Baza gier NDS, zaczynające się na E

Wylosuj grę

Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska

NDS

Zręcznościowe

Przy okazji premiery filmu Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów młodsi gracze otrzymali produkcję z Mańkiem i przyjaciółmi w roli głównej. Tym razem filmowi ulubieńcy biorą udział w arktycznych igrzyskach sportowych rywalizując z siejącymi postrach piratami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Earthworm Jim

NDS

Zręcznościowe

Tryskająca absurdalnym humorem, sidescrollowana platformówka 2D, stworzona przez studio deweloperskie Shiny Entertainment. Tytułowy bohater to odziana w kosmiczny kombinezon dżdżownica, która próbuje uratować księżniczkę „Jak jej na imię” przed grożącym jej niebezpieczeństwem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Etrian Odyssey III: The Drowned City

NDS

RPG

Etrian Odyssey III: The Drowned City to trzecia część japońskiej sagi RPG. Tym razem fabuła przenosi nas do zatopionego, starożytnego miasta Amroad, gdzie poszukujemy dawnych technologii i skarbów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Elemental Masters

NDS

Strategiczne

Strategiczna gra karciana, osadzona w realiach fantasy. Jako młody adept magii chcemy osiągnąć tytuł władcy żywiołów. Podczas gry w karty z innymi czarodziejami, możemy korzystać z czarnej magii, mającej przeszkodzić oponentom w rozgrywce.

Ocena: Brak Zobacz grę

Easy Piano

NDS

Towarzyskie

Muzyczna gra edukacyjna, będąca prostym symulatorem pianina. Gra posiada specjalny kontroler-nakładkę do konsoli NDS, dzięki której od razu wczujemy się w początkującego pianistę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Elminage DS Remix: Yami no Miko to Kamigami no Yubiwa

NDS

RPG

Elminage Original to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez studio Starfish. Tytuł ukazał się pierwotnie na PlayStation 2 w 2008 roku (tylko w Japonii), a później trafił też na PlayStation Portable oraz Nintendo 3DS. Fabuła Elminage Original ma charakter bardziej pretekstowy. W grze przejmujemy kontrolę nad grupą podróżników, która podróżując po tutejszym świecie musi odnaleźć pięć magicznych pierścieni. Powodem tego jest intryga grupy czarodziejek chcących zniszczyć barierę między światami, co wiązałoby się, mówiąc eufemistycznie, z poważnymi konsekwencjami dla ludzkości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

NDS

Przygodowe

Zręcznościówka będąca adaptacja filmowego przeboju. Opowieść stanowi kontynuację przygód dobrodusznego mamuta Mańka i jego wesołej kompanii. Gra oferuje 6 różnych postaci do wyboru i 15 poziomów pełnych akcji. Dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer dla maksymalnie 8 osób.

Ocena: Brak Zobacz grę

Emergency: Disaster Rescue Squad

NDS

Strategiczne

Gra strategiczna, w której musimy poradzić sobie z katastrofami i kataklizmami. Otrzymujemy pełną kontrolę nas siłami ratowniczymi, by zapanować nad różnymi sytuacjami i uratować zagrożonych ludzi.

Ocena: Brak Zobacz grę

Enchanted Folk and the School of Wizardry

NDS

RPG

Tytuł pozwala nam zostać młodym adeptem szkoły magii, pełnej nie tylko wielkich tajemnic i niebezpiecznych mocy, ale również zwykłych uczniów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Eledees: The Adventures of Kai and Zero

NDS

Zręcznościowe

Elebits: The Adventures of Kai and Zero to kontynuacja gry z konsoli Wii. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, przeznaczona jest dla posiadaczy przenośnych konsol DS.

Ocena: Brak Zobacz grę

Equestrian Training

NDS

Zręcznościowe

Gra podejmująca tematykę jeździectwa. Nowością jest możliwość nabywania wiedzy z tej tematyki, a następnie przystępowania do egzaminów. Można też osobiście dosiąść konia czy wcielić się w postać stajennego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Exit

NDS

Zręcznościowe

Exit jest osobliwym połączeniem gry akcji z elementami logicznymi, a charakterem zabawy przypomina nieco pierwsze pozycje z cyklu Oddworld (Abe’s Oddysee i Abe’s Exoddus).

Ocena: Brak Zobacz grę

Evolution GT

NDS

Wyścigi

Wyścigi samochodowe wyprodukowane przez firmę Milestone przy pomocy Black Bean Games. Gra posiada sporo elementów RPG, które związane są z doświadczeniem zdobywanym przez naszego kierowcę.

Ocena: Brak Zobacz grę

Etrian Odyssey II: Heroes of Lagaard

NDS

RPG

Przedstawiciel gatunku japońskich RPG-ów. Dowodzimy drużyną reprezentowaną przez postaci z różnych klas, wyruszając na poszukiwania cennych trofeów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Emma in the Mountains

NDS

Zręcznościowe

Gra zręcznościowo-przygodowa dla najmłodszych użytkowniczek konsoli DS. Tytułowa Emma tym razem wyrusza na wycieczkę w góry, próbując ustalić dlaczego świstaki nie wybudziły się ze snu zimowego.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ed's Farm

NDS

Zręcznościowe

Ed’s Farm to produkcja skierowana przede wszystkim do młodszych użytkowników konsolki Nintendo DS. Świadczą o tym między innymi pierwszoplanowi bohaterowie tej platformówki – są nimi puszyste króliki, które bez naszej ingerencji mają marne szanse na spokojny sen.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry