Baza gier WIIU Bijatyki

Wylosuj grę

Pokken Tournament

WIIU

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka z Pokemonami w roli głównej. Pokkén Tournament powstało przy udziale kluczowych twórców serii Tekken oraz Soulcalibur. Pierwotnie tytuł zadebiutował w japońskich salonach arcade w lipcu 2015 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends

WIIU

Bijatyki

Trójwymiarowa bijatyka z elementami platformowymi, osadzona w uniwersum popularnego filmu animowanego i serialu TV Kung Fu Panda. W grze bierzemy udział w tytułowym Turnieju Legendarnych Legend, do którego zaproszono 20 najznamienitszych wojowników (plus 4 postaci ukryte).

Ocena: Brak Zobacz grę

Injustice: Gods Among Us

WIIU

Bijatyki

Widowiskowa bijatyka twórców Mortal Kombat. W grze wcielimy się w jednego z superbohaterów lub superłotrów, pojawiających się w filmach i komiksach z uniwersum DC. W czasie walki wszystkie postacie wykorzystują swoje charakterystyczne moce i umiejętności.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tekken Tag Tournament 2

WIIU

Bijatyki

Zręcznościowa bijatyka stworzona przez firmę Namco Bandai. Jest to druga odsłona podserii marki Tekken, koncentrującej się na walkach kilkuosobowych. Fabuła w Tekken Tag Tournament 2 stanowi jedynie tło dla widowiskowych walk.

Ocena: Brak Zobacz grę

Street Fighter Alpha 2

WIIU

Bijatyki

Druga odsłona sub-serii Street Fighter Alpha, stanowiącej kontynuację bestsellerowego cyklu dwuwymiarowych bijatyk firmy Capcom. W grze powraca galeria postaci, znanych z pierwszej części serii, choć pojawia się też kilka nowych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Samurai Shodown 2

WIIU

Bijatyki

Reedycja popularnej dwuwymiarowej bijatyki. Przystępujemy do efektownych walk, sterując jedną z szesnastu dostępnych postaci.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry