Baza gier WIIU, zaczynające się na H

Wylosuj grę

Human Resource Machine

WIIU

Logiczne

Kolejna produkcja studia Tomorrow Corporation, łącząca założenia gry logicznej z rzadko spotykaną w gatunku, poważną tematyką oraz specyficzną oprawą wizualną.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hyrule Warriors

WIIU

Akcji

Trójwymiarowy spin-off serii The Legend of Zelda, korzystający z modelu rozgrywki znanego z serii Dynasty Warriors. Gracze wcielają się w bohaterów przebojowego cyklu i walczą z dziesiątkami przeciwników, przemierzając duże i otwarte lokacje.

Ocena: Brak Zobacz grę

How to Train Your Dragon 2

WIIU

Zręcznościowe

Kontynuacja zabawnej gry zręcznościowej, towarzysząca premierze drugiej odsłony filmu animowanego, znanego w naszym kraju pod tytułem „Jak Wytresować Smoka”.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hello Kitty Kruisers

WIIU

Wyścigi

Hello Kitty Kruisers jest przygotowaną w 3D, zręcznościową grą wyścigową, w której gracze kontrolują postacie znane z kreskówki Hello Kitty. Produkcja przypomina wydawaną na konsolach Nintendo serię Mario Kart.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hot Wheels: World’s Best Driver

WIIU

Wyścigi

Hot Wheels: World’s Best Driver to szalona, arcade’owa rywalizacja o tytuł najlepszego kierowcy świata. Do pokonania mamy ponad 70 wyzwań, umiejscowionych w różnych zakątkach naszego globu, a do okiełznania 24 pojazdy bazujące na oryginalnych modelach zabawek firmy Mattel.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry