Reklama Konsola Sony PlayStation 5 Digital Edition (PS5) + God of War Ragnarok 2 099 zł

Baza gier

Wylosuj grę

Pokemon Violet + Area Zero

RPG

Zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi i nowymi przygodami z Pokémon Scarlet dzięki zestawom zawierającym DLC The Hidden Treasure of Area Zero – w sprzedaży już 3 listopada! Witamy w otwartym świecie z Pokémonami! Różnorodne miasteczka wtopione są w bezkresną dzicz. Obserwuj Pokémony tego regionu w przestworzach, w morzach, w lasach, na ulicach – na każdym kroku! Doświadcz prawdziwej radości, którą oferuje seriia Pokémon – walki z dzikimi Pokémonami w celu ich złapania – teraz w grze z otwartym światem, którą mogą cieszyć się gracze w każdym wieku. W grze Pokémon Scarlet poznasz profesor Sada, a w Pokémon Violet profesora Turo. Każdy z nich prowadzi badania nad pewną wiedzą przekazywaną w tym regionie... Wyruszając na przygodę, twój strój będzie się różnił w zależności od tego, czy grasz w Pokémon Scarlet czy Pokémon Violet. Kto wie, jaka historia na ciebie czeka?

Ocena: Brak Zobacz grę

WarioWare: Move It!

Akcji

Ruszaj z WarioWare: Move It! na Nintendo Switchu! Chwyć parę kontrolerów Joy-Con, a następnie delikatnie potrząsaj, uderzaj pięściami, tańcz, poruszaj się, a nawet dygaj w ponad 200 błyskawicznych mikrograch (minigrach, które trwają zaledwie kilka przezabawnych sekund). Drugi gracz może użyć innego zestawu kontrolerów Joy-Con, aby dołączyć do zabawy w pilnowanie skarbów i obracanie owiec. Maksymalnie czterech graczy, każdy z jednym kontrolerem Joy-Con, może śmiać się głośno w minigrach lokalnego trybu imprezy, takich jak gra planszowa z zasadami w stylu Wario.

Ocena: Brak Zobacz grę

Broforce

Akcji

Staroszkolna strzelanina platformowa, opracowana przez niezależne południowoafrykańskie studio Free Lives. Gra w sposób humorystyczny wskrzesza legendę klasycznych side-scrollowych strzelanek arcade oraz kultowych filmowych twardzieli lat 80. i 90. Wersja fizyczna zawiera wszystkie rozszerzenia i aktualizacje gry na dysku/kartridżu, w tym najnowszą aktualizację Broforce Forever, która tworzy ostateczną wersję gry!

Ocena: Brak Zobacz grę

Broforce: Deluxe Edition

Akcji

Kiedy zło zagraża światu, świat wzywa Broforce - niedofinansowaną, nadmocną organizację paramilitarną, specjalizującą się wyłącznie w nadmiernym użyciu siły. Przygotuj się do działań wraz z maksymalnie czterema graczami, aby biegać i strzelać jako dziesiątki różnych bros i eliminować przeciwników zagrażających naszemu trybowi życia. Uwalniaj dziesiątki unikalnych broni i wywołuj niesamowite reakcje łańcuchowe ognia, napalmu i kończyn w imię wolności. Edycja Deluxe zawiera: Pełną wersję gry, Komiks 24-stronicowy, który daje wgląd w pochodzenie Broforce i daje wskazówki, co mogłoby być potrzebne, abyś TY mógł dołączyć do tego ultra-elitarnego zespołu bohaterów walczących o wolność!, Płytę z ścieżką dźwiękową oraz Ekskluzywne pudełko.

Ocena: Brak Zobacz grę

Jumanji: Dzikie Przygody

Przygodowe

Poznaj niebezpieczny świat gry Jumanji i wyrusz na ekscytującą przygodę, podczas której będziesz szukać skradzionego klejnotu – Oka Jaguara – oraz drogi powrotnej do domu! Smolder, Ruby, Mouse i Shelly są gotowi, by przemierzać niezbadane tereny zamieszkiwane przez groźnych drapieżników, walczące frakcje i misterne pułapki, które powalą cię na kolana. Przetrwaj w dżungli, aby dotrzeć do nowych obszarów, takich jak zapomniane wioski, lodowe szczyty i cuchnące bagna. Ulepszaj swoich bohaterów dzięki łupom i ukrytym skarbom. Zawsze miej się na baczności – wszędzie czyhają nowe zagrożenia, a w każdej chwili możesz usłyszeć bębny Jumanji!

Ocena: Brak Zobacz grę

The Fox Awaits Me HANA

Przygodowe

The sequel to the novel game "The Fox is Waiting for Me'', is finally here! The story revolves around Shua, a slightly naughty fox girl who lives in a fox mansion deep in the forest, and Kaito, a boy with amnesia, and Mimir, a mountain god with a small body but big attitude who lives in a nearby lake. One day, Lyufa and Renfa were dispatched by the Shua clan to test her power. Starting with the encounter between Shua and Ryufa, Kaito and his friends become entangled in the plans of the Shinigami and the Fox Clan. Will Kaito, who got lost with Ryufa in a space-time that closed due to a certain trigger, be able to escape safely? And what is the aim of Karin's "senior" ' who is working behind the scenes? The bond between Kaito, Shua, Mimir, and Karin will be tested!

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Ocean: The Second Story R

RPG

Star Ocean: The Second Story R to jRPG akcji stanowiące remake drugiej części klasycznego cyklu, łączącego element science-fiction i fantasy. W porównaniu z pierwowzorem ulepszono zarówno oprawę audiowizualną, jak i rozgrywkę. Akcja gry toczy się w 2452 roku, dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej części cyklu. Gra opowiada historię dwóch postaci – chorążego ludzkiej gwiezdnej federacji imieniem Claude oraz należącej do rasy Nedian młodej dziewczyny znanej jako Rena.

Ocena: Brak Zobacz grę

Smerfy 2: Więzień Zielonego Kamienia

Zręcznościowe

The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone! to przygodowa gra akcji zrealizowana w formie trójwymiarowej platformówki. Oferuje zarówno wyzwania zręcznościowe, jak i logiczne. Kampanię możemy przechodzić samotnie lub w trybie kooperacji. Historia zaczyna się gdy Pracuś tworzy rewolucyjny wynalazek znany jako SmerfoMix. Do działania potrzebuje on magicznego Zielonego Kamienia będącego w posiadaniu Gargamela. Grupa smerfów udaje się więc z misją jego zdobycia, ale w jej trakcie dochodzi do wypadku, który powoduje, że ten magiczny klejnot eksploduje, a zawarta w nim energia powoduje uwolnienie Stolasów, czyli członków złego zakonu pragnącego zaprowadzić rządu terroru w całej krainie.

Ocena: Brak Zobacz grę

RoboCop: Rogue City

Akcji

RoboCop: Rogue City zabiera nas w podróż do retrofuturystycznej wersji Detroit. W wyniku narastających różnic społecznych (podczas gdy najbogatsi cieszą się życiem w luksusie, najbiedniejsi są zmuszeni do życia poniżej granicy ubóstwa), przez tę niegdyś kwitnącą metropolię przetacza się fala przestępczości. Władze, które nie są w stanie sobie z nią poradzić, przekazują zaprowadzanie porządku korporacji Omni Consumer Products. Jednym z jej „produktów” jest tytułowy RoboCop – sierżant Alex Murphy, który po tym, jak został śmiertelnie ranny, został przywrócony do życia jako cyborg. Choć głównym zadaniem bohatera jest walka z kryminalnym półświatkiem i wypełnianie narzuconych mu dyrektyw, w miarę postępów stopniowo odkrywa on, że poza chciwością i korupcją, w jego mieście nie ma żadnego prawa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Happy Funland: Souvenir Edition

Symulacje

Zbadaj opuszczone szczątki i odkryj mroczne sekrety parku rozrywki Happyfunland Morta Grisly'ego, dom Randy’ego Rodenta! Mroczny, komediowy horror VR, w którym zabawa nigdy się nie kończy! Zanim spotkałeś się z Larrym na środku bagien południowej Florydy, park rozrywki Happyfunland nic ci nie mówił. Podobnie jak nie znałeś jego tragicznej historii. Być może gdybyś wiedział o makabrycznych wydarzeniach, które miały tam miejsce, nie zgodziłbyś się na tę pracę! Zbadaj opuszczone szczątki i odkryj mroczne sekrety parku rozrywki Happyfunland Morta Grisly'ego, dom Randy’ego Rodenta! Przeżyj niezapomniane przygody, takie jak piracka przejażdżka łodzią "Grabieżcy z tropikalnych wysp"! Daj się wystraszyć duchom Grisly'ego w atrakcji "Dwór Grisly’ego"! Stań się bardziej orzechowy niż wiewiórcze odpady na mrocznej przejażdżce "Orzechowa wycieczka dzikiej wiewiórki"! Doświadcz szczęścia za burtą "Witamy w małym, szczęśliwym świecie Grisly’ego"! Te i wiele innych wyjątkowych i ekscytujących atrakcji czeka na Ciebie w Happyfunland Najzabawniejszym parku tematycznym Południowej Florydy! Nie stoisz w kolejce! Nie czekasz! Nie masz, gdzie uciec!

Ocena: Brak Zobacz grę

Star Trek: Resurgence

Przygodowe

Narracyjna gra przygodowa, osadzona w uniwersum Star Trek. Głównymi bohaterami gry Star Trek: Resurgence są Pierwsza Oficer Jara Rydek oraz Inżynier Carter Diaz. Zadaniem protagonistów jest zbadanie tajemnicy, w którą uwikłane są dwie skonfliktowane cywilizacje. Akcję gry Star Trek: Resurgence osadzono w 2380 roku, a więc krótko po wydarzeniach przedstawionych w serialu Star Trek: Następne pokolenie. Głównymi bohaterami tej produkcji są Pierwsza Oficer Jara Rydek oraz Inżynier Carter Diaz, służący na pokładzie okrętu U.S.S. Resolute. Protagoniści natrafiają na ślad tajemnicy, w którą uwikłane są dwie cywilizacje pogrążone w konflikcie. To, jak zakończy się ich przygoda, a także jaki wpływ uda im się wywrzeć na losy całego świata, zależy od naszych poczynań i dokonywanych przez nas wyborów. W grze występują zarówno zupełnie nowe postacie, jak i osobistości doskonale znane fanom marki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition

Przygodowe

Hybryda gry przygodowej TPP i symulacji życia, osadzona w fantastycznym uniwersum Disneya i Pixara. W Disney Dreamlight Valley wcielamy się w postać, której zadaniem jest uratowanie mieszkańców tytułowej doliny oraz przywrócenie w niej dawnego ładu i porządku. Disney Dreamlight Valley: Cozy Edition zawiera: Wersja Standardowa gry Disney Dreamlight Valley, 1 z 6 ekskluzywnych plakatów dwustronnych (do wyczerpania zapasów). Ekskluzywne naklejki Disney Dreamlight Valley (do wyczerpania zapasów). Ekskluzywny Sweter Cyfrowy z Wizerunkiem Kota Cheshire (noszony przedmiot w grze dla twojego awatara). 5 Ekskluzywne Skórki Towarzysza Zwierzęcia (skórki stworzeń w grze). Domek Wiejski (skórka domu w grze).14 500 księżycowych kamieni (waluta w grze).

Ocena: Brak Zobacz grę

Alan Wake 2

Akcji

Alan Wake 2 to survival horror będący bezpośrednią kontynuacją gry z 2010 roku. Produkcja ponownie pozwala nam przenieść się do miasteczka Bright Falls i wraz z dwójką grywalnych postaci (tytułowym bohaterem i agentką FBI Sagą Anderson) stanąć do walki z mrocznymi siłami. Produkcja zabiera nas na północno-zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, do miasteczka Bright Falls w stanie Waszyngton – tym pozornie idyllicznym miejscem wstrząsa fala zbrodni na tle rytualnym. Na miejsce wysłana zostaje Saga Anderson, profilerka FBI, która jest ekspertką od spraw trudnych do rozwiązania.

Ocena: Brak Zobacz grę

EA Sports UFC 5

Sportowe

Piąta część opartej na licencji UFC serii gier sportowych poświęconych mieszanym sztukom walki (MMA). EA Sports UFC 5 oferuje między innymi nowe systemy uszkodzeń ciała oraz walki w parterze, a także oprawę graficzną wysokiej jakości. Na tle poprzednich części serii opisywana produkcja wyróżnia się za sprawą nowego systemu uszkodzeń ciała. Sprawia on, że uderzenia przyjmowane przez zawodników wpływają na ich mobilność, obronę oraz wytrzymałość. Zbyt duże obrażenia mogą natomiast poskutkować interwencją lekarza, który zdecyduje, czy poturbowany zawodnik jest w stanie kontynuować walkę. Ponadto autorzy pochylili się nad walką w parterze, dzięki czemu stała się ona bardziej płynna i realistyczna. Oprócz tego pojedynki urozmaicają widowiskowe powtórki nokautów, na których możemy zobaczyć z bliska efektowne finishery.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ghostrunner 2

Akcji

Druga odsłona cyklu cyberpunkowych gier akcji FPP, zapoczątkowanego w 2020 roku. Akcja gry Ghostrunner 2 toczy się rok po wydarzeniach z pierwowzoru. Tym razem Jack musi stawić czoła brutalnemu kultowi SI, a od jego poczynań zależy los całej ludzkości. Poleje się krew. Nadchodzi wyczekiwany hardcorowy slasher FPP, rozgrywający się po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Przeżyj przygodę w cyberpunkowej post-apokaliptycznej przyszłości, umiejscowionej rok po upadku Kluczniczki – tyranki rządzącej Wieżą Dharma, ostatnią ostoją ludzkości. Jack wraca, by zmierzyć się z brutalnym kultem SI, który powstał na zewnątrz Wieży Dharma, i zadecydować o losie ludzkości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lost Eidolons: Special Edition

RPG

Złożona taktyczna gra RPG z widokiem TPP i rozbudowanymi elementami strategii turowej. W Lost Eidolons trafiamy na fantastyczny kontynent Artemesia i jako najemnik imieniem Eden prowadzimy do boju rebeliantów próbujących obalić rządy tyrana. Lost Eidolons zabiera nas w podróż do świata fantasy. Kontynent Artemesia, który niegdyś dzieliły między sobą suwerenne królestwa, dzisiaj należy do feudalnego imperium rządzonego twardą ręką przez starzejącego się cesarza Ludivictusa. Pewnego dnia pochodzący z wioski Lonetta najemnik (lub najemniczka) imieniem Eden staje się ofiarą arystokratycznego spisku i popada w niełaskę. Nie mając innego wyjścia, musi dołączyć do buntowników, których celem jest obalenie tyrana-zdobywcy i przywrócenie dawnego porządku w całej Artemesii. Lost Eidolons [Special Edition] includes: Base game, Digital Artbook & Soundtrack.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry