoich własnych, nadzwyczajnych wojowników. Nowy silnik graficzny, efektownie prezentujący momenty rozbijania czaszek i wydłubywania gałek ocznych, sprawi że poczujesz się jak podczas prawdziwego starcia z wrogiem. Z szeregiem nowych oraz klasycznych dla serii wojowników, najlepszy w swojej kategorii tryb fabularny Mortal Kombat kontynuuje epicką, ponad 25-letnią sagę.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

Mortal Kombat 11: Premium Edition

Bijatyki

Kultowa seria Mortal Kombat powraca w najnowszej odsłonie lepsza niż kiedykolwiek. Rozbudowane na niespotykaną wcześniej skalę możliwości modyfikacji postaci pozwolą ci na szczegółową personalizację zawodników, czyniąc każdego z nich wyjątkowym. Nowy silnik graficzny, wyświetlający sceny, które rozsadzają mózg i przy których oczy wypadają z orbit, przybliży cię do walki tak blisko, że będziesz w stanie ją poczuć. Bazując na nowych oraz powracających klasycznych postaciach, seria Mortal Kombat oferuje najlepszy w swojej klasie, bogaty w cutscenki tryb fabularny oparty o trwającą ponad 25 lat epicką sagę. Mortal Kombat 11 Premium Edition zawiera: Grę Mortal Kombat 11 oraz Kombat Pack, który zawiera 6 dodatkowych grywalnych postaci, Wcześniejszy dostęp do postaci DLC (1 tydzień), 7 skórek oraz 7 zestawów strojów.

Ocena: Brak Zobacz grę

One Finger Death Punch 2

Bijatyki

Zabawna dwuwymiarowa bijatyka, w której gracz mierzy się z niezliczonymi wrogami. Pomimo oparcia o niezwykle prosty model sterowania, gra oferuje rozbudowaną i emocjonującą rozgrywkę. Jest to kontynuacja One Finger Death Punch z 2014 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Power Rangers: Battle for the Grid

Bijatyki

Bijatyka 2,5D, która powstała w oparciu o licencję popularnych filmów i seriali Power Rangers. Produkcja charakteryzuje się łatwym do opanowania, ale niepozbawionym głębi systemem walki. Za jej stworzenie odpowiada studio nWay oraz firmy Hasbro i Lionsgate.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dead or Alive 6

Bijatyki

Pełnoprawna szósta część popularnego cyklu bijatyk, za którego produkcję odpowiadają japońskie studio Team Ninja oraz firma Koei Tecmo. Dead or Alive 6 oferuje zarówno zabawę dla jednego gracza, jaki i bogate możliwości rozgrywek sieciowych. W przypadku tych drugich możemy wziąć udział w standardowych pojedynkach ze znajomymi, a także w meczach rankingowych z dobranymi przez grę osobami z całego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jump Force

Bijatyki

Jump Force to trójwymiarowa bijatyka korzystająca z licencji licznych serii anime i mang wydawanych przez japońskie czasopismo Shonen Jump, takich jak Dragon Ball, Naruto, Rycerze Zodiaku, Hunter x Hunter, Bleach, JoJo’s Bizzare Adventure czy One Piece.

Ocena: Brak Zobacz grę

Fight of Gods

Bijatyki

Bijatyka 2,5D, w której walczymy postaciami znanymi z różnych religii i wierzeń. Są to m.in. Jezus Chrystus, Zeus, Odyn czy Budda. W ogólnych założeniach Fight of Gods przypomina inne gry z gatunku, np. Street Fighter od firmy Capcom.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Hero Fight Club: Reloaded

Bijatyki

Dynamiczna bijatyka, w której wcielamy się w superbohaterów próbujących zarobić na życie poprzez walkę na arenie. W Super Hero Fight Club otrzymujemy do dyspozycji ponad setkę zawodników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Super Smash Bros. Ultimate

Bijatyki

Następna część popularnej serii bijatyk, w której gracze wcielają się w bohaterów znanych z gier wydanych na konsole giganta z Kioto i biorą udział w widowiskowych pojedynkach toczonych na wielopoziomowych arenach. W Super Smash Bros. Ultimate na konsoli Switch można grać w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie siedmiu graczy. Gra oferuje rozbudowany tryb fabularny dla pojedynczego gracza oraz rozbudowane lokalne i sieciowe tryby multiplayer.

Ocena: Brak Zobacz grę

Override: Mech City Brawl

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z dwunastu mechów i toczymy widowiskowe pojedynki na podatnych na zniszczenia arenach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Omen of Sorrow

Bijatyki

Bijatyka rozgrywająca się w fikcyjnym świecie. Twórcy Omen of Sorrow inspirowali się horrorami pokroju Drakuli" Toda Browninga i filmami z gatunku gore, mamy zatem okazję zmierzyć się z wampirami, wilkołakami, monstrum Frankensteina i innymi maszkarami."

Ocena: Brak Zobacz grę

My Hero One's Justice

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka oparta na mandze My Hero Academia. Protagonistą jest Izuku Midoriya, młody chłopak, który pragnie zostać superbohaterem. My Hero Academia: One’s Justice to trójwymiarowa gra akcji z elementami bijatyki stworzona przez japońskie studio Byking, znane części osób z porzuconej pod koniec 2015 roku produkcji free-to-play Rise of Incarnates.

Ocena: Brak Zobacz grę

Soulcalibur VI

Bijatyki

Długo oczekiwany powrót legendarnej bijatyki, w której kluczową rolę odgrywa broń biała, staje się faktem! Wraz z kolejną odsłoną, Soulcalibur VI powraca do korzeni serii, zachowując świetną dynamikę i dramatyzm prequeli.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry