Baza gier NDS, zaczynające się na X

Wylosuj grę

Xia-Xia

NDS

Przygodowe

Xia-Xia to adresowana do najmłodszych odbiorców gra przygodowa, stworzona przez studio deweloperskie Black Lantern. Gracze kierują kolorowymi krabami starając się odkrywać tajemnicy kolorowych krain i pomagać ich mieszkańcom.

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men Origins: Wolverine

NDS

Akcji

X-Men Origins: Wolverine to wyprodukowana przez studio Raven Software gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, bazująca na popularnej serii komiksów i filmie wyreżyserowanym przez Gavina Hooda.

Ocena: Brak Zobacz grę

XG Blast!

NDS

Zręcznościowe

Gra zręcznościowa wzorowana na popularnych swego czasu kosmicznych shoot'em upach w stylu Tyriana. Do wyboru mamy kilka rodzaji broni i dwa sposoby sterowania.

Ocena: Brak Zobacz grę

Xiaolin Showdown

NDS

Zręcznościowe

Zręcznościówka bazująca na popularnym serialu animowanym, w Polsce znanym jako "Xiaolin: Pojedynek mistrzów". Do rozegrania mamy 20 misji, wymagających pokonywania widocznych na ekranie wrogów (głównie robotów).

Ocena: Brak Zobacz grę

X-Men: The Official Game

NDS

Akcji

Gra akcji przygotowana równolegle z obrazem kinowym zatytułowanym X-Men: The Last Stand. Nie bazuje ona jednak na fabule filmu, lecz stanowi swego rodzaju pomost pomiędzy drugą, a trzecią częścią pełnometrażowych ekranizacji opowiadających o wyczynach X-Menów.

Ocena: Brak Zobacz grę
Do góry