Baza gier NDS, zaczynające się na H

Wylosuj grę

Hotel Transylvania

NDS

Akcji

Hotel Transylvania to przygodowa gra akcji, która powstała na bazie animowanej komedii pod tym samym tytułem, stworzonej przez Sony Pictures Animation. W trakcie zabawy przemierzamy liczne, różnorodne lokacje, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z potężnymi bossami.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harvest Moon: A Tale of Two Towns

NDS

RPG

Kolejna odsłona popularnej serii gier o prowadzeniu własnego gospodarstwa wiejskiego, tym razem przygotowana wyłącznie na przenośne konsole Nintendo.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

NDS

Akcji

Zręcznościówka będąca adaptacją oparta szalenie popularnej serii książek o filmów o przygodach Harrego Pottera. Jest to ostatnia przygoda słynnego czarodzieja, w której staje on do rozstrzygającej konfrontacji z Voldemortem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hollywood Files: Deadly Intrigues

NDS

Przygodowe

Gra logiczno-przygodowa o tematyce kryminalnej. Jako detektyw zatrudniony w wydziale zabójstw miasta Los Angeles musimy odnaleźć sprawcę tajemniczego zabójstwa.

Ocena: Brak Zobacz grę

House M.D. – Episode 1: Globetrotting

NDS

Przygodowe

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Autorzy zaoferowali możliwość wzięcia udziału w pojedynczej sprawie poświęconej Henry’emu – starzejącej się gwieździe telewizji, prowadzącej własny program podróżniczy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hidden Mysteries: Vampire Secrets

NDS

Przygodowe

Hidden Mysteries: Vampire Secrets to gra przygodowa z zagadkami typu „ukryte przedmioty”, wyprodukowana przez amerykańskie studio Gunnar Games. Głowna bohaterka – Claire próbując wyjaśnić przyczyny dręczących ją wizji odkrywa zło, które napawa przerażeniem mieszkańców Savannah.

Ocena: Brak Zobacz grę

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1

NDS

Akcji

Gra akcji oparta na legendarnej już serii książek o filmów o przygodach Harrego Pottera. W najnowszej interaktywnej adaptacji najsłynniejszego młodego czarodzieja na świecie czeka ostateczne starcie z bezwzględnym Lordem Voldemortem.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hidden Mysteries: Salem Secrets - Witch Trials of 1692

NDS

Przygodowe

Hidden Mysteries: Salem Secrets - Witch Trials of 1692 to detektywistyczna przygodówka z zagadkami typu „ukryte przedmioty” i łamigłówkami, wyprodukowana przez studio Gunnar Games.

Ocena: Brak Zobacz grę

House M.D.

NDS

Przygodowe

Gra przygodowa stworzona na bazie serialu Dr House, z angielskim aktorem Hugh Lauriem w roli głównej. Jako tytułowy lekarz wspomagany przez zespół specjalistów zmierzyć się z serią skomplikowanych zagadek medycznych.

Ocena: Brak Zobacz grę

Happy Birthday Mart

NDS

Towarzyskie

Przeznaczone dla najmłodszych użytkowników konsoli połączenie zbioru mini-gier z prostą grą ekonomiczną. i. Użytkownicy konsoli przejmują rolę właściciela sklepu z prezentami w świecie, który zamieszkują kolorowe zwierzaki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hospital Havoc

NDS

Zręcznościowe

Humorystyczna gra zręcznościowa, należąca do gatunku time management games. Wcielamy się w lekarza, a naszym zadaniem jest zapanowanie nad chaosem w szpitalu i rozładowanie długiej kolejki pacjentów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hero of Sparta

NDS

Akcji

Inspirowana serią God of War gra akcji pełnymi garściami czerpiąca z greckiej mitologii. Rozgrywka nie odbiega od standardowych slasherów. Samotny bohater przemierza kolejne poziomy jednej z pięciu krain, niszcząc i zabijając po drodze wszystko co stanie mu na drodze.

Ocena: Brak Zobacz grę

How to Train Your Dragon

NDS

Akcji

Zręcznościowa gra akcji przeznaczona głównie dla młodszych graczy oparta na przeboju filmowym. Zadaniem gracza jest tresurę smoków i wystawianie ich do walk w turniejach rozgrywanych na potężnych arenach.

Ocena: Brak Zobacz grę

Hello Kitty Birthday Adventures

NDS

Towarzyskie

Kolejna produkcja w uniwersum Hello Kitty Rozgrywka opiera się na mini-grach, w których główna bohaterka zdobywa znaczki, stemple i specjalne przedmioty pozwalające później przygotować unikalne prezenty.

Ocena: Brak Zobacz grę

HISTORY: Egypt Engineering an Empire

NDS

Symulacje

Turowa gra strategiczna, w której obejmujemy stery jednej z frakcji na terytorium starożytnego Egiptu. Naszym zadaniem jest zapewnienie podległej nam społeczności dobrobytu.

Ocena: Brak Zobacz grę

High Stakes Texas Hold 'Em

NDS

Logiczne

Wirtualna edycja jednej z najpopularniejszych odmian pokera. Do zabawy możemy przystępować w pojedynkę lub konkurować z graczami z całego świata o najcenniejsze trofea.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry