Baza gier NDS, zaczynające się na Z

Wylosuj grę

Załoga G

NDS

Zręcznościowe

Zręcznościowa gra akcji nawiązująca do filmu animowanego Załoga G. Wcielamy się w świnkę morską o imieniu Darwin, a naszym zadaniem jest ratowanie świata przed niezrównoważonym milionerem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Vet: Endangered Animals

NDS

Symulacje

Zoo Vet: Endangered Animals jest kontynuacją wydanej w 2004 roku symulacji pracy weterynarza - Zoo Vet. Tym razem gracze mają okazję zmierzyć się z 30 zadaniami, przygotowanymi przez ekipę deweloperską studia Legacy Interactive we współpracy z prawdziwymi lekarzami weterynarii.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zombie BBQ

NDS

Zręcznościowe

Zabawna strzelanina. Gracz przejmuje kontrolę nad postacią Czerwonego Kapturka, zajmując się masową eksterminacją nawiedzających baśniową krainę zombiaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zubo

NDS

Towarzyskie

Zubo to muzyczna produkcja wymagająca wyczucia rytmu i skierowana przede wszystkim do młodszej części użytkowników Nintendo DS. Trafimy do fantastycznego świata o nazwie Zubalon. Zamieszkują go niezwykłe, kolorowe zwierzaczki, zwane Zubami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zero-G

NDS

Wyścigi

Futurystycznie wyścigi, pod wieloma względami nawiązujące do serii F-Zero" i "Wipeout". Do wyboru pięć trybów zabawy, między innymi mistrzostwa i multiplayer."

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Tycoon 2 DS

NDS

Strategiczne

Druga część popularnej strategii ekonomicznej. Ponownie wcielamy się w postać osoby zarządzającej tytułowym zoo. Lista nowości obejmuje między innymi nowy tryb zabawy, lepszą grafikę oraz obecność trybu multiplayer.

Ocena: Brak Zobacz grę

Złoty kompas

NDS

Przygodowe

Złoty kompas to oparta na motywach książkowej trylogii Philipa Pulmana „The Dark Materials” i wyreżyserowanego przez Chrisa Weitza filmu przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Hospital

NDS

Logiczne

Gra strategiczno-logiczna, w której wcielamy się w postać weterynarza. Zajmujemy się między innymi leczeniem lwów, hien, zebr, czy kangurów. Większość problemów rozwiązuje się przystępując do prostych mini-gier.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoey 101: Field Trip Fiasco

NDS

Zręcznościowe

Kolejna odsłona przygód tytułowej Zoey. Tym razem główni bohaterowie znajdują się na terenie parku narodowego Painted Rock. Do rozwiązania mamy kilkanaście prostych mini-gier.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zendoku

NDS

Logiczne

Zendoku to pozycja o charakterze logicznym, będąca wariacją na temat niezwykle popularnej łamigłówki o nazwie Sudoku. Zasady gry są proste, chociaż ich praktyczne wykorzystanie sprawia problemy nawet najlepszym.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Tycoon DS

NDS

Strategiczne

Pierwsza w historii, kieszonkowa konwersja bardzo popularnej na całym świecie (w sumie ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy) pierwszej części serii Zoo Tycoon, która jest jednocześnie pierwszą pozycją z gatunku „tycoonów” na platformie Nintendo DS. Zadanie graczy, którzy zdecydowali się na kupno tego tytułu, polega zarówno na stworzeniu wirtualnego parku zoologicznego, jak i na dbaniu o jego możliwie jak najlepsze funkcjonowanie czy też dalszą rozbudowę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Zoo Keeper

NDS

Logiczne

Zoo Keeper to gra logiczna, w której najważniejsze rolę odgrywają śmiesznie zaprojektowane zwierzęta oraz gracz dzierżący w dłoni stylus. Tetriso-podobna pozycja została stworzona przez japońskie studio Buddiez.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry