Baza gier NDS, zaczynające się na C

Wylosuj grę

Crazy Chicken: Director's Cut

NDS

Akcji

Humorystyczna zręcznościowa strzelanina z rodzaju celowniczków, wyprodukowana przez krakowskie studio Teyon Games. Akcja rozgrywa się w wytwórni filmowej, która przeżywa najazd szalonych kurczaków.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

NDS

Zręcznościowe

Gra zręcznościowa oparta na motywach filmu animowanego Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (Klopsiki kontratakują). Konstruktor Flint Lockwood i jego przyjaciele muszą uratować świat przed niesławnym wynalazkiem – maszyną produkującą jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Clash of Elementalists

NDS

Akcji

Clash of Elementalists to utrzymana w stylistyce anime zręcznościowa bijatyka, stworzona przez japońskie studio deweloperskie Amzy. Kierując poczynaniami jednej z czterech dostępnych elementalistek gracz toczy efektowne pojedynki z użyciem magicznych mocy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Call of Duty: Modern Warfare 3

NDS

Akcji

Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), stanowiącej jeden z sub-cykli marki Call of Duty. Produkcją Call of Duty: Modern Warfare 3 zajęło się studio Infinity Ward przy wsparciu innych zespołów deweloperskich koncernu Activision (m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cut the Rope

NDS

Logiczne

Konwersja jednej z najpopularniejszych gier dostępnych pierwotnie na urządzeniach mobilnych. W produkcji karmimy zielonego zwierzaka słodyczami, zazwyczaj wiszącymi nad jego głową. Zabawa polega na przecinaniu lin czy dmuchaniu w mikrofon urządzenia.

Ocena: Brak Zobacz grę

Captain America: Super Soldier

NDS

Akcji

Gra akcji z widokiem TPP, w której wcielamy się w tytułowego Kapitana Amerykę. Bohater uzbrojony w tarczę wybiera się do zamku Hydra, aby zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami, wśród których nie brakuje Czerwonej Czaszki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Chronicles of Mystery: The Secret Tree of Life

NDS

Przygodowe

Kontynuacja gry przygodowej Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona, stworzonej w 2008 roku przez polskie City Interactive. Tym razem główna bohaterka musi zmierzyć się z zagadką statku Marie Celeste oraz tajemnicą hrabiego de Saint-Germain.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cosmo Fighters

NDS

Bijatyki

Kolorowa bijatyka 2D z rozbudowanym trybem walki przez sieć. Producent gry przygotował dwa główne tryby rozgrywki: solową oraz wieloosobową. Sama rozgrywka jest dość typowa: gracze otrzymują do wyboru szereg postaci wyposażonych w różne ciosy i zmagają się na arenach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cave Story

NDS

Zręcznościowe

Jedna z najsympatyczniejszych platformowych gier niezależnych. Produkcja opowiada o przygodach śmiałka przemierzającego niezwykły, fantastyczny świat, w którym nie dzieje się najlepiej. Rasa podziemnych istot jest nękana przez złego Doktora.

Ocena: Brak Zobacz grę

CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved!

NDS

Przygodowe

CSI: Crime City to zręcznościowa przygodówka oparta na licencji słynnego serialu detektywistycznego CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Ocena: Brak Zobacz grę

Call of Duty: Black Ops

NDS

Akcji

Pierwszoosobowa strzelanina (FPS), będąca siódmą odsłoną serii Call of Duty i zarazem początkiem nowego sub-cyklu. Gra wyprodukowana została przez studio Treyarch, które w swoim dorobku ma również Call of Duty: World at War.

Ocena: Brak Zobacz grę

Crime Lab: Body of Evidence

NDS

Przygodowe

Połączenie przygodówki i gry logicznej w kryminalnej otoczce, przygotowane przez polskie studio City Interactive. W grze wcielamy się w agentkę FBI Nicole, która próbuje złapać seryjnego mordercę w Nowym Jorku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Clever Kids: Pet Store

NDS

Logiczne

Gra dla dzieci, w której prowadzimy sklepik ze zwierzętami. Bawiąc się ze swoimi podopiecznymi poznajemy zasady ich właściwej hodowli.

Ocena: Brak Zobacz grę

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

NDS

Zręcznościowe

Produkcja zręcznościowa stworzona na podstawie filmu pod tym samym tytułem co gra. Wcielamy się w niej w rolę kociego agenta, psiego rekruta lub gołębia, aby podjąć jedną z 45 supertajnych operacji.

Ocena: Brak Zobacz grę

Calvin Tucker's Redneck: Farm Animal Racing Tournament

NDS

Wyścigi

Zwariowana gra wyścigowa autorstwa holenderskiego studia Team6 Game. Kierując poczynaniami zwierzaków z farmy, gracze mogą wziąć udział w emocjonujących wyścigach maszyn rolniczych. Trasy zawodów wyznaczone zostały zostały m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge

NDS

Towarzyskie

Sympatyczna gra dla dzieci, w której przenosimy się do świata Club Penguin. Bohaterem produkcji jest nietypowy niedźwiedź polarny, który nie potrafi pływać, nie lubi mięsa i nie znosi zimna.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry