Baza gier NDS, zaczynające się na 0-9

Wylosuj grę

101-in-1 Sports Party Megamix

NDS

Sportowe

Olbrzymi zestaw minigierek dedykowanych konsolom Nintendo. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet zawiera ponad 100 różnych dyscyplin sportowych, które rozruszają każde towarzystwo na imprezie.

Ocena: Brak Zobacz grę

007: Blood Stone

NDS

Akcji

Gra akcji z widokiem zza pleców bohatera łącząca różne elementy najbardziej znanych gatunków i traktująca o przygodach Jamesa Bonda. W przeciwieństwie do większości produkcji cyklu, ta nie jest oparta na żadnym z filmów.

Ocena: Brak Zobacz grę

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors

NDS

Przygodowe

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors to utrzymana w konwencji thrillera gra przygodowa, wyprodukowana przez japońskie studio Chunsoft z myślą o konsoli Nintendo DS. Gracz kieruje poczynaniami uczestnika dziwacznej gry, w której stawką jest wydostanie się z tonącego okrętu.

Ocena: Brak Zobacz grę

8Ball Allstars

NDS

Sportowe

8Ball Allstars to symulacja gry w bilard, przygotowana z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Developerzy postanowili wykorzystać największe atuty owej platformy sprzętowej z panelem dotykowym i stylusem na czele.

Ocena: Brak Zobacz grę

101-in-1 Explosive Megamix

NDS

Zręcznościowe

Zestaw aż 101 zabawnych mini-gierek, w które możemy grać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomym. Tak duża liczba różnych wyzwań zapewnia niezwykłą różnorodność.

Ocena: Brak Zobacz grę

1 vs. 100

NDS

Logiczne

1 vs. 100 to wirtualna wersja popularnego teleturnieju, emitowanego przez amerykańską stację NBC. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z uczestników, dążąc do zdobycia głównej nagrody w wysokości miliona dolarów.

Ocena: Brak Zobacz grę

7 wonders of the Ancient World

NDS

Logiczne

7 wonders of the Ancient World to gra logiczna, traktująca o tytułowych siedmiu cudach świata. Pozawala ona przenieść się do starożytnego świata, którego ikony stanowią wiszące ogrody Semiramidy, świątynia Artemidy w Efezie, latarnia morska w Faros czy Kolos Rodyjski.

Ocena: Brak Zobacz grę

42 All-Time Classics

NDS

Towarzyskie

Clubhouse Games to zbiór ponad dwudziestu klasycznych gier towarzyskich (m.in. kręgle, bilard, rzut lotkami do tarczy i szachy). Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele warcabów oraz przeróżnych rozrywek karcianych.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry