Baza gier

Wylosuj grę

Pic-a-Pix Color

WIIU

Logiczne

Graficzna gra logiczna, która oparta została na popularnej łamigłówce Picross, znanej także pod nazwą „malowanie liczbami”. Pic-a-Pix Color oferuje w sumie 150 zagadek o różnym stopniu skomplikowania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pixel Action Heroes

WIIU

Akcji

Strzelanka, w której przejmujemy kontrolę nad parodiami bohaterów znanych z filmów akcji i bierzemy udział w multiplayerowych potyczkach lub w pojedynkę stawiamy czoła hordom zombiaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paper Mario: Color Splash

WIIU

RPG

Jedna z odsłon popularnego cyklu gier RPG Paper Mario od firmy Nintendo przeznaczonego na konsolę Wii U. Paper Mario: Color Splash zaprasza graczy na wyspę Prism – krainę niegdyś mieniącą się kolorami, teraz z niewiadomych przyczyn tracącą swoje barwy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pokken Tournament

WIIU

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka z Pokemonami w roli głównej. Pokkén Tournament powstało przy udziale kluczowych twórców serii Tekken oraz Soulcalibur. Pierwotnie tytuł zadebiutował w japońskich salonach arcade w lipcu 2015 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paranautical Activity

WIIU

Akcji

Pierwszoosobowa strzelanina z elementami roguelike w wokselowej oprawie graficznej. W grze zajmujemy się eliminacją ponad 40 rodzajów przeciwników oraz bossów, stopniowo zdobywając coraz lepsze pancerze i bronie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pumped BMX +

WIIU

Zręcznościowe

Gra zręcznościowa, stworzona przez niezależne studio Yeah Us!, reprezentująca popularną na urządzeniach mobilnych markę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paparazzi

WIIU

Zręcznościowe

Humorystyczna niezależna gra zręcznościowa 2D sfinansowana na Kickstarterze. Tematyką produkcji jest rywalizacja pomiędzy sławnym celebrytą a napastliwym paparazzo. Akcja gry toczy się na ulicach fikcyjnego miasta Follywood.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pier Solar and the Great Architects

WIIU

RPG

Zremasterowana wersja gry jRPG studia WaterMelon, która ukazała się pierwotnie w 2010 roku na konsoli SEGA Genesis.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2

WIIU

Zręcznościowe

Kontynuacja familijnej platformówki 3D z 2013 roku, w której główną rolę zagrał jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów w historii komputerowej rozrywki, czyli Pac-Man.

Ocena: Brak Zobacz grę

Project Zero: Maiden of Black Water

WIIU

Przygodowe

Fatal Frame: Maiden of Black Water to piąta pełnoprawna odsłona popularnej serii horrorów, zapoczątkowanej w 2001 roku na konsoli PlayStation 2. Tytuł został opracowany przez holding Koei Tecmo, powstały z połączenia firm Koei oraz pierwotnych twórców cyklu ze studia Tecmo. Gra jest trzecim z kolei tytułem serii (wliczając w to remake Fatal Frame II), który ukazał się wyłącznie na konsolach firmy Nintendo. Historia opisana w Maiden of Black Water obraca się wokół góry Hikayama – tajemniczego miejsca, do którego zmierzają ludzie „idący drogą śmierci”. W grze śledzimy losy trójki bohaterów, którzy przybywają w wypełnione lasami, jeziorami i cmentarzami okolice góry, a każdym z nich kierują nieco inne pobudki. Pracownica kawiarni Yuuri Kozukata, posiadająca niezwykły dar wglądu we wspomnienia dotkniętych osób, wybiera się do Hikayamy w poszukiwaniu swojego szefa. Miu Hinasaki ma nadzieję odnaleźć zaginioną matkę, a niespełniony pisarz Ren Hojo poszukuje inspiracji do swojej nowej książki. Warto odnotować, że w grze pojawia się także ukryta postać bonusowa, a jest nią znana z serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden Ayane.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pushmo World

WIIU

Logiczne

Trzecia odsłona popularnej serii logicznej, zapoczątkowanej przez Pullblox i Fallblox. W grze wcielamy się w sympatycznego kociego zapaśnika sumo imieniem Mello, a naszym zadaniem jest uwolnienie dzieciaków, uwięzionych przez tajemniczego oszusta.

Ocena: Brak Zobacz grę

Puyo Puyo Tetris

WIIU

Logiczne

Logiczna gra z elementami zręcznościowymi, która łączy w sobie popularne serie Tetris oraz Puyo Puyo. Tytuł oferuje bogatą paletę trybów rozgrywki, a także możliwość zabawy wieloosobowej na podzielonym ekranie lub za pośrednictwem sieci.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pure Chess

WIIU

Logiczne

Pure Chess to rozbudowany symulator gry w szachy. Tytuł oferuje możliwość zmierzenia się z komputerowym AI oraz innymi graczami, zarówno w trybie turniejowym, jak i zwykłej swobodnej grze.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pac-Man Museum

WIIU

Zręcznościowe

Jest to kompilacja gier z ikoniczną w komputerowym świecie postacią znaną jako Pac-Man. Zestaw zawiera zarówno klasyczne odsłony serii z lat 80. ubiegłego wieku, jak i najnowsze części, z Championship Edition oraz Battle Royale na czele.

Ocena: Brak Zobacz grę

Putty Squad

WIIU

Zręcznościowe

Remake klasycznej platformówki z elementami przygodowej gry akcji. Tytułowy bohater – zmiennokształtna, niebieska kropla wyrusza na ratunek swym przyjaciołom, którym grozi wielkie niebezpieczeństwo.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pac-Man and the Ghostly Adventures

WIIU

Zręcznościowe

Opracowana przez japoński koncern Namco Bandai trójwymiarowa gra platformowa, stworzona na kanwie popularnego serialu animowanego, wyświetlanego w naszym kraju pod tytułem Pac-Man i upiorne przygody.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry