Baza gier NDS, zaczynające się na Y

Wylosuj grę

Young Justice: Legacy

NDS

RPG

Young Justice: Legacy to bazująca na popularnym serialu animowanym gra action-RPG, za której powstanie odpowiada zespół deweloperski firmy Little Orbit.

Ocena: Brak Zobacz grę

You don't know Jack

NDS

Towarzyskie

You don't know Jack to gra towarzyska wyprodukowana przez studio Jellyvision przy współpracy z Iron Galaxy Studios.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yogi Bear: The Video Game

NDS

Towarzyskie

Yogi Bear: The Video Game to powrót popularnych bohaterów Hanna-Barbera, związany bezpośrednio z nowym filmem o przygodach misia Yogi i jego przyjaciół.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yumi's Odd Odyssey

NDS

Zręcznościowe

Remake kolorowej platformówki z konsoli SNES, w której uwięziona w dziwnym świecie bohaterka imieniem Yumi, przemierza szereg najeżonych niebezpieczeństwami poziomów.

Ocena: Brak Zobacz grę

Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond

NDS

Logiczne

Turysta przybywa do stolicy Holandii i po zameldowaniu się w hotelu wyrusza na zwiedzanie miasta, natrafiając na starożytną tajemnicę, która czeka na odkrycie. Youda Legend: The Curse of the Amsterdam Diamond to ukryta gra logiczna z minimalną fabułą, której akcja toczy się w stolicy Holandii, Amsterdamie. W większości przypadków celem jest wyszukanie i kliknięcie wszystkich obiektów wymienionych po lewej stronie ekranu, na scenach wypełnionych różnymi akcesoriami rozmieszczonymi dyskretnie wokół scenerii. Jak to często bywa w tego typu grach, niektóre znalezione obiekty są dziwnie nieproporcjonalne, a gigantyczne ołówki i inne dziwne obiekty regularnie pojawiają się w lokacjach. Niektóre z zebranych przedmiotów lub ich fragmenty są przechowywane w kufrze na dole listy, aby później wykorzystać je do rozwiązania zagadki.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yamaha Supercross

NDS

Wyścigi

Yamaha Supercross to wyścigi, których tematem jest supercross – zawody, w których motocykle ścigają się po zabłoconych trasach w stylu off-road, z dużą ilością hopek i przeszkód.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yu-Gi-Oh! World Championship 2008

NDS

Strategiczne

Kolejna odsłona popularnej serii strategicznych gier karcianych. Całość oparta jest na popularnym serialu anime. Tym razem przygotowano około dwóch tysięcy kart, a także zadbano o nowe tryby zabawy.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yu-Gi-Oh! World Championship 2007

NDS

Strategiczne

Pierwsza próba przeniesienia popularnej gry karcianej na konsolę Nintendo DS. Do dyspozycji gracza oddano około 1600 różnych kart. Ponadto nowe talie można pobierać z Internetu.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yoshi's Island 2

NDS

Zręcznościowe

Yoshi's Island 2 to kolejna część cyklu dwuwymiarowych platformówek. W przeciwieństwie do pierwowzoru (Super Mario World 2: Yoshi's Island), który pojawił się na SNES i Game Boy Advance, niniejszy program powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach Nintendo DS.

Ocena: Brak Zobacz grę

Yoshi Touch & Go

NDS

Zręcznościowe

Yoshi: Touch & Go to niestandardowa platformówka, w której zadaniem gracza jest zapewnienie parze Yoshi i Baby Mario bezpiecznej, pozbawionej wrogów trasy przy pomocy ekranu dotykowego i stylusa. Grę stworzyło oraz wydało Nintendo.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry