Baza gier

Wylosuj grę

Revenant Saga

WIIU

RPG

Revenant Saga to oldskulowa gra jRPG, łącząca eksplorację dwuwymiarowego świata z przedstawionymi w trójwymiarze starciami w systemie turowym, w których bierze udział drużyna licząca cztery postacie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rock'N Racing Off Road DX

WIIU

Wyścigi

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicami zróżnicowanych samochodów przystosowanych do zmagań w terenie i walczymy o zwycięstwo na dwudziestu czterech off-roadowych trasach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Runbow: Deluxe Edition

WIIU

Towarzyskie

Runbow oferuje wspólną zabawę dla maksymalnie dziewięciu osób. Rozgrywka polega na ściganiu się do mety, ale zadanie to jest poważnie utrudnione przez stale przeobrażające się poziomy i przeszkody. Oprócz podstawowej wersji gry, Runbow Deluxe Edition zawiera: DLC "Satura's Space Adventure", wszystkie pakiety kostiumów DLC, wszystkie pakiety muzyki DLC.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rodea: The Sky Soldier

WIIU

Akcji

Trójwymiarowa gra akcji słynnego japońskiego dewelopera Yuji’ego Naki, któremu zawdzięczamy postać niebieskiego jeża Sonica, jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów elektronicznej rozrywki.

Ocena: Brak Zobacz grę

RUSH

WIIU

Logiczne

RUSH to gra logiczna stworzona przez studio Two Tribes, które opracowało również platformówkę o przygodach pisklęcia – Toki Tori. Deweloper jest też znany z takich tytułów jak: ReWind czy Rubik's Puzzle World.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rayman Legends

WIIU

Zręcznościowe

Zręcznościowa platformówka 2D z sympatycznym stworkiem w roli głównej. Gra wyprodukowana została przez studio Ubisoft Montpellier i stanowi piątą, pełnoprawną odsłonę cyklu wykreowanego przez Michela Ancela.

Ocena: Brak Zobacz grę

Resident Evil: Revelations

WIIU

Przygodowe

Przygodowa gra akcji w konwencji survival-horroru. Resident Evil: Revelations jest spin-offową odsłoną cyklu Resident Evil, wykreowanego i rozwijanego przez koncern Capcom.

Ocena: Brak Zobacz grę

Runner2: Future Legend of Rhythm Alien

WIIU

Zręcznościowe

Kontynuacja gry BIT.TRIP RUNNER stworzonej przez studio Gaijin Games. Pokonujemy kolejne poziomy poruszając się w prawą stronę. Unikamy przeszkód i zbieramy porozrzucane bonusy. Tempo rozgrywce nadaje ścieżka muzyczna, na którą składają się elektroniczne utwory.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rapala Pro Bass Fishing

WIIU

Akcji

Rapala Pro Bass Fishing to gra akcji wyprodukowana przez rumuńskie studio Fun Labs z myślą o miłośnikach wędkarstwa.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rise of the Guardians

WIIU

Przygodowe

Rise of the Guardians to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), której fabuła oparta została na motywach filmu animowanego wytwórni Dreamworks oraz prozy Williama Joyce'a. Gracze kierują poczynaniami swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa (m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Rabbids Land

WIIU

Zręcznościowe

Zestaw ponad 20 zręcznościowych mini gier, które stworzono z myślą o zabawie w gronie przyjaciół i rodziny. Głównymi bohaterami produkcji są psotliwe króliki, od lat będące maskotkami serii Rabbids.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry