Baza gier

Wylosuj grę

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Zręcznościowe

LEGO Star Wars: The Skywalker to nowa odsłona cyklu przygodowych gier akcji, w których uniwersum Gwiezdnych wojen łączy się z popularnymi klockami LEGO. Tytuł to swego rodzaju ostateczne podsumowanie serii i pozwala na przeżycie wydarzeń z trzech kinowych trylogii z lat 1977-2019. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga uwzględnia historie znane z dziewięciu pełnometrażowych filmów ze świata Gwiezdnych wojen, poczynając od losów Anakina Skywalkera za czasów Starej Republiki, przez starcie Luke’a Skywalkera z Imperium, a na podróży Rey kończąc. Nie jest to jednak wierna ekranizacja. Zgodnie z tradycjami gier z LEGO w tytule, wydarzenia przedstawiono z przymrużeniem oka, wzbogacając fabułę sporą dawką humoru.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Nightmares II - Day One Edition

Zręcznościowe

Sequel niepokojącej platformówki z 2017 roku od niezależnego studia Tarsier. W Little Nightmares II powraca bohaterka jedynki – Szóstka. Jednak tym razem nie jest sama i występuje w roli przewodnika. Pierwsze skrzypce gra chłopiec imieniem Mono, który wraz z dziewczynką musi zmierzyć się z grozą czyhającą w nowym miejscu, wypaczonym przez transmisję nadawaną z odległej, skrywającej wiele mrocznych sekretów Wieży Sygnałowej. Little Nightmares II Edycja Premierowa zawiera: Dostęp do sekretnego pokoju Nomów – podążaj śladami Nomów i odkryj specjalne zagadki w grze, aby odblokować nagrodę – kapelusz Nomów. Cyfrowy mini-soundtrack – zachwyć się pięcioma utworami z gry Little Nightmares II, skomponowanymi przez Tobiasa Lilja’ego.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

Luigi's Mansion 3

Zręcznościowe

Gra przygodowo-zręcznościowa, w której jako tytułowy brat słynnego Mario eksplorujemy nawiedzony hotel. Zabawa sprowadza się do rozwiązywania zagadek, pokonywania przeszkód i zmagania się z duchami przy użyciu wymyślnych gadżetów. Gra Luigi’s Mansion 3 została podzielona na poziomy odpowiadające kolejnym piętrom hotelu; każdy z nich posiada własny motyw, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w wyglądzie mebli oraz ozdób, lecz także w tym, jakich przeciwników napotkamy na swojej drodze. Przemierzając owe etapy odkrywamy rozmaite sekrety, rozwiązujemy pomysłowe zagadki i omijamy wszechobecne pułapki, a także rozprawiamy się z przeciwnikami.

Ocena: 10/10 Zobacz grę

LEGO Przygoda 2 Gra wideo

Zręcznościowe

Platformowa gra akcji oparta na licencji filmu LEGO Przygoda 2 i kontynuująca The LEGO Movie Videogame. W opartej na filmie LEGO Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę własnego świata i uratować nieszczęśników przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar

Ocena: 8/10 Zobacz grę

Lethal League Blaze

Zręcznościowe

Druga odsłona cyklu oryginalnych zręcznościówek, w których odbijamy antygrawitacyjną piłkę, starając się trafić nią oponenta w twarz. Lethal League Blaze oddaje w nasze ręce szeroką gamę postaci zróżnicowanych pod kątem stylu gry oraz umiejętności specjalnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

La-Mulana 2

Zręcznościowe

Kontynuacja stylowej, oldskulowej platformówki, w której przemierzaliśmy azteckie ruiny, kierując łebskim archeologiem Lemezą Kosugim.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Iniemamocni

Zręcznościowe

Studio Traveller’s Tales sięga po licencję filmowej serii Iniemamocni i oddaje w ręce graczy kolejną platformówkę akcji w konwencji LEGO.

Ocena: 8/10 Zobacz grę

LocoRoco 2 Remastered

Zręcznościowe

Odświeżona wersja LocoRoco 2, kolorowej gry zręcznościowej wydanej pierwotnie na konsolę przenośną PlayStation Portable.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Marvel Super Heroes 2

Zręcznościowe

Kontynuacja LEGO Marvel Super Heroes, czyli platformowej gry akcji z 2013 roku, za której opracowaniem stoi studio Traveller's Tales. Tym razem naszym zadaniem jest rozprawienie się z podróżującym w czasie Kangem Zdobywcą siejącym zamieszanie w różnych epokach.

Ocena: 9/10 Zobacz grę

Little Nightmares: Secrets of The Maw

Zręcznościowe

Dodatek do wydanej wiosną 2017 roku gry platformowej Little Nightmares autorstwa ekipy Tarsier Studios.

Ocena: Brak Zobacz grę

LocoRoco Remastered

Zręcznościowe

Zremasterowana wersja logiczno-zręcznościowej platformówki 2D, która ukazała się pierwotnie w 2006 roku na handheldach PlayStation Portable.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Nightmares

Zręcznościowe

Platformówka autorstwa zespołu Tarsier Studios. Gracz wciela się w rolę odzianej w żółty płaszczyk przeciwdeszczowy Six, która została porwana przez potwory i zamknięta kompleksie zwanym Paszczą (The Maw).

Ocena: 10/10 Zobacz grę

Lethal VR

Zręcznościowe

Dzieło zespołu Three Fields Entertainment, powołanego do życia przez założycieli legendarnego studia Criterion Software. Tym razem mamy do czynienia z pierwszoosobową zręcznościówką opracowaną z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Harry Potter Collection

Zręcznościowe

Przygotowany z myślą o konsolach ósmej generacji zestaw dwóch odświeżonych części cyklu LEGO Harry Potter, wydanych pierwotnie w latach 2010-11 we współpracy studia Traveller’s Tales z firmą Warner Bros Interactive Entertainment.

Ocena: 9/10 Zobacz grę

Lichtspeer

Zręcznościowe

Prosta gra zręcznościowa, w której miotamy oszczepami w nadciągających przeciwników. Lichtspeer jest debiutanckim dziełem niezależnego polskiego studia Lichthund.

Ocena: Brak Zobacz grę

Laser Disco Defenders

Zręcznościowe

Dwuwymiarowa zręcznościówka typu shoot’em up, będąca pierwszym poważnym komercyjnym projektem brytyjskiego studia Out of Bounds Games.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry