Baza gier WIIU, zaczynające się na K

Wylosuj grę

Kick & Fennick

WIIU

Zręcznościowe

Platformówka 2,5D stworzona przez holenderskie studio Jaywalkers Interactive. Produkcja przybliża historię przyjaźni chłopca o imieniu Kick oraz robota Fennicka. Dokonuje tego w klasycznej, platformówkowej konwencji – z jednym zastrzeżeniem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends

WIIU

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka z elementami platformowymi, osadzona w uniwersum popularnego filmu animowanego i serialu TV Kung Fu Panda. W grze bierzemy udział w tytułowym Turnieju Legendarnych Legend, do którego zaproszono 20 najznamienitszych wojowników (plus 4 postaci ukryte).

Ocena: Brak Zobacz grę

Kirby and the Rainbow Paintbrush

WIIU

Zręcznościowe

Dwuwymiarowa platformówka z Kirbym – jednym z najsłynniejszych bohaterów firmy Nintendo – w roli głównej. Tytuł, będący duchowym spadkobiercą Kirby: Power Paintbrush z konsoli DS, powstał specjalnie z myślą o Wii U.

Ocena: Brak Zobacz grę

KickBeat: Special Edition

WIIU

Towarzyskie

KickBeat to innowacyjny tytuł łączący elementy bijatyki z grą muzyczną. Wcielamy się w adepta sztuk walki, który w widowiskowy sposób atakuje przeciwników w rytm odtwarzanych w tle piosenek.

Ocena: Brak Zobacz grę

Knytt Underground

WIIU

Zręcznościowe

Knytt Underground to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Nifflas Games. Zabawa polega głównie na eksploracji świata i walce z nieprzyjaciółmi. Każda mapa jest olbrzymia oraz w dużym stopniu otwarta. Rozgrywkę wzbogacają elementy logiczne.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry