Reklama Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem - Horizon Forbidden West 3349 zł

Baza gier WIIU Rpg

Wylosuj grę

Revenant Saga

WIIU

RPG

Revenant Saga to oldskulowa gra jRPG, łącząca eksplorację dwuwymiarowego świata z przedstawionymi w trójwymiarze starciami w systemie turowym, w których bierze udział drużyna licząca cztery postacie.

Ocena: Brak Zobacz grę

Paper Mario: Color Splash

WIIU

RPG

Jedna z odsłon popularnego cyklu gier RPG Paper Mario od firmy Nintendo przeznaczonego na konsolę Wii U. Paper Mario: Color Splash zaprasza graczy na wyspę Prism – krainę niegdyś mieniącą się kolorami, teraz z niewiadomych przyczyn tracącą swoje barwy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Asdivine Hearts

WIIU

RPG

Gra jRPG autorstwa japońskiego zespołu Kemco. Gracz kontroluje drużynę bohaterów, którzy muszą uratować przed zagładą magiczną krainę fantasy. Produkcja oferuje duży świat do zwiedzania, turowy system walki oraz kampanię z licznymi opcjonalnymi zadaniami pobocznymi.

Ocena: Brak Zobacz grę

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

WIIU

RPG

Odświeżona wersja gry The Legend of Zelda: Twilight Princess, która ukazała się pierwotnie w 2006 roku na konsolach GameCube oraz Wii. Za wznowienie tytułu odpowiada australijskie studio Tantalus, specjalizujące się w konwersjach popularnych tytułów na różne platformy sprzętowe.

Ocena: Brak Zobacz grę

Tokyo Mirage Sessions #FE

WIIU

RPG

Tokyo Mirage Sessions #FE to oryginalna gra jRPG przenosząca graczy do współczesnego Tokio. Za produkcję tytułu odpowiada studio Atlus oraz firma Nintendo. Gra została zapowiedziana po raz pierwszy w 2010 roku. Ambitny projekt stanowi połączenie dwóch popularnych serii, strategiczno-taktycznego RPG-a Fire Emblem oraz cyklu turowych jRPG Shin Megami Tensei, którego najpopularniejszymi przedstawicielami są gry spod szyldu Persona. Głównym bohaterem Tokyo Mirage Sessions #FE jest nastoletni chłopak o imieniu Itsuki Aoi, który przez przypadek staje się członkiem agencji talentów Fortuna Entertainment. Razem z innymi poznanymi w firmie bohaterami stara się zaistnieć w świecie show-biznesu. Wkrótce wplątuje się on także w konflikt z tajemniczymi bytami z innego wymiaru, zwanymi Mirages, które niepostrzeżenie atakują nasz świat, pochłaniając ludzką energię zwaną Performa. Protagonista wraz z sojusznikami sprzymierza się z kilkoma przyjaźnie nastawionymi Mirages, inspirowanymi postaciami z serii Fire Emblem, które decydują się pomóc w walce z zagrożeniem. Dzięki nawiązanej współpracy Itsuki jest w stanie przejść specjalną transformację, dzięki której może stanąć twarzą w twarz ze złodziejami Performy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Fantasy: The Volumes of Westeria

WIIU

RPG

Pakiet odświeżonych wersji dwóch oldskulowych gier RPG: Dragon Fantasy Book I oraz Book II. Produkcje z zestawu Dragon Fantasy: The Volumes of Westeria przenoszą nas na tytułowy kontynent o nazwie Westeria, gdzie szerzy się zło, a walkę o dominację toczą ze sobą zwaśnione kraje.

Ocena: Brak Zobacz grę

Xenoblade Chronicles X

WIIU

RPG

Kontynuacja ciepło przyjętego jRPG science fiction studia Monolith Software z 2010 roku. Xenoblade Chronicles X opowiada zupełnie inną historię niż pierwowzór z konsoli Wii, zaś jej akcja rozpoczyna się w 2054 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Citizens of Earth

WIIU

RPG

Okraszona kreskówkową grafiką humorystyczna gra cRPG, opracowana przez niezależne kanadyjskie studio Eden Industries.

Ocena: Brak Zobacz grę

Pier Solar and the Great Architects

WIIU

RPG

Zremasterowana wersja gry jRPG studia WaterMelon, która ukazała się pierwotnie w 2010 roku na konsoli SEGA Genesis.

Ocena: Brak Zobacz grę

Costume Quest 2

WIIU

RPG

Kontynuacja wydanej w 2010 roku kolorowej gry RPG autorstwa legendarnego Tima Schafera i jego studia Double Fine Productions.

Ocena: Brak Zobacz grę

Falling Skies: The Game

WIIU

RPG

Opracowane przez niezależne studio Little Orbit taktyczne RPG akcji, którego fabułę osadzono w uniwersum znanym z telewizyjnego serialu science-fiction Falling Skies (znanym w Polsce jako Wrogie Niebo).

Ocena: Brak Zobacz grę

Child of Light

WIIU

RPG

Zrealizowana w dwóch wymiarach oryginalna gra RPG, łącząca mechanikę współczesnych platformówek z elementami japońskich gier fabularnych. Twórcą tytułu jest jedno ze studiów koncernu Ubisoft, mające za sobą współpracę przy seriach Far Cry i Assassin’s Creed.

Ocena: Brak Zobacz grę

Monster Hunter: Frontier G

WIIU

RPG

Ulepszona i rozszerzona wersja gry MMO opartej na serii Monster Hunter, skupiająca się na zabawie kooperacyjnej. Tytuł oferuje zręcznościowy model walki, setki groźnych potworów, 11 klas postaci oraz tysiące rodzajów broni, ekwipunku i przedmiotów przydatnych w potyczkach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Deus Ex: Bunt Ludzkości

WIIU

RPG

Trzecia odsłona osadzonej w cyberpunkowym klimacie gry akcji z elementami RPG. Seria zapoczątkowana została w 2000 roku przez studio Ion Storm pod wodzą Warrena Spectora, zaś za jej reaktywację odpowiada ekipa Eidos Montreal.

Ocena: Brak Zobacz grę

Dragon Quest X

WIIU

RPG

Dragon Quest X to kolejna odsłona popularnej serii jRPG osadzonej w klimatach bajkowego fantasy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Mass Effect 3

WIIU

RPG

Trzecia odsłona osadzonej w konwencji science fiction gry studia BioWare, stanowiącej połączenie RPG-a akcji z trzecioosobową strzelaniną. Tytuł jest zwieńczeniem epickiej trylogii, opowiadającej o losach komandora Sheparda i konflikcie z prastarą rasą Żniwiarzy.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry