Baza gier NDS, zaczynające się na O

Wylosuj grę

Okamiden

NDS

Zręcznościowe

Kontynuacja niezwykłej przygody znanej z konsol PlayStation 2 i Wii po raz pierwszy na przenośnej platformie. Wciel się w młodego pomocniki bogini słońca i po raz kolejny ocal świat przed demonami.

Ocena: Brak Zobacz grę

One Piece: Gigant Battle

NDS

Bijatyki

Bijatyka z innowacyjnym systemem walki korzystająca z licencji szalenie popularnej japońskiej serii komiksowej One Piece. Wybieramy jednego z bohaterów, a następnie toczymy pojedynki z innymi postaciami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Our House

NDS

Strategiczne

Zajmujemy się stawianiem własnego domu, wykorzystując do tego celu zakupione w sklepie materiały. Gotową posiadłość wyposażamy następnie w meble. Bawimy się w pojedynkę lub z udziałem innych graczy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Overlord: Minions

NDS

Akcji

Kieszonkowa wersja popularnej gry akcji. Sterujemy drużyną czterech diablików, umiejętnie wykorzystując zdolności stworków w celu rozwiązywania łamigłówek i pokonywania przeciwników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Odlot!

NDS

Akcji

Odlot! to utrzymana w humorystycznym klimacie przygodowa gra akcji, bazująca na znakomitym filmie animowanym wytwórni Pixar. Gracz poznaje perypetie skauta Russella i sędziwego Carla Fredricksena, którzy wyruszają w podróż po egzotycznych zakątkach świata.

Ocena: Brak Zobacz grę

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

NDS

Przygodowe

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach drugiego tomu "Opowieści z Narni" C. S. Lewisa oraz filmowej adaptacji z 2008 roku.

Ocena: Brak Zobacz grę

Ontamarama

NDS

Towarzyskie

Gra o tematyce muzycznej, w której naszym zadaniem jest wybieranie odpowiednich duszków, tak aby mogły one wydać z siebie prawidłowe dźwięki. Na graczy czeka dwanaście zróżnicowanych poziomów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Orcs & Elves

NDS

RPG

Klasycznie zrealizowana gra role-playing, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Przemierzamy lochy, walcząc z potworami i rozwijając sterowaną przez siebie postać.

Ocena: Brak Zobacz grę

O.M.G. 26 – Our Mini Games

NDS

Logiczne

O.M.G. 26 – Our Mini Games to zestaw ponad dwudziestu pięciu zróżnicowanych mini gierek, które tematycznie związane są ze skarbem ukrytym w nawiedzonej posiadłości.

Ocena: Brak Zobacz grę

Operation: Vietnam

NDS

Akcji

Gra akcji, nawiązująca do wojny w Wietnamie. Dowodzimy drużyną składającą się z czterech żołnierzy, pokonując okupowane przez wroga tereny. Równolegle zajmujemy się między innymi ratowaniem ludności cywilnej oraz sojuszników.

Ocena: Brak Zobacz grę

Over the Hedge

NDS

Zręcznościowe

Over the Hedge to produkt o charakterze zręcznościowym, który przygotowano z myślą o młodych graczach. Fabuła programu jest wzorowana na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, za którego powstanie odpowiada wytwórnia Dreamworks.

Ocena: Brak Zobacz grę

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa

NDS

Przygodowe

Pozycja łącząca w sobie elementy przygodówek oraz gier akcji. Stworzono ją w oparciu o film o tym samym tytule zrealizowany wspólnymi siłami przez firmy Walt Disney Pictures i Walden Media.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry