Baza gier WIIU Akcji, zaczynające się na T

Wylosuj grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Champions' Ballad

WIIU

Akcji

Drugi dodatek do gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tym razem gracze mają okazję poznać bliżej czwórkę tytułowych czempionów Hyrule.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Master Trials

WIIU

Akcji

Pierwszy duży dodatek DLC do bestsellerowej, przygodowej gry akcji The Legend of Zelda: Breath of the Wild firmy Nintendo.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

WIIU

Akcji

Kolejna odsłona popularnego cyklu przygodowych gier akcji firmy Nintendo. W The Legend of Zelda: Breath of the Wild wcielamy się w głównego bohatera marki, czyli Linka, który próbuje ustalić, co doprowadziło do upadku krainy Hyrule. Jest to pierwsza zupełnie nowa część przygód Linka na Switch i WiiU. Akcja produkcji rozgrywa się w zrujnowanym królestwie Hyrule. Gracze wcielają się oczywiście w głównego bohatera serii, czyli Linka, który musi dowiedzieć się, co tu się właściwie stało. Jest to zalążek dużo większej i emocjonującej przygody. Rozgrywka tradycyjnie miesza w sobie kilka gatunków. Mamy więc do czynienia z miksem eksploracyjnej przygodówki, gry RPG akcji, survivalu i nie tylko.

Ocena: Brak Zobacz grę

Toto Temple Deluxe

WIIU

Akcji

Zwariowana platformówka stworzona z myślą o zabawie wieloosobowej. Za powstanie Toto Temple Deluxe odpowiada niezależne kanadyjskie studio Juicy Beast, znane głównie za sprawą zręcznościówki Knightmare Tower.

Ocena: Brak Zobacz grę

Transformers: Rise of the Dark Spark

WIIU

Akcji

Kolejna gra akcji osadzona w uniwersum popularnej serii zabawek Transformers, wylansowanej przez firmę Hasbro. Za nową odsłonę cyklu odpowiada nowe studio Edge of Reality, znane dotąd głównie z produkcji The Incredible Hulk.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Wonderful 101

WIIU

Akcji

The Wonderful 101 to zręcznościowa gra akcji, w której sterujemy grupką superbohaterów, walczących z najeźdźcą z kosmosu. Zespół potrafi przyjmować rozmaite kształty, zamieniając się w ogromną broń oraz przedmioty przydatne w walce i eksploracji.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

WIIU

Akcji

Wyprodukowana przez studio Ubisoft Toronto gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), stanowiąca szóstą odsłonę przygód agenta Sama Fishera.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Walking Dead: Survival Instinct

WIIU

Akcji

Pierwszoosobowa strzelanina (FPS) oparta na motywach telewizyjnego serialu The Walking Dead. Gra wyprodukowana została przez studio deweloperskie Terminal Reality, którego dorobek obejmuje takie tytuły jak BloodRayne, Aeon Flux czy Ghostbusters: The Video Game.

Ocena: Brak Zobacz grę

Transformers Prime: The Game

WIIU

Akcji

Transformers Prime: The Game to wyprodukowana przez studio deweloperskie Now Production gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach popularnego serialu animowanego.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry