Baza gier NDS, zaczynające się na N

Wylosuj grę

Niesamowity Spider-Man

NDS

Akcji

Trzecioosobowa gra akcji z najsłynniejszym superbohaterem uniwersum Marvela, przygotowana na okoliczność premiery kinowego obrazu Marka Webba The Amazing Spider-Man. Za powstanie tytułu odpowiada studio Beenox, które w nieco innym składzie osobowym stworzyło już m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nicktoons MLB

NDS

Sportowe

Humorystyczna gra baseballowa oparta na serialu animowanym z SpongeBobem Kanciastoportym w roli głównej. Poza kreskówkowymi postaciami na boiskach pojawiają się również prawdziwe drużyn, zawodnicy i stadiony z ligi Major League. Całość w pełni wykorzystuje kontroler Kinect.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nanda's Island

NDS

Zręcznościowe

Misio Nanda to adresowana do młodszych odbiorców gra zręcznościowo-logiczna. Gracz ma za zadanie pomóc tytułowemu niedźwiadkowi panda uratować rodzinną wysepkę, której grozi klęska suszy. Tytuł wyprodukowany został przez firmę Phenomedia.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

NDS

RPG

Gra RPG, która powstała przy współpracy z japońskim studiem animacji Ghibli. Gracze wcielają się w 13-letniego chłopca, który przenosi się do magicznego świata, by uratować swoją matkę i pokonać złego czarnoksiężnika.

Ocena: Brak Zobacz grę

Naruto Shippuden: Naruto vs. Sasuke

NDS

Akcji

Kontynuacja serii Naruto Shippuden: Ninja Council, zapoczątkowanej przez studio Tomy jeszcze na przenośnych konsolkach Game Boy Advance.

Ocena: Brak Zobacz grę

Naruto Shippuden: Shinobi Rumble

NDS

Bijatyki

Przeznaczona dla użytkowników przenośnej konsolki Nintendo DS dwuwymiarowa bijatyka, będąca kontynuacją zapoczątkowanej na handheldach Game Boy Advance serii Ninja Council.

Ocena: Brak Zobacz grę

Nancy Drew: The Model Mysteries

NDS

Przygodowe

Nancy Drew: The Model Mysteries to kolejna odsłona przygód popularnej pani detektyw, tym razem oparta na trylogii książkowej. Wcielając się w postać głównej bohaterki staramy się odkryć tożsamość niebezpiecznego osobnika sabotującego medialne wesele.

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Nitro

NDS

Wyścigi

Kolejna odsłona znanej serii Need for Speed, tym razem stawiającej na bardziej zręcznościową zabawę. Mnóstwo licencjonowanych samochodów z górnej półki i niezwykła oprawa audiowizualna.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration

NDS

Towarzyskie

Ni Hao, Kai-lan zalicza się do gier edukacyjnych z elementami akcji. Dzięki ciekawym rozwiązaniom młodociany odbiorca ma szanse w przystępny sposób poznać kulturę oraz język Chin.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ninja Captains

NDS

Towarzyskie

Zbiór dwudziestu prostych mini-gier, w których przejmujemy kontrolę nad postaciami zabawnie wykonanych kotów ninja. W trakcie rozgrywki odwiedzamy przeróżne zakątki naszego globu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Naruto Shippuden: Ninja Council 4

NDS

Akcji

Kolejna odsłona popularnej serii gier na motywach mangi i anime Naruto, tworzonej przez studio Tomy z myślą o przenośnych konsolkach firmy Nintendo. Ninja Council 4 stanowi adaptację Naruto Shippuden, więc akcja rozpoczyna się 2,5 roku po wydarzeniach znanych z poprzedniczki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

NDS

Przygodowe

Przygodowa gra akcji, bazująca licencji filmowego przeboju, której akcja toczy się na terenie kompleksu muzeów. Autorzy przygotowali 14 poziomów, w których mając do pomocy jedynie pęk kluczy oraz latarkę musimy rozwiązać szereg zagadek. Zabawę urozmaicają pomysłowe mini-gierki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 3

NDS

Bijatyki

Naruto Shippuden: Ninja Destiny 3 to trzecia odsłona serii Ninja Destiny - bijatyk rozgrywających się w uniwersum znanym z mangi i anime Naruto autorstwa Masashiego Kishimoto. Gracze wcielają się w jedną z 28 grywalnych postaci (m.in.

Ocena: Brak Zobacz grę

Neopets Puzzle Adventure

NDS

Logiczne

Neopets Puzzle Adventure to kontynuacja gry Puzzle Quest, wyprodukowanej przez studio Infinite Interactive i stanowiącej mieszankę strategii z RPG oraz elementami logicznymi. Produkt w dużym stopniu nawiązuje do zawartości internetowego serwisu Neopets.

Ocena: Brak Zobacz grę

Need for Speed: Undercover

NDS

Wyścigi

Po nieco bardziej realistycznym ProStreet, rozgrywającym się głównie na profesjonalnych, zamkniętych torach, popularna seria wyścigowa Need for Speed powraca na ulice miasta w swej tradycyjnej, zręcznościowej odsłonie.

Ocena: Brak Zobacz grę

National Geographic Panda

NDS

Logiczne

Gra z silnie zaznaczonymi walorami edukacyjnymi. Sprawujemy opiekę nad tytułowymi pandami, dowiadując się jednocześnie wielu ciekawych informacji na ich teamt.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry