Baza gier WIIU, zaczynające się na T

Wylosuj grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Champions' Ballad

WIIU

Akcji

Drugi dodatek do gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tym razem gracze mają okazję poznać bliżej czwórkę tytułowych czempionów Hyrule.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Master Trials

WIIU

Akcji

Pierwszy duży dodatek DLC do bestsellerowej, przygodowej gry akcji The Legend of Zelda: Breath of the Wild firmy Nintendo.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Girl and the Robot

WIIU

Przygodowe

Trzecioosobowa przygodówka akcji autorstwa debiutującego studia Flying Carpet Games, którego członkowie maczali wcześniej palce w wielu popularnych produkcjach mobilnych.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

WIIU

Akcji

Kolejna odsłona popularnego cyklu przygodowych gier akcji firmy Nintendo. W The Legend of Zelda: Breath of the Wild wcielamy się w głównego bohatera marki, czyli Linka, który próbuje ustalić, co doprowadziło do upadku krainy Hyrule. Jest to pierwsza zupełnie nowa część przygód Linka na Switch i WiiU. Akcja produkcji rozgrywa się w zrujnowanym królestwie Hyrule. Gracze wcielają się oczywiście w głównego bohatera serii, czyli Linka, który musi dowiedzieć się, co tu się właściwie stało. Jest to zalążek dużo większej i emocjonującej przygody. Rozgrywka tradycyjnie miesza w sobie kilka gatunków. Mamy więc do czynienia z miksem eksploracyjnej przygodówki, gry RPG akcji, survivalu i nie tylko.

Ocena: Brak Zobacz grę

Toby: The Secret Mine

WIIU

Przygodowe

Dwuwymiarowa platformówka z elementami przygodówki, silnie inspirowana bestsellerowym Limbo. Tytułowy Toby udaje się w pogoń za porwanymi przyjaciółmi.

Ocena: Brak Zobacz grę

TorqueL

WIIU

Zręcznościowe

Nietypowa dwuwymiarowa platformówka, zainspirowana popularną w kręgach indie produkcją Thomas Was Alone. W dziele japońskich deweloperów zrzeszonych pod egidą FullPowerSideAttack.com kontrolujemy pewnego dżentelmena, którego ktoś postanowił zamknąć w kolorowej skrzynce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tumblestone

WIIU

Logiczne

Ukierunkowana na dynamiczną akcję i rozgrywkę wieloosobową gra logiczna studia The Quantum Astrophysicists Guild, stanowiąca połączenie mechanizmów casualowych gier match-3 z elementami takich klasyków, jak Tetris czy Asteroids.

Ocena: Brak Zobacz grę

Terraria

WIIU

Zręcznościowe

Opracowana przez niezależne studio Re-Logic sandboksowa gra platformowa, określana jako dwuwymiarowa wersja popularnego Minecrafta. Rozgrywka nie ma określonego celu, a zadaniem graczy jest dowolne kształtowanie otaczającego ich, losowo generowanego świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Book of Unwritten Tales 2

WIIU

Przygodowe

Kontynuacja opracowanej w 2009 roku przez studio KING Art Games zabawnej gry przygodowej, opowiadającej o poszukiwaniach potężnego magicznego artefaktu.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Pinball Arcade

WIIU

Zręcznościowe

Zaawansowany symulator odtwarzający z ogromną dbałością o detale rzeczywiście istniejące i najpopularniejsze stoły pinballowe świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

WIIU

RPG

Odświeżona wersja gry The Legend of Zelda: Twilight Princess, która ukazała się pierwotnie w 2006 roku na konsolach GameCube oraz Wii. Za wznowienie tytułu odpowiada australijskie studio Tantalus, specjalizujące się w konwersjach popularnych tytułów na różne platformy sprzętowe.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tokyo Mirage Sessions #FE

WIIU

RPG

Tokyo Mirage Sessions #FE to oryginalna gra jRPG przenosząca graczy do współczesnego Tokio. Za produkcję tytułu odpowiada studio Atlus oraz firma Nintendo. Gra została zapowiedziana po raz pierwszy w 2010 roku. Ambitny projekt stanowi połączenie dwóch popularnych serii, strategiczno-taktycznego RPG-a Fire Emblem oraz cyklu turowych jRPG Shin Megami Tensei, którego najpopularniejszymi przedstawicielami są gry spod szyldu Persona. Głównym bohaterem Tokyo Mirage Sessions #FE jest nastoletni chłopak o imieniu Itsuki Aoi, który przez przypadek staje się członkiem agencji talentów Fortuna Entertainment. Razem z innymi poznanymi w firmie bohaterami stara się zaistnieć w świecie show-biznesu. Wkrótce wplątuje się on także w konflikt z tajemniczymi bytami z innego wymiaru, zwanymi Mirages, które niepostrzeżenie atakują nasz świat, pochłaniając ludzką energię zwaną Performa. Protagonista wraz z sojusznikami sprzymierza się z kilkoma przyjaźnie nastawionymi Mirages, inspirowanymi postaciami z serii Fire Emblem, które decydują się pomóc w walce z zagrożeniem. Dzięki nawiązanej współpracy Itsuki jest w stanie przejść specjalną transformację, dzięki której może stanąć twarzą w twarz ze złodziejami Performy.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Unlikely Legend of Rusty Pup

WIIU

Zręcznościowe

Oryginalna, dwuwymiarowa platformówka z elementami przygodowymi, za której powstanie odpowiada niezależne studio Gory Detail. Głównym bohaterem gry jest zapomniana i nieco popsuta zabawka, przypominająca psiaka z kółkami zamiast łap.

Ocena: Brak Zobacz grę

Typoman

WIIU

Logiczne

Połączenie dwuwymiarowej platforówki i gry logicznej, stworzone przez niezależne studio Brainseed Factory. Gracz wciela się w rolę oryginalnego bohatera, zbudowanego z liter H, E, R oraz O, który przemierza mroczny, pełen niebezpieczeństw świat.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure

WIIU

Zręcznościowe

Tradycyjna platformówka 2.5D, oparta na licencji niezwykle popularnej serii gazetowych minikomiksów rysowanych w latach 1950-2000 przez Charlesa M. Schulza. Jednym z bohaterów tych komiksów był właśnie Snoopy - postać, która dawno temu przedostała się do szerokiej popkultury. W The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure gracze wcielają się w Snoopy'ego, który wyrusza na poszukiwania swojego Pana oraz jego przyjaciół, bawiących się w chowanego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Toto Temple Deluxe

WIIU

Akcji

Zwariowana platformówka stworzona z myślą o zabawie wieloosobowej. Za powstanie Toto Temple Deluxe odpowiada niezależne kanadyjskie studio Juicy Beast, znane głównie za sprawą zręcznościówki Knightmare Tower.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry