Baza gier WIIU, zaczynające się na L

Wylosuj grę

Lost Reavers

WIIU

Akcji

Dostępna w modelu free-to-play gra akcji firmy Bandai Namco Entertainment, łącząca elementy klasycznej strzelaniny z dynamicznym slasherem.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

WIIU

Akcji

Kolejna odsłona bestsellerowego cyklu przygodowych gier akcji, łączących markę popularnych duńskich klocków LEGO z kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Ocena: Brak Zobacz grę

Level 22: Gary's Misadventure

WIIU

Akcji

Opracowana przez francuskie studio Moving Player humorystyczna skradanka, w której wcielamy się w postać szeregowego pracownika jednej z wielkich korporacji, który w pracowniczych aktach odnotował już niejedno spóźnienie, a każde następne może oznaczać jego zwolnienie.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Marvel's Avengers

WIIU

Przygodowe

Kolejna odsłona bestsellerowego cyklu przygodowych gier akcji, bazujących na licencji popularnych duńskich klocków LEGO. Pod względem fabularnym, LEGO Marvel’s Avengers bazuje na kilku wyprodukowanych dotąd filmach fabularnych, opowiadających o przygodach tytułowych „mścicieli”. Oprócz dwóch podstawowych, czyli Avengers (2012) i Avengers: Czas Ultrona (2015), w grze znajdziemy więc także wątki, pochodzące z filmów Thor: Mroczny Świat (2013), Iron Man 3 (2013), Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie (2011) i Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (2014), skupiających się na losach poszczególnych bohaterów uniwersum. Wydarzenia ukazane w grze, obracają się zaś ponownie wokół tajemniczych artefaktów (tzw. Infinity Gems), będących swoistym spoiwem, łączącym większość historii ze świata Avengers.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Dimensions

WIIU

Zręcznościowe

Kolejna odsłona bestsellerowej serii gier z klockami LEGO, rozwijanej od lat niezmiennie przez studio Traveller’s Tales.

Ocena: Brak Zobacz grę

Legend of Kay Anniversary

WIIU

Akcji

Opracowana przez studio Untold Games odświeżona wersja klasycznej, trzecioosobowej gry akcji, która ukazała się w roku 2005 na konsolach PlayStation 2.

Ocena: Brak Zobacz grę

Life of Pixel

WIIU

Zręcznościowe

Klasyczna dwuwymiarowa platformówka w stylu retro, stanowiąca swoistą podróż sentymentalną poprzez historię 8 i 16-bitowych komputerów oraz konsol.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Jurassic World

WIIU

Akcji

Kolejny tytuł z niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji, zapoczątkowanej w połowie lat 90-tych i wykorzystującej licencję najpopularniejszych klocków świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Lucadian Chronicles

WIIU

Strategiczne

Karciana gra strategiczna osadzona w fikcyjnym świecie fantasy. Tytuł w wersji podstawowej dostępny jest za darmo, a odblokowanie pełnej zawartości wymaga jednorazowej opłaty.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Batman 3: Poza Gotham

WIIU

Akcji

Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowej firmowanej przez słynnego duńskiego producenta klocków LEGO i jednocześnie trzecia część gry poświęcona legendarnemu bohaterowi komiksów firmy DC Comics.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO The Hobbit

WIIU

Akcji

LEGO The Hobbit to gra akcji z elementami platformówki 3D, będąca adaptacją filmów Hobbit: Niezwykła podróż oraz Hobbit: Pustkowie Smauga. Dewelopingiem tytułu zajęło się studio Traveller's Tales, specjalizujące się w „klockowych” produkcjach (m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Przygoda gra wideo

WIIU

Akcji

Sygnowana marką producenta popularnych klocków gra akcji z elementami platformówki 3D. Produkcja stworzona została przez studio Traveller's Tales, znane z takich tytułów jak LEGO Marvel Super Heroes czy LEGO Władca Pierścieni.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Marvel Super Heroes

WIIU

Akcji

Gra akcji z bohaterami komiksów wydawnictwa Marvel w rolach głównych. Tytuł stworzony został przez specjalizujące się w „klockowych” produkcjach (m.in. LEGO Władca Pierścieni, LEGO Piraci z Karaibów, LEGO Harry Potter) studio Traveller's Tales.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

WIIU

Akcji

LEGO Batman 2: DC Super Heroes to sequel wydanej w 2008 roku gry akcji LEGO Batman: The Video Game. Produkcja powstała w studiu Traveller's Tales, które w swoim dorobku ma również takie tytuły jak LEGO Indiana Jones czy LEGO Harry Potter.

Ocena: Brak Zobacz grę

LEGO City: Tajny Agent

WIIU

Akcji

Kolejna odsłona popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z klockami LEGO. Akcja gry osadzona została w nowoczesnej metropolii, a jej głównym bohaterem jest pracujący pod przykrywką gliniarz Chase McCain.

Ocena: Brak Zobacz grę

Little Inferno

WIIU

Logiczne

Little Inferno to gra logiczna wyprodukowana przez niezależne studio Tomorrow Corporation. Akcja rozgrywa się w ponurym świecie, w którym od lat trwa bezustanna zima. Gracz wciela się w rolę dziecka, które staje się szczęśliwym posiadaczem rozrywkowego kominka - Little Inferno.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry