Baza gier

Wylosuj grę

Little Friends: Dogs & Cats

Symulacje

Gra symulacyjna, w której bierzemy pod opiekę wybranego psa lub kota i dbamy o jego potrzeby. W Little Friends: Dogs & Cats musimy zapewnić futrzakowi ulubione smakołyki, wypełnić jego czas wolny rozmaitymi aktywnościami, a także stroić go w różnorodne ubrania i akcesoria.

Ocena: Brak Zobacz grę

Legendary Fishing

Symulacje

Symulator wędkarstwa, który umożliwia graczom łowienie kilkudziesięciu gatunków ryb, w kilku lokacjach i odmiennych warunkach pogodowych. Gra została wykonana przez francuską firmę Ubisoft. Przeżyj dreszczyk emocji łowiąc ponad 20 różnych gatunków ryb – od łososia królewskiego po okoniopstrąga amerykańskiego. W tej cenionej grze wędkarskiej znajdziesz sprzęt do zdobycia, misje do wypełnienia i mnóstwo lokacji, które dostarczą Ci wielu godzin rozrywki zarówno w pojedynkę, jak i razem z rodziną czy przyjaciółmi. Zarzuć przynętę, zatnij rybę i wyholuj ją na brzeg! Wybierz odpowiedni sprzęt i rozwijaj swoje umiejętności w trzech różnych trybach gry, w której liczy się zręczność.

Ocena: 6/10 Zobacz grę

Landmark

Symulacje

Sieciowy sandboks osadzony w uniwersum popularnej gry MMO EverQuest i stanowiący niejako poboczną produkcję, powstałą przy okazji prac nad oficjalną kontynuacją serii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lionel City Builder 3D: Rise of the Rails

Symulacje

Sandboksowy symulator, w którym gracz tworzy i rozwija sieć transportową. Za powstanie gry odpowiada studio Big John Games, które wcześniej zasłynęło za sprawą klona Minecrafta zatytułowanego Cube Creator 3D.

Ocena: Brak Zobacz grę

Long Live the Queen

Symulacje

Utrzymana w mangowej stylistyce casualowa symulacja życia z elementami cRPG oraz strategii. Gracz wciela się w rolę nastoletniej księżniczki, która po niespodziewanej śmierci matki musi przejąć władzę nad królestwem. Zadania nie ułatwiają dworskie intrygi oraz agresywni sąsiedzi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lunar Flight

Symulacje

Osadzony w niedalekiej przyszłości symulator lądownika księżycowego. Jako pracownik prywatnej firmy zajmujemy się m.in. przewozem towarów z bazy do bazy, odszukiwaniem zagubionych przesyłek i zbieraniem próbek do badań naukowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Laura Hobby: Mistrzyni jazdy konnej

Symulacje

Gra familijna. Wspólnie z Lily ratujesz chore mustangi, a także pielęgnujesz i karmisz źrebięta, wychowując je na piękne konie wyścigowe.

Ocena: Brak Zobacz grę

Laura Hobby: Weterynarz w Zoo

Symulacje

Skierowana do najmłodszych gra pozwalająca na wcielenie się w weterynarza. Naszym zadaniem jest opiekowanie się faun mieszkańcami dużego zoo. Pod naszą pieczę oddanych zostaje 20 gatunków zwierząt.

Ocena: Brak Zobacz grę

Loco-Mania

Symulacje

Aby pociąg mógł jeździć, potrzebny jest maszynista – o tym wie każde dziecko.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lock On: Modern Air Combat

Symulacje

Lock On to następca sławnego symulatora radzieckich myśliwców – Flanker 2.0. Znacznie usprawniony pod każdym względem, pozwala sprawdzić się w roli wirtualnego pilota jednej z ośmiu maszyn, amerykańskiej bądź rosyjskiej.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lander

Symulacje

Symulator kosmiczny, w którym zasiadamy za sterami międzyplanetarnego promu. Przed tobą szereg zróżnicowanych misji – od przewiezienia ładunku po odbicie zakładników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Luftwaffe Commander

Symulacje

Osadzony w realiach II wojny światowej symulator lotniczy, dzięki któremu gracze mają okazję zasiąść za sterami legendarnych myśliwców na wyposażeniu Luftwaffe i wziąć udział w walkach o przestrzeń powietrzną nad Europą.

Ocena: Brak Zobacz grę

Life & Death

Symulacje

Life & Death to gra symulacyjna firmy The Software Toolworks, w której gracz wcieli się w rolę chirurga. Od jego poprawnej diagnozy, będzie zależeć czy pacjent trafi na stół operacyjny czy też do kostnicy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry