Baza gier WIIU Logiczne, zaczynające się na T

Wylosuj grę

Tumblestone

WIIU

Logiczne

Ukierunkowana na dynamiczną akcję i rozgrywkę wieloosobową gra logiczna studia The Quantum Astrophysicists Guild, stanowiąca połączenie mechanizmów casualowych gier match-3 z elementami takich klasyków, jak Tetris czy Asteroids.

Ocena: Brak Zobacz grę

Typoman

WIIU

Logiczne

Połączenie dwuwymiarowej platforówki i gry logicznej, stworzone przez niezależne studio Brainseed Factory. Gracz wciela się w rolę oryginalnego bohatera, zbudowanego z liter H, E, R oraz O, który przemierza mroczny, pełen niebezpieczeństw świat.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Bridge

WIIU

Logiczne

Dwuwymiarowe połączenie platformówki i gry logicznej, rozgrywające się w czarno-białym świecie wzorowanym na iluzjonistycznych obrazach M.C. Eschera.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tetrobot and Co.

WIIU

Logiczne

Platformowa gra logiczna, wyprodukowana przez niezależne studio Swing Swing Submarine. Kierując poczynaniami mikro-robota imieniem Psy, gracze muszą zająć się naprawą podzespołów tytułowego Tetrobota. Gra oferuje ponad 50 poziomów o zróżnicowanym stopniu trudności.

Ocena: Brak Zobacz grę

Teslagrad

WIIU

Logiczne

Dwuwymiarowa platformówka z elementami akcji, osadzona w steampunkowych realiach, w której główną rolę odgrywają elektryczność i magnetyzm. Historia przedstawiona przez autorów opowiada o zapomnianym zakonie Teslamancer oraz o despotycznym królu, sprawującym od wielu lat rządy żelaznej ręki. Co warte odnotowania, Teslagrad jest całkowicie pozbawiony tekstu i jakichkolwiek dialogów. Cała fabuła oraz wszelkiego rodzaju samouczki pozwalające poznać tajniki gry ukazane są w formie obrazów i elementów otoczenia.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry