Reklama Konsola Sony PlayStation 5 Digital Edition (PS5) + God of War Ragnarok 2 099 zł

Baza gier WIIU, zaczynające się na E

Wylosuj grę

Exile's End

WIIU

Zręcznościowe

Dwuwymiarowa gra akcji inspirowana kultowymi strzelankami wypuszczonymi na komputery Commodore 64 i Amiga, takimi jak Flashback czy Another World. Bohater Exile's End trafia do kosmicznej kolonii górniczej, aby dowiedzieć się, dlaczego zerwała ona kontakt z Ziemią.

Ocena: Brak Zobacz grę

Extreme Exorcism

WIIU

Zręcznościowe

Dwuwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w egzorcystkę Mae Barrons specjalizującą się w przepędzaniu zjaw. W odróżnieniu od większości kolegów po fachu, Mae do walki z duchami używa wyrzutni rakiet, maczet, czarów i rozmaitych gadżetów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Elliot Quest

WIIU

Zręcznościowe

Oldskulowa platformówka z elementami RPG, określana jako duchowy następca gry Zelda II z 1987 roku. W grze wcielamy się w bohatera, który pada ofiarą rzadkiej klątwy, a jego ciałem próbuje zawładnąć prastary demon, znany jako Satar.

Ocena: Brak Zobacz grę

EDGE

WIIU

Zręcznościowe

Minimalistyczna gra logiczno-zręcznościowa, opracowana przez ekipę studia Mobigame. W grze wcielamy się w zwyczajną sześcienną kostkę, którą musimy przeprowadzić przez ponad 60 poziomów, wypełnionych przeszkodami i łamigłówkami logicznymi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Epic Mickey 2: Siła Dwóch

WIIU

Akcji

Kontynuacja trójwymiarowej platformówki bazującej na motywach znanych z filmów animowanych Disneya. Gracz wciela się w Myszkę Miki, która spotyka na swojej drodze wiele niebezpieczeństw i musi zmierzyć się z różnymi przeciwnikami.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry